mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 00:41 
Cytuj  
Eh, wzorem Edgara matematyke zostawiłeś w przedszkolu i stosujesz "artymetykę sejmową" ? Wyraźnie napisał że utrzymanie aktualnego rządu jest o 300 mln droższe a wybory kosztują 230 mln czyli jeszcze 70 można zaoszczędzić. Ta ekipa już wystarczająco złego zrobiła.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 02:54 
Cytuj  
Stare ale ładnie pokazuje kompetencje co poniektórych polityków PiSu :]

http://www.youtube.com/watch?v=15kBrCZEbeU&mode=related&search=

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 09:09 
Cytuj  
Po temu właśnie Kaczyńscy tak cenią Edgara. W każdej sytuacji sobie poradzi, ludźmi pokieruje, informacje zdobędzie.


_________________
O.o

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 09:48 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
eagle ale co ty pierdolisz o jakiś kosztach wyborów jak pisiory wsadziły w samą administrację ze dwa razy tyle ile bylo za poprzedniej kadencji. Zobacz ile nowych ministerstw jest ? Na to nas stać tak ?

Po pierwsze nie "dawa razy tyle", tylko "o 2 miliardy więcej".
Po drugie te oskrażenia są w "raporcie" PO na temat rządu, czyli obiektywizm można z góry wykluczyć.

Nikt nie musi lubić rządu, ale jak już się krytykuje, to należałoby nie wymyślać bajek.

P.S. Przykład, jak "liberalna" jest pani Gronkiewicz-Waltz: http://wiadomosci.onet.pl/1408026,11,item.html


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 10:48 
Cytuj  
Dokladnie kazdy "raport" PiS jest identyczny, zero obiektywizmu.

Z drugiej strony zwiekszenie a nie zmniejszenie liczby stanowisk w administracji co jest powszechnie znanym i latwo sprawdzalnym faktem nie mozna zaliczyc do subiektywizmu.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 10:50 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
P.S. Przykład, jak "liberalna" jest pani Gronkiewicz-Waltz: http://wiadomosci.onet.pl/1408026,11,item.html


No wiesz Sargeras, jak mozesz smiac sie z czyis ulomnosci tym bardziej ze to kobieta, nie wstyd Ci? :lol:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 10:57 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Po pierwsze nie "dawa razy tyle", tylko "o 2 miliardy więcej".

Czy to ważne ile dokładnie ? Napisałem to jako kontrargument jakie to straszne pieniądze trzeba by było wydać na wybory. Umieściłem to zresztą w późniejszym poście.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 13:15 
Cytuj  
- Ten dom - mówił dalej ukazując palcem na twierdzę - pali się... a głupi, kto z palącego się domu nie ucieka. Waćpan może imienia zdrajcy się boisz?... Pluń na tych, co cię tak nazwą! Chodź do naszej kompanii... Ja, Kuklinowski, to waści proponuję. Chcesz, słuchaj... nie chcesz, nie słuchaj... gniewu nie będzie. Jenerał przyjmie cię dobrze, ja w tym, a mnie do serca przypadłeś i z życzliwości to ci mówię. Wesoła kompanijka, wesoła! Żołnierska wolność w tym, by służyć, komu się chce. Nic ci po mnichach! Jeżelić cnotka przeszkadza, to ją wycharchnij! Pamiętaj też i na to, że i uczciwi u nas służą. Tylu szlachty, tylu panów, hetmani... Co masz być lepszy?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 18:34 
Cytuj  
Cytuj:
Czy to ważne ile dokładnie ? Napisałem to jako kontrargument jakie to straszne pieniądze trzeba by było wydać na wybory. Umieściłem to zresztą w późniejszym poście.


Ano ważne, ważne. Nie będe podawał przykładu dlaczego.
"Głupstwa można mówić, byle nie uroczystym tonem."


_________________
OrleOko czuwa...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 19:36 
Cytuj  
Ale wogole jeszcze ktos za PISiorami jest? Az mi szczeka opada.
Sorry ale to trzeba miec naprawde najebane w glowie, rozgladnijcie sie jak was PIS wychujal na calego, ile tych obietnic wyborczych spelnili, z kim koalicje zrobili, a teraz co odpierzaja?

No tak, wielu na poczadku klotni (podczas wyborow), az do konca potrafi trzymac te samo zdanie, aby nikt mu nie powiedzial "a nie mowilem?". Tak teraz juz wiem skad te poparcie.

Po drugie te oskrażenia są w "raporcie" PO na temat rządu, czyli obiektywizm można z góry wykluczyć.


To czemu ptactwo nie zrobilo raportu? Bo cholera PO akurat trafilo w samo sedno. Raport to czarne na bialym, nie da sie sfalszowac czegos, cos bazuje na podpisach i papierach, bo papiery by musialy byc falszywe.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 20:24 
Cytuj  
Pieszczoch jesteś produktem mediów. Wielu przyłącza się dopiero wtedy, gdy już nie widać czoła pochodu ;)


_________________
OrleOko czuwa...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 20:34 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Ale wogole jeszcze ktos za PISiorami jest? Az mi szczeka opada.
Sorry ale to trzeba miec naprawde najebane w glowie, rozgladnijcie sie jak was PIS wychujal na calego, ile tych obietnic wyborczych spelnili, z kim koalicje zrobili, a teraz co odpierzaja?


no i? mozna powiedziec to o kazdej partii, wiec dla ludzi nie ma to znaczenia.
Nie wazne ze kradli/czegos tam nie spelnili wazne ze swoi, a nie jakies (w tym przypadku) PO


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 20:45 
Cytuj  
Cytuj:
Ale wogole jeszcze ktos za PISiorami jest?

Inteligencja Panie, inteligencja

Cytuj:
rozgladnijcie sie jak was PIS wychujal na calego


Typowe POwiec - zadam ci najtrudniejsze pytanie- JAK???

Cytuj:
z kim koalicje zrobili, a teraz co odpierzaja?


A mogliby sprawnie zarzadzać Państwem bez koalicji? Znowu trudne pytanie - Co takiego odpieprzają?
Cytuj:
Kradną? Ulegaja łapówką? Wyśmiewają papierza? Sprzedają ustawy? Prywatyzują za pół darmo? Nie ścigają bandytów? etc?
Cytuj:
aby nikt mu nie powiedzial "a nie mowilem?". Tak teraz juz wiem skad te poparcie.


Tak jak mówiłem, najbliżej mi do PiS z powodu mojej obserwacji i wniosków.

Cytuj:
To czemu ptactwo nie zrobilo raportu? Bo cholera PO akurat trafilo w samo sedno. Raport to czarne na bialym, nie da sie sfalszowac czegos, cos bazuje na podpisach i papierach, bo papiery by musialy byc falszywe


Bo mają ważniejsze sprawy na głowie niż jakiś nic nie wnoszący do niczego raport. Ostatnio tusk mówił o PiSie jako o agresywnej partii, tu sam masz dowód na zaczepki ( raporty, reklamy, wyzwiska ) - to mnie najbardziej w tym wszystkim śmieszy - toż ta kłamliwość i bezszczelność Tuska powinna być ogólnie zauważana. Marny aktor. Marna marionetka.


_________________
OrleOko czuwa...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 21:15 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Inteligencja Panie, inteligencja

No tak, słuchacze RM i widzowie TV Trwam. Poza tym dajesz bardzo dobry przykład ;)

Cytuj:
Typowe POwiec - zadam ci najtrudniejsze pytanie- JAK???

A bardzo prosto, tak naprawdę co jedyne zrobili przez rok pracy to prócz rozbudowania i tak dużej administracji państwowej i wydania 300 mln więcej na rząd. Ale znajdą się też perełki, mnie się udało wydobyć jedną - Projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, przedłożony przez ministra finansów. Niestety to tylko projekt, w ciągu roku mając większość w sejmie nie potrafili tego i tak zrobić.
Cytuj:
A mogliby sprawnie zarzadzać Państwem bez koalicji?

Hmm :D Problem w tym że mimo koalicji i większości zarządzanie państwem nie można nazwać sprawnym, ba to nawet koło sprawnego nie leżało ;)
Cytuj:
Tak jak mówiłem, najbliżej mi do PiS z powodu mojej obserwacji i wniosków.

Ja to rozumiem, po prostu jesteś z tego elektoratu, który w dupie ma, że nie emerytura mu nie urośnie, ważne żeby komuś dojebać. A komu ? Nie ważne, na każdego znajdą się papiery, a jak się nie znajdą to tym gorzej dla oskarżonego, bo zero w końcu pokazał jak działa niszczarka.
Cytuj:
Bo mają ważniejsze sprawy na głowie niż jakiś nic nie wnoszący do niczego raport.

No proszę powiedz mi jakie to są ważniejsze rzeczy, które to robią. Tylko nie wymieniaj lustracji bo po "podrabianiu" teczki Jarka, po procesie Gilowskiej to już stała się farsa. Może polityka zagraniczna ? Takiej szopki jak w tej chwili chyba żaden rząd nie robil.Czekam na twoje rzeczowe argumenty co takiego PiS zrobił dobrze. I proszę o konkrety a nie o kiełbasę wyborczą w której się chwalą że wszystko idzie im pieknie.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 21:30 
Cytuj  
Cytuj:
Czekam na twoje rzeczowe argumenty co takiego PiS zrobił dobrze. I proszę o konkrety a nie o kiełbasę wyborczą w której się chwalą że wszystko idzie im pieknie.


Czekasz na moje, sam dając "argumentacje" o kant dupy jak całe PO - popatrz na Tuska na tv poloni -teraz ;). Stary już jesteś, krótkowzroczny i zapatrzony w jedno i żadne argumenty nie są w stanie do Ciebie dotrzeć, wiec po co sie tu produkować. Stary już jesteś i przez to mniej bystry, ale taka droga człowieka. Stary już jesteś i dyskusja z toba jest jak dyskusja z moim dziadkiem ( gdyby jeszcze żył) o WoWie.
Na koniec dam Ci cytacik :

"Bezużyteczną rzeczą jest uczyć się, lecz nie myśleć, a niebezpieczną myśleć i nie uczyć się. "


_________________
OrleOko czuwa...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 21:41 
Cytuj  
Jak ktos ma TVN, to polecam wlaczyc ten kanal teraz. Ciekawe jak to, co teraz robia poslowie pisu ma sie do odnowy moralnej, ktora tak propagowali w swoim programie wyborczym :wink:


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 80
Dołączył(a): 19.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 21:49 
Cytuj  
heh Pisowca nie da sie przekonac zadna sila to taka specyfika tego elektoratu :> drugiej Irlandi to my nie bedziemy miec szybko chyba ze wszyscy pisowcy uciekna za praca do niej ;) i dopiero wtedy zrobimy przyspieszone wybory

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 21:54 
Cytuj  
Beda mieli w nowej koalicji najwieksze gwiazdy sejmu:D Pijakow co rozbijaja auta albo awanturuja sie po dyskotekach i takich co sprzedaja sie za stanowiska. Byle by tylko utrzymac sie u wladzy
Jednym slowem odnowa moralna by PiS!

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 21:56 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Jak ktos ma TVN, to polecam wlaczyc ten kanal teraz. Ciekawe jak to, co teraz robia poslowie pisu ma sie do odnowy moralnej, ktora tak propagowali w swoim programie wyborczym :wink:

Mnie się zbiera na wymioty.


Posty: 13
Dołączył(a): 12.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 22:16 
Cytuj  
Tak się teraz rządzi w Polsce. Niestety.

Wartość słów: prawo, sprawiedliwość, w odniesieniu do tego co zobaczyliśmy, drastycznie upada.


Ostatnio edytowano 26 wrz 2006, 22:22 przez seledyn, łącznie edytowano 2 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.