mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 261 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2007, 22:13 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Godwina
dosyc szybko sie pojawilo w tym topicu...


Ciekawa teoria ;) Tyle ze dzielenie ludzi na lepszych i gorszych (ktorych masz prawo wyrzucic na pysk z autobusu - czyli ogolnie stosowac w stosunku do nich przemoc) jakos na pare kilometrow wali mi aryjska rasa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2007, 22:40 
Cytuj  
Brak tego podziału to utopia...
Nie dzielimy ze względu na pochodzenie tylko stan obecny. Nie ma to absolutnie nic wspólnego z nazizmem czy radzieckim socjalizmem...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2007, 22:49 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Brak tego podziału to utopia...
Nie dzielimy ze względu na pochodzenie tylko stan obecny.


I to usprawiedliwia przemoc ?

Nikt Ci nie kaze ich kochac. Ale troche tolerancji by sie przydalo

*

Posty: 143
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 4 lip 2007, 22:56 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):

Nikt Ci nie kaze ich kochac. Ale troche tolerancji by sie przydalo

tolerancja jest przereklamowana


_________________
nie lubie konserw

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2007, 22:57 
Cytuj  
Czy ja coś pisałem o przemocy? Ja bym się gnoja brzydził dotknąć...
Każdy może wskutek przypadku lub nieszczęścia wylądować na ulicy. Jednak to nie znaczy, że musi utrudniać innym życie. Ciężka sprawa - w krajach zachodnich w środkach komunikacji miejskiej jeździ po prostu ochrona i to ona zajmuje się takimi sprawami.

Tolerancja to taki wymysł pedałów i czarnuchów ;)


j/k


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 143
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 4 lip 2007, 23:12 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):

Tolerancja to taki wymysł pedałów i czarnuchów ;)


pytanie wprost: jestes skinem?


_________________
nie lubie konserw

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2007, 23:35 
Cytuj  
Betoniara napisał(a):
tczewiak napisał(a):

Tolerancja to taki wymysł pedałów i czarnuchów ;)


pytanie wprost: jestes skinem?


wczytaj się w to co napisał


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 00:37 
Cytuj  
Biorąc pod uwagę przedostatni post Tczewiaka, myślę że nie o to mu chodziło, ale nie mam zamiaru go bronić, bo to nie moja rola :)
Ale imo dobrze trafił (w przedostatnim poście). Twierdzenie: "wszyscy są równi" jest absurdalne, jeśli używa się go ogólnie. Oczywiście, wszyscy powinni być równi wobec Prawa, czyli za dane przewinienie każdy powinien obrywać równo. Nie powinno mieć tu znaczenie pochodzenie, kolor skóry, płeć, preferencje seksualne, klasa społeczna, itp. Jeśli nie szkodzisz nikomu, nikt nie ma prawa cię tknąć. Łamanie tej zasady jest domeną Adolfa, który ciął równo tych, którzy mu się nie podobali, bo byli tym kim byli, niezależnie co robili. To, albo np. danie komuś w mordę za to, że jest czarny jest złe i godne kary.
Natomiast nienawidzę poprawności politycznej. Dużo można na ten temat napisać, podam parę przykładów.
Szlag mnie trafia jak czytam co się dzieje na Zachodzie. Jakiś czas temu było głośno na temat brytyjskich linii lotniczych, które rzekomo zabraniały pracownikom noszenia krzyżyków. Wyjaśnienia, tłumaczące, że zabroniono noszenia błyskotek W OGÓLE jakoś przeszło bez echa. Pracodawca powinien móc nakazać dowolny strój w pracy, nawet jego brak. Równocześnie pracownik może zrezygnować z pracy, jeśli mu nie odpowiada. To jest Wolność.
Denerwujące jest też to, że takiego Michalkiewicza uważa się za antysemitę, bo uparcie twierdzi (nie wnikam w prawdziwość tej tezy), że organizacje żydowskie (nie Żydzi!), korzystając z koniunktory, ssą pieniądze podatników.
Podobnie nie rozumiem jakichś chorych przepisów prawa pracy. Ja uważam, że pracodawca może zatrudniać kogo chce, i jeśli sobie nie życzy pracować z gejem, to może go zwolnić i tyle. To jest źle rozumiana tolerancja, "Wymysł pedałów i czarnych". Jeśli większość prezesów firm, matematyków, programistów, prezydentów to mężczyźni, to znaczy to po prostu, że generalnie kobiety się do tego mniej nadają, a nie, że są dyskryminowane. Najlepsi raperzy i koszykarze amerykańscy to Czarni, widać znaczy to, że są w tym zajebiści. Tu chyba nikt nie węszy dyskryminacji? I niech ktoś powie, że wszyscy są równi.
Stereotypy często nie są dobre, ale po pierwsze: nie da ich się usunąć. Nawet walczący o równość, słysząc 'Wszechpolak', myślą: 'faszysta', mimo że niekoniecznie nim jest. Po drugie, bez stereotypów, byłoby ciężko w życiu. Idziesz nocą ulicą, z daleka widzisz grupę karków. Większość ludzi pewnie by zawróciła i zmieniła drogę, bo ma wpojony taki a nie inny stereotyp.
Nie bronię ksenofobii, często jest zła (a często jest źle rozumiana przez postępowców), ale twierdzę, że nie jest zadaniem państwa walka z nią za pomocą $kampanii$ i postępowych przepisów.


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 00:43 
Cytuj  
Betoniara napisał(a):
pytanie wprost: jestes skinem?

No pewnie. Z długimi włosami.

Tak na serio to tolerancja to modne i często nadużywane słowo. Tolerancja jest śmieszna w wykonaniu Polaków. Czarny dobry, pedał dobry, ateista zły :D
Jestem już trochę zmęczony więc pewnie niejasno się wysławiam. Chodzi mi o to, że społeczeństwo jest tolerancyjne bardzo wybiórczo, a jednocześnie korzysta często i gęsto z hasła tolerancji...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 01:13 
Cytuj  
Tolerancja w zadnym kraju nie dziala :)


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 03:30 
Cytuj  
Cytuj:
Czarny dobry, pedał dobry, ateista zły


Łoj to chyba w różnych krajach żyjemy jak "pedał" dobry. Może jeszcze Żyd dobry ? :)

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 07:49 
Cytuj  
roball napisał(a):
Dobry, ale troche dlugo sie gotuja.

HE HE HE.


Confirmed!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 08:19 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
@Vejitta

Pokazujesz znakomity przykład tolerancji w Polsce imho.
Weź STFU zrób gościu bo śmierdzisz.

LOL @twoja tolerancja i merytoryczna dyskusja.

Moja tolerancja nie jest bez granic. Ale przynajmniej nie powiem na murzyna asfalt, a ludzi ktorzy mi sie nie podobaja nie zwyzywam od Zydow ludzi ktorych zachowanie mi sie nie podoba :]

Inna sprawa ze bronicie godnosci ludzkiej osob, ktore tej godnosci same z wlasnej woli sie pozbawiaja.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 08:30 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Łoj to chyba w różnych krajach żyjemy jak "pedał" dobry. Może jeszcze Żyd dobry ? :)

W sieci i ogólnie w społeczeństwie większa nagonka jest na ateistów/innowierców niż na pedałów czy czarnych. Geje są w Polsce tolerowani - tylko media robią z nich ofiary, bo to takie modne. Są przede wszystkim równi wobec prawa. dopóki się nie wychylają to nikt ich z pochodniami nie szuka. Zawsze znajdzie się grupa osób, która pośród siebie nie zaakceptuje "odmieńców".
Mnie tylko śmieszy jak ktoś krzyczy jaki to jest tolerancyjny, a chwilę potem idzie zbluzgać kogoś kto nie jest na liście "grup społecznych tolerancyjnie wrażliwych".

Veji: od kiedy Żyd to wyzwisko? oO


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 08:30 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Zmarł mi dziadek. Przyjechała karetka by orzec zgon. Jak lekarz był w mieszkaniu to włamali się do karetki (ukradli nawigację, która notabene nie jest w standardzie ambulansu i kierowca posiadał ją na własną odpowiedzialność). To, że się włamali do karetki to policja była w 5 minut. A to, że miałem trupa z nieznaną przyczyną zgonu (niemożna takiego pochować tak łatwo... zazwyczaj wtedy robi się sekcję) to czekałem ze zwłokami ponad godzinę. I 45 minut na lekarza sądowego. CHWDP!!!


Po pierwsze to moje kondolencje.
Po drugie to to jest chyba normalne. Dziadkowi, za przeproszeniem, sie nigdzie juz nie spieszylo wiec mogl poczekac, a radiowoz mogl w tym momencie byc na interwencji. Chyba normalne. Jest taka dziwna teoria, ze pomimo iz nam sie wydaje inaczej to nie jestesmy, kazdy z osobna, pepkiem swiata.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 08:34 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Veji: od kiedy Żyd to wyzwisko? oO

Żydy i Żydokomuna to przeciez uniwersalne określenia na uczestników i zwolenników wielkiego syjonistycznego spisku przeciwko Polsce ;)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 08:40 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
@Vejitta

Pokazujesz znakomity przykład tolerancji w Polsce imho.
Weź STFU zrób gościu bo śmierdzisz.


uhu jaki wrażliwy :D


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 08:52 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Inna sprawa ze bronicie godnosci ludzkiej osob, ktore tej godnosci same z wlasnej woli sie pozbawiaja.


Nie bronie godnosci smierdzacego beja z autobusu. Bronie jego prawa do tego, zeby nie zostac wypierdolonym z tego autobusu na twarz.

A propos tolerancji. Generalnie Wiki wujem wieje, ale jedno sformulowanie mi sie spodobalo.

Tolerancja (łac. tolerantia - "cierpliwa wytrwałość"; od łac. czasownika tolerare - "wytrzymywać", "znosić", "przecierpieć") to w mowie potocznej i naukach społecznych postawa społeczna i osobista odznaczająca się poszanowaniem poglądów, zachowań i cech innych ludzi, a także ich samych.

Tolerancja nie oznacza akceptacji (por. łac. acceptatio - przyjmować, sprzyjać) czyjegoś zachowania czy poglądów. Wręcz przeciwnie, tolerancja to poszanowanie czyichś zachowań lub poglądów mimo że nam się one nie podobają.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 09:10 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Tolerancja nie oznacza akceptacji (por. łac. acceptatio - przyjmować, sprzyjać) czyjegoś zachowania czy poglądów. Wręcz przeciwnie, tolerancja to poszanowanie czyichś zachowań lub poglądów mimo że nam się one nie podobają.


w takim razie tolerancja dla mnie to ideologia mająca na celu zapewnić pozorny spokój psychiczny pomimo własnej bierności wobec nieakceptowalnych społecznie zachować drugich ludzi :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 09:18 
Cytuj  
"Nieakceptowalnych spolecznie" to nie to samo co "takich ktore nam sie nie podobaja". Szczegolnie ze gusta sa rozne ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 261 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.