mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 11:46 
Cytuj  
embe napisał(a):
Miej odwagę przyjść na venta i porozmawiać, chyba że najważniejsze jest dla ciebie palenie mostów za sobą.


Napisz mi Embe jak widzisz przyszlosc WarCry... community "byłych graczy" do piwka czy gildia, ktora potrafi sie zorganizowac wspólnie do jakiejs gry ?
Bo jesli to pierwsze to mnie taka formula nie interesuje.

Szczerze powiedziawszy, to ty Embe sam juz sie poddales i poddales caly WarCry. Momentem przelomowym bylo organizowanie przez ciebie gildii Relax Cartel, odrebnej od WarCry, bo sam juz nie widzisz w WarCry zadnej nadziei na przyszlosc.

Drugim twoim bledem bylo danie admina osobom, ktore w ogole nie wspomagaja gildii ani nawet nie integruja sie z nia. Nie graja w zadne gry i nawet nie wchodza nigdy na venta . I takie osoby maja byc adminami forum ???

Zastanow wiec sie, czy chcesz niszczyc WarCry jako gildie i przeksztalcac ja w community byłych graczy czy chcesz by WarCry odnosil jakies sukcesy w grach.

To sa zasadnicze pytania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 11:48 
Cytuj  
hehehe. jednak lubie poczytac hurriego w poludnie, od razu humor czlowiekowi poprawia.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 11:56 
Cytuj  
a ja sam do konca nie wiem co sadzic o Huriim. Napewno barwny czlowiek i napewno ma jakis cel i nie jest taki nijaki jak 80% tego forum. Czyli generalnie pozytyw :D

Tak Mendol tez lubie poczytac Huragana:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 12:08 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
a ja sam do konca nie wiem co sadzic o Huriim. Napewno barwny czlowiek i napewno ma jakis cel i nie jest taki nijaki jak 80% tego forum. Czyli generalnie pozytyw :D


Bo albo ktos ma jaja i potrafi miec swoje zdanie i je bronic, albo jest pipa przytakujacy wszystkim i przepraszajaca ze w ogole zyje.
Takich osob z jajami jest niestety malo.

Na pewno do takich osob z jajami, moge zaliczyc Eagleeyesa czy Mendola. To ludzie, ktorzy potrafia ostro dyskutowac na argumenty i nie boja sie powiedziec nawet kumplowi prosto w twarz jak cos jest nie tak.

Przykladem moze byc np. moja rozmowa z Mendolem na vencie w sprawie rzekomych cheatow szkrabka :) Mendol wtedy slusznie zauwazyl, ze osoby, na ktore powolalem sie ze daly mi info o "cheatach" szkrabka siedza cicho i sie boja odezwac.

Szanuje osoby , ktore maja swoje zdanie a nie tylko probuja sie wszystkim naokolo podlizac. Szanuje wiec Mendola czy Eagleeyesa, mimo, ze w wiekszosci spraw NIE ZGADZAM sie z nimi. Ale maja chlopaki jaja :)

Embe niestety pokazal swoimi ostatnimi decyzjami ze tych jaj nie ma, stad moja lekka frustracja. Ale nic to.. bylo minelo, karawana jedzie dalej, heh


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 12:42 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Na pewno do takich osob z jajami, moge zaliczyc Mendola. potrafia ostro dyskutowac na argumenty


Ubawiłem się setnie


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 13:00 
Cytuj  
kurde a ja myslalem ze Mendol to dziewczyna z dziwnym glosem...


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 13:36 
Cytuj  
embe napisał(a):
Miej odwagę przyjść na venta i porozmawiać, chyba że najważniejsze jest dla ciebie palenie mostów za sobą.


Moze wpadne kiedys, pogadac z Kruzerem lub Tedixem.. bo z toba to juz nie mam o czym.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 14:43 
Cytuj  
ale so sie stao?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 15:25 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
ale so sie stao?


Nic ciekawego, Huragan jak zwykle próbuje rozpaczliwie zwrócić na siebie uwagę w Internecie waląc tl;dr posty.

Same old shit.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 15:41 
Cytuj  
Huragan probowal skasowac strone warcry, ale mu nie wyszlo.

*

Posty: 61
Dołączył(a): 13.02.2011
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 17:15 
Cytuj  
Jako świeżynka wśród forumowiczów, przeglądam to i owo.
Mam pytanie: czy jest wątek, którego nie opanował Pan Huragan?
Dla mnie gość jest alfa i omegą.
W każdym temacie facet wie wszystko.

Jako pierwszy emo-huragan, błagam zostawcie Huraganka w spokoju.
Przecież ten mistrz vel miszcz jest dla wszystkich MMO tego świata tym czym Doda dla kurwa polskiej muzyki!!!

Hołk.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 17:18 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
ale so sie stao?

Huragan nie mogl zrobic ninja-nuke forum WarCry i sie biedak zbulwersował.

Eh. mrynar był szybszy ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 18:39 
Cytuj  
Drama na całego. Teosen chce zrezygnowac z funkcji admina a drama na forum ożyła jak nigdy.

/care


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 18:47 
Cytuj  
Asz napisał(a):
Mam pytanie: czy jest wątek, którego nie opanował Pan Huragan?
Dla mnie gość jest alfa i omegą.
W każdym temacie facet wie wszystko.


Obrazek

eagleeyes napisał(a):
Drama na całego. Teosen chce zrezygnowac z funkcji admina a drama na forum ożyła jak nigdy.

/care


On juz tak z pol roku temu to zapowiedzial i m.in dlatego dal admina nowym 5 osobom. Niestety dal to osobom, dla ktorych gildia WarCry tez nic nie znaczy, bo ani nie graja, ani nie udzielaja sie na vencie... jak dla mnie to sa to osoby "krzaki", tzw. byli gracze
Takie osoby niestety nie pociagna gildii do przodu, bo zyja tylko przeszloscia.

Swieta zasada forum WarCry bylo ze nie kasujemy postow, dajemy sie ludziom wypowiedziec itd.. na dowolne tematy. Ta regula od jakiegos czasu jest jednak notorycznie łamana.


_________________




Ostatnio edytowano 6 kwi 2011, 18:53 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 18:52 
Cytuj  
lubie to.
heh:)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 19:16 
Cytuj  
Kwiecień się zapowiada kwieciście w drame. U nas tez na forum mocno kipi w wydziale rifta.


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 19:22 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Kwiecień się zapowiada kwieciście w drame. U nas tez na forum mocno kipi w wydziale rifta.


Rift i drama ? Przestan eagle :) Ta gra nie wzbudza zadnych emocji. Nawet tutaj na forum w dziale Rifta posucha a Mendol przeniosl sie z dyskusjami do dzialu Darkfalla :>


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 19:30 
Cytuj  
W wielkim skrócie - za dużo przyjeli ludzi do gildii w rifcie i do rajdów sie wszyscy nie mieszczą - komiczne - ale jakie prawdziwe. Jest też odwieczny konflikt między graczami bardziej casual a graczami hardcore. W sumie zawsze byłem za tym by mieć 2 gildie jednoczesnie pod jedną marką ale podzielone własnie na te typy graczy. Ja już na emeryturze nie mam czasu tego ogarniać a nowy zarząd skupia się tylko na progresie a nie na relacjach.

Wczoraj jako 2 na serwerze zaliczyliśmy game-over - greenscale padł i się zaczęło.


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 19:57 
Cytuj  
Wojtek jest zajebisty a mendol to kobieta z penisem :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 20:40 
Cytuj  
chujowa drama, wypierdalac


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.