mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2011, 21:13 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jak chcesz pvp to idz pograj w dfo, tam musisz miec naprawde skilla i zmysl do walki.


Dzisiaj sobie to przeczytałem i pomyślałem, idę na YT zobaczyć gameplay z tego DFO, zobaczymy czy mendol ma rację.

I od dzisiaj uważam, że Mendol bredzi. Jak ja zobaczyłem gościa który łukiem celuje w jakiegoś dwarfa płynącego w wodzie, to się za łeb złapałem. Weź Mendol przestań pisać takie rzeczy już, bo serio zastanawiam się gdzie Ty masz głowę.

http://www.youtube.com/watch?v=0HHhCi4q ... page#t=22s

O TEN FILMIK MNIE ZMASAKROWAŁ, AHAHHA.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2011, 21:24 
Cytuj  
Odniose sie do tych 2 kwestii, bo widze tu lekkie niezrozumienie tego co pisalem.

Wedge napisał(a):
Imho Huragan jestes po czesci hipokryta. Uwazasz ludzi grajacych w theme parki, stolujacych sie w McDonaldzie za bezmozgich debili,


1. Nie uwazam ludzi grajacych w theme-parki za debili tylko uwazam ludzi dla ktorych jedynym celem w grze mmo jest nabicie levelka i ubranie laleczki za debili.

Cytuj:
Chuj wiesz o ludziach i chuj wiesz co nimi kieruje kiedy graja w Rift/WoW,


2. Wyobraz sobie, ze wiem, bo slysze na vencie jak jaraja sie kazdym nabitym levelkiem i kazdym zdobytym epaxem :)

Wyczuj roznice, to nie chodzi o zwykle zadowolenie ze levelujesz postac czy tez ze ja ubierasz.. to chodzi o JARANIE SI TYM w grze mmo. Takie podejscie uwazam za szkodliwe dla tego gatunku gier bo to jest strasznie egoistyczne podejscie. A gra mmo z samego zalozenia nie powinna byc gra jednostki a gra grupowa. Jezeli w grze mmo zaczynamy myslec tylko o sobie to staje sie ona gra single-player :>

@Sobtainer
DFO to gra fps, co za roznica wiec czy strzelasz do kogos z łuku czy z AK-40 ? :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2011, 21:29 
Cytuj  
ak 40...

dla mnie roznica czy z luku czy z broni ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2011, 21:29 
Cytuj  
W takim razie jaki masz cel grając w wow'a w gildii abyssus swoim nieumarłym warlockiem, raidując ? Podziwiasz widoki ? Czy ubierasz laleczkę we fiolety ? :D


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2011, 21:32 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
W takim razie jaki masz cel grając w wow'a w gildii abyssus swoim nieumarłym warlockiem, raidując ? Podziwiasz widoki ? Czy ubierasz laleczkę we fiolety ? :D


Nie gram juz... gralem jak rajdy byly socjalne i wazniejsza byla atmosfera niz epaxy. Odkad zmienili podejscie na czysto komercyjne to przestalem grac.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2011, 22:16 
Cytuj  
Sobku ty za to masz glowe w dupie chyba :)
ja rozumiem, ze masz prawo krytykowac, chociaz tytul filmiku:
"Darkfall Online -- Gameplay from first month of release" czyli 2009 mowi samo za siebie, ale proponuje poszukac troche dluzej, poogladac filmiki, np. bre i wtedy sie wypowiadac.
bo naprawde myslalem, ze wiekszego ignoranta i idioty z siebie zrobic nie mozesz. a jednak :)

tzn. jak rozumiem huragan, ja jestem konsumentem gowno papki od miesiaca, ty wpieprzales gowno przez lata? :)
ale ok, kwestia gustu. nie bardzo wiem co daje koles, ktory zamyka sie na arenkach i gra po to zeby zdobywac super itemki community mmo - bo imo wlasnie tacy jak on, powoduja, ze firmy zamiast sie otwierac na nowe pomysly - wola nas zamykac w pokoikach. bo przeciez tylko tam mozna pokazac skilla i umiejetnosci.
przykre to troche, bo wydawalo mi sie, ze jak grasz w swoje stateczki, to grasz w teamie z ludzmi huragan i robisz to dla funu. bo to, ze nie dajesz nic z siebie kazdy wie :)
w rifta pograles sam pare dni i uwazasz sie za specjaliste. proponuje pobiegac z nami, porobic instancje, wfy, questy - moze wtedy zrozumiesz czemu gramy w ta gre.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2011, 23:00 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
proponuje pobiegac z nami, porobic instancje, wfy, questy - moze wtedy zrozumiesz czemu gramy w ta gre.


BOOOOORING !


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2011, 23:25 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Sobku ty za to masz glowe w dupie chyba :)
ja rozumiem, ze masz prawo krytykowac, chociaz tytul filmiku:
"Darkfall Online -- Gameplay from first month of release" czyli 2009 mowi samo za siebie, ale proponuje poszukac troche dluzej, poogladac filmiki, np. bre i wtedy sie wypowiadac.
bo naprawde myslalem, ze wiekszego ignoranta i idioty z siebie zrobic nie mozesz. a jednak :)


Stary daj sobie siana, ja już nie wiem czy mam z Ciebie się śmiać czy z tej gry, a tak w ogóle to nie raz nie wierze po prostu w to co piszesz, bo już bardziej debilnej gry od tego DFO nie widziałem. Nie ważne czy patrzymy na teraz czy na to co było w 2009, gorszego shitu to ja serio nie widziałem w swoim życiu. A Ty zaciekle jej bronisz i to mnie doprowadza do łez dosłownie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2011, 23:33 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Mendol napisał(a):
Sobku ty za to masz glowe w dupie chyba :)
ja rozumiem, ze masz prawo krytykowac, chociaz tytul filmiku:
"Darkfall Online -- Gameplay from first month of release" czyli 2009 mowi samo za siebie, ale proponuje poszukac troche dluzej, poogladac filmiki, np. bre i wtedy sie wypowiadac.
bo naprawde myslalem, ze wiekszego ignoranta i idioty z siebie zrobic nie mozesz. a jednak :)


Stary daj sobie siana, ja już nie wiem czy mam z Ciebie się śmiać czy z tej gry, a tak w ogóle to nie raz nie wierze po prostu w to co piszesz, bo już bardziej debilnej gry od tego DFO nie widziałem. Nie ważne czy patrzymy na teraz czy na to co było w 2009, gorszego shitu to ja serio nie widziałem w swoim życiu. A Ty zaciekle jej bronisz i to mnie doprowadza do łez dosłownie :)

Ehehehhee. 4x musialem przeczytac zeby to zrozumieć.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2011, 23:42 
Cytuj  
debilnej? ty grales w dfo chociaz 5min sobtainer? czy nadal oceniasz po tym filmiku, ktorym sie zblazniles?
bronie jej tylko dlatego, ze byc moze, ktos przeczyta i zainteresuje sie mmo, ktore rozni sie od wiekszosci mozliwosciami.
a nie chcialbym zeby sie sugerowal jednym filmikiem, wklejonym przez ciebie (chociaz licze na to, ze jednak wiekszosc ludzi na forum ma wiecej oleju w glowie niz ty).
zaproponuje jeszcze raz. poszukaj filmikow sprzed paru tygodni/miesiecy.
poszukaj filmikow z bitew morskich, czy siegowania miast. to pogadamy :)
a na razie idz odrob lekcje :)

no widzisz huragan - czyli dla ciebie tez licza sie itemki i exp. skoro bieganie ze znajomymi cie nudzi :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2011, 23:47 
Cytuj  
Mendol oglądałem, i jeszcze bardziej uważam że Ty bredzisz. Koniec, nie chcę mi się dyskutować z takim tardem jakim jesteś.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2011, 23:54 
Cytuj  
to podaj mi inne mmo fps niz DFO grywalne, bo mortala chyba liczyc nie mozna.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2011, 00:11 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Atherius napisał(a):
W takim razie jaki masz cel grając w wow'a w gildii abyssus swoim nieumarłym warlockiem, raidując ? Podziwiasz widoki ? Czy ubierasz laleczkę we fiolety ? :D


Nie gram juz... gralem jak rajdy byly socjalne i wazniejsza byla atmosfera niz epaxy. Odkad zmienili podejscie na czysto komercyjne to przestalem grac.


Aha czyli sam grałeś w najbardziej papkowatą papkę jaka istnieje i grałeś dla ludzi a nie przedmiocików a innych oceniasz, że grając w rifta też tak nie robią ? To dopiero pathetic jest.
Bo moja kupka nie śmierdzi tak ? :)


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2011, 01:03 
Cytuj  
highlander nie kloc sie z sobkiem. on nie gra w fpsy bo nie potrafi, dlatego mmo z takim combatem jak dfo go odrzuca od razu.
przeciez goblina by nawet nie zabil :)

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2011, 01:51 
Cytuj  
http://vod.onet.pl/rozmowy-w-toku,rozmo ... cinek.html : )))))))))) "raz o 2000 miejsc spadłem w rankingu, TRAGEDIA "


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2011, 06:48 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
highlander nie kloc sie z sobkiem. on nie gra w fpsy bo nie potrafi, dlatego mmo z takim combatem jak dfo go odrzuca od razu.
przeciez goblina by nawet nie zabil :)


ale JAK TO, kiedys pisal, ze progejmerowal w qłeja 3 ;] ja bym moze pogral w DFO, ale troche na ciezkie czasy tej gry natrafilem, albo mi bylo juz ciezko grac, lub nie bylo z kim za bardzo ;]

Ja w rifta nie gram, bo mi itemy musza zwrocic :P


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2011, 12:52 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Mendol napisał(a):
highlander nie kloc sie z sobkiem. on nie gra w fpsy bo nie potrafi, dlatego mmo z takim combatem jak dfo go odrzuca od razu.
przeciez goblina by nawet nie zabil :)


ale JAK TO, kiedys pisal, ze progejmerowal w qłeja 3 ;] ja bym moze pogral w DFO, ale troche na ciezkie czasy tej gry natrafilem, albo mi bylo juz ciezko grac, lub nie bylo z kim za bardzo ;]

Ja w rifta nie gram, bo mi itemy musza zwrocic :P


Tego mendolenia już nie idzie słuchać ;p. W ogole po co wam mmo fps? tak juz wam sie znudzilo normalne mmo? przypomnicie sobie te zdanie jak blizzard oglosi nowe.
A co do zabicia goblina i braku skilla mojego, to mendolqu mozesz wpasc do mnie i mi przedmuchac myszke od kurzu i pomiedzy klawiszami bo sie troche zebralo juz. Ty tego problemu pewno nie masz, bo u Ciebie w mmo sie gra na padzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2011, 12:58 
Cytuj  
w mmo na padzie? nie probowalem, ale jak cos polecisz to sprawdze.
po co nam mmo fps. hmm pewnie po to, ze jest fajne i jest dobrze pomyslane.
ale co moze na ten temat wiedziec czlowiek, ktory gral w jedyne sluszne mmo - wow'a a teraz czeka na kolejna rewolucje od blizzarda.
juz nawet nie mam sily sie smiac z tego co piszesz sobtainer.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 21 mar 2011, 13:12 
Cytuj  
Bo prawda jest taka, ze co by teraz blizz nie ogłosił w kwestwii swojego mmo rozpierdoli wam łącza z przeciazenia neta, face it

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2011, 13:20 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Bo prawda jest taka, ze co by teraz blizz nie ogłosił w kwestwii swojego mmo rozpierdoli wam łącza z przeciazenia neta, face it

Sram na blizzarda i jego nowe MMO. Jesli bedzie godne uwagi to sie zainteresuje. ATM zapomnialem nawet, ze oni nad czyms pracuja ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.