mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 261 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 15:20 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Inna sprawa ze bronicie godnosci ludzkiej osob, ktore tej godnosci same z wlasnej woli sie pozbawiaja.


O lol, to Ci wyszło :) serio.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 17:06 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Veji: od kiedy Żyd to wyzwisko? oO

Żydy i Żydokomuna to przeciez uniwersalne określenia na uczestników i zwolenników wielkiego syjonistycznego spisku przeciwko Polsce ;)


Pozostaje tylko zalozyc czerwony, odwrocony heksagram i walczyc z wyzyskujacym nas klerem ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 02:57 
Cytuj  
Quraczek i reszta obroncow motlochu.

Zaczne od tego ze przyznam racje krzyskowi, bo nie wiem czemu ja nie mialbym sie bronic w takich wypadkach jak on opisywal... Jebnol by tego menela tak zeby nastepnym razem sie 10 razy zastanowil zanim cos takiego do kogos powie, i bravo za to dla kolegi krzyska.

Quraczek widze ze ty jak i wiekszosc wypowiadajacych sie w tym temacie, macie jakies dziwne krzywe spojrzenie na swiat... Myslicie dokladnie jak Policja czyli za przeproszeniem - ni w chuj ni w oko.

Przypuscmy ide sobie ulica i menel cos takiego mowi do mojej zony, a ja mmu odpyskuje jak ktos wyzej napisal zamiast bic, a menel podchodzi i wbija sie kose w brzuch badz zniecka jebnie cie w glowe...

To sie kurwa pytam na co mam czekac. Stac potulnie jak baranek i modlic sie w duchu zeby sobie przestal gadac albo sobie poszedl. A moze ukleknac i kurwaa sie pomodlic na ulicy zeby ten pan dal mi juz spokoj??

Ja pierdole wkurwia mnie takie cos na maksa, juz na sama mysl o takiej sytuacji, jak ktos cos mowi takiego do mojej zony albo coreczki, to normalnie krew w zylach plonie i naprawde jestem czlowiekiem spokojnym ale do czasu (ponoc tacy najgorsi - bo dusza wszystko w sobie do ostatecznego momentu), i kurwa kolesia bym zrownal z tym jebany asfaltem i nie wie czy nie cos gorszego... Nawet jakby byl wiekszy odemnie, co sie akurat zadko zdarza;)

Widze ze niektorzy to takie typowe lamusy, quraczek i paczka typowi internauci mocni w gebie na forum, jak przyjdzie co do czego wolaja policje ktora ma was w dupie badz chowaja ogon pod nogi i potulnie czekaja co im przyniesie los.

A teraz moze ja podam swoj przyklad z zycia wziety. 3 Lata temu na sylwka moj kuzynek z zona przyszli do mnie i jeszcze paru kolegow, zlodzieje sie wlamali do jego mieszkania, ale chyba nie wiedzieli o ironio ze kuzyn mieszka podemna... W pewnym momencie slyszym ze u gory ktos kurna buszuje po mieszkaniu, to kuzyn niczego nieswiadomy polazl na dol zobaczyc co jest grane... My na wszelki wypadek poszlismy zanim, nim zdazylismy zejsc kuzynek juz lezal na ziemi a ten frajer mu grozil (bylo ich razem dwoch) i co kurwa wedlug was my mielismy zrobic?? Czekac az kolo mu wyjebie albo zrobi cos gorszego?? Co niektorzy z was pewnie by zwiali na gore zadzwonili na policje i srali w majtki po katach.
My z kolegami wpadlismy do mieszkania to ci kolesie doslownie po nim fruwali, ale wtedy wpadlem w taki szal ze nie moglem sie powstrzymac - to byl amok.

Jeden z tych zlodzieji do dzisiaj na wozku jezdzi, bo wlasnie byly takie menele z osiedla, skurwysyny szukali okazji zeby okrasc uczciwego czlowieka... I wiecie co nie zaluje ich wcale ani trocheee. A oni do dzisiaj trzymaja sie od nas z daleka i tylko jak ide ja albo zona to krzycza dzien dobry... A jednak mozna nauczyc kultury w taki sposob.

Co do dzialan policji akurat nie mialem zastrzezen, mimo ze mieszkanko kuzyna bylo cale we krwi a tamci ledwo zipali, policjanci zachowali sie wtedy fenomenalnie, przyjechali spisali zeznania co i jak bylo, PODZIEKOWALI - tak wlasnie podziekowali ze ich tak urzadzilismy, bo jak sie okazalo okradli wczesniej dwa mieszkania jeszcze. Wezwali pogotowie a tego drugie odrazu po ogledzinach zawineli na 48 i tak sie skonczyl sylwester 2004 r. - dla nich ofc, my wrocilismy sobie i swietowalismy dalej, i kazdego roku wracamy do tej histori:)

Wiec wy wszyscy obroncy praw czlowieka... Mowcie sobie co chcecie ale grzeczny i uczciwy czlowiek nigdy nie dostanie. Wkoncu nikt nie bije za niewinnosc - przynajmniej nie ja:(


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 04:34 
Cytuj  
Hmmm... moze nie pisz tak po nocach dluzszych wypowiedzi, bo strasznie wszystko pomieszales (obrone wlasna z pobiciem za obrazenie kogos).

Idz lepiej bigos gotowac, swietny ci wyjdzie.

PS. podziekowan policji za wsadzenie kogokolwiek na wozek nie skomentuje, bo rano zrobi to pare innych osob


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 06:18 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Vejitta napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Veji: od kiedy Żyd to wyzwisko? oO

Żydy i Żydokomuna to przeciez uniwersalne określenia na uczestników i zwolenników wielkiego syjonistycznego spisku przeciwko Polsce ;)


Pozostaje tylko zalozyc czerwony, odwrocony heksagram i walczyc z wyzyskujacym nas klerem ;)

Powiedz mi jak mozna odwrócić heksagram :P Żeby zmienić jego wygląd można go co najwyżej nieco przechylić w bok :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 07:44 
Cytuj  
@kkkk20

/signed

tomugeen napisał(a):
PS. podziekowan policji za wsadzenie kogokolwiek na wozek nie skomentuje, bo rano zrobi to pare innych osob


no jak ktoś nie rozumie tego co czyta to rzeczywiście niech lepiej nie wychodzi rano z domu

edit: literówka


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 08:00 
Cytuj  
Cytuj:
A teraz moze ja podam swoj przyklad z zycia wziety. 3 Lata temu na sylwka moj kuzynek z zona przyszli do mnie i jeszcze paru kolegow, zlodzieje sie wlamali do jego mieszkania, ale chyba nie wiedzieli o ironio ze kuzyn mieszka podemna... W pewnym momencie slyszym ze u gory ktos kurna buszuje po mieszkaniu, to kuzyn niczego nieswiadomy polazl na dol zobaczyc co jest grane... My na wszelki wypadek poszlismy zanim, nim zdazylismy zejsc kuzynek juz lezal na ziemi a ten frajer mu grozil (bylo ich razem dwoch) i co kurwa wedlug was my mielismy zrobic?? Czekac az kolo mu wyjebie albo zrobi cos gorszego?? Co niektorzy z was pewnie by zwiali na gore zadzwonili na policje i srali w majtki po katach.
My z kolegami wpadlismy do mieszkania to ci kolesie doslownie po nim fruwali, ale wtedy wpadlem w taki szal ze nie moglem sie powstrzymac - to byl amok.

To tak apropo internetowych twardzieli? :)


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 08:49 
Cytuj  
Wszystko OK, ale zamiast Policji ja bym zwalił winę na obowiązujące prawo karne. No bo jak można je uznać za normalne, skoro kiedy jebnę w ryj jakiemuś dresowi na ulicy bo mi groził albo postrzelę z legalnie posiadanej broni złodzieja włamującego się do mojego domu to pójdę do więzienia za przekroczenie jebanej obrony koniecznej ?

Cytuj:
Widze ze niektorzy to takie typowe lamusy, quraczek i paczka typowi internauci mocni w gebie na forum, jak przyjdzie co do czego wolaja policje ktora ma was w dupie badz chowaja ogon pod nogi i potulnie czekaja co im przyniesie los.


Widzisz, obywatel tego kraju nie może zrobić niczego innego niż zadzwonić na policję i schować się pod biurko. Polskie prawo (wspomniana już obrona konieczna), daje Ci minimalne możliwości obrony siebie i własnego mienia. Dzięki temu po własnej interwencji to broniący się staje się agresorem który napadł na bezbronnego żula/dresa/złodzieja/gangstera.

Chyba tylko w USA się większe cyrki dzieją.

Ziober miał coś tam z tym robić, ale coś zbyt wolno mu to idzie.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 09:09 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Wiec wy wszyscy obroncy praw czlowieka... Mowcie sobie co chcecie ale grzeczny i uczciwy czlowiek nigdy nie dostanie. Wkoncu nikt nie bije za niewinnosc - przynajmniej nie ja:(




Z tekstow zabawnych:

Ilu forumowiczów potrzeba, żeby zmienić żarówkę?

(...)
1 n00b lurker który odpowie na oryginalny post po pół roku i zacznie temat od nowa.

No ale nie zebym sie czepial ... :)

kkkk20 napisał(a):
Quraczek i reszta obroncow motlochu.

Zaczne od tego ze przyznam racje krzyskowi, bo nie wiem czemu ja nie mialbym sie bronic w takich wypadkach jak on opisywal... Jebnol by tego menela tak zeby nastepnym razem sie 10 razy zastanowil zanim cos takiego do kogos powie, i bravo za to dla kolegi krzyska.


Trzeba bylo napisac "szacun dla kolegi Krzyska". Ale w sumie masz racje - ktos cos do Ciebie to na glany gnoja. Hint: Lecz sie.

kkkk20 napisał(a):
Quraczek widze ze ty jak i wiekszosc wypowiadajacych sie w tym temacie, macie jakies dziwne krzywe spojrzenie na swiat... Myslicie dokladnie jak Policja czyli za przeproszeniem - ni w chuj ni w oko.


Hihi :) To z Policja i chujem - niezle :D

kkkk20 napisał(a):
Przypuscmy ide sobie ulica i menel cos takiego mowi do mojej zony, a ja mmu odpyskuje jak ktos wyzej napisal zamiast bic, a menel podchodzi i wbija sie kose w brzuch badz zniecka jebnie cie w glowe...


W gruncie rzeczy masz racje - do kazdego napotkanego na ulicy menela nalezaloby profilaktycznie strzelac. Ot tak na wszelki wypadek. Jeszcze gnoj wyciagnie kose i co dalej ?

kkkk20 napisał(a):
To sie kurwa pytam na co mam czekac. Stac potulnie jak baranek i modlic sie w duchu zeby sobie przestal gadac albo sobie poszedl. A moze ukleknac i kurwaa sie pomodlic na ulicy zeby ten pan dal mi juz spokoj??

Ja pierdole wkurwia mnie takie cos na maksa, juz na sama mysl o takiej sytuacji, jak ktos cos mowi takiego do mojej zony albo coreczki, to normalnie krew w zylach plonie i naprawde jestem czlowiekiem spokojnym ale do czasu (ponoc tacy najgorsi - bo dusza wszystko w sobie do ostatecznego momentu), i kurwa kolesia bym zrownal z tym jebany asfaltem i nie wie czy nie cos gorszego... Nawet jakby byl wiekszy odemnie, co sie akurat zadko zdarza;)


Juz Ci ktos napisal, ale pozwole sobie na napisanie tego jeszcze raz. Mylisz pojecie obrony godnosci z obrona fizyczna. I dlatego sugeruje - lecz sie. Bo zrobisz kiedys blad, ktorego bedziesz zalowal - uszkodzisz kogos za to ze nazwal Cie np. glupim fiutem. Ten ktos pozwie Cie do sadu, a Ty bedziesz albo pare zlotych w plecy, albo przez kilka dni, w areszcie, badz w pierdlu bedziesz poznawal tajniki seksu analnego. A po co ? Bo Cie ktos fiutem nazwal ? Warto ? Wez sie zastanow ...

kkkk20 napisał(a):
Widze ze niektorzy to takie typowe lamusy, quraczek i paczka typowi internauci mocni w gebie na forum, jak przyjdzie co do czego wolaja policje ktora ma was w dupie badz chowaja ogon pod nogi i potulnie czekaja co im przyniesie los.


Brawo - absolutnie poprawnie mnie zidentyfikowales. Z drobnym wyjatkiem. Nie probuje byc "mocny w gebie na forum" - absolutnie bezproblemowo przyznaje, ze jak przyszloby co do czego to wolam policje. No, chyba ze sytuacje sprowokowalbym sam - wtedy wolanie policji to lekka glupota. Ale tak - uwazam, ze problemy porzadku publicznego powinny byc rozwiazywane przez wlasciwe sluzby.

Ale to dobrze ze sa tez tacy twardziele jak Ty. Dzieki temu czuje sie naprawde bezpieczniej wiesz ?

kkkk20 napisał(a):
A teraz moze ja podam swoj przyklad z zycia wziety. 3 Lata temu na sylwka moj kuzynek z zona przyszli do mnie i jeszcze paru kolegow, zlodzieje sie wlamali do jego mieszkania, ale chyba nie wiedzieli o ironio ze kuzyn mieszka podemna... W pewnym momencie slyszym ze u gory ktos kurna buszuje po mieszkaniu, to kuzyn niczego nieswiadomy polazl na dol zobaczyc co jest grane... My na wszelki wypadek poszlismy zanim, nim zdazylismy zejsc kuzynek juz lezal na ziemi a ten frajer mu grozil (bylo ich razem dwoch) i co kurwa wedlug was my mielismy zrobic?? Czekac az kolo mu wyjebie albo zrobi cos gorszego?? Co niektorzy z was pewnie by zwiali na gore zadzwonili na policje i srali w majtki po katach.
My z kolegami wpadlismy do mieszkania to ci kolesie doslownie po nim fruwali, ale wtedy wpadlem w taki szal ze nie moglem sie powstrzymac - to byl amok.


I Ty nazywasz mnie internetowym twardzielem ?

@Cypis: Widzisz ? Po to wynaleziono internet !

kkkk20 napisał(a):
Jeden z tych zlodzieji do dzisiaj na wozku jezdzi, bo wlasnie byly takie menele z osiedla, skurwysyny szukali okazji zeby okrasc uczciwego czlowieka... I wiecie co nie zaluje ich wcale ani trocheee. A oni do dzisiaj trzymaja sie od nas z daleka i tylko jak ide ja albo zona to krzycza dzien dobry... A jednak mozna nauczyc kultury w taki sposob.


No to faktycznie masz byc z czego dumny. Powiedz mi, czy ludziom w Twojej wiosce 10 km od wojewodztwa lubuskiego to imponuje ? Jakim jestes mega twardzielem. Wow - posadziles czlowieka na wozku i spierdoliles mu zycie, bo chcial Ci ukrasc mikser za 50 zl. Wow ... Moge Cie dotknac ?

kkkk20 napisał(a):
Co do dzialan policji akurat nie mialem zastrzezen, mimo ze mieszkanko kuzyna bylo cale we krwi a tamci ledwo zipali, policjanci zachowali sie wtedy fenomenalnie, przyjechali spisali zeznania co i jak bylo, PODZIEKOWALI - tak wlasnie podziekowali ze ich tak urzadzilismy, bo jak sie okazalo okradli wczesniej dwa mieszkania jeszcze. Wezwali pogotowie a tego drugie odrazu po ogledzinach zawineli na 48 i tak sie skonczyl sylwester 2004 r. - dla nich ofc, my wrocilismy sobie i swietowalismy dalej, i kazdego roku wracamy do tej histori:)


Nie wierze, zeby czlowiek tak glupi zeby sie tym chwalic posiadal jednoczesnie wystarczajaco duzo umiejetnosci, zeby uruchomic komputer i grac w mmorpega. Powiedz - pusciles swojego brata recydywiste, zeby ta historyjke opisal ?

"A pamietasz jak w 2004 tego skurwiela zabilismy?"
"Hyhy .. do niezle bylo ... hyhy"

Kurwa, jak z Wedrowycza, bez kitu.

kkkk20 napisał(a):
Wiec wy wszyscy obroncy praw czlowieka... Mowcie sobie co chcecie ale grzeczny i uczciwy czlowiek nigdy nie dostanie. Wkoncu nikt nie bije za niewinnosc - przynajmniej nie ja:(


Lecz sie ;) Zanim Cie koledzy spod celi beda chcieli leczyc :)

BTW
http://pogoda.onet.pl/0,933,38,miasto.html
Deszcz idzie od zachodu - jak dobrze pojdzie to Ci Twoja radiowka siadzie i moze nie bedziesz mial internetu, moze troche ochloniesz.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 15:38 
Cytuj  
Qurak sam sie lecz, z twojej ignorancji wynika tylko jedno - jestes skur.wysynem do potegi. Piszesz takie pierdoly i przedewszystkim powtarzasz ciagle to samo...

Nigdzie nie napisalem ze do kazdego menela na ulicy nalezy profilaktycznie strzelac, wysnuwasz zbyt daleko idace twoje chore wyimaginowane mysli.
Tez nie napisalem ze spral bym goscia za wyzwisko typu "glupi fiut" jak to napisales.

Wyrazne napisalem ze gdyby koles byl agresywny i grozil mi... (masz problemy z czytaniem)??
Wiesz gdyby ktos przypuscmy mial mi zgwlacic zone badz corke, pobic brata jakos powaznie, to nie wahalbym sie zabic - i powiedzialbym ci wtedy TAK BYLO WARTO poslac jednego gnoja do piachu, przynajmniej na ulicach bedzie bezpieczniej.

Mowisz ze mial moj kuzyn mikser w domu za 50 zl. Czlowieku jak nie wiesz jak bylo to kurwa nie odzywaj sie, jak juz pisalem oni dobrze nas znali z widzenia i wiedzieli ze kilka ndi temu kuzynek sprzedal dom za kilksettysiecy zl z czego 1/10 zostawil sobie w domu na wydatki. I oni dobrze o tym wiedzieli... Ale to tak gwoli wyjasnienia (a swoja droga qurak niezly z ciebie adwokat diabla by mogl byc).

Czemu niewierzysz, aby taki czlowiek jak ja mohl grac w mmorpg?? Cos sugerujesz?? To prawdziwa historia moja wlasna a nie brata i zdarzyla mi sie jedyny raz w zyciu - jakbym byl recydywista to podobne rzeczy by mi sie zzdarzaly co tydzien nie uwazasz??

No ja ci tez zycze tego zeby ci interneet siadl... A co tam wkoncu to tylko "my polacy"... heh


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 15:42 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Wiesz gdyby ktos przypuscmy mial mi zgwlacic zone badz corke, pobic brata jakos powaznie, to nie wahalbym sie zabic - i powiedzialbym ci wtedy TAK BYLO WARTO poslac jednego gnoja do piachu, przynajmniej na ulicach bedzie bezpieczniej.

Obrazek


_________________
cypis#2942
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 15:46 
Cytuj  
Widzisz buraku malinowy w tym cos smiesznego>>?? Moze jak by tobie ktos zgwlacil dziewczyne, matke... spojrzalbys na ten problem z innej perspektywy


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 15:46 
Cytuj  
albo wykompal ci matkje.


_________________
Obrazek
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 15:52 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Widzisz buraku malinowy w tym cos smiesznego>>?? Moze jak by tobie ktos zgwlacil dziewczyne, matke... spojrzalbys na ten problem z innej perspektywy

Jakis uraz z dziecinstwa?
pedobear ?


Ostatnio edytowano 19 lip 2007, 15:55 przez Mirtul, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 15:55 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Jakis uraz z dziecinstwa?
pedobear.net ?

Mysle, ze temu uzytkownikowi nalezy sie ban za wklejanie obrzydliwych linkow.


_________________
cypis#2942
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 15:56 
Cytuj  
KONFIDENT.
idz sie ze starym w nietoperza bawic imo!


Ostatnio edytowano 19 lip 2007, 16:00 przez Mirtul, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 15:59 
Cytuj  
popieram. :>

[edit]
cypisa, zeby nie bylo
[/edit]


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!


Ostatnio edytowano 19 lip 2007, 16:02 przez Pyzmen, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 16:02 
Cytuj  
jak sie bawi w nietoperza?


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 16:02 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
naprawde jestem czlowiekiem spokojnym ale do czasu


Nie, jesteś frustratem, który przeczytawszy kilka zdań w internecie rzuca kurwami bez opamiętania. W dodatku agresywnym.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 16:03 
Cytuj  
Ash napisał(a):
jak sie bawi w nietoperza?

Shaver ci pokaze.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 261 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.