mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1685 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 85  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 14:09 
Cytuj  
trudne słowo


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 14:36 
Cytuj  
Bamboocha :lol:

Ale już dość bo jeszcze nam siakiś mod temat zamknie ...


_________________
Obrazek

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 17:09 
Cytuj  
osttnio poszedlem na zeppelina kolo OG
czekalem na niego kolo 13 min!! (sic!)
kiedy koncu przylecial i siedzialem zadowolony na pokladzie zdarzylo sie COS!!! i nagle bylem w wodzie...nie zrazony powrocilem i czekalem podczas kolejnego rejsu jakis jelop walnal na mnie control minda czy jak to sie to nazywa i...spadlem :wink: no coz moje szczescie 8)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 20:25 
Cytuj  
SV
po ktoryms juz ganku 2x4x lvl druid i rogus.. na mojego warka biednego zalogowalem si ena pal wjechalem do tej wioski .. i .. prawie zabilem tego druida:) .. biegal skubany nie moglem go dogonic a wszyscy guardzi za mna .. :)

potem ress przy rogusie i rogus zszedla a ja
zrobilem sobie rundke po swiecie waszymi balonami :)
fajne sa:)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 09:35 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
takie opowiesci za goffno warte ;)
filmiki róbcie ;]


mialem na dysku filmik gdzie dostalem feara na zepelinie i pozniej w powietrzu bieglem (nie lecialem, bieglem) przez caly swiat (z predkoscia na oko 3x gryf), az wylecialem poza niego i utknolem.

Nawet byl tu link do niego i mnie pozniej flamowali ze gankuje ludzikow na zepelinie ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 10:02 
Cytuj  
zaatakowałem maga w ashara na spocie z demonami (tam gdzie rosnie zwylke zioło albo rich) tak sięwystraszył że wywalił blinka w zła strone i znikł - strasznie długo musiał spadać :wink:


_________________
psn

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 12:27 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
mialem na dysku filmik gdzie dostalem feara na zepelinie i pozniej w powietrzu bieglem (nie lecialem, bieglem) przez caly swiat (z predkoscia na oko 3x gryf), az wylecialem poza niego i utknolem.

Nawet byl tu link do niego i mnie pozniej flamowali ze gankuje ludzikow na zepelinie ;)

Ja mialem cos podobnego.Dostalem feara na windzie prowadzacej z Barens do 1kNeedes.Spadlem kilka centymetorw pod mape, lecac mimowolnie pod mapa z predkascia wieksza niz wiverna.Tak przelecialem przez Mulgore, Desolance az sie wylogowalem i wyladowalem na cmetarzu w SV.Kosmos :x

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 17:39 
Cytuj  
CHCIAŁBYM BARDZO NAKRĘCIĆ FILMIK ALKE NIE WIEM JAKIM PROGRAMEM ????

JAK MOŻECIE TO POMÓŻCIE :roll:

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 17:45 
Cytuj  
www.fraps.com


_________________
Obrazek

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 19:42 
Cytuj  
a film mam nagrywać klawiszem F9 i zakończyć tym samym klawiszem operacje nagrywanie filmu ???? :o

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 10:50 
Cytuj  
nazbieralo sie troche :
1. smierc w wiosce hordy w SV ress w durator :wtf:
2. badlands kolo wioski hordy ten piepszony Q co sie zbiera 10 kamulcow.. 3 ally 4x vs 2 horde 60 + 4x wszyscy robia qesta nikt si enie morduje :) kazdy sie tylko sciga zeby tapnac moba, pierwszys raz obecnosc ally byla bardziej wneriajaca niz hordy :P

3. ten sam rejon 10 minut do lvl:) -postanowilem pomeczyc troszke shamana, ktor mnie z pomoca 47 priesta wykonczyl .. zdedzil ze 4 razy :) jak ksiezulka juz nie bylo... nie zebym kampil cialo, ale przy okazji go spotykalem :) tylko jakos czesto :)
jak mi zostalo zabicie jednego mobka do lvl to uciekalem przed mobami .. zaggrowalem 2 zjechaly mnie do polowy zycia .. i koles zweszysz szanse na zemste... no niestety mobek jeden zszedl potem shaman i na koncu drugi mobek:)... gdyby mnie sam atakowal moze raz bym go zabil ale jak byl taki do produ z kolezka to az nie mialem wyrzutow sumienia nawet

4. do mc dawno nie lazilem bo nie mialem czasu ostatnio 4 dni mialem okazje
1. dzien ... no slot
2. dzien ... SM warkiem robilem i przegapilem o godzine zaproszenia
3. dzien ... disconected.. your prepaid is gone .. karta kredytowa stracila waznosc i zapomnialem zmienic dane, serwer www lagowal pop olgodzinie bylem w wow ale oczywiscie znowu za pozno wrr :)
4 dzien polazlem majorhomo padl i koniec rajdu taki jakis krotki byl:)

5.no i z wczoraj duelki pod IF... ja z 60 lvl dla jaj sie dueluje :) uciekalem przed rogiem ... i .. spadlem dead release spirit:)
potem bilem 60 druida.. w sumie z 30 minut :) nie wiem czemu jak go bilem a on nie oddawal... to i tak mi hp schodzilo jak zalozylem tarcze to nie... byl w bear form i nie mial thorns... w combat log tez nie bylo.. nic ze ni HP schodzi.. ... w kazdym razie w koncu usiadl tym bearem w ognisku zeby mi pomoc... ;) nzabieralme rage zbilem go do polowy... oberpoved +dodatkowy sving mortal execute... wszystko w jednej chwili .. no i patrze koles MARTWY.. o boscheee zabilem druida ... w duelu .. na smierc:) :lol: wygralem duelik i obrazenia od ogniska go zabily na smierc haha:)

nastepna porcja za jakis tydzien :)
lol zapomnialem o gwozdziu programu

z majordomo jest skrzyna no tam jakis shitowy priestowy drop epickie jest... podczas bidowania wywalilo jedego priesta bidowal na ircu i czekal w kolejce ;) ... wygral icytacje wszedl na serwer po jakichs w sumei z 10 minutach... i .. wywalilo go znowu... :) koniec koncow... RL zdecydowal sie czekac jeszcze raz.. efekto za drugim razem jak wszedl nie mogl juz podnies skrzynia znikla i zaden priest nie podniosl dropa. ^^
hint nie czekajcie dluzej niz 1 raz na kolesia z dc:)

BB wejscie do miasta stoi szhaman kolo guardow no to ja odzedlem dalej i taunt a ten koles postawil atakujacy totem :lol: pozostalo mi tylko podejsc w zasieg razenia guardi do zabili w 5 sekund:)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^


Ostatnio edytowano 9 sie 2005, 14:14 przez cienki, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 11:17 
Cytuj  
ja wczoraj piżgnąłem 2xpaladyn 60 na raz.
Nie to że moja zasługa bo większych lam nie widziałem....
Zużyli jednocześnie swoje uber bąble, jak tylko się skończyły to zapuściłem recklessness i waliłem z whirlwinda.

Na nieszczęście cmentarz był blisko i po 2 killu miałem jakieś 5%HP pala po rezzie mnie dorwał (hamstring mi missnął i nie dałem rady zwiać jak zwykle).

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 11:40 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
miałem jakieś 5%HP pala po rezzie mnie dorwał (hamstring mi missnął i nie dałem rady zwiać jak zwykle).

no musisz niedlugo nowa taktyke ucieczki opracowac HAMMER OF WRATH cie zabije:)... chyba znowu pali bedzie najwiecej :)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 12:20 
Cytuj  
a najbardziej mnie rozśmieszyło jak pal który się rezznął (50%HP i 50%many) widząc moje ~5%HP pierwsze co zrobił to odpalił LoH-a...

ręce ;)

Btw. teraz paladyni mają Holy Shocka - 20yards range.
Nie wiem po cholerę im DRUGI ranged spell?

ten ich Hammer of Justice też ma zasięg 10yardów - nawet hunter nie ma takich fajnych ranged skilli. Ale blizzard musiał coś zrobić z tymi 12-latkami whinującymi, że nie dają rady grać paladynami.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 12:58 
Cytuj  
ciekawe jak ty bys whinowal jakbys nie mial ham intercept i kazdy by ci zwiewal z 5% hp i sie smial z ciebie:)
ten holy shock to tak jaby umiescic intercepta na koncu talentow portection u warka ;P
BTW
gram jednym i drugim jeszcze z 20 dni i bede mnie j wiecej potrafil warriorem grac - pala zostala zamieniona na priesta w plate:)
acha imho zamaist dawac nowy spell rzeczywiscie powinni dac holy shock jako train a nie talent i dla mnie wystarczy:) + buffy godzinne :) ^^


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 14:38 
Cytuj  
no nie przesadzaj godzinne - mogly by byc tak jak z BOS - talenty na zwiekszony czas


_________________
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 14:58 
Cytuj  
redlum napisał(a):
no nie przesadzaj godzinne - mogly by byc tak jak z BOS - talenty na zwiekszony czas

farmowanie ksiazki z DM na godzinne bufy paladyna :) jedno klikniecie i AOE bless calego rajdu BOK :) na godzine:).. ale za to dzialalo by jak DI :) czyli pala by zdychal :)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 10:41 
Cytuj  
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... 1#post2045

lololol Straszna bl'owska horda :( A ja myslalem ze tylko horda placze na zergi

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 17:38 
Cytuj  
Siedzę sobie moim rogue w stealth. Patrzę, nadjeżdża (na koniu) human warrior 2 levele wyżej. Był poza moim zasięgiem, wiec bachnęłem mu distract za plecy, chłopak zrobił grzecznie w tył zwrot i zasuwa spowrotem. Zniknął za horyzontem. :]

Dopiero po minucie się zorientował, że się wraca, bo znów przejeżdżał tą samą drogą hyhyhy :lol:

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 03:03 
Cytuj  
kupilem khanga decapitora za 13g bouoyt AH :)
dla leniwych albo casterow
http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=2291
to taki axe warto kolo 250-300 g:)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1685 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 85  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.