mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2010, 00:48 
Cytuj  
Dla mnie FF to, hm... nie mam słów na tą żenadę i nie wiem jak to nazwać w ogóle, ale ludzie którzy w to coś grają to chyba coś nie ten teges jest.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2010, 00:52 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Znaczy się, że wrzucanie drzewek rozwoju do H&S to trochę tak jakby gdyby wrzucić okrągłe figury do tetrisa. Zapewne dałoby się grać i jakaś zabawa by była, ale na dłuższą metę to już nie to. H&S musi być proste jak budowa cepa - ja nie mam mieć czasu na myślenie nad ścieżką rozwoju tylko machać toporem/włócznią/mieczykiem/czymkolwiek innym, rzucać fireballe prosto z dupska, stawiać firewalle i cieszyć mordę widząc hektolitry krwi oraz stosy ciał. To jest esencja H&S.


Chujowa ideologia, nie chce mi się nawet tego komentować.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2010, 01:00 
Cytuj  
Widzisz robaczku - ja w D1 grałem w 1997 roku - wtedy jeszcze nie wiedziałeś do czego służy komputer. Wtedy już bawiłem się w to pvp i właśnie ta prostota dostarczała multum funu. Ta kompletna losowość dropów. Te nieuporządkowane zasady.
UO też pewnie nie pamiętasz i ty chcesz mnie o pvp uczyć...
Owszem w FF pvp nie było - jednak chwilę wcześniej grałem akurat w SWG, z którego quitnąłem zaraz po tym jak pvp zabili. Jak widać - ff po prostu potrafiło przykuć innymi aspektami niż tylko pvp. Mimo to nawet nie czekam na ff14. Pokładam nadzieje w D3 i nextgenMMOs, które będą powstawać.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 92
Dołączył(a): 17.06.2010
Offline
PostNapisane: 23 sie 2010, 04:50 
Cytuj  
Tczewiak - Pierdolisz aż szkoda czytać . Tylko prosta i dynamiczna rozgrywka to może da fun ale na parę godzin . Aby przyciągnąć na dłużej D3 musi być nastawione na rozwój postaci i low drop rate fat loot . Jedną z największych zalet Diablo 2 był ogrom buildów i kombinacji którymi można było grać.
Do dzisiaj jeszcze sporo ludzi w to gra mimo starawej grafiki .

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 23 sie 2010, 07:31 
Cytuj  
Dorzucił bym do tego customizację itemów (socketowanie, rune words, perfect dropy itp itd). I dostaliśmy miodzik - jak widać niektórzy po prostu nie ogarnęli :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 sie 2010, 10:56 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
UO też pewnie nie pamiętasz i ty chcesz mnie o pvp uczyć...


Za to Ty UO znasz albo z freeshardow albo z recenzji Krupika w SS w 98' wiec skoncz Panie pierdolic.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2010, 11:02 
Cytuj  
Lepiej powiedz z kim grales w D1 kamilus :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 sie 2010, 11:11 
Cytuj  
z tatą obok.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2010, 19:20 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=nWIpOjNHK5w

:)

*

Posty: 71
Dołączył(a): 27.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 17:33 
Cytuj  
Diablo 1 było i jest genialne. Dla mnie to gra wszech czasów.Klimat, muzyka grafika, losowość podziemi i przedmiotów, postaci - wszystko było obłędnie świetne.

Diablo 2 było dla mnie osobiście straszliwie nudne i łatwe. Kilometry biegania bez większej frajdy, słaba grafika, klimat też jakiś dziwny, dziwne kolory i ogólnie brakowało tego czegoś.

Diablo 3 myślę, że może być naprawdę ciekawą i bardzo rozbudowaną produkcją. Pod banalnym hack&slash będzie się kryć sporo zadań, przedmiotów, ciekawa fabuła. Mama taką nadzieję. Wiele osób narzeka na grafikę, dla mnie jest całkiem ok, zresztą wolę płynność z dużą ilością czarów, potworów i graczy niż slideshow i piękną grafikę. Zresztą ważniejszy dla mnie jest ciekawy design i rozbudowana rozgrywka niż sama grafika.


_________________
Shakes & Fidget | Knight Online | Torchlight 2 | WarCraft 2 | Diablo

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 17:36 
Cytuj  
Kalais napisał(a):
Pod banalnym hack&slash będzie się kryć ...


A po co?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 18:02 
Cytuj  
Wlasnie. Duzy swiat jak najbardziej, rozbudowane lokacje jak najbardziej ale wciskanie na sile zadan z cRPG, dialogow i innych pierdol plus "ciekawej" i rozbudowanej fabuly z pierdyliardem q pobocznych do HnS jest niepotrzebne.
Tak czy siak wszytko sie bedzie sprowadzalo do wyrzynania setek mobkow. I tak czy siak banalny HnS zostanie banalnym HnS.

W D2 przy ktorym spedzilem setki godzin (w single tez) wystarczyla prosta jak budowa cepa fabula i questy "zajeb Andariel", "zajeb Mefisto", "Zajeb Diablo" - i jak dla mnie gites, przeciez o to w tej grze chodzi.

Albo robia HnS albo maja ambicje na cRPG z rozbudowanym swiatem, wplywaniem na ten swiat, dialogami, niebanalnymi NPCtami i cala reszta.
Byly juz HnS, ktore probowaly byc czyms wiecej i dla mnie sa failem (min. Sacred, zwlaszcza dwojka). Bo ni to swinka ni to morska a nudne jak flaki z olejem (fabularnie i jesli chodzi o tzm "glebie") tak czy siak.

Oby nie przekombinowali. :)

Wciskaja w te HnS na sile jakies pseudo craftingi z MMO, dialogi, "rozbudowane" questy, pierdyliardy NPCow, miasta wielkosci calej mapy z poprzednich gier i tym podobne rzeczy i po uj? ZApominamy (ja nie) ze to co tak zachwycilo ludzi przt D1 to wlasnie przystepnosc, prostota i nieskrepowany fun z rzezi bez wiekszych rozkminek "co teraz?", "z kim mam gadac?" czy "kufa gdzie teraz isc?"
Najlepszy HnS od czasow Diablo2 (imho) czyli Borderlands jest prosty jak konstrukcja cepa, nie ma rozbudowanych questow pobocznych, linia fabularna jest krokta i "po sznurku", nie ma craftu, nie ma nawet customizacji itemzow zadnej, NPCtow z ktorymi mozesz pogadac jest chyba kilkunastu przez cala gre i sa to jednosdaniowe wypowiedzi przewaznie - a gra jest zajebista. :) Bo ma to co w HnS MUSI byc.

Powtorze sie ale OBY D3 tez to mialo mimo tego wciskania na sile i proby zrbienia z niego czegos wiecej niz HnS. :)

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 18:42 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
tczewiak napisał(a):
UO też pewnie nie pamiętasz i ty chcesz mnie o pvp uczyć...


Za to Ty UO znasz albo z freeshardow albo z recenzji Krupika w SS w 98' wiec skoncz Panie pierdolic.

nie Krupika a Krupik, Ola była kobietą :<
Cwalina był facetem :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 18:44 
Cytuj  
No kobita w krotkich wlosach, niezbyt urodziowa. To nie byla Krupika, tylko Krupik, wiec naturalna odmiana jest Krupika ;{


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 18:59 
Cytuj  
Mi w rodzaju żeńskim bardziej pasowałoby "Krupik" w tym zdaniu i "Krupika" dla męskiego. Może pozostańmy na "Krupiczki" :D
Btw sorry za OT, nudy jak ch..., już nie będę :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 20:14 
Cytuj  
"I can say that this Blizzcon, in terms of Diablo news, will be the biggest one that we've ever had."


Data premiery? :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 20:23 
Cytuj  
wodny napisał(a):
"I can say that this Blizzcon, in terms of Diablo news, will be the biggest one that we've ever had."


Data premiery? :D


Eehheheeh albo, ze to bedzie mmorpg :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 20:33 
Cytuj  
imho cancelek produkcji.
Chyba by ich tam zlinczowali. :)

*

Posty: 124
Dołączył(a): 24.09.2008
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 20:46 
Cytuj  
Myślę, że to będzie ostatnia klasa i premiera jeszcze w tym roku :roll:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 20:52 
Cytuj  
Makaan napisał(a):
Myślę, że to będzie ostatnia klasa i premiera jeszcze w tym roku :roll:


Uwierz mi ;) Chciałbym ;) No + mmorpg ;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.