mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 498 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 00:29 
 
cz3 ruda!


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 00:50 
 
hey Ae! ;*


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 01:15 
 
KromeR napisał(a):
Kurwa czemu jak w zmaskulinizowanej grupie społecznej pojawi sie jedna spódniczka to od razu kolesie leca z wywieszonym ozorem? To jest poprostu żałosne. I do tego takie oklepane...

I pisze to zupełnie bez względu na to co mysle o urodzie rzeczonej panny :)


Takie jest prawo natury, rozejrzyj sie troche.


_________________
Nestor#1522

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 01:25 
 
Heh. Napisalem jakas madra odpowiedz, po czym ja przeczytalem i sobie darowalem. Nie bede mowil ludziom jak maja zyc. Kazdy musi przejsc swoje i wyrosnac z pewnych zachowan :P

gn


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 02:20 
 
KromeR napisał(a):
Heh. Napisalem jakas madra odpowiedz, po czym ja przeczytalem i sobie darowalem. Nie bede mowil ludziom jak maja zyc. Kazdy musi przejsc swoje i wyrosnac z pewnych zachowan :P

gn


To sie nazywa spadek popedu spowodowany wiekiem i pogorszeniem stanu zdrowia :)

Mozesz to sobie umoralniac jak chcesz :)


_________________
Nestor#1522

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 02:28 
 
No świetnie.
Co za konstruktywny komentarz, naprawde az tak wam sie kurwa nudzi ze nie macie co robic tylko flame'owac na tak bzdurne i absurdalne tematy, wezcie sie do roboty, idzcie w gory ( jak ja :P ) sadzcie sobie pod drzewem, spojzcie w dal ( na gory ) i pomyslcie sobie :
Japierdole, ale tu pieknie...( po chwili, nie wiadomo z kad) do czego ten swiat zmierza, i dlaczego nie kazdy moze widziec piękno tej planety, po co to wojny, komercja...jakby nie patrzec jestesmy tu goscmi...jakie refleksje normalnie /flex

Bloob ( czy cos ) to idiota.

A teraz moja opinia na temat załoby - tani chwyt na podbicie paru % w popularnosci u starszych osob, "Jaki ten prezydent dobry, taka tragedia ( jak juz ktos pisał wczeniej ) a załobe wprowadza - to dobry człowiek "
btw, tez jak juz ktos napisał, to media wywarły taka presje na politykach, dlatego załoba, podejzewam ze kazdy, naprawde kazdy inny polityk wprowadziłby załobe, no chyba ze Hilter / Stalin , bo jak to mowia - Smierc jednostki - to tragedia, smierc wilelu to juz tylko statystyka.

co do Pape, podejzewam ze połowa z nas wychowała sie "z nim " , ze od małego mama / tata , bardziej Babcia, traktowała go jako "guru" i mowili, synku/wnuczku, to jest ten ktory zmienil swiat...Bo jakby nie patrzec wiele mu zawdzieczamy, jednak ząłoby nie powinno byc...

nie wiem, ale chodza pogłoski w mediach, ze wojskowi byli pijani - to dlatego, nie wiem, ale JA po takiej imprezie chetnie bym cos "pogrzał"...

ps. moze nei w czas, ale nei chciało mi sie czytac ostanich 20 podstron :P , i tak walłem na głowny temat. Echh mozna by pisac i pisac na tego typu tematy , o sztanach i bogach, ale jedna kwestia - to zalezy od miejsca narodzin, w polsce - jestes chrzescijanem, gdziestamdalekowiraku - w allacha itp ... a do czego zmierzam...to wszsytko nei ma sensu...
I albo to piszescie bo wam sie kurwesko nudzi, albo po prostu szydzicie z paru osob, albo naprawde was to ceikawi :P cieekaweee.....


Ostatnio edytowano 2 lut 2008, 02:35 przez Nokiu$, łącznie edytowano 2 razy
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 02:30 
 
To sie nazywa spadek popedu spowodowany wiekiem i pogorszeniem stanu zdrowia

Mozesz to sobie umoralniac jak chcesz


Tez.
Ale tak mowia takze ci co nigdy nie mieli z tym stycznosci i wstydza sie swojej meskiej natury ;)
Kazdy zdrowy facet chce sie bzykac po scianach ze swoja babka i tyle. A jak nie daje to odwiedza internet.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 03:06 
 
Nokiu$ napisał(a):
No świetnie.
Co za konstruktywny komentarz, naprawde az tak wam sie kurwa nudzi ze nie macie co robic tylko flame'owac na tak bzdurne i absurdalne tematy, wezcie sie do roboty, idzcie w gory ( jak ja :P ) sadzcie sobie pod drzewem, spojzcie w dal ( na gory ) i pomyslcie sobie :
Japierdole, ale tu pieknie...( po chwili, nie wiadomo z kad) do czego ten swiat zmierza, i dlaczego nie kazdy moze widziec piękno tej planety, po co to wojny, komercja...jakby nie patrzec jestesmy tu goscmi...jakie refleksje normalnie /flex

Bloob ( czy cos ) to idiota.

A teraz moja opinia na temat załoby - tani chwyt na podbicie paru % w popularnosci u starszych osob, "Jaki ten prezydent dobry, taka tragedia ( jak juz ktos pisał wczeniej ) a załobe wprowadza - to dobry człowiek "
btw, tez jak juz ktos napisał, to media wywarły taka presje na politykach, dlatego załoba, podejzewam ze kazdy, naprawde kazdy inny polityk wprowadziłby załobe, no chyba ze Hilter / Stalin , bo jak to mowia - Smierc jednostki - to tragedia, smierc wilelu to juz tylko statystyka.

co do Pape, podejzewam ze połowa z nas wychowała sie "z nim " , ze od małego mama / tata , bardziej Babcia, traktowała go jako "guru" i mowili, synku/wnuczku, to jest ten ktory zmienil swiat...Bo jakby nie patrzec wiele mu zawdzieczamy, jednak ząłoby nie powinno byc...

nie wiem, ale chodza pogłoski w mediach, ze wojskowi byli pijani - to dlatego, nie wiem, ale JA po takiej imprezie chetnie bym cos "pogrzał"...

ps. moze nei w czas, ale nei chciało mi sie czytac ostanich 20 podstron :P , i tak walłem na głowny temat. Echh mozna by pisac i pisac na tego typu tematy , o sztanach i bogach, ale jedna kwestia - to zalezy od miejsca narodzin, w polsce - jestes chrzescijanem, gdziestamdalekowiraku - w allacha itp ... a do czego zmierzam...to wszsytko nei ma sensu...
I albo to piszescie bo wam sie kurwesko nudzi, albo po prostu szydzicie z paru osob, albo naprawde was to ceikawi :P cieekaweee.....


Skocz.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 05:06 
 
Przyjdzcie na wow-pl zobaczycie jak pół kanału liże dupe Sinistralis, twarde jebacze mózgów które jeszcze pare tygodni temu pisali teksty głownie "twoja stara" teraz są super fajni romantyczni i zabawni.

Dla mnie Sinistralis to osoba z internetu , jej płec mnie nie obchodzi ponieważ jest z internetu. A jest fajna imo dlatego że jest fajna a nie dlatego że ma cycki.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 05:23 
 
Shadhun_ napisał(a):
Przyjdzcie na wow-pl

tam straszy ;)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 06:46 
 
RufeN napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Przyjdzcie na wow-pl

tam straszy ;)


Chyba twoja stara ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 10:40 
 
Shadhun_ napisał(a):
RufeN napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Przyjdzcie na wow-pl

tam straszy ;)

Chyba twoja stara ;)

Dziwne, a myślałem że starą mirtula :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 11:21 
 
sinistralis, daj fotki bo zapomnialem jak wygladasz, a probuje zrozumiec ta samcza epidemie ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 2 lut 2008, 11:24 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.01.2008
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 11:22 
 
poszukaj tematu zdjecia uzytkownikow xP

http://img503.imageshack.us/img503/9105/kwietnikju6.png tylko nie zygaj xP

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 11:25 
 
ta znalazlem, coz imo idril > sinistralis ;p ale to moja subiektywna opinia ;p

afair sinistralis miala lepsze fotki niz ta ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.01.2008
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 11:29 
 
mnie zawsze smieszy jedna reakcja tych dzieci z takich forum jak to....nie wychodza z domu zobacza zdjecie byle jakiej kobiety/dziewczyny i sie podniecaja jak nie wiem co....

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 11:39 
 
co kto lubi ;p zreszta sinistralis ma imo troche inne zalety niz uroda ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 11:49 
 
There is no girls on the inerwebz.

Ruda nie jest kobieta.
Co nie zmienia faktu, ze bez wzgledu na plec ma 10 razy wieksze jajca niz wiekszosc pederastow zajmujacych sie nieudolnym flamowaniem zarowno w tym threadzie jak i w innych.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 11:56 
 
"ah internet, where men are men, women are men, and children are fbi agents" ?


coz, moze jego ego nie potrafi zniesc ze w porownaniu z sini jest noobem :(


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.01.2008
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 12:03 
 
Ashton napisał(a):
"ah internet, where men are men, women are men, and children are fbi agents" ?


coz, moze jego ego nie potrafi zniesc ze w porownaniu z sini jest noobem :(


noobem? ja?buahahah ego? do czego tu ma ego sie odnosic? lol zmiencie dilera bo was oszukuje...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 498 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.