mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 14:17 
 
Dhoro napisał(a):

Co do kwestii zarabiania na MMO nie wypowiadam sie jest to indywidualna sprawa każdego człowieka, jak traktuje gry MMO - czy jest to dla niego przyjemność, kurs językowy, sposób na zarobienie kasy czy jeszcze coś innego - TO JEST KWESTIA GUSTU O GUSTACH SIE NIE MÓWI!
A co do kasy na MMO, to mam 18 lat (2LO) mieszkam w miejscowości Lidzbark Warmiński (koło 49 km. na północ od Olsztyna), miejscowść ta ma 18 tys. mieszkańców i bezrobocie rzędu 35 - 37% [dla wtajemniczonych jest to czarny punkt na mapie Polski - najwyższe bezrobocie w kraju - średno na jedną ofert pracy przypada 50-60) bezrobotnych]. Wiec jak mam zarobić na płatne MMO i być cool tak jak płacący? Jeśli nie wierzycie to przyjedźcie tutaj i zobaczycie jak się żyje, zresztą nie tylko tutaj ale także w najbliższych okolicach. Jeśli znajdzicie tutaj pracę dla człowieka, który się uczy, ma przed sobą maturę - to macie moje szczere uznanie.


Rusz dupe i zacznij szukac, proste. Dokladnie o to chodzi potrafisz siasc i plakac. To ja tez potrafie.
Tylko zeby znalezc prace to trzeba jeszcze cos umiec (taka prawda).
Poczytaj poprzednie posty tam jest o postawie w stylu: "mnie sie nie chce dajcie mi wszystko na tacy i pod nosek podstawcie"

Jednym slowem: URZEKLA MNIE TWOJA HISTORIA

Cytuj:
ja uwazam ze placenie kasy za to zeby pograc jest chore


Ja to zdanie komentowalem, a nie to ze gra na free shardach, naucz sie czytac ze zrozumieniem A NIE CZEPIAJ SIE SLOWEK.

A tak na serio: sredni abonament za gre wynosi 50PLN to jest tydzien roznoszenia ulotek i grasz caly miesiac.
Albo zaproponuj sasiadowi ze mu za dwie dychy umyjesz samochod, albo posprzatasz piwnice, albo cokolwiek. TROCHE INICJATYWY.
Wszystko sie da, tylko trzeba chciec.
No chyba ze przecietny polski nastolatek jest za dumny na takie "pseudoprace" i od razu chce byc managerem w znanej firmie i zarabiac 100 000 PLN roczne + komora, laptop i samochod.
W takim wypadku to sorry ale to nie ta bajka. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 14:22 
 
Dhoro napisał(a):
I nie chodzi mi tutaj o Piszpana tylko i inne osoby, które są "szykanowane" na tym forum za to, że grają we FREE- MMO.

Nie. Sa szykanowane nie za granie na free, tylko za podejscie typowo roszczeniowe i generowanie bullshitow. Jesli pisza z sensem i bez tonu "bo mi sie nalezy", to nikt sie nie czepia.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 14:29 
 
Xanth napisał(a):
i generowanie bullshitow.


niektorzy to sa calkiem wydajnymi mobilnymi generatorkami. HEHE :D

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 14:35 
 
Kabraxis wiesz jest u nas całkiem sporo ludzi po studiach (na poważnych uczelniach - UMK, Uniwersytet Gdański) i nawet oni nie mogą znaleźć pracy - cały czas się uczę, uczęszczam na fakultety, chodzę na zajęcia dodatkowe - i ja mam znaleźć pracę? Po pierwsze nie ma ofert pracy kierowanych do takich ludzi jak ja (do tej grupy wiekowej) i po drugie wole się uczyć nie być "cool" i kiedyś znaleźć "porządną" pracę a chwilowo tylko marzyć o płaceniu za jakiegoś MMO - niby dla chcącego nic trudnego ale powiedz to tym kilku tysiącom (wykształconych) ludzi którzy szukają pracy w moim mieście. I jak zrozumiałem tych kilka milonów bezrobotnych w naszym kraju to też osoby, którym nie chce sie "ruszyć dupy" i poszukać pracy?

Xanth - żeby daleko nie szukać podam przykład - Lord Bolo - który w waszym mniemaniu "bawił się w piaskownicy". I co rozumiesz przez "podejscie rozczeniowe"?


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 14:43 
 
Dhoro bedziesz starszy, zobaczysz jak jest to pogadamy.

Ja tez tak mowilem jak konczylem szkole (o jezu jak ja znajde kase na studia, a na jakies rozrywki to nie mowie wogole a co ja wogole bede w zyciu robil, itp, itd...)

A teraz mam (dosc dobra) prace, oplacam studia zaoczne, stac mnie na MMORPG (jedno), komorke na abonament, stale lacze do netu (1MB), itp...

Trzeba po prostu chciec i sie starac. Naprawde zarobienie 100PLN miesiecznie na MMO to ZADEN problem.

PS. zeby nie bylo NIE CHWALE SIE po prostu pokazuje na swoim przykladzie ze sie da.


PS. Jestem po zwyklym ekonomiku (studiuje informatyka w zarzadzaniu, czyli dosc badziewny kierunek ale niezbyt wymagajacy :D), mieszkam w malym miescie (30 tys. mieszkancow) na poludniu Polski gdzie bezrobocie siega prawie 30%. DA SIE. Naprawde.

Ale coraz bardziej sie utwierdzam w przekonaniu ze to co Polacy umieja robic najlepiej to przekrety i narzekanie.

roball napisał(a):
Lepiej sie opierdalac bo praca jaka mozesz teraz wykonywac ci smierdzi? Gratuluje podejscia, nie licz na to ze ktos ci da na dziendobry stanowisko kierownicze i pensje 10kzl miesiecznie bez zadnego doswiadczenia.


Chyba piaty raz (choc w roznych formach) to stwierdzenie pada w tym watku (i poprzednim) ale do niektorych jeszcze nie dotarlo.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 14:47 
 
Ale ja nie moge nawet znaleźć pracy jaka "śmierdzi" gdybym mógł to bym robił cokolwiek ale tej pracy po prostu tutaj nie ma. Kiedyś sprzedawałem razem z kolegami gazete lokalną z tzw. "ręki" tzn. łaziłem po mieście i próbowałem ją wcisnąć każdemu kogo napotkałem. Niestety gazeta zmieniła zarząd a więc i politykę i już tam nie pracuję. Innej pracy tutaj nie ma - nie wierzysz przyjedź! Sam Cie oprowadzę po mieście i zaprowadzę do Urzędu Pracy.

Aha i Xanth mały przykład: "Dhoro - podejście twoje i twoich kolegów to typowe podejście głupka bazarowego. Granie w darmowe mmorpg to kompletna strata czasu.

1. Cena gier mmo się nie dewaluuje, nie znajdziesz DAoC-a lub AO dołączonego do CDA lub w wydaniu Super Gra za 19.99zł. A tytuły te wyszły dobre kilka lat temu. Kupiłeś nie spodobało się, sprzedajesz praktycznie za identyczną kwotę tutaj w dziale trade lub chociażby na allegro - nic nie tracisz.
2. kupiłeś, spodobało się, po kilku miesiącach znudziłeś się (wszystko kiedyś się nudzi)- sprzedajesz konto na ebay-u jakiemuś nadzianemu amerykańcowi. Za uzyskaną kwotę stać cię na kupno nowego tytułu (+ opłacenie abonamentu przez najbliższy rok), który zapewni rozrywkę intelektualną na normalnym poziomie, a nie jakieś zabawy znalezionym gówienkiem w piaskownicy.

Ja tam gram za darmo w płatne mmo gdzieś do konca tego roku. Tyle odnośnie wysokich kosztów grania w płatne mmo."

Edit: i ciągle czekam na ten przykład złodziejstwa Piszpana.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 14:53 
 
Dhoro napisał(a):
I co rozumiesz przez "podejscie rozczeniowe"?

"Nie stac mnie, ale musze i mi sie nalezy".

X.

PS. i Dhoro, czyj to wczesniejszy cytat? Bo chyba nie bedziesz probowac wmowic, ze moj. W takim razie dlaczego skierowales go do mnie?


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 31 sty 2005, 14:56 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 14:54 
 
Slyszales o czyms takim jak praca dorywcza ??

Juz pisalem: mycie samochodow, sprzatanie piwnic, pilnowanie dzieci, jakiekolwiek prace chalupnicze, nawet odsniezanie lub wynoszenie komos smieci.

ZAROBIC MOZNA NA WSZYSTKIM CZEGO INNYM SIE NIECHCE ROBIC A MUSZA.

Ja nie mowie o pracy na umowe, nie licz ze w wieku 18 lat dostaniesz "prace". Ale zarobic trudno nie jest.


No chyba ze naprawde mieszkasz w Czernobylu. Ale i tam moglbys zamiatac radioaktywne odpady. :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 15:04 
 
Dhoro co do twego problemu z praca to ja ci troche nie wierze.
Mianowicie przedstawiles nam "czarny punkt" na mapie, wiec reasumujac ty jako mieszkaniec tego miasteczka posiadajac komputer i internet jestes burzujem. Myle sie?
I dopuki rodzice cie utrzymuja to podswiadomie nie posiadasz potrzeby pracy bo chleb na stole lezy. Wegetujesz.
Dopiero jak dostaniesz kopa od rodzicow to wtedy znajdziesz prace, nawet bedziesz dojezdzal do Olsztyna jak tam cos znajdziesz.

Sam za duzo znam ludzi co sobie nie raz w takich sytuacjach poradzili.
Jednym z przykladow jest np. moja fryzjerka (jestem stalym klientem :P) co dojezdza ze Stargardu Szczeińskiego poniewaz w Szczecinie znalazla oferte pracy.

To wszytko kwestia nacisku od sytuacji. Teraz nie potrzebujesz pracowac, wiec tak tylko mowisz.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 15:10 
 
Xanth napisał(a):
Dhoro napisał(a):
I co rozumiesz przez "podejscie rozczeniowe"?

"Nie stac mnie, ale musze i mi sie nalezy".

X.

PS. i Dhoro, czyj to wczesniejszy cytat? Bo chyba nie bedziesz probowac wmowic, ze moj. W takim razie dlaczego skierowales go do mnie?


Nie jest on twój ja tylko Ci dałem przykład, że coś takiego jest. Nie podam autora bo nie jest to tutaj ważne (chociaż jak kogoś neci to może sam poszukać). Ja tylko prosze aby wykopać wszystkie podziały z tego forum. Xanth widze, że jesteś rozumym człowiekiem to powiedz mi co to jest: http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=10899 - jak by ktoś odpisał tak w jakimś dziale o płatnym MMO to nie miał by już łatwego życia [pomijajac autora tego tematu, który złamał wszelkie zasady postowanie].
Dlaczego Sami (tutaj mówa o płacących za jakieś MMO) rządacie od nas (free-mogowców) trzymania się zasad postowania (akurat moim zdaniem tak powinno być, bo bez zasad jest tylko totalny chaos i anarchia) a sami w naszy dziale wprowadzacie totalny "burdel" - moim zdaniem powinno się nic nie pisać w takich topicach tylko czekać na ich zamknięcie bądź usunięcie z forum. Co chcecie (lub też niektórzy z Was chcą) osiągnąć takimi postami?

Kabraxis co do przykładów tej pracy to przyznaje Ci totalną racje, nigdy nie myślałem na ten temat od tej strony (ale z drugiej strony wydaje mi się, że raczej na tego typu usługi jest małe zapotrzebowanie i nie wiem ile musiał bym pracować, żeby mieć chociaż na jeden miech jakiegoś płatnego MMO). ALe rzeczywiście masz rację.

Pieszczoch nie, nie jestem burżujem ponieważ wielu moim kumpli ma rodziców ze stałą pracą lub takich, którym udało sie rozkręcić własny biznes. Co do tego, że teraz jestem na garnuszku i, że tak na prawdę to podświadomie nie chcę pracy - też jest na pewno w jakimś tam stopniu słuszne. Teraz mam tylko nadzieję, że wypali mój pomysł z pracą na lato we wspomnianym wcześniej Olsztynie lub też Anglii.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek


Ostatnio edytowano 31 sty 2005, 15:15 przez Dhoro, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 15:16 
 
Dhoro napisał(a):
powiedz mi co to jest: http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=10899 - jak by ktoś odpisał tak w jakimś dziale o płatnym MMO to nie miał by już łatwego życia

Jest to typowy bullshit i bezsens napisany przez kogos kto po pierwsze nie umie obslugiwac forum (zamiast "odpisz" klika na "nowy temat"), po drugie nie potrafi czytac, po trzecie nie potrafi pisac. Jednym slowem, niech wpierw sie douczy, zanim gdziekolwiek cokolwiek jeszcze napisze. I nie dziwie sie, ze na debilizm odpowiedziano debilizmem. Tyle, ze moderator powinien temat albo zablokowac albo poprostu usunac.

Usatysfakcjonowany?

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 15:22 
 
Dyskusja sie potoczyla w nowym wogole kierunku. A ja zaczalem od tego ze dlaczego jest gorszy ktos kto gra w DARMOWE LEGALNE I OFICJALNE bety niz ktos kto placi za gre. zostalem za to zwyzywany od zlodzieji i roznych takich. STAC mnie na placenie za gre taka czy siaka ale NIE bede placil za gre bo MOIM zdaniem to glupota. NIE ze mi sie NALEZY cos za darmo ale dlatego bo jest to dla mnie glupie i tyle. I ZA PRZEDSTAWIENIE SWOJEGO zdania innego od wiekszosci zostalem pojechany. I teraz tez moge pisac o tym jak se tratuje ludzi co maja odmienne zdanie. Ktos tu pisal ze jak pojedzie do USA to sie bedzie wstydzil ze jest polakiem. Owszem bo takich jak wy cechuje ciemnogrod zasciankowosc i strach przed pokazaniem swojego zdania. Wiele mozna o stanach powiedziec ale napewno nie to ze ludzie tam sie boja mowic jesli to nawet odbiega od ogolu. A jesli chodzi o piractwo to niech mnie ktos wyprowadzi z bledu ale czy to nie w stanach jest najwiecej serwerow z kaza torrentami emulem itd?
Pozatym pisalem nie raz ze to jest MOJE zdanie i ze najwazniejsze ze KAZDY MA PRAWO do wlasnego zdania. Tylko nie rozumiem ludzi ktorzy jesli ktos robi cos innego od nich od razu uwazaja go za kretyna i zlodzieja.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 15:22 
 
Roball proszę Cię skończmy temat zarabiania na MMO (bo teraz to nie jest istotne) ale zajmijmy sie problemem "chamstwa na forum".

BTW. moje miasto to typowe miasto emerytów i rencistów. Aha i żeby nie było nie porozumień nie jestem takim "typowym" polskim nastolatkiem - nie mam komóry (do kumpli mam max 200 metrów, a jak coś to mam rower); nie palę fajek (i nie chcę)' piję tylko okazjonalnie; i przede wszystkim nie wydaję kieszonkowego na "pierdoły" - wole kupić wspomniane też już wyżej książki, lub po prostu odłożyć na coś kase [np. DVD].


Edit: Xanth wcalę nie twierdze, że temat jest genialny ale po kiego w takim temacie wogóle coś pisać? Jeszcze żeby te posty mogły pomóc jakoś autorowi, ale one naprawdę nic nie wnoszą i tylko zaśmiecają forum).

I DLACZEGO PISZPAN JEST ZŁODZIEJEM I KRETYNEM? [Piszpan wybacz, to nie moje zdanie ]. :)


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 15:34 
 
Piszpan napisał(a):
Owszem bo takich jak wy cechuje ciemnogrod zasciankowosc i strach przed pokazaniem swojego zdania.

Wy? Czyli kto? Mozesz sprecyzowac, czy mam ci hipokryzje na czolo przykleic?

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 15:39 
 
Piszpan napisał(a):
Ktos tu pisal ze jak pojedzie do USA to sie bedzie wstydzil ze jest polakiem. Owszem bo takich jak wy cechuje ciemnogrod zasciankowosc i strach przed pokazaniem swojego zdania. Wiele mozna o stanach powiedziec ale napewno nie to ze ludzie tam sie boja mowic jesli to nawet odbiega od ogolu.


Xanth nie wyrywaj zdań z kontekstu - prosze jesteście dorosłymi ludźmi i sie tak traktujcie.

http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=8680
Kolejny przykład pisania w temacie, który powiniem być od razy zamknięty, chodzi mi tutaj o Pana A. który zamiast uświadomić kolegę "tarzał się ze śmiechu".
BTW. zaraz znajdę coś na siebie, żeby nie było, że uważam sie za ideał ;)


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 15:48 
 
Dhoro napisał(a):
Xanth nie wyrywaj zdań z kontekstu

Kontekst tu nie ma nic do rzeczy, interesuje mnie, kto to jest ten "wy". Imiennie. Chyba, ze Piszpan jest zwyklym hipokryta.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 16:09 
 
!!! JESLI KTOKOLWIEK CZYTA TU ZE ZROZUMIENIEM TO WIE ZE NIE NAPISALEM ZE PISZPAN JEST KRETYNEM I ZLODZIEJEM ALE JEGO MYSLENIE I POGLADY SA DLA MNIE ZLODZIEJSKIE I KRETYNSKIE !!!

A to juz zupelnie co innego, poniewaz jako wolny czlowiek zyjacu w panstwie prawa mam prawo PUBLICZNIE KRYTYKOWAC JEGO POGLADY.


Ufff !!! Mam nadzieje ze teraz dotrze. :D

piszpan napisał(a):
i strach przed pokazaniem swojego zdania


No tym razem to akurat nie trafiles. Ja sie wlasnie bede wstydzil nie za swoje poglady, tylko za poglady moich rodakow.

A co do tego topicu o free shardzie UO i innych ktore podal Dhoro to:SKRAJNA GLUPOTE I LENISTWO TRZEBA TEPIC.

KONIEC


Ostatnio edytowano 31 sty 2005, 16:16 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 16:15 
 
xanth ja jestem tu przecie tym co gra w darmowe mmorpg a ty jestes mastah i grasz w platne. poczytaj sobie ten temat znajdziesz kolesia ktory pisal o wyjezdzie do stanow i o tym ze bedzie sie wstydzil ze jest z polski bo my gramy w darmowe mmorpg. widzisz xanth najlatwiej po prostu nazwac kogos zlodziejem kretynem czy hipokryta i tyle. to tak jak biegaja na serwerkach ciecie co wala tylko fucking noobs do kolesia ktory nie wie nawet o co chodzi. ale sa tez czasem tacy to ci powiedza ze zle cos robisz wytlumacza etc.

tego zadne dyskusje z wami nie maja sensu. jak dotad pokazaliscie tylko ze umiecie wyzywac (bylo moze kilka odpowiedzi z sensem ktore mi sie spodobaly nie chodzi tylko o dhoro), nazywac kogos bezpodstawnie zlodziejem a jak sie nie podoba co mowi to kretynem, takze nie bede zagladal do tego tematu ani w nim nie odpowiadal. moze za pare lat cos zrozumiecie.

edit: to co do hipokryzji jescze, kabraxis pytasz gdzie odpowiadam tutaj:
'Tyle wystarczy, jestes dla mnie kretynem i zlodziejem na dodatek (bo pewnie na shardach darmowych to pograc lubimy co nie ??) ' -> http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=10873

ty z kolei nie napisale mi jakos gdzie komus cos ukradlem i dlatego powtorze sie kolejny raz z dzieckiem nie bede dyskutowal.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Ostatnio edytowano 31 sty 2005, 16:19 przez Piszpan, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 16:17 
 
Piszpan napisał(a):
najlatwiej po prostu nazwac kogos zlodziejem kretynem czy hipokryta

Jeszcze nie zauwazyles, ze ty robisz dokladnie to samo, majac o to do innych pretensje? Czyz takiego postepowania nie nazywa sie hipokryzją? Tylko na to chcialem ci zwrocic uwage. Chyba, ze uznajesz zasade "jak Kali to dobrze, jak Kalemu, to zle", wtedy nie mam wiecej pytan.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 16:21 
 
UP

Napisalem ci o co chodzi. (do piszpana)

Wiekszosc ludzi ktorzy zostaja zbluzgani prezentuje postawe:
"Czesc chce zrobic darmowy serwer WoW, dajcie mi kompa, lacze, ludzi, kase i najlepiej to powiedzcie mi od czego zaczac. Albo wiecie co - Zrobcie to za mnie a ja sobie pogram".

Sorry ale za cos takiego to jest kontra OD RAZU.
To jest wlasnie podejscie roszczeniowe.

Nic nie zrobic samemu a przyjsc na forum i klapac paszcza i rposic o pomoc w rzeczach do ktorych zrozumienia wystarczy IQ przecietnago grzyba.


OK NIE GRASZ NA DARMOWYCH SHARDACH ALE DALEJ TWOJE POGLADY SA DLA MNIE ZLODZIEJSKIE I KRETYNSKIE PASUJE ?? MAM PELNA PRAWO TO POWIEDZIEC I TO MOWIE.
CO WIECEJ KAZDY TWOJ POST UTWIERDZA MNIE W TYM PRZEKONANIU.

Chodzi o podejscie do placenia za granie, potem do przydatnosci gier, itd...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.