mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 15:15 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
A jak mam komentować mnożące się posty:
- Wypierdalam z tego kraju!
- Jak naród mógł to zrobić!
- Będzie druga Białoruś! itp., itd.

A tak ogólnie to co się dzieje? Czyżby nastąpiła zapowiadana od 3 miesięcy na tym forum totalna apokalipsa, będąca efektem tego, że Tusk przegrał?


No wlasnie autocenzor w mozgu, nie pozwalajacy dostrzec niektorych rzeczy.. tzw klapki na oczach.


Posty: 23
Dołączył(a): 21.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 17:50 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
PKO BP, Orlen, PGNiG miały być błskawicznie sprywatyzowane, a z prowizji spłaciłoby się kredyty zaciągniete na kampanię, bo przecież Tuskeni mieli nie brać dotacji ze budżetu państwa.
Ciekawe czyja kampania wyborcza więcej nas kosztowała, bo mi się wydaje że tego pokurcza, co wszędzie latał wynajętym samolotem i nawet od smarowania kanapek miał sztab ludzi, sznurowadeł pewnie też sam nie wiązał :o.

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 19:40 
Cytuj  

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 11:54 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
No wlasnie autocenzor w mozgu, nie pozwalajacy dostrzec niektorych rzeczy.. tzw klapki na oczach.

Zadałem pytanie, a ty się powtarzasz.
geo napisał(a):
Ciekawe czyja kampania wyborcza więcej nas kosztowała, bo mi się wydaje że tego pokurcza, co wszędzie latał wynajętym samolotem i nawet od smarowania kanapek miał sztab ludzi, sznurowadeł pewnie też sam nie wiązał

No i...? Ma się wstydzić, że wydatki na kampanię przełożyły się na głosy wyborców? A może ma przeprosić za to, że miał lepszych sztabowców od Tuska?
Jak Tusk i Kaczyński mieli wiece wyborcze tego samego dnia w tym samym mieście, to do Tuska przychodziło 500 osób, a do Kaczyńskiego 3000.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 12:43 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
do Tuska przychodziło 500 osób, a do Kaczyńskiego 3000.

Miliony much nie mogą się mylić :/


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 13:13 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
No i...? Ma się wstydzić, że wydatki na kampanię przełożyły się na głosy wyborców? A może ma przeprosić za to, że miał lepszych sztabowców od Tuska?

No nie ma się czego wstydzić. Pomijając że sztab PO miał faktycznie gorszych specjalistów od PR ja bym się źle czuł w momencie gdyby zaczęli rozdawać taką prawdziwie populistyczną kiełbasę wyborczą, licząc tylko na ilość głosów a nie na to co faktycznie mogą zrobić.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 487
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 14:04 
Cytuj  
ja w ogole nie bede wdawal sie w polemike, pozwolcie ze czasem tylko wrzuce jakas wesola nowinke:)
Ot, mamy tu wspaniale haslo ktore w zamysle mialo byc przeciwko nienawisci , anty-rasistowskie, wolnosciowe, ktore spece zmienili jednym slowem na cos w stylu ein reich ein fuhrer :D tak wiec panowie, solidaryzujmy sie, choc niestety chyba tylko w ubolewaniu nad impotencja umyslowa wiceministra oswiaty : http://wiadomosci.onet.pl/1258049,11,item.html

To teraz nie bedzie parad rownosci, beda marsze solidarnosci:) o, albo Zrywy ! to bardziej patriotyczne

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 14:41 
Cytuj  
Sie usmialem :D

Btw. Moze jak beda hasla typu " precz z rasizmem" to u nas przetluamcza "precz z liberalizmem" :wink:


Posty: 2
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 21:02 
Cytuj  
affff....W polsce nie ma już pszyszłości ...


_________________
d(*.*)b

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 22:39 
Cytuj  
Zdzichu napisał(a):
affff....W polsce nie ma już pszyszłości ...


rzeczywiście...z taka pisownia
->przyszłości<-


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 19:26 
Cytuj  
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 70505.html
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 69815.html
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 71134.html
Tylko pare dni, a znow człowiek, jak to czyta, to go krew zalewa :evil:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 12:59 
Cytuj  
Czemu cytujesz medium które jest wprost antypolskie? Od czasu do czasu czytam tę GW (w pracy jedna osoba czasami kupuje) i po prostu rzygać się chcę jak się widzi to judzenie, napuszczanie jednych na drugich, pospolite kłamstwa, epitety.
Nigdy GW nie napisze nic dobrego o jakichkolwiek działaniach kogokolwiek z PiS.
Onet także jest stronniczy i na dodatek cenzurowany. Niejednokrotnie zdejmowano natychmiast informacje które nie były w linii politycznej portalu, a wiele ważnych informacjiz kraju i ze świata jest pomijanych. No i poczytajcie komentarze: debile i klakierzy, tylko i wyłącznie


_________________
O.o

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 14:15 
Cytuj  
@up
kim ty kuźwa jestes ze masz prawo mowic ze GW jest antypolskie...splyn


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 15:28 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Onet także jest stronniczy i na dodatek cenzurowany. Niejednokrotnie zdejmowano natychmiast informacje które nie były w linii politycznej portalu, a wiele ważnych informacjiz kraju i ze świata jest pomijanych. No i poczytajcie komentarze: debile i klakierzy, tylko i wyłącznie

Hmm, a to ciekawe, bo ja właśnie przy komentarzach to ciągle widzę debili popierających piss. Nie debili, że popierają, ale w jaki sposób to robią. Zresztą tam jest taka dziwna rzecz. Niby na wlocie jest moderacja, ale jednak (wydaje mi się, że celowo) wrzucają komentarz ewidentnie łamiący prawo/netykietę/co tam chcecie na chwilę, tak, żeby znalazło się kilka odpowiedzi i następnie usuwają cały post i temat.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 15:36 
Cytuj  
Onet to chyba największe skupisko prześmiewców, jajcarzy i prowokatorów w polskim internecie. 90% komentarzy jest tam zamieszczane stricte dla zabawy :D

Nawet ja tego nie czytuję, dziwię się Tobię SwenG.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 16:31 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Czemu cytujesz medium które jest wprost antypolskie?

Brodaty napisał(a):
Onet także jest stronniczy i na dodatek cenzurowany.

--> http://www.naszdziennik.pl/
Medium obiektywne, pro-polskie i niecenzurowane :]


_________________
Obrazek

*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 23:45 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Czemu cytujesz medium które jest wprost antypolskie?
Rozumiem, że nie wszystkim się podoba iż nie każde medium jest tak "obiektywne" jak te rydzykowe, że nie wszyscy skaczą jak PiS zagra, rozumiem że do wielu trafiają te brednie o szatanach z PO, żydach i masonach władających mediami publicznymi, ale żeby ktoś myślący (bo nie wiem jak wielkim dysenchantem trzeba być, żeby coś takiego twierdzić) coś co przedstawia odmienny punkt widzenia niż ten jedyny, słuszny i posiadający poparcie pisuaru punkt nazywał antypolskim jakoś mi się w głowie nie mieści.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 13:59 
Cytuj  
@MagPS
Mam prawo mówić co mi się żywnie podoba, muszę tylko mieć baczenie na konsekwencje. Kim ty kuźwa jestes ze masz prawo mowic że GW jest patriotyczne... splyn

@SwenG
A czy zwróciłeś uwagę, że jak była kampania prezydencka, jaki w komentarzach był jazgot, jaki ten Cimoszewicz biedny, "człowiek o nieskazitelnym charakterze i kryształowym sercu" (czy jakoś tak) a jaki ten Miodowicz madafaka? Imho w owym czasie onet właził w d... czerwonym bo byli przekonani że karmiciel żubrów wygra

@zderzaq
zderzaq napisał(a):
--> http://www.naszdziennik.pl/
Medium obiektywne, pro-polskie i niecenzurowane


Lol, dobry dowcip.

@pocketsizesun
Otwórz oczy, przeczytaj trochę innych gazet niż GW, porównaj. Szanuję inny punkt widzenia.

Trudno jest powiedzieć aby jakakolwiek gazeta była naprawdę obiektywna. Większość ma swoje polityczne preferencje. Zobaczcie jak np. Wprost tępi pisuarów i wychwala platformowych, a jak Polityka chołubi wszelkiej maści różowych i czerwiennych


_________________
O.o

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 14:18 
Cytuj  
Wprost: Przeczytaj sobie teksty Wildsteina i zastanów się czy Wprost tępi Pisuarów.

Polityka: Chyba pomyliła ci się z Przeglądem bo ja tam treści wychwalających czerwonych nie widze.

Imo większość mediów w Polsce (oprócz tych Rydzykowych - nie dlatego że popierają PiS) jest obiektywna. Oczywiste że każda z nich może być po stronie którejś partii ( cóż tutaj akurat PO jest chyba najpopularniejsze ) ale ta przychylność do tej partii mieści się w granicach dziennikarskiego obiektywizmu

*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 14:50 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Otwórz oczy, przeczytaj trochę innych gazet niż GW, porównaj. Szanuję inny punkt widzenia.

Trudno jest powiedzieć aby jakakolwiek gazeta była naprawdę obiektywna. Większość ma swoje polityczne preferencje.
Bo nie ma gazety traktującej o polityce/wydarzeniach, która by była w pełni obiektywna, po prostu jedne są mniej obiektywne, inne w ogóle i czytelnik powinien sobie zdawać z tego sprawę. Trzeba mieć odpowiedni dystans do tego co się czyta i starać się wychwycić co w danym artykule jest prawdą, a co wynika z preferencji politycznych autora/redaktora. Oczywiste jest, że o pewnych wydarzeniach niektóre gazety nie napiszą, ewentualnie pomniejszonym drukiem na 30 stronie gdzieś miedzy reklamą kefiru i suszarki do włosów, inne napiszą pogrubionym na stronie 2 (zamierzone wyolbrzymienie), tego jednak można łatwo uniknąć jeśli się tylko chce (/są wydarzenia o których żadna z liczących się gazet nie napisze).
A nazywanie gazety nie popierającej partii rządzącej (czy jakiejkolwiek innej) antypolską jest poniżej krytyki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.