mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 13:38 
Cytuj  
moze go wychowuje na skilowego nolifa ktory pozniej kolegow bedzie mial tylko na vencie/ts

**

Posty: 249
Dołączył(a): 3.11.2007
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 13:41 
Cytuj  
Kurwa... jeden nie potrzebnie pisze o dziecku, w miejscu gdzie jest to raczej zlym pomyslem, glownie z uwagi na innych, drudzy zas go jada nie wiem po co... dajciez spokoj ludzie


_________________
Cytuj:
Originally Posted by Rhade:
Just sit back, relax and enjoy the forumfall.
Darkfall is just an after-party, really.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 13:56 
Cytuj  
Tak sie buduje klimat w grze, gildii, rodzinie, nie znasz sie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 15:10 
Cytuj  
Zwłaszcza, że pisał, iż głownie gania z dzieciakiem po lasach, a nie siedzi przed kompem.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 15:20 
Cytuj  
zwlaszcza, ze nie widac, ze glownie.
ale kazdy oczywiscie interpretuje na swoj sposob.
w swoim poscie, do ktorego brutalnie odniosl sie ziomal umbriel, pisalem ogolnie i zartobliwie.

a teraz przytulmy sie bo to ostatnie chwile przyjazni na tym forum, zanim wyjdzie DFO.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 15:26 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a teraz przytulmy sie bo to ostatnie chwile przyjazni na tym forum, zanim wyjdzie DFO.
ehehe, chwile czego?


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 15:29 
Cytuj  
jezu, ale zenada.
umbriel, glowa do gory.


Posty: 20
Dołączył(a): 3.01.2009
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 15:52 
Cytuj  
Smeag: spokojna głowa. Do tego, że wokół pełno krytyków i fachowców od wychowania można przywyknąć. To, że 90% to nieletni teoretycy, z których tacy "doświadczeni wyjadacze" jak z koziej dupy waltornia, to także norma.

Dobra: kilka wyjaśnień i koniec tematu:
O młodym wspomniałem ot tak, dla jaj i ciekawostki, a że temat poszedł to już nie moja wina.
Co do mylenia RL z DFO...WTF?!?!? z czego to człowieku wziałeś. To, że uważam, że motyw np z bronieniem młodych podczas najazdu, ewentualnie kilkoro npców-dzieciaków w miastach, gdzie biegałyby poobdzierane i usiłowały na jakimstam skillu podpierdalać graczom drobne z sakiewki po prostu wydaje mi się fajny (nie tylko mi z resztą) i nieszczególnie trudny do realizacji. Nie mam potrzeby mylenia dfo z rl, tak się składa, ze ma na mnie kto w domu czekać. A pogierczyć w mmorpga w wolnej chwili lubię, bo tak :P
Co do ojców kretynów, którzy sadzają dziecko przed monitorem.
Mendol, jełopie jeden - naucz się czytać ze zrozumieniem. Jak wół napisałem, że dzieciak zażywa dużo ruchu. To, ze dwie-trzy godziny w tygodniu usiądzie z ojcem i zamiast ślepić w kreskówki nawet w ten sposób spedzi z nim czas to inna para kaloszy. Ale jak ktoś jest idiotą i za wszelką cene usiłuje pokazać jakim jest olewającym wszystko luzakiem, to tak się zdarza, ze mu słówka niewygodne do móżdżku nie docierają...ewentualnie gubią się w poszukiwaniu tegoż.
Co do klimatu: głównie z tego powodu wspomniałem o dzieciakach w grze. Możliwości wzbogacenia rozgrywki takim drobnym elementem jest multum. Nie wspominajac nawet o tym, że zwykle tworza się onlinowe parki i małzenstwa wszelkiego rodzaju (nie wnikam w płeć osób siedzacych za swoimi postaciami - tylko o postaciach mówię). Co, gdyby tak istniała możliwość, że po wzięciu slubu za jakiś czas niewiasta zacznie lekko puchnac i pojawi im się mały npcek :P

No tak...ale to w pkowaniu przeszkadza. Bo nic tak nie świadczy o umiejetnościach gry w ROLEPLAY jak bieganie z duuużym młotem i darcie ryja: "OWNED!!"

Dobra, czekam na ostatnie uwagi i zamykam temat. Konczyć flaszkę i do domu.


_________________
yeap...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 16:01 
Cytuj  
Umbriel napisał(a):
Nie wspominajac nawet o tym, że zwykle tworza się onlinowe parki i małzenstwa wszelkiego rodzaju (nie wnikam w płeć osób siedzacych za swoimi postaciami - tylko o postaciach mówię). Co, gdyby tak istniała możliwość, że po wzięciu slubu za jakiś czas niewiasta zacznie lekko puchnac i pojawi im się mały npcek :P


Ja place juz alimenty w AoC i WAR.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 16:04 
Cytuj  
Cytuj:
po wzięciu slubu za jakiś czas niewiasta zacznie lekko puchnac i pojawi im się mały npcek


Bedę zbierał kontrakty na assassinowanie tych enpecków.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 16:04 
Cytuj  
Cytuj:
o, gdyby tak istniała możliwość, że po wzięciu slubu za jakiś czas niewiasta zacznie lekko puchnac i pojawi im się mały npcek


Sick shit troche.

Może w Simsy sie pobaw ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 16:07 
Cytuj  
lol jakie posty "doroslych" doswiadczonych ojcow tu sa... lepiej jakbyscie wjezdzali na debilizm forumowiczow, ktorym sie wydaje ze wiedza wszystko
:/

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 16:10 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
i zgwałcil jak to yog ma zwyczaju.


bardzo trafne wbrem pozorom, no offence ale trzeba miec lekko nasrane, zeby chciec miec wirtualne dzieci w grze, gdzie glownym zajeciem jest zarzynanie siebie nawzajem. Chory klimat jak dla mnie.

Patrzenie jak tatus morduje wirtualnych przeciwnikow to imo nie jest najlepsze zajecie dla 4-latka... no chyba ze sie chce zeby wyrosl z niego jakis hero-zolnierz ktory potem pojedzie do Afganistanu. :wink:

Chwalenie sie jakiego to sie ma zajebiste dziecko to tez raczej bardziej pasuje do forum mama i ja, a nie mmorpg.

I nie, nie jestem tata-teoretykiem. Nie jestem tez jednym ze zjebow, ktorzy uwazaja ze gry komputerowe to dla dzieci same zlo.
Wszystko z umiarem i odpowiednio do wieku, 12-latek juz wie, ze przeciwnicy w call od duty to tylko piksele, 6-latek niekoniecznie.

Tlumaczenie, ze wspolczesne kreskowki sa pojebana i pelne przemocy to zadno tlumaczenie. Mozna wybrac, ktore "bajki" dziecko moze ogladac a ktore nie.


Ostatnio edytowano 8 sty 2009, 16:20 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 20
Dołączył(a): 3.01.2009
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 16:14 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Cytuj:
o, gdyby tak istniała możliwość, że po wzięciu slubu za jakiś czas niewiasta zacznie lekko puchnac i pojawi im się mały npcek


Sick shit troche.

Może w Simsy sie pobaw ?

No tak...bo Ty kozak jesteś. Simsy nie dla Ciebie!
A weź i przeanalizuj, czym tak naprawdę mmorpgi się różnią od simsów. Czasem nie ten sam rodzaj gry? Tu i tu wcielasz się w jakas postac i kierujesz jej życiem?
No taak..ale tam pobierasz meble i budujesz dom, kretyni się chwalą wystrojem wyimaginowanego domu...a Ty przypadkiem nie bedziesz dumny z nowego pancerza, czy broni?
Ta sama zawartość, opakowanie inne.
W Simsy grałem. Raz. Przez kwadrans.
Nudzą mnie.

Mrynar: Teoretycznie masz rację. Ale..
ZANIM zacząłem młodemu pozwalać oglądać mmorpgi - zasięgnąłem porady psychologa i okazuje się, że wszystko zależy od tego, jak całosc opakujesz. Jesli podczas gry wybuchasz sadystycznym śmiechem - to tak, ale jesli np opowiadasz dziecku całą historię jak bajkę (gromada bohaterów ruszyła aby pokonac złego smoka - rajd ;D ) to już inna sprawa. Ogólnie zagadnienie jest znacznie szersze - ale jak to dobrze ujałes - to raczej materiał na forum "mama i ja"
Poza tym, nie każdego jedynym celem w DFO jest zarzynanie się nawzajem.


_________________
yeap...

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 16:22 
Cytuj  
Jeszcze brakuje aby wprowadzili in game cenzure wtf
Gra jest oznaczona jako M - MATURE nie jest to gra dla dzieci i pluszowych misiow.


Posty: 20
Dołączył(a): 3.01.2009
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 16:23 
Cytuj  
o geez...
Dzieci-npce!!!
nie dzieci-gracze.
Pojmujesz tą DROBNĄ różnicę? Na przykład mali żebracy w miastach.


_________________
yeap...

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 16:26 
Cytuj  
Niech sobie beda dzieci npce , dla mnie wsio ryba , ale niektórzy moga uznac ze obecnosc i zarzynanie dzieci w grze jest lekko przegiete bo przeciez npce tez mozna zabijac -open pvp.
Jak ktos nie bedzie mial zamiaru ograniczac mojej swobody w grze , to ja nie mam zamiaru ograniczac jego , niech sobie biega i bawi sie w rodzine.


Ostatnio edytowano 8 sty 2009, 16:27 przez S@mael, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 16:26 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
bardzo trafne wbrem pozorom, no offence ale trzeba miec lekko nasrane, zeby chciec miec wirtualne dzieci w grze, gdzie glownym zajeciem jest zarzynanie siebie nawzajem. Chory klimat jak dla mnie.


hmm wszyscy chca "prawdziwego sandbox'a" wiec dlaczego chory?? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 16:27 
Cytuj  
Universal Soldier nigdy sie nie usmiechal, Umbriel tworzysz potwora, morderce, nie zdziw sie jak kiedys w nocy plastikowa imitacja noza rambo wejdzie ci miedzy zebra.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 16:31 
Cytuj  
skonczcie juz pierdolic i wezcie sie za "kulturalne" rozmowy o DFO :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.