mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

jaka cena paliwa cie satysfakcjonuje ?
max 6zł 10%  10%  [ 8 ]
~5,50 0%  0%  [ 0 ]
~5zł 11%  11%  [ 9 ]
ponizej 5zł 80%  80%  [ 66 ]
Liczba głosów : 83
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2012, 00:35 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Prawie każde auto na światłach biore...

Prawie? Ja wymiekam tylko przy scigaczach ;)

X.

PS. Czym latasz? ;)


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2012, 00:42 
Cytuj  
Honde cb 500. Na początek w sumie, bo teraz drugi sezon dopiero będzie.

Raz mnie bodaj 350z wzięła. Raz jakieś audi. A tak to ścigacze, fakt. Ja raczej turystycznie, aniżeli sportowo.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2012, 00:45 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Honde cb 500. Na początek w sumie, bo teraz drugi sezon dopiero będzie.

Cebula dobre i zgrabne moto, i szczerze mowiac, nie ma sensu, zebys zmienial na cos wiekszego. Chyba, ze lubisz latac "200 na kole" ;)
Ja na swojej szescsetce przejezdze jeszcze jeden sezon i zmiennie na... szescsetke, tyle ze nowszą (5 do 100 i 160 przelotowej w zupelnosci mi wystarcza) ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 sty 2012, 00:58 
Cytuj  
Jechalem ojca Honda VFR 800. Ni chuja, nie ma takiej przyjemnosci jak samochodem (ale nie mowie tu o rodzinnym kombi do spokojnego poruszania sie do reala i z powrotem). I nie ma opcji, zeby sie powstrzymac i nie pojsc na zywiol..

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2012, 01:03 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Dizlem nie da sie jezdzic, benzyna ftw! ;)

X.

Ale mój diesel pali tyle co twój motór latem ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2012, 01:04 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Xanth napisał(a):
Dizlem nie da sie jezdzic, benzyna ftw! ;)

Ale mój diesel pali tyle co twój motór latem ;)

Co z tego, jesli nie jezdzi? ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 sty 2012, 01:07 
Cytuj  
Pierdolicie jak potluczeni, diesel ma swoje mocne strony i benzyna ma swoje mocne strony. A motocykle to dla takich mlodych, co chca pokazac, jak to super smigaja na jednym kole, albo dla facetow po 40, kiedy zaczyna sie kryzys.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2012, 01:08 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
A motocykle to ... dla facetow po 40, kiedy zaczyna sie kryzys.

Dokladnie dlatego kupilem ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2012, 01:09 
Cytuj  
A czemu ma nie jeździć?

Moto są fajne, ale jak czytam "trochę padało więc jadę jakieś 60, zmieniłem bieg na 3 i leże, wtf?" to mi przechodzi mi ochota na moto ;)


Ostatnio edytowano 29 sty 2012, 01:11 przez Havok, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 sty 2012, 01:10 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Daedrael napisał(a):
A motocykle to ... dla facetow po 40, kiedy zaczyna sie kryzys.

Dokladnie dlatego kupilem ;)

X.


Wiem, ale mialem na celu pokazanie, ze generalizowanie jest idiotyczne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2012, 01:11 
Cytuj  
Havok napisał(a):
A czemu ma nie jeździć?

Bo:
Xanth napisał(a):
Dizlem nie da sie jezdzic
;)

Havok napisał(a):
Moto są fajne, ale jak czytam "trochę padało więc jadę jakieś 60, zmieniłem bieg na 3 i leże, wtf?" to mi przechodzi mi ochota na moto ;)

Jak ktos ma lyse gumy i nie umie jezdzic to i tak bywa. Ale wierz mi na slowo, deszcz nie przeszkadza w zaden sposob w dynamicznej jezdzie. To tylko kwestia sprzetu, opon i ubrania (i umiejetnosci) :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2012, 08:46 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Pierdolicie jak potluczeni, diesel ma swoje mocne strony i benzyna ma swoje mocne strony. A motocykle to dla takich mlodych, co chca pokazac, jak to super smigaja na jednym kole, albo dla facetow po 40, kiedy zaczyna sie kryzys.


o to jeszcze mam chwile ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2012, 09:49 
Cytuj  
dla mnie nie chodzi o cene.

olej napędowy powinien być tańszy od benzyny 95. nie jestem ekspertem ale cena ON wg mnie jest sztucznie zawyżona.

ropa jest tańsza na stacjach np. niemiec i słowacji

http://www.e-petrol.pl/index.php/notowa ... liw-europa

z tej tabeli wynika że i tak nie mamy aż tak drogo w porównaniu ze wschodnio-centralnym blokiem


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2012, 10:46 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Pierdolicie jak potluczeni, diesel ma swoje mocne strony i benzyna ma swoje mocne strony. A motocykle to dla takich mlodych, co chca pokazac, jak to super smigaja na jednym kole, albo dla facetow po 40, kiedy zaczyna sie kryzys.


nie wiem czemu ale jakos nie lubie benzyny. 2 - 3 pierwsze auta mialem na benzyne plus jakies maluchy i od czasu 1 diesla mnie urzekly :)

aha no i motory mnie nie rajcuja jakos. owszem poogladac jakas krotka przejazdka to wszystko.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2012, 10:52 
Cytuj  
Z tego co mówią spece tematu energetycznego ale nie są w PO ( chyba tez nie sa w PiS ) to zawalił nasz rząd podpisując bardzo złe umowy na dostawy gazu/ropy z rosji.
Temat jest wyciszony i utajniony bo to spory fail dla ekipy rządzącej, a korzystające z tego nasze koncerny musza akceptować to bez zająknięcia utrzymując tajemnice handlową.

Druga sprawa to realna wartość złotówki i towarów, porównywanie paliw do cen na zachodzie bez uwzględnienia zakupu surowców i siły nabywczej złotówki, to blednę myślenie ale mocno wciskane przez rząd i media jako usprawiedliwienie.

Eksperci z BCC wypowiadali się że u nas paliwo E95/ON powinno kosztować przy zachowaniu akcyzy i podatku ~5zł biorąc osłabienie złotówki, ceny ropy i siłę nabywczą złotówki, resztta to zawalenie z cenami zakupu surowców od rosji.

Dlaczego o tym się nie mówi i nie pisze ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 29 sty 2012, 11:43 
Cytuj  
Bo przecież PO i PSL są super no i nie są wstrętnym PiS-em, głupimi post-komuchami, albo anty-klerykałami - są tym 'rozsądnym środkiem' i są super.

TVN nie oglądasz? :roll:


Nie wiem jak z ropą ,ale z gazem to Pawlak taki super kontrakt podpisał, trochę o tym pisali ale gdzieś na stronach biznesowych / gospodarczych żeby za głośno nie było.

Przez kilka miechów były negocjacje pl-rus nad zmniejszeniem cen gazu - oczywiście przeciągane , teraz ponoć ma Polska podała Rosjan do arbitrażu ,żeby on rozsądził.

Btw za gaz płacimy więcej niż np. Niemcy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2012, 11:52 
Cytuj  
Havok napisał(a):
A czemu ma nie jeździć?

Moto są fajne, ale jak czytam "trochę padało więc jadę jakieś 60, zmieniłem bieg na 3 i leże, wtf?" to mi przechodzi mi ochota na moto ;)

No to kup Cruisa. Motory to nie tylko sciagacze, ktorymi nie kazdy jest poprostu w stanie jezdzic ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 sty 2012, 12:02 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
nie wiem czemu ale jakos nie lubie benzyny. 2 - 3 pierwsze auta mialem na benzyne plus jakies maluchy i od czasu 1 diesla mnie urzekly :)


bo dieslem jezdzi sie po prostu latwiej. ale jakbys zaczal spokojnie od benzynki 1.8 ~130km i szedl w gore, 200km, 300km, 380 i wyzej, to przy tych 200+ juz bys wiedzial, ze przyjemnosc jest wieksza, niz w dieslu. :)
bo tylko idiota rzuca sie od razu na gleboka wode, a juz najlepiej jak 18latek zdal prawko i tatus kupuje fure 300KM jeszcze z RWD, za 2 tygodnie na drzewie, najlepiej jeszcze ze znajomymi, bo trzeba bylo zaszpanowac.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 sty 2012, 12:05 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Xanth napisał(a):
Dizlem nie da sie jezdzic, benzyna ftw! ;)

X.

Ale mój diesel pali tyle co twój motór latem ;)


ale on placi za filtry i reszte eksploatacji srednio 70% mniej, niz ty. wiec jesli robisz mniej niz 20k km rocznie, to i tak benzyna wyjdzie taniej. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2012, 12:08 
Cytuj  
Jesli chodzi o diesle to ciagle funkcjonuja stereotypy, ktore nijak sie maja do rzeczywistosci.

Ostatnio sie zderzylem z porsche cayenne :) i z warsztatu dostalem diesla jako samochod zastepczy (scenica - wiec zadne cudo). Jezdze i wogole nie czuje ze to diesel. Jest -15 i auto funcjonuje normalnie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.