mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 16:50 
Cytuj  
Mendol juz wystarczajaco pokazal swoje "samodzielne" myslenie przy Rifcie i SWTORze :) On kupi kazdego gniota aby tylko mogl pograc z e-kolegami .


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 17:01 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Mendol juz wystarczajaco pokazal swoje "samodzielne" myslenie przy Rifcie i SWTORze :) On kupi kazdego gniota aby tylko mogl pograc z e-kolegami .


ze mna w tere nie gra... ;/


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 17:23 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ze mna w tere nie gra... ;/

A jestes jego e-kolegą? Ze mną tez nie gra, ale my sie nie lubimy za bardzo.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 18:01 
Cytuj  
ja cie lubie xanth :)

huragan w przeciwienstwie do ciebie kupuje gry, ktore mi sie podobaja.
bez wzgledu na to czy trwa to miesiac, tydzien czy tez rok.
i tak, lubie grac z e-kolegami i nie tylko.
nawet z toba w tanki gralismy wiec skoncz juz pierdolic i sie ogarnij staruchu :)

tera mi sie nie podoba i przeraza mnie levelowanie ;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 18:03 
Cytuj  
Jesli kupujesz jakas gre na tydzien albo mmo tylko na pierwszy "darmowy" miesiac to takie cos nazywa sie FAIL :) Face it....


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 18:05 
Cytuj  
a dlaczego? w tydzien moge ja skonczyc, moge do niej wrocic po latach (jak do ddo czy kiedys do dfo).
serio, na grach znasz sie jak kabraxis i takie samo masz podejscie do mmo.
jak raz probowales pograc w statki z ludzmi, to cie gra przerosla i sie wylogowales ze strachu :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 18:07 
Cytuj  
Hurri, a jak grasz w single player gre przez tydzien to tez jest fail?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.


Ostatnio edytowano 15 maja 2012, 18:07 przez candidoser, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 18:07 
Cytuj  
Keke jak ładnie znów Blizz wy.... swoich fanów, error 37 severs are busy i whine na forach :D

@up Huragan w nic nie gra tylko trolluje :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 18:09 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Hurri, a jak grasz w single player gre przez tydzien to tez jest fail?


nie gra w single, bo na easy sa za trudne :)


Blood: no niestety. w gw2 wczoraj praktycznie zero problemow a tu taki zonk.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 18:11 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Blood: no niestety. w gw2 wczoraj praktycznie zero problemow a tu taki zonk.


Bo Anet to nie Blizz, że też nikt się nie nauczył jak wyglądają wszystkie premiery Blizza :P
Ale wam współczuję bo sam bym się wkurwiał pewnie jakbym takiego hype miał jak niektórzy.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 18:12 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a dlaczego?


Odpowiedz jest prosta. Jesli jakies mmo konczysz w czasie "darmowego miesiaca" to swiadczy to o tym, ze Devsi zrobili cie w chuja. Gry mmo z zalozenia powinny przyciagnac ludzi do placenia abonamentu przez dalsze miesiace. Jesli taka gre konczysz wczesniej to albo miala za malo contentu (FAIL) albo devsi dali ciala ( tez FAIL), albo ci sie nie spodobala (tez FAIL).
Jakby wiec nie patrzec ty grasz w FAILE i tylko sobie wmawiasz ze to fajne gry. Ewentualnie jest tez opcja ze masz juz wyprany mozg i mozna ci wcisnac kazde gowno byle tylko mialo ladna etykietke znanej firmy.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 18:13 
Cytuj  
Jestes jeszcze jedna opcja: stac go i nie pierdoli sie z kazdym groszem. Ma ochote to kupuje.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 18:14 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Jestes jeszcze jedna opcja: stac go i nie pierdoli sie z kazdym groszem. Ma ochote to kupuje.

X.


+1


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 18:15 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Jestes jeszcze jedna opcja: stac go i nie pierdoli sie z kazdym groszem. Ma ochote to kupuje.

X.



Czyli opcja nr. 2 - "wyprany mozg i mozna ci wcisnac kazde gowno byle tylko mialo ladna etykietke znanej firmy."


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 18:16 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Czyli opcja nr. 2 - "wyprany mozg i mozna ci wcisnac kazde gowno byle tylko mialo ladna etykietke znanej firmy."



Jak to mówią, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 18:16 
Cytuj  
Ale dlaczego "wcisnąc"? Jak mam kaprys to daję na tacę. Albo zebrakowi do kubka. Nikt nikomu tu nic nie wciska, to sie poprostu nazywa "wolnosc finansowa".

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 18:22 
Cytuj  
To sie nazywa podatnosc ma reklame i hype czyli = wyprany mozg. W dzisiejszym swiecie nikt nie jest wolny, jestes w systemie i twoja "wolnosc finansowa" to ułuda. Kupujesz to co widzisz w reklamach, hypie , to o czym powiedza ci e-koledzy na fejsie.
Bardzo latwo to zreszta udowodnic. Kazdy produkt jaki kupujesz ma swoj duzo tanszy i tak samo jakosciowo wykonany (lub lepiej) odpowiednik. Dlaczego wiec kupujesz cos znanej firmy przeplacajac trzykrotnie ? Bo cie stac ?? Nie.... bo masz wyprany mozg przez reklamy.
Dlaczego znany producent jest drogi ? Bo wydaje kupe szmalu na pranie twojego mozgu i musi to sobie odbic :>
A nie dlatego ze jego produkt jest lepszy od konkurencji.


_________________




Ostatnio edytowano 15 maja 2012, 18:24 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 18:23 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Czyli opcja nr. 2 - "wyprany mozg i mozna ci wcisnac kazde gowno byle tylko mialo ladna etykietke znanej firmy."


napisz mi w takim badz razie, co w przeciagu ostatnich 3 lat bylo warte pogrania wedlug ciebie.
na dowolna platforme, dowolny gatunek.
ciekaw jestem czy znajdziemy jakies wspolne tytuly.


kazdy produkt? czyli rozumiem, ze zamiast dobrych ciuchow kupujesz chinskie odpowiedniki bo sa tansze?
buty tak samo?
nie wiem juz teraz co myslec, bo boje sie, ze ty tak na powaznie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 18:25 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
To sie nazywa podatnosc ma reklame (...)

Ale co mnie to obchodzi, stac mnie. Nie musze biedowac kazdej zlotowki jak ty.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 18:27 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
kazdy produkt? czyli rozumiem, ze zamiast dobrych ciuchow kupujesz chinskie odpowiedniki bo sa tansze?
buty tak samo?


Widzisz, i wlasnie tym zdaniem sie pograzyles i dowiodles ze masz jednak wyprany mozg. Jakbys Mendol nie wiedzial, to w tej chwili przynajmniej 90% ciuchow i butow na swiecie jest produkowane w Chinach. GLOWNIE duze i znane firmy wlasnie tam maja swoje fabryki :> Kupujesz wiec chinszczyzne tylko placisz wiecej kasy za ETYKIETKE. Ale towar wcale nie jest lepszy od innego chinskiego producenta. Malo tego, w tych samych fabrykach ktore np. szyja ciuchy dla DIORa szyja tez ciuchy bez etykietki DIORA, z tych samych materialow itp i sa one kilkukrotnie tansze.

Xanth napisał(a):
Ale co mnie to obchodzi, stac mnie. Nie musze biedowac kazdej zlotowki jak ty.


Czyli masz wyprany mozg :) Idealny konsument dla wielkich i pazernych korporacji. Gratz !!!!
Z takim podejsciem jak twoje Xanth, to ty nigdy nie bedziesz bogaty :) Bogactwo bowiem nie polega na tym by wydawac kase tylko by ja gromadzic.


_________________




Ostatnio edytowano 15 maja 2012, 18:35 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.