mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 16:06 
Cytuj  
tata?

edit: LUL selfowned
viewtopic.php?t=7782&postdays=0&postorder=asc&start=20


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 17:02 
Cytuj  
Jakiego golfa ? Zarabiając 6k na ręke ?!


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 18:02 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Jakiego golfa ? Zarabiając 6k na ręke ?!


Nie było więcej? bo nie pamiętam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 18:09 
Cytuj  
Oj było było, chyba nawet więcej niż Marek w Jukej zarabia.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 18:23 
Cytuj  
10 000 miesiecznie organizujac wesela

welcome back kkkk20


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 18:37 
Cytuj  
gdzie tam, on teraz sprzata w palacu prezydenckim! zarabia 20kkkkk!

/no offence:P


_________________
oumn da lololegend

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 18:43 
Cytuj  
podpisujac ostawy


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 18:10 
Cytuj  
Robaczku widze ze nic nie pojmujesz, po pierwsze primo nikt sie tu nie obnosi z patriotyzmem, nigdzie nie napisalem jakim to ja jestem zajebistym patriotom.

To ze pisze ze ty nie jestes, albo ktos inny nie jest patriotom to nie znaczy ze ja sie z tym obnosze. Po prostu uwazam ze mozemy byc dumni z tego ze jestesmy polakami za to kim byli nasi przodkowie i co zrobili.

To ze dzisiejsi politycy pierdola nasze dobre imie z przeszlosci, nasza godnosc i polskosc... Tacy ludzie jak ty dostosowuja sie poziomem do naszych politykow niestety. Ostatniego wielkiego polityka proboja teraz niszczyc nazywajac go "bolkiem".

Ale z toba nie ma co dyskutowac tatus cie nei wychowal jak nalezy a szkoda, bo ty robalku patrzysz na to co jest teraz a nie na to co bylo.

Chesz mi dowalic?? Napisz cos inteligentnego, zgas mnie czyms... Bo piszac teksty typu "trep wrocil". budzisz smiech na mojej twarzy i politowanie jednoczesnie.

Do niebezimiennego nic nie napisze, bo i on nic konkretnego nie pisze, a pozatym trzeba miec mozg zeby cos konkretnego napisac.

Na koniec postawie swieczuszke dla Bronislawa Gieremka [*], swiec panie nad jego dusza, jeden z ostatnich porzadnych politykow w naszym kraju zginal dzisiaj tragiczna smiercia...

Jezeli nie macie argumentow to lepiej nie piszcie, no chyba ze chcecie mnie rozsmieszyc :lol:


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 18:15 
Cytuj  
O ku**a. Co kkk znow robi na tym forum?

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 18:25 
Cytuj  
Zazwyczaj osoby wstawiające byle gdzie [*] to debile, którzy nie wiedzą co, kto i dlaczego.

koci napisał(a):
O ku**a. Co kkk znow robi na tym forum?


pewnie to samo co ty :|


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 18:52 
Cytuj  
Mags wspomnialem o tym przy okazji i stawiajac swieczke wiem co, kto, gdzie i dlaczego.

Post kociego zostawie bez komentarza bo i nie ma co komentowac :lol:


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 19:43 
Cytuj  

Na koniec postawie swieczuszke dla Bronislawa Gieremka [*], swiec panie nad jego dusza, jeden z ostatnich porzadnych politykow w naszym kraju zginal dzisiaj tragiczna smiercia...



ch z nim, postaw wiecej internetowych swieczek... najlepiej na forum onetu


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 21:18 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
ch z nim, postaw wiecej internetowych swieczek... najlepiej na forum onetu


Ja rozumiem, trolu, że dzień bez dramy to dzień stracony, ale naprawdę...daj spokój


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 21:32 
Cytuj  
ja rozumiem, trolu, że dzień bez dramy to dzień stracony, ale naprawdę...daj spokój


twoja stara...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 21:36 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Zazwyczaj osoby wstawiające byle gdzie [*] to debile, którzy nie wiedzą co, kto i dlaczego.

koci napisał(a):
O ku**a. Co kkk znow robi na tym forum?


pewnie to samo co ty :|

Odezwala sie alfa i omega ; ]

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 21:42 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
ja rozumiem, trolu, że dzień bez dramy to dzień stracony, ale naprawdę...daj spokój


twoja stara...


twoja stara niech spierdala(?)


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 22:25 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
patriotom

Patriotom to był twój stary gdy jebał starą za ojczyznę... Z flagą na ryju...
Szanuj swój język cepie >.<

I gdzie Wałęsa wielki? Marionetka po zawodówce.

Aż dziw bierze, że nie plujesz na Gieremka... No bo przecież on był żydem... A to trochę ujmuje "godności" łysym pałom.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 08:41 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Ostatniego wielkiego polityka proboja teraz niszczyc nazywajac go "bolkiem".

To może parę faktów na temat "wielkości" owego Polaka:
1. 1979 r. - Wałęsa w rozmowie z wieloma osobami z "Solidarności" przyznaje się, że donosił na opozycjonistów. Na pytanie Anny Walentynowicz "Czy zdajesz sobie sprawę, że donosiłeś na ludzi?" odpowiada "Milicja to też ludzie."
2. 1991 r. - jako prezydent w jednym z wywiadów przyznaje się, że "być może coś podpisał". Na drugi dzień wszystkiego się wypiera.
3. 1992 r. - "Nocna zmiana" w czasie której wraz z Tuskiem i Pawlakiem (deja vu?) obala rząd Olszewskiego w celu uniemożliwienia dokonania lustracji. Jak ktoś nie wie, o co chodzi, niech odnajdzie na youtube film "Nocna zmiana", a potem puści sobie piosenkę Kazika "Panie Waldku" traktującą o tym wydarzeniu.
4. 1993 r. - Wałęsa wetuje ustawę znoszącą przywileje emerytalne dla funkcjonariuszy komunistycznego aparatu terroru. Ustawa idzie do kosza.

Do jego ostatnich wyczynów należą:
- publiczne lżenie prezydenta własnego kraju
- uczestniczenie w konferencji, podczas której wmawiano Polakom, że demokracja w Polsce jest zagrożona, a której współorganizatorami byli Urban i Rakowski
- zorganizowanie wraz z Tuskiem w Gdańsku imprezy ku pamięci ofiar Stanu Wojennego, konkurencyjnej w stosunku do oficjalnej uroczystości państwowej, gdyż chorobliwa nienawiść do braci Kaczyńskich, w tym wypadku Lecha, nie pozwala Wałęsie na pokazywanie się w ich pobliżu

Wałęsa przez wiele lat niszczył, znieważał i poniżał uczciwych ludzi, aby stworzyć własną "legendę". Teraz, gdy prawda wychodzi na jaw, ta "legenda" się sypie, a spod niej wyłaniają się arogancja, buta, zarozumialstwo i zwykłe chamstwo, na których była budowana, choć ignoranci i politrucy będą do upadłego wmawiać, że jest inaczej. Wałęsa sam "zapracował" sobie na to, co go teraz spotkało.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 10:34 
Cytuj  
czas na popcorn - Sar wrócił;) Jakieś wybory się zbliżają czy co?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 11:03 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Wiedza ci co maja wiedziec, reszta dzieci neo, oraz dzieciaki roznego pokroju buszujacy w necie, lub ludzie pokroju robala nigdy tego nie zrozumieja...


Wrocil, wrocil!!! :)

kkkk20 napisał(a):
Dla nich liczy sie tu i teraz, niewazna dla nich Historia, nie interesuje jak tu sie znalezli, dlaczego mowia teraz po Polsku a nie po Niemiecku czy Rosyjsku... Wiekszosc z was nawet nie wiem co to komuna i stan wojenny, dla was to tylko bajki... Eh troche pokory malolaty


Niektorych z nas interesuje historia. Powiedzialbym, ze czlowiek, ktory generalnie chce uchodzic za inteligentnego powinien troche kojarzyc. Ale co innego kojarzenie, a co innego upajanie sie martyrologia pt. "ale w 44tym to bylismy zajebisci". A Ty koncentrujesz sie raczej na tym drugim, nie? :) BTW - informacyjnie - komunizmu w Polsce nie bylo - chyba ze chcesz mnie przekonac, ze kiedykolwiek bylo u nas wg zasady "kazdemu wg potrzeb" (patrz Manifest Komunistyczny). Moze socjalizm - ale to tez dyskusyjne.


kkkk20 napisał(a):
Robaczku widze ze nic nie pojmujesz, po pierwsze primo nikt sie tu nie obnosi z patriotyzmem, nigdzie nie napisalem jakim to ja jestem zajebistym patriotom.

To ze pisze ze ty nie jestes, albo ktos inny nie jest patriotom to nie znaczy ze ja sie z tym obnosze. Po prostu uwazam ze mozemy byc dumni z tego ze jestesmy polakami za to kim byli nasi przodkowie i co zrobili.

To ze dzisiejsi politycy pierdola nasze dobre imie z przeszlosci, nasza godnosc i polskosc... Tacy ludzie jak ty dostosowuja sie poziomem do naszych politykow niestety. Ostatniego wielkiego polityka proboja teraz niszczyc nazywajac go "bolkiem".


Patriotyzm zaczalbym od szanowania wlasnego jezyka. Zeby potem nie wybierac z kilku stron pozwole sobie na zwrocenie Ci uwagi od razu

patriotą - nie patriotom (chyba, ze chodzi Ci o amerykanskie rakiety)
Polakami - nie polakami (nazwy narodowosci piszemy z wielkiej litery - i nie chodzi o Dume i Chwale, ale o ortografie)
probuje - a nie probuje (znowu - tylko ortografia)

On topic: tak, mozemy byc dumni. Powinnismy tez wstydzic sie za pare rzeczy, ktorych jako Polacy dokonalismy - punktowac Ci, czy niekoniecznie?

kkkk20 napisał(a):
Na koniec postawie swieczuszke dla Bronislawa Gieremka [*], swiec panie nad jego dusza, jeden z ostatnich porzadnych politykow w naszym kraju zginal dzisiaj tragiczna smiercia...

Jezeli nie macie argumentow to lepiej nie piszcie, no chyba ze chcecie mnie rozsmieszyc :lol:


Blagam .. bez swieczek na mmorpgu. Zgodze sie - szkoda profesora. Ale jak chcesz uszanowac to naprawde, idz na pogrzeb czy cos - zakladam ze Powazki, Aleja Zasluzonych itd. A nie kurwa probujesz uszanowac smierc jak twierdzisz wielkiego czlowieka stawiajac mu pierdolona internetowa swieczke. Seriously.

@Sarg - milo widziec ponownie. Skoncze "przyczynek do biografii" to z checia wlacze sie do dyskusji :)

PS. Ciagle mi jeszcze Fabianka brakuje ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.