mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 621 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2014, 08:36 
Cytuj  
ma juz PC przeciez..

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2014, 09:03 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
a ty kupisz czy tez popierdolisz tylko ? :)


Nah, znacznie lepszym rozwiązaniem jest ogłoszenie się, że ma się zamiar kupić. Potem naprzemiennie przez kilka miesięcy pierdolić o tym na forum, wrzucając recenzje z obojętnie jakich źródeł (byleby tylko ich punt widzenia odpowiadał naszemu nabuzowanemu hormonami w danym czasie) raz na korzyść raz na niekorzyść zakupu.

Potem jeszcze znajdę sobie jakiegoś kolegę, który prowadzi sklep z grami po to, by zasięgnąć opinię. Niezależnie od opinii dalej będę pierdolił smuty do znudzenia & porzygu. Ostatecznie pewnie zrezygnuję, bo TYSIONC PINCET zł po drodze nie chodzi.

Stulenie japska i po prostu kupienie/niekupienie urządzenia elektronicznego, nie robiąc z siebie przy tym pajaca, jest przestarzałą formą konsumpcjonizmu.


To w kwestii konsoli, natomiast w sprawie Bloodborne to oczywiście nie wiem. Z jednej strony czuję do FROM ogromny dystans po jawnym oszustwie, jakiego dopuściła się banda nieudaczników w sprawie Dark Souls 2 a z drugiej powrót Miyazakiego daje powód do przypuszczeń, że wszystko tym razem będzie ok.

Pożyjemy, zobaczymy.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 16 sie 2014, 09:54 
Cytuj  
No alda teraz będziesz musiał wydać 50 zeta u kumpla nie będzie wymówki


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2014, 12:07 
Cytuj  
mam fun ze sie tym tak przejmujecie i rejdz razotha mi zrobil dzien :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2014, 12:19 
Cytuj  
a tam przyznaj się aldatha - głupio Ci teraz? ;)
Nawet Razoth Cię pojechał...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2014, 12:27 
Cytuj  
dlaczego mialoby mi byc glupio ? , wstyd to krasc a to tylko kawal plastiku bez gier :)

zaklinaj rzeczywistosc jak chcesz ale obecne przypadki pokazuja ze devsi sie posuna do najgorszego dymania klientow zeby sprzedac towar
zeby daleko nie szukac : watch dogs , miyazaki juz dostal odpowiednie dyrektywy od szefostwa zeby za bardzo nie fikal z "wlasna wizja" , wiec snijcie dalej
o nocy letniej , wole takie podejscie niz niezdrowe hypowanie , zwlaszcza w dzisiejszych czasach :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2014, 12:51 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
mam fun ze sie tym tak przejmujecie i rejdz razotha mi zrobil dzien :)


Cieszę się, że mogłem poprawić ci humor i to całkowicie za darmo. Strach pomyśleć, co by było, gdybyś musiał za ten "rage" zapłacić. :(


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2014, 13:00 
Cytuj  
rzucilbym ci te 50 zl , to pewnie i tak wiecej niz twoja tygodniowka :P


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2014, 13:04 
Cytuj  
aldatha - już dawno się posunęli. Na PC masz już komplet: brak rynku wtórnego, brak możliwości wypożyczenia/pożyczenia/odpsrzedaży, mikropłatności wszędzie gdzie się da, 1st day DLC.
Pozostaje rzucić granie i przerzucić się na łowienie ryb lub zbieranie znaczków ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2014, 13:18 
Cytuj  
jestesmy skazeni grami z lat 80-90 , inaczej sie to odbiera

obecnie odwazne gry powstaja tylko na kickstarter , to o czyms swiadczy


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2014, 13:29 
Cytuj  
No... policz sobie ile dobrych pozycji z kickstartera już się ukazało to się zdziwisz.

Nowe screenzorki z BloodBorne - http://gamrconnect.vgchartz.com/thread.php?id=188656

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2014, 12:35 
Cytuj  
Jaranie sie bullshotami - lawl

poczekaj az to wyjdzie , dobrze ci radze maruś


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2014, 12:56 
Cytuj  
lol.
chcemy to sie jaramy, jak bedzie chujnia to napiszemy.
na ds2 tez wszyscy narzekali przed premiera, a potem napierdalali godzinami.
ale co ty mozesz o tym wiedziec.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2014, 18:00 
Cytuj  
Ja pixle to mam w dupie, wyrosłem już z tego - biorąc pod uwagę, ze to exclusive a nie jakaś multiplatforma naprędce portowana z PC z gotowych "klocków" mogę się spodziewać jedynie 8x lepszej grafy niż w takich DS-ach z PS3. A szczerze mówiąc to jak bedzie 4x lepsza to mi w zupełności wystarczy ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sie 2014, 13:45 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Ja pixle to mam w dupie, wyrosłem już z tego - biorąc pod uwagę, ze to exclusive a nie jakaś multiplatforma naprędce portowana z PC z gotowych "klocków" mogę się spodziewać jedynie 8x lepszej grafy niż w takich DS-ach z PS3. A szczerze mówiąc to jak bedzie 4x lepsza to mi w zupełności wystarczy ;)


yyyyy portowanie i projektowanie gier jest raczej w drugą stronę żeby konsola się nie zesrała :( Nie wypaczaj rzeczywistości.
BloodBorne wygląda popranie, po prostu konsolowo :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2014, 17:19 
Cytuj  
też myslałem, że chodzi o wschód Polski.

A co na Białorusi chciałbyś zobaczyć? Oprócz Czarnobyla to tam chyba nic ciekawego nie ma. Byłem w Smoleńsku, Mińsku, kilku pomniejszych miejscowościach i mocno odradzam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2014, 17:31 
Cytuj  
Doskonała znajomość geografii.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2014, 17:50 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Doskonała znajomość geografii.


haha

Marek pewnie po fajki jezdzil jak pol podlasia.

Kumpel ktory jest rusofobem byl zachwycony Minskiem. Spodziewal sie pewnie rozpadajacych budynkow jak przecietny Polak. Osoboscie tylko przejezdzalem przez Bialorus pociagiem i pamietam ogromne ilosci brzoz.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2014, 18:02 
Cytuj  
Po fajki i wódkę. Ale to się skakało tuż za granicę.

Te dalsze wojaże to były za czasów ZSRR z rodzicami - w Smoleńsku mamy jakąś rodzinę. Pamiętam, ze telewizory się przywoziło, kolorowe ;)
I pamiętam sklepy - na półkach woda brzozowa w wielkich kilkulitrowych butlach i paluszki grube jak palec i twarde jak drewno, niezjadliwe. Może był jeszcze jakiś 3 rodzaj towaru, może nie :D

Za to dobrze wspominam Litwę. Byłem kilka razy w Kłajpedzie - w porównaniu z Białorusią czy nawet Polską to był już wtedy inny świat. Do tego dla przeciętnego polaka wszystko było baaardzo tanio, jako 10-12-letnie chłystki dostaliśmy od rodziców po 30 rubli (gdzie lód kosztował 5-10p) i nie mogliśmy tego w 2 tygodnie wydać.
Już wtedy Litwini strasznie nienawidzili ruskich i trzeba było się dogadywać z nimi łamanym polskim. Potem niestety pierdyknęło, przez kilka lat było zbyt niebezpiecznie by tam jechać, stosunki koleżeńskie mojego ojca z jakimś tam litewskim marynarzem osłabły i skończyły się wypady.

Białoruś to bida i nędza. Nie wiem czy to był Mińsk czy Smoleńsk wtedy nie było tam żadnej granicy - w środku miasta dom jednorodzinny, klepisko i hodowla kur na podwórku. Smród nie z tej ziemi - wychodziłeś z domu prosto w kurze kupy.

Oprócz tego pamiętam ichnie pociągi które ledwo co jechały - serio można było wyskoczyć z pierwszego wagonu, odlać się i bez problemu wskoczyć do ostatniego.

To wszystko wrażenia jakie zostały w pamięci po ~30 latach. Pewnie dużo się zmieniło. Mnie absolutnie nic tam nie ciągnie.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 30 sie 2014, 18:58 
Cytuj  
Marek, kurwa, co Tor powiedzial. Czernobyl jest na Ukrainie, a Smoleńsk jest w Rosji.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 621 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.