mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 maja 2013, 13:01 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Spoko, ja i tak nie gromadze "haków" na uzytkownikow mmorpg.pl jak np. huragan czy niah ;p


To nie ja ciebie straszyłem fotkami. :(


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2013, 13:10 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
To sobie kurwa kup malucha.

To ze w NIEMCZECH, gdzie MERCEDES jest produkowany, to OCZYWISTE ze to nie jest luksus. Jezu, ty naprawdę jesteś pojebany.

I sobie dalej marz ze za parę lat będziesz miał domek z basenem i silką w Kanadzie lub Australii. Niestety dla ciebie, zjebów jak ty tam nie przyjmują, a szczególnie nie w Australii.


:lol: merc nie jest luksustem bo jest tam produkowany hmmm logika prawicowcow zawsze mnie powalala
a moze nie jest luksusem bo spoleczenstwo jest bardziej zamozne ? hmm no ale kazdy ma prawo do swoich pogladow

jak juz wyemigruje to nie omieszkam wrzucic tutaj paru fotek z mojej willi na malediwach :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 maja 2013, 13:27 
Cytuj  
Nawet kupując wille na malediwach nie usuniesz słomy z butów
+
http://www.youtube.com/watch?v=vlDWhl2O8vo


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 11 maja 2013, 13:29 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Dobre podsumowanie TV Republika przez jednego z blogerów.

Pewnie niedługo zacznie pączkować.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2013, 14:38 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Nawet kupując wille na malediwach nie usuniesz słomy z butów
+
http://www.youtube.com/watch?v=vlDWhl2O8vo


w sumie malo sie interesuje polityka, ale obejrzalem ta wypowiedz ziemkiewicza i moge powiedziec ze jesli polska prawica , a w sumie nie istotne jak ich nazwac, miala jego twarz i jego poglady - to moglbym na nich nawet zaglosowac (nigdy na nikogo nie glosowalem i z nikim sie w tym kraju nie utozsamiam )

a polska prawica kojarzy mi sie wlasnie z takim nefastusem - "co chcesz jezdzic mercem ? wypierdalaj !!" albo tacy jakich dalo sie slyszec w tle u ziemkiewicza "polske rosprzedali, zlodzieje etc "
lewica to natomiast stare komuch jak kwasniewski albo miller
palikot to klaun

tak czy inaczej ziemkiewicz dobrze w tym wywiadzie wypunktowal dlaczego w polsce jest jak jest, a mianowicie dlatego ze tacy sa polacy, to polacy stworzyli PO i ich wybrali, to oni robia walki, to w koncu 500k polakow siedzi w urzedach na cieplych posadkach

osobiscie nie widze mozliwosci na zmiane na lepsze dlatego nie mam zamiaru bronic tego kraju do ostatniej kropli krwii wole sobie ulozyc zycie gdzies indziej bo mam tylko jedno zycie i chcialbym cos z niego miec
a zeby nie jechac tam i nie zapierdalac za miske ryzu ponizej swoich kwalifikacji to potrzebuej jeszcze troche doswiadczenia w firmie ktora jest rozpoznawalna tez w innych krajach
eot z mojej strony


_________________
Obrazek

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 11 maja 2013, 14:48 
Cytuj  
meterrr napisał(a):

a polska prawica kojarzy mi sie wlasnie z takim nefastusem - "co chcesz jezdzic mercem ? wypierdalaj !!"


Jezu, jaki ty jesteś głupi, bijesz Blende na mile. Nie mam nic do ludzi którzy chcą jeździć mercedesem, tylko jak pierdolą kretyństwa w stylu "W NIEMCZACH JADA TAM W MERKEDESACH DO LOBOTY!" to muszę powiedzieć w twarz ze są debilami, jak ty.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2013, 14:52 
Cytuj  
Nefa, to czemu nad morzem są najdrozsze ryby? przeciez maja ich tam pełno ;P

niah - od dobrego samarytanina mam.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2013, 14:52 
Cytuj  
po prostu dalem prosty przyklad zamoznosci przecietnego niemca i przecietnego polaka jakim jestem ja, padlo na motoryzjace i to czym sie jezdzi na codzien , czy do pracy czy dla szpanu nie istotne
moglem podac po prostu zarobki brutto, ale myslalem ze obrazowe porownanie bardziej przemowi do kogos kto to czyta, widac trzeba uwazac zeby nie byc wzietym zbyt doslownie


_________________
Obrazek

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 11 maja 2013, 14:56 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
po prostu dalem prosty przyklad zamoznosci przecietnego niemca i przecietnego polaka jakim jestem ja, padlo na motoryzjace i to czym sie jezdzi na codzien , czy do pracy czy dla szpanu nie istotne
moglem podac po prostu zarobki brutto, ale myslalem ze obrazowe porownanie bardziej przemowi do kogos kto to czyta, widac trzeba uwazac zeby nie byc wzietym zbyt doslownie


Jeżeli się wstydzisz swojego kraju bo ludzie mniej zarabiają, a kraj przez ponad 50 lat był pod dyktatura komuchów i nie mógł się rozwijać jak reszta zachodu, to weź naprawdę wypierdalaj. To jest typowe gimbusowe myślenie, i niestety powiem, takich połgłupów trzeba się pozbyć.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2013, 14:57 
Cytuj  
teraz jest pod demokracja komuchów ;]


_________________
.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 11 maja 2013, 14:58 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Nefa, to czemu nad morzem są najdrozsze ryby? przeciez maja ich tam pełno ;P


Bo są świeże, plus turyści jedzą sporo ryb nad morzem, więc ceny są wyższe. Duh.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2013, 15:19 
Cytuj  
hehehehehe swieze :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 maja 2013, 15:20 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
niah - od dobrego samarytanina mam.


Co masz? Konkretniej


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2013, 15:20 
Cytuj  
Ta, i dlatego czasem jest to 10 krotna roznica niz np. u mnie. Ta, zawsze super swieze. Nie bo swieze, tylko turysci i tak kupia. A mercedes akurat chce byc postrzegany jako dosc luksusowy, niezaleznie czy to niemcy, polska czy zimbabwe. Akurat niemcy są zwyczajnie bardziej zamożni i tyle. I nie wiem jak jest teraz, ale kiedys Mesie w niemczech byly nawet drozsze niz u nas.

Polska to chyba dalej nie moze sie zaczac rozwijac, w koncu sprzedala wszystko co miala. Dalej sie tu nie szanuje podatnika, ktoremu tylko trzeba dopierdolic. I imo to raczej smutne, ze pewnie meterrr wypierdoli i bedzie mial tam lepiej. Podobnie smutne, ze duzo ludzi mysli podobnie, albo po czesci. To wcale, a wcale ni jest dobre, ale nie dziwie sie, ze tak jest. To raczej oczywiste, ze zachod to inny standard.

Niah- czekam na okazje ;> tak mam Twoje foto muhahahhahaaha


_________________
.


Ostatnio edytowano 11 maja 2013, 15:25 przez Highlander, łącznie edytowano 4 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2013, 15:21 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
meterrr napisał(a):
po prostu dalem prosty przyklad zamoznosci przecietnego niemca i przecietnego polaka jakim jestem ja, padlo na motoryzjace i to czym sie jezdzi na codzien , czy do pracy czy dla szpanu nie istotne
moglem podac po prostu zarobki brutto, ale myslalem ze obrazowe porownanie bardziej przemowi do kogos kto to czyta, widac trzeba uwazac zeby nie byc wzietym zbyt doslownie


Jeżeli się wstydzisz swojego kraju bo ludzie mniej zarabiają, a kraj przez ponad 50 lat był pod dyktatura komuchów i nie mógł się rozwijać jak reszta zachodu, to weź naprawdę wypierdalaj. To jest typowe gimbusowe myślenie, i niestety powiem, takich połgłupów trzeba się pozbyć.

nie wstydze sie(nie wiem skad ty to wziales) tylko stwierdzam fakt ze zyje sie tutaj chujowo, a perspektywy na pryszlosc sa coraz gorsze
i nie mam ochoty brac w tym udzialu
nie mowie ze komunizm nie ma w tym udzialu, mam to w dupie jakie byly/sa tego przyczyna ja tylko stwierdzam fakt , i mowie ze nie chce tak zyc cale moje zycie

kazdy kto ma odrobine inne zdanie na jakis temat to kretyn i wypierdalaj ? ehhh i ty mnie nazywasz gimbusem ?
no i fakt ze nie potrafisz zrozumiec prostej ironi ze strony High na temat ceny ryb to juz wisienka na torcie : )


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 maja 2013, 15:27 
Cytuj  
@high
tak się podnieciłeś tym faktem, że poczekam z odpowiedzią, aż przestaniesz edytować posta :]


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2013, 15:45 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
meterrr napisał(a):

a polska prawica kojarzy mi sie wlasnie z takim nefastusem - "co chcesz jezdzic mercem ? wypierdalaj !!"


Jezu, jaki ty jesteś głupi, bijesz Blende na mile. Nie mam nic do ludzi którzy chcą jeździć mercedesem, tylko jak pierdolą kretyństwa w stylu "W NIEMCZACH JADA TAM W MERKEDESACH DO LOBOTY!" to muszę powiedzieć w twarz ze są debilami, jak ty.


to bys odpierdolibys sie w kon cu ode mnie hamburgerze :)

ogolnie to poglady tutaj to jest kabaret, jedni zyja w swiecie sf drudzy probuja twardo stapac ale i tak nie widza co sie wokol nich dzieje. ta ta leming jestem czy tam inny lewak sorry ale was nieogarniam. jest chujowo. ja bym cos wypil ;)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2013, 15:46 
Cytuj  
musialem jebnac double posta: kurwa highlander ma 18k postow a ja 4k jebany lewak.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 11 maja 2013, 15:48 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Nefastus napisał(a):
meterrr napisał(a):

a polska prawica kojarzy mi sie wlasnie z takim nefastusem - "co chcesz jezdzic mercem ? wypierdalaj !!"


Jezu, jaki ty jesteś głupi, bijesz Blende na mile. Nie mam nic do ludzi którzy chcą jeździć mercedesem, tylko jak pierdolą kretyństwa w stylu "W NIEMCZACH JADA TAM W MERKEDESACH DO LOBOTY!" to muszę powiedzieć w twarz ze są debilami, jak ty.


to bys odpierdolibys sie w kon cu ode mnie hamburgerze :)

ogolnie to poglady tutaj to jest kabaret, jedni zyja w swiecie sf drudzy probuja twardo stapac ale i tak nie widza co sie wokol nich dzieje. ta ta leming jestem czy tam inny lewak sorry ale was nieogarniam. jest chujowo. ja bym cos wypil ;)


Czy ja do ciebie coś pisalem?

Już masz kompletne delirium?

Piszpan chyba się nieźle najebał.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2013, 15:54 
Cytuj  
pewnie mercem albo bmw jezdzi daltego go to tak ugryzlo ;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.