mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 12:53 
Cytuj  
podzielcie sie lepiej jajkami na zgode

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 12:53 
Cytuj  
musialby isc do sklepu :)
a pewnie jak ashton, boi sie z domu wyjsc ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 12:54 
Cytuj  
czyimi maja się dzielić, Kabraxis już dawno ich nie ma co widać po jego ostaniach paru tysiącach postów


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 12:56 
Cytuj  
"No i co izrael, wielkanocne postanowienie o nie rejdżowaniu poszło w pizdu, znowu cały sweterek w pianie. :)
Damn you Mendol !"



Jesli ty tu widzsz rage to proponuje na serio udac sie do lekarza. Tu nawet nie ma 1% rage jaki moze byc i jaki bywal co jakis czas.

Idz juz stad serio atherius. Nie jestes ani smieszny, ani inteligentny, nie potrafisz ciekawie pisac, nie masz ani wlasnego zdania ani wlasnego stylu.
Lazisz za wybranymi ludzmi i probujesz zablysnac przez nieudolne dogryzanie i to nawet tutaj nie potrafisz sam tylko podpinasz sie pod mendola, ktory uwierz mi da sobie doskonale rade bez ciebe i twojej "pomocy".

Zal mi ciebie. Tak na wielkanoc.

A terz szukaj rage - mam nadzieje ze bedziesz mial co robic.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 12:59 
Cytuj  
"musialby isc do sklepu
a pewnie jak ashton, boi sie z domu wyjsc "



Mendol - Posty: 17996




O K MENDOL. ROFTL

Pzl nie osmieszaj sie robiac innym przytyki do RL. Daj spokoj prosze cie bo to co robisz jest zalosne. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 13:13 
Cytuj  
no ja napisalem srednio 5 postow dziennie.
ty 2.
jakas niewielka roznica imo :)

mi pisanie postow nie przeszkadza w zaden sposob ani w rl ani w pracy, ale jak chcesz to moge cie nauczyc jak to pogodzic skoro sobie nie radzisz :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 13:28 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
"No i co izrael, wielkanocne postanowienie o nie rejdżowaniu poszło w pizdu, znowu cały sweterek w pianie. :)
Damn you Mendol !"



Jesli ty tu widzsz rage to proponuje na serio udac sie do lekarza. Tu nawet nie ma 1% rage jaki moze byc i jaki bywal co jakis czas.

Idz juz stad serio atherius. Nie jestes ani smieszny, ani inteligentny, nie potrafisz ciekawie pisac, nie masz ani wlasnego zdania ani wlasnego stylu.
Lazisz za wybranymi ludzmi i probujesz zablysnac przez nieudolne dogryzanie i to nawet tutaj nie potrafisz sam tylko podpinasz sie pod mendola, ktory uwierz mi da sobie doskonale rade bez ciebe i twojej "pomocy".

Zal mi ciebie. Tak na wielkanoc.

A terz szukaj rage - mam nadzieje ze bedziesz mial co robic.


A mi ciebie nie żal, takie poczwary jak ty też muszą stąpać po świecie.
Tak na wielkanoc. :)
I jak rejdżujesz czcionką to wal jeszcze większy kaliber i pokoloruj !

Mendol zacznijmy od tego, że ten stworek na 100% nigdzie nie pracuje i pasożytuje u starych, gra, śpi, je, sra i tak w kółko. :)


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 13:34 
Cytuj  
no pisalem, ze jak ashton :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 13:39 
Cytuj  
Miało być pojednanie a wyszło jak zwykle. :(


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 13:42 
Cytuj  
zapraszalem zeby pogral z nami, to zamiast grzecznie odmowic, musial obrazac ;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 13:44 
Cytuj  
Nom nawet kryształki do item shopa chcieliśmy dla niego farmować to kurwa nie ! ;/


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 14:06 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Mendol zacznijmy od tego, że ja nigdzie nie pracuje i pasożytuje u starych, gram, śpie, jem, sram i tak w kółko. :)


Fix'd for ya


"no pisalem, ze jak ashton "

Spoko. Mocne slowa jak na 40latka, ktory podobno ma zone idziecko a potrafi dzien w dzien napierdalac tutaj posty od rana do wieczora i do tego siedziec do 2giej w nocy i mi odpisywac na trashtalk. Do tego gra w kazde MMO jakie wychodzi, w kazde gre AAA ktora wychodzi i ma w domu conajmniej dwie konsole na ktorych rowniez gra regularnie. Do tego seryjnie nakurwia kazdy serial jaki idze w telewizji.

Zawsze sie zastanawialem dlaczego jest w tobie tyle nienawisci do takiego (badz co badz chorego) ashtona.
Poprostu boli cie ze jestes taki sam i poza tym forum i kompem zycia za duzo nie masz mimo posiadania (podobno) rodziny, ktorej nawiasem mowiac mocno wspolczuje meza i ojca.

Patrzac na twoja historie postowania tutaj to z tym dzieckiem to chyba sciema albo sasiad ci splodzil bo watpie zebys mial czas na to lol.

Nuff said. Jestes zerem dla mnie mendol deal with it. Ale o tak zajmujesz wyzsze miejsce niz taki atherius bo przynajmiej jestes inteligentny i masz wlasne zdanie.

'Miało być pojednanie a wyszło jak zwykle. :("

Nie ma pojednania. Jest wojna. :)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 6 kwi 2012, 14:12 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 14:08 
Cytuj  
Nie jak ashton, bo ashton pasozytowal na panstwie a nie na starych ( mial cos z glowa )


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 14:10 
Cytuj  
nienawisci? chyba cos ci sie pomylilo :)
ty mozesz wspolczuc, wazne, ze rodzina jest szczesliwa.
moze i tobie kiedys sie uda :)
i tak jak juz ci pisalem, moge cie nauczyc jak zarzadzac wlasnym czasem, skoro sobie nie radzisz :)
no i z wiekiem troche nie wcelowales gowniarzu :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 14:13 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Pozatym abstrahujac od poziomu i klimatu to pisalem ze casualowe popierdolki bez celu w grze, sensownego zarzadzania, ktore sa skazane na rozpad po 2 tygodniach mnie nie interesuja. Szkoda mojego cennego czasu. Z randomkami to ja sobie moge mecz w quake zagrac ewentualnie od biedy (jakbym gral) a nie w MMO.

Mam nadzieje ze to wystarczajaco wyjasni ci sprawe i uzmyslowi ci co mysle o "twojej" gildii i o "was".


This ^^^^

forumowa gildia , h3h3h3h3h3h3h3hh3... ja pierdole, pomysly dzieci z przedszkola lub nerdow nie majacych zadnych e-kolegow.


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 14:28 
Cytuj  
ja cie kabra juz nie lubie z tymi wjazdami na rodzine. znaczy wczesniej tez nie przepadalem ale czasem fajnie bylo poczytac niektore twoje posty czy flamowanie. teraz wylazl z ciebie taki zwykly gnojek.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 14:28 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
forumowa gildia , h3h3h3h3h3h3h3hh3... ja pierdole, pomysly dzieci z przedszkola lub nerdow nie majacych zadnych e-kolegow.


masz na bakier z logiką, ale spoko
nawet jeśli miałbyś rację to powiedz o tym twoim "Czarnym Legionie"; nasze gildie tak długo istniały póki było warto grać w daną grę, a twoja fail na dzień dobry~~


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 14:37 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ja cie kabra juz nie lubie z tymi wjazdami na rodzine. znaczy wczesniej tez nie przepadalem ale czasem fajnie bylo poczytac niektore twoje posty czy flamowanie. teraz wylazl z ciebie taki zwykly gnojek.


Mam podobne odczucia. Szczegolnie po fotce ktora wrzucil Huragan, nawet jesli to fake to idealnie pasuje do "profilu psychologicznego".

Ja tam generalnie lubie fanbojow (bo mozna latwo ich podkurwi, ale tylko w tematach ktore fanbojuja.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 14:42 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ja cie kabra juz nie lubie z tymi wjazdami na rodzine. znaczy wczesniej tez nie przepadalem ale czasem fajnie bylo poczytac niektore twoje posty czy flamowanie. teraz wylazl z ciebie taki zwykly gnojek.


Czyli co ? Mendol moze mnie obrazac i wyzywac od "ashtonow" (obaj dobzre wiemy co to oznacza) jakis tam darmozjadow itp.. (mimo ze sam zycie chyba poza tym forum nie ma) a ja nie moge obrazac jego? Gimme a break.

Jak wychodzisz na ring to sie nie dziw ze dostajesz w ryj. A wchodzi z wlasnej woli i jeszcze prowokuje.

Tak sie konczy nazywanie kogos nolifem podczas gdy samemu sie jest jego idealnym przykladem. Nie lubie hipokryzji i ja bede tepic. A ta w wykonaniu mendola gdyby miala wzrost to mielibysmy na ziemi mamy najwyzszy szczyt, ktory zawstydzilby MtEverest.

Kazdy dostaje traktowania takie, na jakie zasluguje. Tak to zycie dziala.

Zreszta mendol non stop wyzywa ludzi naokolo siebie od gowniarzy, pisze o swojej dojrzalosci, rodzinie, doswiadczeniu zyciowym (w graniu mna konsoli lol) itp.. ze jest tak zajebisty i wogole, wiec mysle ze poruszanie tych tematow nie jest dla niego az tak niewygodne.

Srsly.... niektorzy na tym forum sa tak zalosni ze powinni dostac o wiele, wiele gorzej moze wtedy bylby z tego jakis pozytek i dal nich i dla forum i dla swiata ogolnie.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 14:52 
Cytuj  
ty ale nie porownuj nazwanie kogos ashtonem czy tam nierobem czy tam inna inwektywa od pisania o jego rodzinie. w pysk powinienes za to dostac i jeszcze pozniej przeprosic. forum to forum wiadomo ale nie robcie jaj. nie powiem sam tez nie jestem jakis tam swiety ale szkoda czasu i nerwow na taki flame. wyglupiles sie kabra i teraz bedzie 6 stron jaki to jestes chujowy... a twoje opinie o grach beda pewnie juz tez traktowane inaczej.

to hurri: wyjeb tylki to raz dwa mozesz wrzucic demota cos o tym ze forum mmorpg.pl juz nigdy nie bedzie takie samo odkad kabra bla bla bla :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.