mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2013, 12:54 
Cytuj  
Dyskutowac beda

polityk Zielonych Daniel Cohn-Bendit

A to nie ten od erotycznych doswiadczen z 6 latkami?
http://www.youtube.com/watch?v=CMRVChjjFgY

" W 2001 roku niemiecka dziennikarka Bettina Röhl oskarżyła go o pedofilię na podstawie autocytatów z autobiograficznej książki pt. Wielki Bazar (1975). Cohn-Bendit napisał między innymi W 1972 roku złożyłem podanie o pracę w alternatywnym przedszkolu we Frankfurcie nad Menem. Pracowałem tam ponad 2 lata. Mój ciągły flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny. Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały jak mnie podrywać. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem...


rzygac sie chce, kto nastepny? Moze Fritza zaprosza z wykladem o prawach dzieci? :-?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 5 lip 2013, 13:00 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 lip 2013, 12:56 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
A co to za roznica czy prawicowe czy lewicowe bojowki robią?
Jedni i drudzy maja swoje przekonania i o nie walcza...
Kazdy ma swoj punkt widzenia.


:lol: :lol: :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2013, 13:04 
Cytuj  
Powinni sie zebrac i ta dyskusje tez zablokowac, tym razem z transparentami: Pedofile Raus!!
Chetnie bym zobaczyl dyskusje na ten temat i relacje w telewizjach :lol:

edyta: aa kuzwa, Niahu ostrzegaj ze to stare :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 lip 2013, 13:10 
Cytuj  
debata była w kwietniu więc nie takie stare


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 10:58 
Cytuj  
Cenckiewicz i Ziemkiewicz o płk. Kuklińskim

nigdy nie jest za późno żebyście się czegoś nauczyli


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 11:02 
Cytuj  
nigdy nie jest za pozno, zebys zaczal zyc i poznal co to poczucie humoru ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 14:47 
Cytuj  
http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/ ... l?cookie=1
Szokujący billboard w centrum Kielc: "Tusk dziwka Putina"

ladnie wyszlo


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 15:32 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Dyskutowac beda

polityk Zielonych Daniel Cohn-Bendit

A to nie ten od erotycznych doswiadczen z 6 latkami?
http://www.youtube.com/watch?v=CMRVChjjFgY

" W 2001 roku niemiecka dziennikarka Bettina Röhl oskarżyła go o pedofilię na podstawie autocytatów z autobiograficznej książki pt. Wielki Bazar (1975). Cohn-Bendit napisał między innymi W 1972 roku złożyłem podanie o pracę w alternatywnym przedszkolu we Frankfurcie nad Menem. Pracowałem tam ponad 2 lata. Mój ciągły flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny. Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały jak mnie podrywać. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem...


rzygac sie chce, kto nastepny? Moze Fritza zaprosza z wykladem o prawach dzieci? :-?


zajebałbym skurwiela tępym narzędziem


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 16:04 
Cytuj  
nie pisz tak bo zaraz antyterroryści ci wpadną przez okno


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 16:09 
Cytuj  
embe napisał(a):
nie pisz tak bo zaraz antyterroryści ci wpadną przez okno


moejmy nadzieje, ze NSA nie szpieguje mmorpg.pl :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 16:17 
Cytuj  
no to dodatkowo masz guantanamo, a tak serio to nie wydaje się wam ze u nas jak nie wiem... w korei północnej każdy krytykujący władze to faszysta lub jakaś inna skrajność ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 16:42 
Cytuj  
embe napisał(a):
no to dodatkowo masz guantanamo, a tak serio to nie wydaje się wam ze u nas jak nie wiem... w korei północnej każdy krytykujący władze to faszysta lub jakaś inna skrajność ?


To prawie tak jak nie wiem... wszyscy nie krytykujący każdej jednej decyzji władzy to zdebilałe lemingi, służalcze pieski Rosji/UE

oh wait...

:wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 19:01 
Cytuj  
o... własnie o to mi chodzi, ze skrajności w skrajność


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 17:56 
Cytuj  
Obrazek
http://forsal.pl/artykuly/717037,prawie ... watna.html


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 20:09 
Cytuj  
oj naiwni ci ludzi , oj naiwni ...
z prawnego punktu widzenia to nie sa nasz pieniadze
i nikt z nas tych pieniedzy juz nie zobaczy


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 22:53 
Cytuj  
Właściwie to nie pieniądze a jednostki uczestnictwa.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 10:54 
Cytuj  
w sumie bardziej ciekawostka, ale że religia jest głównym elementem naszej polityki to i tutaj można wrzucić:
http://www.tvn24.pl/wideo/magazyny/duch ... t_id=12701

Przecierałem oczy ze zdumienia :D.

Swoją drogą ciekawe ile jest wart tak zwany biznes religijny w Polsce, zaopatrzenie kościołów, organizowanie pielgrzymek itd, może powinno się rzucić wszystko w pizdu i samemu jeździć po tych eventach z koszulkami "jezus ufam tobie" czy co tam ludzie kupują.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 21:07 
Cytuj  
a tu cos o wiarygodnosci takiej jednej stacji, ktora rozkrecila niezla drame...

Obrazek


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 22:42 
Cytuj  
http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/knp ... nych/79040

Cytuj:
INFO: Kongres Nowej Prawicy stara się wyjaśniać sprawy możliwie prosto. Otóż zgodnie z socjalistyczną naturą ZUS potwierdzoną kilkoma wyrokami SN, środki zgromadzone w ZUS nie stanowią własności osoby ubezpieczonej. Natomiast środki zgromadzone w OFE – z pewnymi ograniczeniami – „podlegają dziedziczeniu lub nabyciu przez osobę wskazaną przez członka OFE w dyspozycji na wypadek śmierci.



Członek OFE wyznacza tzw. osoby uposażone (w niektórych OFE zwane beneficjentami), którym są przekazywane środki z OFE po śmierci członka, niezależnie od dziedziczenia spadku. W sytuacji, gdy nie ma uposażonych (beneficjentów), środki z OFE wchodzą w skład masy spadkowej i są dziedziczone przez spadkobierców zmarłego członka OFE” (np. Orzeczenie SN z 8 IV 2009).

Propozycja przeniesienia środków z OFE do ZUS jest więc po prostu rabunkiem, dokonywanym ze szczególną zuchwałością.

Natomiast propozycja dopłaty 2% za przeniesienie pieniędzy z OFE do ZUS to czyn karalny na podstawie Art. 286 KK:

§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Jest bowiem rzeczą oczywistą, że członkowie koalicji rządzącej działają tak, by przedłużyć swoją kadencję – co wiąże się z konkretnymi korzyściami majątkowymi. Wariant zaś, w którym trzeba by dopłacić 2%, by pozostać w OFE – to próba wykorzystania trudnej sytuacji materialnej wielu osób – co zagrożone jest ostrzejszą sankcją.

Minister finansów nie ukrywa przy tym chęci anulowania zobowiązań państwa względem OFE. Przypominamy, że OFE miały obowiązek trzymać 60% środków w formie obligacji Skarbu Państwa. „Anulowanie” tych obligacji to po prostu rabunek na gigantyczną skalę.

Warto podkreślić, że PiS w gruncie rzeczy przyłącza się do tego projektu, wykorzystując okazję do… atakowania OFE. Otóż jest prawdą, że OFE nie dają oczekiwanych zysków, jest prawdą, że wynagrodzenia PTE są zdecydowanie za wysokie – ale to nie usprawiedliwia obrabowywania OFE z pieniędzy!

Ze szczególnym oburzeniem przyjmujemy wypowiedź prof. Jerzego Żyżyńskiego, posła PiS, który stwierdził 26-VI w PR-I, że ZUS ma pieniądze prawdziwe, a OFE jedynie „wirtualne”. Wynika z tego, że zobowiązania państwa są funta kłaków niewarte. Czymś „pewnym” za to są… przymusowe składki na ZUS. Ciekawe, jak wyglądałyby „zasoby ZUS”, gdyby za tydzień wszyscy płacący składki wyjechali za granicę – jak to uczyniły już 3 miliony innych ludzi!!

PiS w tej sprawie stoi na identycznym stanowisku, jak SLD – i sądzić należy, że koalicja ta jest już szykowana.

Co należy zrobić?

1) Ogłosić bankructwo. System emerytalny jest bankrutem – i trzeba to jasno powiedzieć. By ukryć to bankructwo, z powodów ideologicznych dopłacamy do niego 85 mld złotych rocznie. Ogłoszenie tego bankructwa będzie ostatecznym upadkiem socjalizmu.

2) Należy znieść obowiązek ubezpieczenia emerytalnego. Jeśli ubezpieczenie takie jest dla człowieka korzystne – zawrze je sam; jeśli nie jest korzystne – zmuszanie go do tego jest czynem karalnym.

3) Należy wszystkie pieniądze z prywatyzacji mienia państwowego, które powstawało przecież ze składek obecnych emerytów – przekazywać na FUS.

4) Trzeba ludziom młodym powiedzieć: „Nie będziesz musiał płacić średnio 900 zł miesięcznie »składki emerytalnej« – i tak byś zresztą emerytury nie doczekał. Zamiast tej składki płacić będziesz miesięcznie podatek (oceniamy go na 300 zł) »na spłatę długów po II RP, GG, PRL i III RP«”

5) Dla osób w okolicy 60. r.ż. trzeba stworzyć alternatywne systemy przejściowe.

Skutki tych zmian:

Byłaby to, oczywiście, kontrrewolucja. Spowodowałaby, że:

A) ludzie zamiast bezmyślnie polegać na „państwie opiekuńczym” zaczęliby sami myśleć o przyszłości. Jest to uruchomienie ogromnego potencjału intelektualnego, w cenie będzie przezorność i myślenie długoterminowe.

B) Uwolniłoby to ok. 600 zł miesięcznie od obywatela; te pieniądze spowodowałyby zdecydowany wzrost siły nabywczej na rynku wewnętrznym.

C) Najważniejszą jednak konsekwencją byłby wyraźny wzrost urodzeń – i lepsze wychowanie dzieci. Głównym powodem, dla którego ludzie mieli dzieci, to konieczność zabezpieczenia sobie starości. Liczba urodzeń spada w miarę wzrostu ubezpieczeń emerytalnych – bo ludzie są przekonani, że nie muszą mieć dzieci, gdyż „będzie emerytura”. Usunięcie tego czynnika przywróci naturalna stopę urodzeń – 3-6 dzieci na rodzinę bez jakichkolwiek finansowych zachęt. Co oznacza, np. hossę w budownictwie.

Kongres Nowej Prawicy wzywa do zdecydowanych działań. Żadne drobne poprawki nic nie dadzą. Ustrój jest przegniły, wali się – i nowe państwo polskie trzeba zbudować na zupełnie odmiennych zasadach.

Trzeba po prostu wrócić do normalności. Do czasów, zanim Otton von Bismarck zrujnował podstawy społeczeństw, wprowadzając ubezpieczenia emerytalne.

Anna Karbowska, rzecznik prasowy KNP


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2013, 09:14 
Cytuj  
http://natemat.pl/67609,nie-tylko-abp-h ... a-zbrodnie

Dziwi mnie postawa KK, widać pewne zachowania są dla nich niezmienne.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.