mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 14:51 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Ja miedzy clearami dopisuje jakie to D3 jest chujowe...


Typowe dla kogoś, kto mieszka w UK.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 15:06 
Cytuj  
Uff, dobrze, ze nie napisales typowe jak dla polaka :)
Anyway dzisiaj bedziesz mial 5min chwaly - ostatnio swoim trollingiem dzialasz mi na nerwy, a ja bardzo nie lubie zlodziesko-kombinatorskich gnid. Niestety ty caly czas jestes bardzo typowym przedstawicielem naszego narodu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 15:11 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Uff, dobrze, ze nie napisales typowe jak dla polaka :)
Anyway dzisiaj bedziesz mial 5min chwaly - ostatnio swoim trollingiem dzialasz mi na nerwy, a ja bardzo nie lubie zlodziesko-kombinatorskich gnid. Niestety ty caly czas jestes bardzo typowym przedstawicielem naszego narodu.

Chujowych masz znajomych i rodzinę, skoro dla Ciebie zaboleq to typowy przedstawiciel Twojego narodu...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 15:29 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Uff, dobrze, ze nie napisales typowe jak dla polaka :)
Anyway dzisiaj bedziesz mial 5min chwaly - ostatnio swoim trollingiem dzialasz mi na nerwy, a ja bardzo nie lubie zlodziesko-kombinatorskich gnid. Niestety ty caly czas jestes bardzo typowym przedstawicielem naszego narodu.


Pamietam, ze jak dostales zamiast gry konsole to tez nie kwapiles sie ze zwrotem Polaku. :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 15:30 
Cytuj  
Raczej mi chodzi o zdanie jakie zagranica ma o polakach. To jaka sie ma rodzine czy znajomych nie ma zadnego znaczenia.


Mrynar - malo kto by sie kwapil. Za swoje bledy sie placi - to raczej ogolnoswiatowe.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 15:37 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Mrynar - malo kto by sie kwapil. Za swoje bledy sie placi - to raczej ogolnoswiatowe.


Ha! Czyli celnie trafiłem z tym parchem :)
I ta wymówka "mało kto by się kwapił" hehehe


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 15:59 
Cytuj  
Jaka wymowka?
Pomylili sie, nie upomnieli sie - 100% ich winy. Proste jak drut.

Rozumiem Buffchef ze ty z tych msciwych - biegasz teraz po forum i szukasz miejsca gdzie by tu wsadzic szpile bo mark24 smial sie z toba nie zgodzic w sprawie diablo nawet nie majac pojecia o co chodzi? Nie twoja wina - taki masz zjebany charakter...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 16:02 
Cytuj  
HAHAHAHAHA
Troll się zaraz na mnie obrazi :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 16:47 
Cytuj  
Najgorszy rodzaj Polaka to taki, ktory wyjechal na zachod, zapierdala na zmywaku (lub pucuje buty) np. dla takich angoli i wydaje mu sie, ze jest zajebiscie swiatowy. Patrzy na rodakow z pogarda i uwaza sie za kogos lepszego, a tym czasem sloma wystaje z butow. To wlasnie tacy najbardziej psuja opinie o nas na swiecie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 17:11 
Cytuj  
Ej...spierdalac z narzekaniem na polakow/zmywakow do swojego threadu ;)

Tutaj jest o Diabolo.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 17:16 
Cytuj  
sam flejmujesz w kazdym threadzie to co sie czepiasz. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 17:44 
Cytuj  
Ciężko pracuje na owoc. ;>


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 19:30 
Cytuj  
Co by innych topicow nie zasmiecac.

Dla mnie jedyny minus RMAH, to to, ze wlasnie przez wzglad na RMAH Blizz musi nerfic wszystkie buildy jak i farm spoty, ktore sa over the top.
Ktos poswieci mase czasu na testowanie/szukanie, wkoncu znajdzie cos fajnego i boom, jak tylko sie Blizz o tym dowie to nerfbat, bo jedyny aspekt gry, ktory ma prawo dac ci przewage w farmie na innymi to gear.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 19:37 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Najgorszy rodzaj Polaka to taki, ktory wyjechal na zachod, zapierdala na zmywaku (lub pucuje buty) np. dla takich angoli i wydaje mu sie, ze jest zajebiscie swiatowy. Patrzy na rodakow z pogarda i uwaza sie za kogos lepszego, a tym czasem sloma wystaje z butow. To wlasnie tacy najbardziej psuja opinie o nas na swiecie.


Nie, najgorszy rodzaj polaka to niezaradny pijak i złodziej. Nie ważne gdzie pracuje, nie ważne jakie ma wykształcenie - bo nie za darmo polaków za granicą uważa się za pijaków i... złodzieji.
Akurat byłem w Polsce na euro 2012 - napierdolone menelestwo jak łaziło po ulicach 10 lat temu tak łazi i teraz...
Wstyd...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 20:09 
Cytuj  
Taa bo w UK nie chleją, a na ulicach nie leżą najebana gówniarzeria nad ranem.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 20:16 
Cytuj  
Marek ma trochę racji, ale klapki na oczach ewidentne.

Po pierwsze, wyciąganie opinii po Euro jest nie obiektywne. Nawet jakby w UK było, to też byś miał pełno pijactwa na ulicy ;) Taka impreza po prostu.

Po drugie, UK IMO jest o wiele większym obrazem nędzy i rozpaczy alkoholowej. Wyjdź w weekend z domu koło 1:00 w nocy, przejdź dwie ulice i spróbuj się na jakąś zalaną ekipę nie natknąć. O 5:00 to samo, chyba że oczywiście mieszkasz na jakiejś wsi. A w Polsce? W trójmieście o 1:00-2:00 zazwyczaj spokój, pomniejsze niedobitki wracają do domów. O 5:00 jak wracam, to nie spotkam nikogo.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 20:43 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
bo nie za darmo polaków za granicą uważa się za pijaków i... złodzieji.

Mogę być złodziejem, przynajmniej nie jestem brudasem. Na zachodzie Europy nawet rąk po wyjściu z publicznego klopa nie umyją.
Cytuj:
Akurat byłem w Polsce na euro 2012 - napierdolone menelestwo jak łaziło po ulicach 10 lat temu tak łazi i teraz...

No w Krakowie połowa z tego menelstwa to angielscy robole.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 20:59 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
W d3 masz inna forme, czyli wlasnie posiadanie, dla posiadania.


A RMAH pozwala mieć to od razu! Zajebista gra, kupujesz grę, płacisz i możesz...możesz już nie grać. Jedynie logować się na pięć minut żeby pofapować do cyferek w solo gierce.
Zajebioza!

Szamotula napisał(a):
Skoro sa ludzie, ktorych podnieca posiadanie modnego samochodu, zegarka, telefonu czy innego gowna, to co jest zlego w tym ze i w grach ludzi cos takiego jara(tzn dla mnie jest to totalnym odchylem i przyjebaniem, ale skoro spoleczenstwo cos takiego popiera to czemu nie i w grach sie bawic w cos takiego)?


porównanie mocno z dupy

Szamotula napisał(a):
Ja na przyklad nie widze sensu w grach z open PvP z jakimis fortami i innymi badziewiami, a przy tym bez deathpenalty, ale jednak masa ludzi w to napierdala i fapuje do takiego WvWvW w GW2. Czy to mi pozwala nazywac takich ludzi pieskami Arenanetu i bashowania takiego stylu gry? Nie, a wiesz dlaczego? Bo gra jest wykonana dobrze, tylko poprostu nie podobaja mi sie elementy w niej zawarte.


no tak, nigdy gra z dobrym open pvp nie będzie lepsza od możliwości zarobienia kasy farmiąc itemy dla grubych hamburgerów :lol:

Szamotula napisał(a):
Nie lubisz popu, bo ten typ muzyki ci poprostu nie pasuje? Super, ale czy masz prawo do bashowania MJ, ktory swoje wykonania mial na wysokim poziomie? NIE! Od tego masz Biebera, ktory nie dosc ze wykonuje typ muzyki, ktorego nie lubisz to jeszcze robi to chujowo i na odpierdol.

Tutaj wlasnie pojawia sie to powiedzenie, ze o gustach sie nie dyskutuje.


1. Mam prawo do bashowania mj
2. mj miał zryty mózg i miał niewłaściwy stosunek do dzieci
3. nierozumiem tego całego hate na biebera, robi muzykę dla 14-letnich dziewczynek i chuj


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 21:01 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Uff, dobrze, ze nie napisales typowe jak dla polaka :)
Anyway dzisiaj bedziesz mial 5min chwaly - ostatnio swoim trollingiem dzialasz mi na nerwy, a ja bardzo nie lubie zlodziesko-kombinatorskich gnid. Niestety ty caly czas jestes bardzo typowym przedstawicielem naszego narodu.



No bardzo typowym, skoro takim pseudo-emigrantom działam na nerwy. Ty za to mark sfailowałeś z Diablo jak jakiś neo-kid po nieudanej przygodzie z tibią :)

Po pierwsze to złodziejem nie jestem, kombinatorem owszem. Za to należy Ci się warn. Skoro nazywasz mnie złodziejem to znaczy, że wiesz coś czego ja nie wiem. Widać, że kiepsko znosisz trolling 8)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Ostatnio edytowano 27 cze 2012, 21:03 przez zaboleq, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 21:03 
Cytuj  
Mega chujowo wybrane cytaty i jeszcze chujowsze odpowiedzi.
Nawet nie chce mi sie pisac dlaczego, bo czytajac to co ty napisales, wiem ze i tak bym nie potrafil.
Kabraxis pierdoli glupoty, ale przynajmniej wie co chce napisac i nadaje temu mniejszy lub wiekszy sens. Ty natomiast jestes zalosny - ucz sie od niego.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.