mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 222
Dołączył(a): 13.12.2007
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 13:38 
Cytuj  
Wg mnie na dzial moze zaslugiwac gra ktora:
- cieszy sie duza popularnoscia
- ORAZ bedzie rozwijana (czyli raczej odpada wiekszosc single player)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 13:42 
Cytuj  
Mnie i kilkunastu osobom jakoś udało się założyć forumową gildię, więc wystarczy zagadać i mieć sensowny pomysł


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 13:46 
Cytuj  
D3 dostalo dzial bo:

- wg fanbojow bedzie gralo w chuj osob (co jest prawda ale po 3 tygodniach 90% sie wykruszy i nie bedzie nic pisac albo przeniesie sie na dedykowane fora o D3)

- wg fanbojow bedzie to gra "na lata" jak D2 i bedzie mialo zajebiste replayability co jest z wielu wzgledow bzdura (porownujac do prequeli).

- wg fanbojow jest o czym dyskutowac (buildy itp), co biorac pod uwage prostote i wcinanie features jest bzdura do kwadratu. Dyskusja sie bedzie sprowadzala do tego co robi wiecej efektow swietlnych.

- zabolek zaklada ze aby przejsc inferno trzeba bedzie poswiecic pare miesiecy (ROFL, LOL, LFMAO)


Patrzac na powyzsze (zwlaszcza pkt 2) proponuje zrobic dzialy dla serii Civilization, TES, GOTHIC, Starcraft, Warcraft, Warhammerow RTS, starych RPG ala BG czy Torment, Kazdego FPSa sieciowego, paru gier indie i z dziesieciu innych gier ktore sa "na lata" i gra w nie w chuj osob oprocz tego oczywiscie sa zajebiste i sa najlepsze bo je robi firma XXX.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 13:47 
Cytuj  
teraz działow wystarczy nam juz do konca zycia i nie ma co kombinowac.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 13:51 
Cytuj  
@Kabraxis
Sprowadzasz temat na bezsensowny flame, a ja serio jestem ciekawy opinii userów, bo sam nie mam do końca własnego zdania (zbyt dużo "za" i "przeciw" naraz) Zgadzam się z częścią tego co napisałeś, ale przedstawiasz argumenty jak skończony frustrat, strasznie agresywnie i trollowo - a to serio jest niepotrzebne. Wydaje mi się, że temat jest dość ważny mimo wszystko ; )


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 13:54 
Cytuj  
Przedstawiam temat tak jak on wyglada. Bez ogrodek i bez silenia sie na piekne slowka. Lubie tak pisac i bede tak pisal. To nie jest literatura piekna zebym sie staral pisac pieknie. :) Tyle w tym temacie i pisałem juz wielokrotnie ze - no offence ale jesli komus moj styl przeszkadza to nie zmuszam do czytania.

Natomiast temat mojej frustracji zostaw forumowym psychologom, mamy ich tu bez liku - nie pozbawiaj ich pracy. :wink:

BTW. Jestesmy we Flames.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 14:01 
Cytuj  
@Kabra
To może inaczej. Zadałem trzy pytania:

"Gdzie według nas, userów jest ta granica? Które gry zasługują na dział, a które nie? Czy waszym zdaniem są na horyzoncie inne gry, które powinny dostać własny dział?"

Ty skupiłeś się na przedstawieniu "Czemu D3 dostało dział, i czemu mi się to nie podoba."
Masz część racji, ale to nie było tematem mojego pytania. A wszyscy znamy twoją opinie na ten temat, więc serio nie była potrzebna po raz kolejny ; ) Dział D3 jest - I ok. Niech sobie będzie, mi to na pewno snu z powiek nie spędza.

Wiem że jesteśmy we flames, ale liczyłem że zanim dyskusja zmieni się w ewentualny flame będzie jednak dyskusją, chociaż przez chwilę.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 19 kwi 2012, 14:04 przez WithnesS, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 14:03 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Pisze tutaj, bo IMO nie warto zakładać nowego topicu, a i dyskusja może łatwo przejść we Flame.

Powstał dział Diablo 3 (któremu byłem przeciwny). Ok. Nie robi mi to różnicy, jako że na razie nie planuję Diablo 3 zakupić, i dział może sobie istnieć. Tak jak dział od FFXI mi nie przeszkadza, tak nie będzie mi przeszkadzał dział Diablo 3. Ale moje pytanie:
Gdzie według nas, userów jest ta granica? Które gry zasługują na dział, a które nie? Czy waszym zdaniem są na horyzoncie inne gry, które powinny dostać własny dział?


Na pewno odpadaja gry stricte single, ale taki tytul jak jak D3 wpisujacy sie niejako pomiedzy gry single, a mmo nadaje sie idealnie do podddzialu, imho. Z przyszlych tytulow? Mysle, ze Path of Exile jak wyjdzie to tez mogloby dostac podforum, z innych gier nie-MMO nic mi nie przychodzi do glowy.
Mowiac krotko powinien to byc rozbudowany tytul przynajmniej po czesci stawiajacy na rozgrywke co-op z potencjalem na dluga zywotnosc. W sumie wszystkie sensowne hack'n'slashe pasuja w sam raz :)

Przegladajac premiery na ten rok to mysle, ze MechWarrior Online tez moglby dostac swoje podforum wraz z wyjsciem gry.


Ostatnio edytowano 19 kwi 2012, 14:08 przez raggnarok, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 14:08 
Cytuj  
DOTA 2 albo MOBA ogolnie moga tez dostac swoj poddzial idac tym torem rozumowania. To akurat jest nawet bardziej logiczne niz dzialy dla HnS'ow. Oba gatunki w sume przezywaja atm swoj rozkwit i druga mlodosc (HnS zaczynaja od 15 maja tbh a potem PoE, GD, T2 i LE a MOBY maja LoL'a, HoN'a i z zapowiedziach z wiekszych gier DOTA2 i SMITE) wiec moze jako tako by to poszlo.
MOglby tez powstac poddzial dla FPSow online (I MMOFPSow) - tez mnozy sie na potege tego atm.

Tylko ze miski jest jeden, ale zasadniczy problem. To forum nie ma na tyle aktywnych userow (a naplyw nowych jest zerowy z wielu powodow) zeby utrzymac podzialy gier AAA a co dopiero takiego PoE np. czy np. HoN'a. Co innego jakby podzielic dzialy tematycznie a nie na pojedyncze gry - to wtedy moze by chociaz to sprawialo wrazenie ze jest jako taka zywotnosc dluzej niz 2 tygodnie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 14:21 
Cytuj  
No i zobaczymy jak to wypali z D3, to właściwie taki eksperyment jest.

Wypowiadać się w tym temacie będzie można za 2-3 miechy powiedzmy.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 14:55 
Cytuj  
dzial diablo 3 imo dosc szybko zdechnie, w takim dziale o moba czy sc2 to pewnie zawsze sie znajda zapalency co cos napisza, nawet pozno po premierze. A wraz z dodatkiem do SC2, znow sie narodzi dyskusja.


Ale jestem przeciwny tworzeniu dzialow tego typu dla jednej gry. Chociaz dzial HnS by mogl to byc. Tak samo MOba&Rts, czy FPSy.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 17:23 
Cytuj  
Kabraxis a co do tego inferno to czasem nie powiedział tak jeden z pracowników blizza? Nie mogę sobie przypomnieć gdzie to widziałem, ale coś było że ukończenie gry na tym poziomie trudności to trochę się zejdzie.
I ciągle tylko nazywasz tych co chcą pograć w Diablo fanbojami, a sam nie jesteś nawet odrobinkę obiektywny. Haters gonna hate.

A co do zrobienia działu to spoko. Jak nie wypali to można go wywalić do kosza. Po co się spinać jakby to forum to była jakaś świętość.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 18:00 
Cytuj  
Co do Inferno, to przez rok nie przejdziesz gry na nim, zaufajcie mi. Jest to taki poziom, że powinien być nazwany CHORYM. I tak, powiedział to nie tylko blue.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 18:01 
Cytuj  
a tam fanbojami kabraxis pierdolisz. ludzie maja swoje gusta i tyle. poe jest gre w chuj slaba. po prostu. jakby to byl single to bym moze z raz przeszedl i zapomnial. nudzi sie strasznie szybko, straaasznie. diablo nawet ta beta daje naprawde mase funu pogralem raz pare dni pozniej po 2 tyg znowu pare dni i tak chyba ze 3 razy i ani razu sie nie nudzilem. feeling gry barbem czy wd jest po prostu niesamowity. w porownaniu do poe hmm nie ma czego porywnywac, w poe feeling jest hmm taki papierowy juz przyjemniej mi sie w titan quest gralo. jedynie co to byc moze fajnie rozwiazanie pvp w poe mogloby mnie wciagnac w ta gre ale z drugiej stronby jakbym musial wbijac lvl na pve zeby pograc pvp w poe to nie dziekuje. i nie nie jestem fanbojem diablo. nie wiedzialem nawet czy bede gral ale beta mnie rpzkonala zeby grac od poczatku.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 18:34 
Cytuj  
Kabra płaci XXX pln ze swojego kieszonkowego za utrzymanie tego nowego działu czy o co biega?
czemu tak szczeka?
i czemu wylazł z ignore'a?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 18:38 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Kabra płaci XXX pln ze swojego kieszonkowego za utrzymanie tego nowego działu czy o co biega?
czemu tak szczeka?
i czemu wylazł z ignore'a?


Prawdopodobnie dlatego ze nie ma kasy na gre i musi poragowac z tego powodu. Tak przynajmniej pisal mendol i cos chyba w tym jest :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 18:50 
Cytuj  
ohohoahahehehe.... ale sie fanbojki podjaraly. Pieski Blizzarda normalnie. Kontynuujcie. Zawsze mozna sie posmiac.

3 lata na Inferno mysle to minimum. Dla Sobcia i rzabolka po 5 ze wzgledu za dla nich nawet D3 jest za skomplikowane i nie ogarna.


@piszpan: Jak chcesz zebym cie choc przeczytal to zacznij uzywac jezyka polskiego, bo tego czegos nie da sie czytac. Dzieki. Pozatym przelecialem pobieznie przez twoja wypowiedz i jak zwykle "D3 jest zajebiste bo... jak sie gra barbem to zombie fajnie lataja". I nic wiecej w tej grze tbh nie ma fajnego. Sorry. No thx. Wole PoE bez 15 latajacych zombie od pierdoniecia postaci lvl 2.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 19 kwi 2012, 18:59 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 18:52 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
ohohoahahehehe.... ale sie fanbojki podjaraly. Pieski Blizzarda normalnie. Kontynuujcie. Zawsze mozna sie posmiac.

3 lata na Inferno mysle to minimum. Dla Sobcia i rzabolka po 5 ze wzgledu za dla nich nawet D3 jest za skomplikowane i nie ogarna.


czy ty sie dobrze czujesz?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 19:04 
Cytuj  
Kabra ty komus wypominasz pisanie po polsku? srsly... polowa twoich postow wyglada jakbys pisal je po 20 piwach.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 19:08 
Cytuj  
Po 40stu. A inferno 6 lat co najmniej.

Ja przynajmniej nie napierdalam niesformatowanego tekstu, bez kropek, przecinkow i wielkich liter. No ale co kto lubi.
Poza tym popatrz sobie na swoj post - z 15 piwek minimum. W dwoch zdaniach masz wiecej bledow niz przecietny gimnazjalista w calym dyktandzie. Tak wiec nie pouczaj innych, jesli sam nie potrafisz.
Thx.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.