mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2012, 18:48 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):

nie wazne, po co on sie interesuje tym tematem skoro tak bardzo raguje na d3?


Bo ma do tego prawo, jak się nie podoba to nie czytaj. Ile razy trzeba wam to powtarzać żeby dotarło?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 17:10 
Cytuj  
roball napisał(a):
To jest thread INFORMACYJNY, jesli macie zamiar jeczec to idzcie do flames.


buahaha czyli piszcie dobrze bo wtedy to jest INFORMACJA. A jak ktos smie zle pisac to od razu derail, flame i trolowanie. LOL

Jebana faszystowska pseudomoderatorska dziwka. :)


Serio... mam kurwa jedno pytanie...

OD KIEDY DZIAL GRY POZOSTALE TO DZIAL INFORMACYJNY i OD KIEDY TO MOZNA ROZMAWIAC O GRACH TYLKO W SUPERLATYWACH.

Od roballa normalnej odpowiedzi nie dostaniemy pewnie wiec zostawiam to do dyskusji dla innych.

Srsly to ci sie dzieje na tym forum jesli chodzi o D3 to zakrawa na niesmieszny zart. Jeden koles, ktoremu chyba palca za kasowanie negatywnych opinii o D3 trzesie calym dzialem i mowi calemu forum "piszcie dobrze albo wypiedlalac bo tu nie mozna pisac co sie chce o D3".

Az tak nisko to forum upadlo ze zniknie przez jakas pizdedczke zakochana w kolorowej, rysowanej giereczce dla zrobionej pod gimbusow tak niezapomniany "feature" tego forum jak wolnosc slowa i wymiany zdan na kazdy temat?

Dobrze ze jest jeszcze flames gdzie ta pizda nie ma wladzy i mozna chociaz tu napisac co sie mysli.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 17:16 
Cytuj  
Mala informacja o co biega dla niewtajemniczonych.
KTOS (nie ja) smial napisac negatywny post o becie D3 i od razu przybiega roball z cytatem jak powyzej. No i ofc post krytykujacy NIE BYL INFORMACYJNY. WCALE KURWA.

/facepalm


W sumie mnie juz jebie nawet to Diablo 3, to ze gra jest chujowa widac jak na dloni o ile ktos ma choc jedna dzialajaca polkule mozgowa. Wkurwia mnie tylko ze taka pizda broni wolnosci slowa na forum, ktore z tejze wolnosci slynie i slynelo.
Jak to mowia... zal.pl


Wkleje dla potomnych posty o ktore sie rozchodzi bo moga zniknac... bo przeciez sa NIEINFORMACYJNE:

exodus napisał(a):
Highlander napisał(a):
gief D3 beta zeby sprawdzic czy kupowac ten szajs :p


To jest beta nie demo. Ale skoro sie upierasz zeby oceniac potencjal to oszczedze ci sciagania klienta. Nie kupywac: okrutny lag, straszny performance, nie ma ficzerow ktore obiecywali, niski poziom trudnosci, nudna i malo randomowa mapa, mnostwo bugow battle.net, czesto wylaczaja serwery, beznadziejny system czatowania, "placeholderowy" system dropow, brak odpowiedniego matchmakingu przy dolaczaniu do public games.
A to sa rzeczy ktore mi przyszly do glowy w tej chwili, wielce prawdopodoben ze cos pominalem.

Ale konto moge uzyczyc bo nie mam czasu zeby "testowac", smignij PM.


WSZYSTKO co napisal exodus to prawda tak na marginesie - tak wyglada BETA D3. HnS wszechczasow LOL.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 17:22 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
roball napisał(a):
To jest thread INFORMACYJNY, jesli macie zamiar jeczec to idzcie do flames.


Srsly to ci sie dzieje na tym forum jesli chodzi o D3 to zakrawa na niesmieszny zart. Jeden koles, ktoremu chyba palca za kasowanie negatywnych opinii o D3 trzesie calym dzialem i mowi calemu forum "piszcie dobrze albo wypiedlalac bo tu nie mozna pisac co sie chce o D3".

Az tak nisko to forum upadlo ze zniknie przez jakas pizdedczke zakochana w kolorowej, rysowanej giereczce dla zrobionej pod gimbusow tak niezapomniany "feature" tego forum jak wolnosc slowa i wymiany zdan na kazdy temat?
Patrząc na ilość podpisów pod petycją Huragana to forumowiczom taki stan rzeczy odpowiada. Zresztą administratorzy forum zaginęli w akcji i w żaden sposób nie idzie się z nimi skontaktować (forum zostało porzucone? :o), także roball będzie moderatorem tamtego działu aż do usranej śmierci.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 17:27 
Cytuj  
No to jesli tak wszystkim to odpowiada i roballek tak lubi moderowac to jak bede mial czas to rozruszam troche dzial i bedzie mial chlopak to co lubi. Dont worry. Huragan sie pewnie przylaczy z radoscia. :P

Tak jak mowie - rybka mi D3. Ta gra juz failnela dla mnie i tysiacy innych graczy zawiedzionych jej chujowatoscia, wowo-watoscia i prostota.
Nie rybka mi personalne moderowanie, moderowanie "za poglady", wybiorcze moderowanie (syf w co drugim temacie a posty sa usuwane tylko z tematu o D3) i pare innych rzeczy.

Serio - to jest smieszne tylko dlatego poniewac dotyczy to tylko tematu o D3 bo do innych tematow roballoidiota nawet pewnie nie zaglada bo mu sie nie chce.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 17:40 
Cytuj  
Ja podpisuje sie obiema recami ze D3 bedzie failem ale niestety do wyjscia GW 2 nie ma w co grac , co spowoduje ze mimo iz uwazam to za chujowa gre to i tak ja kupie zeby pograc ze znajomymi i najgorsze jest kurwa to ze tak mysla tysiace jak nie setki tysiecy ludzi , ktorzy kupia tego gniota i dzieki ktorym Blizz bedzie w niebo wziety odniesionym sukcesem.

Na to ze bedzie to sukces sklada sie :

seria diablo + marazm na rynku gier mmo + brak abonamentu + sentyment

Ciekaw jestem czy bedzie opcj zeby podawali ile graczy traca przez kolejne miesiace , da sie takie info uzyskac jesli nie ma placonego abonamentu?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 17:43 
Cytuj  
To ze Diablo bedzie failem to juz wiadomo od poczatku jak zapowiedzieli ta gre. Ile razy mozna odgrzewac stare kotlety ? Juz nowy Starcraft failnal nawet w Korei gdzie mieli najwiecej fanow. Diablo powtorzy "sukces" Starcrafta :>
Blizzard sie skonczyl, Funcom sie skonczyl, EA sie skonczylo.. teraz nadzieja tylko w koreanskich developerach gier (vide ARcheage).


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 17:51 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Mala informacja o co biega dla niewtajemniczonych.
KTOS (nie ja) smial napisac negatywny post o becie D3 i od razu przybiega roball z cytatem jak powyzej. No i ofc post krytykujacy NIE BYL INFORMACYJNY. WCALE KURWA.

/facepalm


W sumie mnie juz jebie nawet to Diablo 3, to ze gra jest chujowa widac jak na dloni o ile ktos ma choc jedna dzialajaca polkule mozgowa. Wkurwia mnie tylko ze taka pizda broni wolnosci slowa na forum, ktore z tejze wolnosci slynie i slynelo.
Jak to mowia... zal.pl


Wkleje dla potomnych posty o ktore sie rozchodzi bo moga zniknac... bo przeciez sa NIEINFORMACYJNE:

exodus napisał(a):
Highlander napisał(a):
gief D3 beta zeby sprawdzic czy kupowac ten szajs :p


To jest beta nie demo. Ale skoro sie upierasz zeby oceniac potencjal to oszczedze ci sciagania klienta. Nie kupywac: okrutny lag, straszny performance, nie ma ficzerow ktore obiecywali, niski poziom trudnosci, nudna i malo randomowa mapa, mnostwo bugow battle.net, czesto wylaczaja serwery, beznadziejny system czatowania, "placeholderowy" system dropow, brak odpowiedniego matchmakingu przy dolaczaniu do public games.
A to sa rzeczy ktore mi przyszly do glowy w tej chwili, wielce prawdopodoben ze cos pominalem.

Ale konto moge uzyczyc bo nie mam czasu zeby "testowac", smignij PM.


WSZYSTKO co napisal exodus to prawda tak na marginesie - tak wyglada BETA D3. HnS wszechczasow LOL.


Jakim trzeba byc debilem zeby cala gre oceniac po becie przedstawiajacej 5% calej contentu, rofl. Sorry, Kabra, ale zblizasz sie do poziomu totalnego kretyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 17:53 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Jakim trzeba byc debilem zeby cala gre oceniac po becie przedstawiajacej 5% calej contentu, rofl. Sorry, Kabra, ale zblizasz sie do poziomu totalnego kretyna.


Wystarczy miec doswiadczenie chlopaczku i wtedy juz po 10 sekundach gry wiadomo czy fail czy nie. Tak bylo np. w SWTOR gdzie po 10 sekundach gry w bete podziekowalem tej grze. i SIE KURWA NIE MYLILEM !

Debilami sie okazuja ci, ktorzy lapia sie na PR wydawcow i kupuja kolejna gowniana gre by zablysnac na podworku :>
Moglbym nawet smialo powiedziec ze 90% ludzi tutaj to debile , ktorym mozna sprzedac kazdy shit za kazde pieniadze, byle tylko wydala to jakas znana firma.


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 18:04 
Cytuj  
Do tego to ze znamy tylko ok 5% contentu gry TO BZDURA.

Ze swieca szukac gry o ktorej wiadomo wiecej przed premiera niz o D3.
Moze tylko MMO z otwarta beta i bez NDA.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 18:13 
Cytuj  
Nie wiemy nic o:

- itemizacji
- roznorodnosci buildow
- poziomie trudnosci gry
- fabule

Chyba przyznasz, ze sa to raczej kluczowe elementy (moze poza fabula), ktore zdecyduja o zywotnosci tej gry i przyjemnosci z grania.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 18:28 
Cytuj  
roball napisał(a):
Nie jestes moderowany za poglady, ale za to ze nie potrafisz sie zastosowac do prostych zasad.

Jesli nie potrafisz wytrzymac bez wyzywania innych od debili i srania z gory na dol na gre ktora jeszcze NIE WYSZLA tylko po to zeby wywolac flame to sie trzymaj tego threadu, koniec kropka.

Na pewno nie usune posta, ktory nie bedzie proba prowokacji kogos, zeby znow rozjebac thread.

Meczennik, kurwa, dorosnij.


Quotne zebys nie mogl tego usunac. Trzymam cie za slowo. A i tak wiem ze klamiesz bo ostatnio usunales mi posta w ktorym (o zgrozo) wypowiadalem sie o zmieniach w D3 pozytywnie. Problem jest taki ze TY traktujesz negatywne slowa o D3 jako obraze siebie czy jakiegosc wyimaginowanego community.

Moderator, kurwa, dorosnij.

Ragnarook - przestan srsly. Masz baze itemow na stronce, masz build planner na stronce, znamy wszystkie skille i runy od x czasu.
Zaklinaj sobie rzeczywistosc jak chesz ale o D3 wiadomo praktycznie wszystko.
A przynajmniej ja wiem wszytko czego mi potrzeba plus te 5% co jest w becie pozwlala mi ocenic gre - a raczej nie tyle gre co poziom jej rozbudowania i HnS'owatosci. W obu przypadkach poziom ten jest MIZERNY.

Poprostu Blizzard juz nie robi fajnych gier. Tyle. Logo "Diablo" tego magicznie nie zmieni. Tak jak logo MASS EFFECT nie zrobi magicznie z chujowego zakonczenia, epickiego epilogu godnego najwiekszej space opery w historii gier video.

Nie gram w Simsy i z tych samych powodow nie gram w gry Blizzarda. Bo sa chujowe dokladnie z tych samych powodow. Sa bezksztaltna, przemielona, robiona pod target nastolatkow i azjatow oraz robiona bez krzty artyzmu, polotu i wizji papka ala zarcie z MCdonalda.
Smacznego.

Z to ze ludzie kupuja nie ma nic do rzeczy bo dlaczego kupuja to zostalo juz powiedziane wielokrotnie. Kupuja zeby casualowo zagrac w niedziele, kupuja zeby pograc ze znajomymi, kupuja bo to Blizzard i Diablo no to "wypada kupic", itd...

Czytajac twoje pierdolenie nie sposob sie nie zgodzic z huraganem ze 90% ludzi to debile lyajacy wszystko i kupujacy wszystko. Bo taka jest prawda.
Nie zmienia to faktu ze kupujesz hujnie. dokaldnie taka sama jak gry EA , nowa FIFA czy COD. Bo ja osobiscie ZADNEJ roznicy nie widze.
Dokladnie taki sam plytki jak kaluza chlam nastawiony na zebranie kaski i "spierdalaj"... chociaz nie... sorry D3 jest nastawione jeszcze na item shopa i mikrotransakcje.

A nade wszytko porownujac z D1 i D2 to Diablo 3 jest popierdolka niegodna tego tytulu i bezczeszczaca serie w sumie nawet gorzej niz Bethesda i sprawa z Fallout 3.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 19:09 
Cytuj  
znowu sie nie wyspales czy jak?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 19:11 
Cytuj  
Idz szukaj softu do testowania karty graficznej prosie. LOL.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 19:20 
Cytuj  
A ty miałeś spamować, ale ci zmiękła rura...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 19:23 
Cytuj  
Nie dzis. Ale ten piekny dzien nadejdzie. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 19:26 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Idz szukaj softu do testowania karty graficznej prosie. LOL.


widze, ze ty jak sobciu. mocny w gebie, ale tez nie potrafisz udzielic odpowiedzi na pytanie.
typowe w waszym przypadku :)
chyba trzeba porozmawiac z wami o seksie, ciekawe jakie teorie tam wymyslicie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 19:30 
Cytuj  
Sobcio ostatnio mocno sobie pozwala :P


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 20:35 
Cytuj  
roball napisał(a):

Na pewno nie usune posta, ktory nie bedzie proba prowokacji kogos, zeby znow rozjebac thread.


To czemu usunąłeś mój post z pytaniem o FCR/IAS FRW i o sockety? -_-


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 23:37 
Cytuj  
Huragan napisał(a):

Wystarczy miec doswiadczenie chlopaczku i wtedy juz po 10 sekundach gry wiadomo czy fail czy nie. Tak bylo np. w SWTOR gdzie po 10 sekundach gry w bete podziekowalem tej grze. i SIE KURWA NIE MYLILEM !

Debilami sie okazuja ci, ktorzy lapia sie na PR wydawcow i kupuja kolejna gowniana gre by zablysnac na podworku :>
Moglbym nawet smialo powiedziec ze 90% ludzi tutaj to debile , ktorym mozna sprzedac kazdy shit za kazde pieniadze, byle tylko wydala to jakas znana firma.


doswiadczenie? chyba w waleniu gruhy pod hujowe neoindustrialne podrobki muzyki, ktorymi sie tak jarasz
pierdolisz jakbys nie wiem jakim byl graczem a jestes jebanym posmiewiskiem


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.