mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 19:36 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
co mozna ocenic po przejsciu pierwszej zony? wszystko.

Zarri napisał(a):

/signed

mendol jest OK. Jest to doswiadczony gracz, ktory przetestowal wszystkie gry mmo i wie o czym mowi.

Zarri napisał(a):
By dobrze ocenic gre mmo nalezy jej poswiecic kilkanascie godzin, by przynajmniej zobaczyc jakie ma opcje i jak sie rozwija, czy wciaga czy nie itd.


:wtf: :roll:


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 19:44 
Cytuj  
a ile godzin zajmuje skonczenie pierwszej zony ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 20:07 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
a ile godzin zajmuje skonczenie pierwszej zony ?


Zależy od doświadczenia gracza, waha się między 3-7 godzinami.


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924


Posty: 23
Dołączył(a): 22.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 20:13 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
a ile godzin zajmuje skonczenie pierwszej zony ?


Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 20:18 
Cytuj  
@Lukas24MwO
sam dostarczyłeś argumenty, żeby móc napisać tobie: selfowned

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 20:24 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
By dobrze ocenic gre mmo nalezy jej poswiecic kilkanascie godzin

Lukas24MwO napisał(a):
Zależy od doświadczenia gracza, waha się między 3-7 godzinami.


Rozumiem, że w twoim przypadku nie ma różnicy między KILKA a KILKANAŚCIE.


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 20:32 
Cytuj  
po 7 godzinach playing time mozna juz cos powiedziec o grze.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 20:35 
Cytuj  
takie ffxi to jestem wstanie ocenić po 5minutach gry

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 20:36 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
po 7 godzinach playing time mozna juz cos powiedziec o grze.


Pewnie, że coś tam można powiedzieć.


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 22:46 
Cytuj  
Cytuj:
a ile godzin zajmuje skonczenie pierwszej zony ?


przeczytałem "żony" :/

Cytuj:
Pewnie, że coś tam można powiedzieć.

nie ma co, masz "coś tam" do powiedzenia.


_________________
.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 23:17 
Cytuj  
Ja nie rozumiem, co sie tak uczepiliscie tego oceniania...
Zgodze sie, ze oceniac powinno sie po calosci, jednak jezeli przez pierwsze kilka godzin jest nudno, brzydko i w ogole beznadziejnie, to pierdolne kazda gra/ksiazka w kat i mam gdzies to, ze pozniej jest ciekawiej i w ogole sympatycznie...
Jezeli w ksiazce cos sie zaczyna dziac dopiero od polowy, czy 1/3 to znaczy, ze ksiazka dla mnie jest chujowa pomimo tego, ze pozostala czesc wsysa w fotel tak, ze skora na czlonie sie wywija na lewo...

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 23:52 
Cytuj  
Grę _ocenia_ się po całości.

Niektóre jej _elementy_ lub to czy _tobie_ ona podchodzi niekoniecznie. Ale ocena i to czy _tobie_ dana gra pasuje, to dwie różne kwestie imo. Nie możesz ocenić 99% aspektów gry nigdy ich nie widząc.


/thread

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 23:57 
Cytuj  
zax napisał(a):
Grę _ocenia_ się po całości.


nie dotyczy to gier mmo, ktore nigdy sie nie koncza (nie maja calosci).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2009, 00:33 
Cytuj  
_a_ _napisz_ _mi_ _zax_ _jak_ rozwiazac_ _problem_ _wolnego_ _czytania_ _ksiazek_ _i_ _takich_ _,_ _ktore_ _maja_ _wstep_ _do _ostatniej_ _strony_ _?_


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 5 lip 2009, 00:35 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 lip 2009, 00:34 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
nie dotyczy to gier mmo, ktore nigdy sie nie koncza (nie maja calosci).


Gry MMO nie mają całości. Toś dojebał. Każdy wie, że gry MMO nie można skończyć, jednak można zobaczyć wszystkie jej aspekty. Srsly nie masz się do czego przyczepić. Najlepiej wróć tam skąd przyszedłeś trollować i nie wracaj.


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 5 lip 2009, 00:40 
Cytuj  
Lukas24MwO napisał(a):
Gry MMO nie mają całości. Toś dojebał. Każdy wie, że gry MMO nie można skończyć, jednak można zobaczyć wszystkie jej aspekty. .


Gra musi byc dobra od poczatku by chcialo sie komus w ogole zobaczyc te aspekty :P
Sorry, ale jak gra jest od poczatku kiepska, to nikt normalny nie bedzie na nia tracic czasu i pieniedzy by ewentualnie zobaczyc co devsi wymyslili w end contencie.
Podejscie devsow do debilnych graczy: grajcie, grajcie, placcie nam kase, a moze jak dojdziecie do konca to wam pokazemy cos fajnego, ale na razie macie kurwa grac i placic i nie marudzic ze kiepsko :^)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2009, 00:47 
Cytuj  
Dla mnie sprawa jest prosta: coś mnie wciąga na początku to gram, przestaje mnie wciągać to przestaję grać. Nie jestem zdesperowany - gra jest chujowa na początku = sorry, zmuszać się do grania nie mam zamiaru.

Taki WAR na przykład: od 1 levela można robić właściwie wszystko, później dochodzą tylko siege (które są nudne w chuj) i to właśnie pierwsze levele są najciekawsze.

Dodatkowo przez WAR odechciało mi się sięgać po jakiekolwiek MMO które wymaga levelowania przez PvE. (No chyba, że w ogóle nie ma levelowania, ale w tym temacie mamy albo EvE online które mi nie podchodzi albo reszta która jest crapem)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2009, 01:14 
Cytuj  
Jezeli ktos ma problem z ocena ksiazki lub gry czy jest fajna czy nie, po jakims tam fragmencie, to tylko wspolczuc.

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 lip 2009, 01:44 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Gra musi byc dobra od poczatku by chcialo sie komus w ogole zobaczyc te aspekty :P


Ok to może inaczej. W WoW'a gra 11 mln graczy.Na pierwszych 20-25 lvl pod względem gameplay'u Aion a WoW niemalże niczym się nie różni. Wnioskując WoW na początku też jest bee (absolutnie się z tym zgadzam). Więc wychodzi na to, że Ty oceniasz całą grę po tym jaką ma grafikę, świat czy postaci (To się da zobaczyć na początku gry). Dlatego też właśnie nie powinieneś oceniać gry w której są elementy których nie trawisz. Prostym przykładem są zasady na teście maturalnym z części ustnej. Nie może Ciebie oceniać twój własny nauczyciel, ponieważ jeżeli Cie lubi lub nie to ocena może nie być adekwatna do wiedzy. Z innej beczki, jest chyba różnica w takich oto zdaniach: "Aion jest do dupy bo ma cukierkową grafikę", a "Osobiście nie podoba mi się, Aion ponieważ nie trawię cukierkowej grafiki".
Przepraszam, że tak chaotycznie, ale jest dość późno.

EDIT:

Morgul napisał(a):
Jezeli ktos ma problem z ocena ksiazki lub gry czy jest fajna czy nie, po jakims tam fragmencie, to tylko wspolczuc.


Taką ocenę po fragmencie to Ty możesz sobie w buty wsadzić.


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924


Ostatnio edytowano 5 lip 2009, 01:49 przez Lukas24MwO, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2009, 01:49 
Cytuj  
Lukas24MwO napisał(a):
Wnioskując WoW na początku też jest bee (absolutnie się z tym zgadzam).


WoW na początku był tak wyjebany, że nie można było się oderwać. To było coś, wsysało jak nie wiem co i nie pozwalało odejść od kompa. Teraz wymagania troszkę poszły w górę, no sorry - minęło tyle czasu a gameplay ma stać w miejscu? No mercy!

Jeżeli brać pod uwagę gry WoW-podobne, to Aion jest krokiem wstecz w stosunku do WAR który na samym początku (jak już wspominałem) umożliwia więcej.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.