mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1685 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 85  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 12:05 
Cytuj  
A wlasnie moze ktos powiedziec gdzie sa takie kopalnie mithrilu itp. ? 8)


_________________
.

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 12:10 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
A wlasnie moze ktos powiedziec gdzie sa takie kopalnie mithrilu itp. ? 8)


badlands

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 15:23 
Cytuj  
odzwyczailem sie juz od tego z emnie gankuja :) jakos malo chetnych na palka 60 llvl wszyscy na BG siedza chyba :)
robie alta warka... krasnala:) i taurena .. chcialem kolesiowi jako krasnal WC pokazac :) ... wiec ide sobie do wc .. patrze party 5x horde... /hi /lol /hi ... strasznie si epodjarali widokiem low lvl noob wiec starali sie mnie zabic... 2 chyba pomyslalo ze cos nie w porzadku i nie wlaczyli flag pvp:) 3 zdedzilo od razu ... acha ten kolega ktoremu chcialem pokazac to rogus 50 lvl :)

potem jakis shaman ... ?? lvl pod SW zawedrowal i tlukl 12-20 lvlowcow... /hi /wait powrot paladynem .. okazalo sie ze nie bykl taki hidden tylko 40 :) myslal ze ucieknie.. ale od jakiegos czasu mam zapas speed potion i strasznie sa zdziwieni uciekinierzy ... speed potion IMHO bije siatke na glowe :)

quest warka na mail... gdzies w barrens sie robi co 10 min droga z cmentarza zajmuje 10 minut... nie dosc ze mobki sie razem trzymaja to jeszcze gankujaca horda:):) na szczescie z desolace niedaleko ... a qmpel rogus sie nudzil ... za 3 razem ekipa gankujaca sie dzdziwila jak sie ressowali to we wszystkie strony choduuuuu i jakies wrzaski :)
5x30lvl vs 1 25 ok .. ale jak przylazl rogus 50 to juz nie ok :P
ogolnie to fajnie sie z rogiem chodzi :) jako przyneta... moze to oduczy matolkow gankowania:)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 15:26 
Cytuj  
o0 n/c

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 11:30 
Cytuj  
Akcja z naszego serwa z niedzieli wieczorem:
kilku znudzonych (?) hordziaków stiwerdziło że poszaleją w Orgrimmar i zaczęli od zabicia npc-ów w AH, potem załatwili obasdę Inn i banku ...
Na koniec (i po rezzie ;)) stwierdzili że pójdą załatwić Thralla - a ja za nimi żeby się pośmiać 8):

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Walka była krótka, max może ze 30 sekund - sam Thrall jest niezłym twardzielem, a w dodatku ma dość dużo elite bodyguardów ... :P


_________________
Obrazek


Posty: 10
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 11:51 
Cytuj  
hmmmmm jak horda moze atakowac swoich Npc 8) tez chcialbym sprobowac :P

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 12:01 
Cytuj  
ciekawe czy tego nie da się exploitować?
Tzn. zabić thrall-a hordą i dostać 15k honoru? Bo dishonorable to chyba nie jest - thrall jest uzbrojony.

Może Blizzard nie przewidział takiej opcji?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 12:06 
Cytuj  
@tookie:
tego nie wiem, może jak masz włączone pvp (gram na serwie pve) to jest możliwe atakowanie także npc z twojej frakcji ?

Trochę mnie goście wkurzyli wcześniej bo nie mogłem nic w banku zrobić ani na AH ... szczęściem respawn tych npc był szybko (jakieś 5-6 minut).


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 12:29 
Cytuj  
Może (odznaczasz ptacha przy reputacji), ciekawy jestem ile tej reputy w orgri stracili ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 12:38 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Może (odznaczasz ptacha przy reputacji), ciekawy jestem ile tej reputy w orgri stracili ;)


Jakby udało im się Thralla zatłuc to mieliby nieźle w dalszej grze :D
Gdyby im reputacja w Orgim spadła poniżej neutral na przykład ....


_________________
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 18:31 
Cytuj  
wpadl mi w rece serenity sword z Q dzisiaj... i chcialem wyprobowac a sie spieszylem do roboty... :) w SS.. patrze o jakis czerwony nick charge.. i chwila a on nic sie nie broni tylko zaczal uciekac.. zjechalem go do polowy w 3 sekundy .. zanim popatrzylem wogole na lvl:)... 23 :( oops .. /sorry /salute /kiss /bye :) ... (36 hunter go za minute dorwal:( )

potem napotkalem sie na 36 priesta .. on zaczal:) dual dodge whirwild axe overpoved execute.. nawet feara nie zdazyl... acha zeby nei bylo ze ja sam to jakis rogal z ally go zestunowal.. :) widocznie chcial sie odegrac.. bo wrocil, ressnal sie wiedze ze ma polowe many i hp to czekam... a on MC zaczyna czarowac :) myslal ze sie pobawi... :) ja sobie whisperowalem z tym rogalem i mowie priest wrocil i MC mnie ... rogal go zaczal .. ja dokonczylem za 3 razem wrocil to juz na nic nie czekalem jak sie ressnal charge kilkilkil... sekunde przed smiercia zrobil ./bow .. to mi glupio sie zrobilo bo chyba tym razem nie chcial atakowac a ja go tak brutalnie:) koniec koncow... resnal sie za pare minut
ja /sorry
on /tired
ja /hug
polazlem z nim do jaskini tych yeti i pomoglem mu kilka minut grindowac.. pojawil sie 42 hunter...
ja PLS DONT KILL HIM ... :) i jakos mogl sobie q chyba dokonczyc :)
/bye
/bye

tyle pisalem ze zapomnialem o najwazniejszym .. przypomina mi sie whine marka na temat ratio.. kurde ostatnie 2 dni to tak walsnie jest..
w SV
3 horde pojawilo sie w campie pogankowali cale 3-5 minut potem z 10 ally
to samo w SS..

w sumie to dziadostwo... pokonac kogos 2-3 na jedngo :(
zero funu... tak samo atakowac kogos kto ma moba na plecach.. no chyba ze bije twojego questowego mobka a tobie sie strasznie spieszy


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 18:51 
Cytuj  
zauważyłem, że moby nie zawsze się odnawiają do 100% jak zabijesz kogoś kto je "tagnął" - miał ktoś taki przypadek?
Kilkakrotnie dobiłem moba jednym strzałem po jakimś ganku na alliance i spokojnie go zlootowałem. Może jakieś aoe czy cos w tym stylu wcześniej go zahaczyło, ale nie wiem czy to ma jakies znaczenie..

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 18:55 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
zauważyłem, że moby nie zawsze się odnawiają do 100% jak zabijesz kogoś kto je "tagnął" - miał ktoś taki przypadek?
Kilkakrotnie dobiłem moba jednym strzałem po jakimś ganku na alliance i spokojnie go zlootowałem. Może jakieś aoe czy cos w tym stylu wcześniej go zahaczyło, ale nie wiem czy to ma jakies znaczenie..

jeden raz zachowalem sie jak swinia ... ale spieszylem sie do roboty i chcialem jeszcze 3 shadowman panther kilnac.. no i tlukl wlasnie taka .. tauren druid.. zabilem druida i przyznam ze mob mial ok 20% hp.. ale nei wiem czy to regula jakas bo za rzadko komus w plecy wjezdzam :)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 20:59 
Cytuj  
nie widzialem gdzie to dac zobaczcie to ! :D
http://www.dumpalink.com/media/1122460549

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 21:03 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
nie widzialem gdzie to dac zobaczcie to ! :D
http://www.dumpalink.com/media/1122460549

You have attempted to access a website that is restricted because it may violate the ************** Electronic Communications Policy and the Code of Conduct. Internet activity is monitored and suspected violations are reported to the Employee Relations Group for investigation and appropriate disciplinary action up to, and including termination of employment. You may have received this message because you made a keystroke error while attempting to access a legitimate website. Please check your web address.

no to pieknie :) juz mnei maja w pracy :lol:


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 21:15 
Cytuj  
Troche erotyzmu w tym jest ale bez przesady ;)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 21:18 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
Troche erotyzmu w tym jest ale bez przesady ;)

nie wiem odpale w domku :) acha i tak zeby zona nie wiedizala.. :) :lol:


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 15:09 
Cytuj  
cienki napisał(a):
no to pieknie :) juz mnei maja w pracy :lol:


Wielki Brat patrzy 8)


_________________
Obrazek

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 12:27 
Cytuj  
Czemu akurat Wielki Brat a nie Wielka Siostra ???? :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 13:25 
Cytuj  
felix0606 napisał(a):
Czemu akurat Wielki Brat a nie Wielka Siostra ???? :D


Metafora taka 8)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1685 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 85  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.