mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 60  Następna strona

Kogo poprzesz ?
PiS 10%  10%  [ 23 ]
PO 50%  50%  [ 111 ]
LiD 14%  14%  [ 31 ]
PSL 0%  0%  [ 1 ]
Samoobronę 1%  1%  [ 2 ]
LPR 0%  0%  [ 1 ]
UPR 9%  9%  [ 20 ]
Inną partię 1%  1%  [ 2 ]
Jeszcze nie wiem, podejmę decyzję przy urnie 3%  3%  [ 6 ]
Nie pójdę głosować (fail @ social life) 11%  11%  [ 24 ]
Liczba głosów : 221
Autor Wiadomość
***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 08:52 
Cytuj  
Korwinn Mikke juz ochujal do konca:

http://wiadomosci.onet.pl/wybory2007/1620885,news.html

Cytuj:
"Dziennik": Kandydat na posła Janusz Korwin-Mikke podczas prawyborów we Wrześni miał szydzić z niepełnosprawnych dzieci. Jak się wyraził, "w klasach integracyjnych dzieci zdrowe przejmują schorzenia od chorych". Potem powiedział niepełnosprawnej dziewczynce: nie puściłbym swojego dziecka do klasy z dziećmi niepełnosprawnymi. Polityk UPR, na swym blogu, twierdzi, że "nie chce tylko, by pod przymusem "integrowano" dzieci tych rodziców, którzy sobie tego nie życzą".
Słów polityka UPR słuchała działaczka Partii Kobiet, która stała obok niepełnosprawnej córki, poruszającej się na wózku inwalidzkim. Oburzona kobieta powiedziała, by Korwin-Mikke popatrzył jej córce w twarz i powtórzył swe słowa. – I on to zrobił. Podszedł do tej biednej dziewczynki i powiedział jej w twarz, że nie puściłby swego dziecka do jednej klasy z dzieckiem niepełnosprawnym – relacjonuje jeden ze świadków wydarzenia Łukasz Naczas, polityk SLD.

- Powiedziałam mu, że to on jest chory, bo zionie nienawiścią - mówi matka dziewczynki. A on na to: to pani jest chora, bo jest pani zarażona śmiercią – opowiada matka dziewczynki. Po kilku minutach Korwin-Mikke miał zapytać dziewczynkę: A ty ćwiczysz na lekcjach wychowania fizycznego? Przecież ty nie jesteś w stanie ćwiczyć na WF. Ona odpowiedziała, że ćwiczy. Korwin zapytał: Ale jak? Na wózku?


co za debil z niego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 09:33 
Cytuj  
futrol napisał(a):
Aldatha napisał(a):
najebany Kwasniewski znow w TV = WIN :)

nie zdziwie sie jak LiD wygra przecie kwach to taka swojska polska morda :)


ogladalem i imo nie byl nawalony, co nie zmienia faktu, ze pierdzielil glupoty straszne


byl , reporterzy co byli blisko niego mowili ze jebalo od niego wódą jak z gorzelni :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 10:16 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
byl , reporterzy co byli blisko niego mowili ze jebalo od niego wódą jak z gorzelni :)


Wraca maz do domu:

- Gdzie byles?
- Na szachach...
- Śmierdzisz wódą!!!
- A czym mam śmierdzieć - szachami?

A czym miał śmierdzieć .. lekami? :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 10:22 
Cytuj  
Lil napisał(a):

co za debil z niego.


Czy ja wiem, czy chciałbyś aby twoje dziecko chodzilo do klasy gdzie jest 12 maciusiow z klanu i twoj syn, corka?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 10:45 
Cytuj  
Dorn pisze list do wykształciucha


- Apeluję do Pana, by 21 października zacisnął Pan - jeśli trzeba - zęby i głosował na PiS - pisze Ludwik Dorn w liście otwartym do polskiego wykształciucha. Trzystronicowy "List otwarty do polskiego wykształciucha przed wyborami 2007 roku" ma być jedną z płatnych reklam wyborczych Prawa i Sprawiedliwości - zapowiada "Dziennik".

Dorn tłumaczy, że pisząc te słowa, kierował się specyficzną ojcowską troską. Dlaczego ojcowską? Bo to właśnie on na łamach "Dziennika" w sierpniu ubiegłego roku pierwszy raz użył określenia "wykształciuchy", stawiając ich w opozycji do prawdziwej inteligencji.

Dlaczego Dorn namawia takie osoby do głosowania na PiS? Marszałek podaje trzy argumenty. Pierwszy - wykształciuch został oszukany po 1989 roku i dopiero PiS przywraca mu wiarę w to, że ciężka praca może przynieść rzeczywisty sukces w postaci zdobycia dobrze płatnej pracy czy realizacji dużego zamówienia publicznego. - Dotąd oferowano Panu złudzenia, a my proponujemy twardą, ale realną umowę - kusi Dorn.

Drugi argument ma przekonać wykształciucha, że to w PiS tkwi dzisiaj siła, a przecież tacy jak on zawsze woleli być po stronie silniejszych batalionów. Dorn tłumaczy, że nawet jeśli po wyborach dojdzie do zawiązania koalicji strachu przez panów Kwaśniewskiego, Tuska i Pawlaka, to jest jasne, że kształt przyszłości będziemy nadawać my.

Wykształciucha ma w końcu przekonać to, że czci sukces. - A dzisiaj w życiu politycznym sukces to my - twierdzi Dorn. - Dlatego apeluję do Pana, by 21 października zacisnął Pan - jeśli trzeba - zęby i głosował na PiS - puentuje marszałek.


To jest juz kuzwa przesada. Sie znalazl inteligent pierdzielony. Buta i pycha nie znaja granic.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 10:47 
Cytuj  
Korwin ma rację. W mojej klasie była dziewoja z padaczką. Dostała się do tej elitarnej klasy nie zdając nawet egzaminu do liceum (to jeszcze takie czasy były). Po prostu - bo się kalece należy.

Uczyła się znacznie słabiej od reszty, kiepsko jej szło - ale wszystko załatwiała wizyta u pedagoga i litość nauczycieli. Jakoś tam zdała na miernoty maturę i co? Oczywiście na tych samych socjal zasadach dostała się na dzienne studia - Administrację na UG (bardzo oblegany kierunek) - omijając konkurs świadectw i egzaminy wstępne.

Integracja nie prowadzi do niczego dobrego. Wręcz przeciwnie. Ujawnia niesprawiedliwość systemu, w nauczycielach jakieś chore i niesłuszne poczucie winy (oj biedne dziecko), nierówne (łagodniejsze) traktowanie względem innych uczniów. I zgodnie z regułą - grupa zawsze mierzy do najsłabszego ogniwa - wpływa to po prostu niekorzystnie na system edukacji.

Te dzieciaki muszą się nauczyć, że są inne, słabsze, że będą mieć zapewne ciężej w życiu. Integracja nastawia je na "jakoś to będzie, bo mi się należy". Po szkole brutalne zderzenie z rzeczywistością - bo w pracy musi potrafić tyle co "normalna osoba" i państwo musi łożyć kolejną kasę, bo wpadł w depresję...

Co do PK... pasztety głosu nie mają ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 11:30 
Cytuj  
Przede wszystkim integracja nie jest "dawaniem forów" w nauce czy gdzie indziej, lecz wręcz przeciwnie, dawanie ludziom chorym takich samych warunków do rozwoju jak zdrowym. I zgadzam się w tym przypadku z tczewiakiem.

Jednak po przeczytaniu tego co powiedział Korwin, pierwszym moim skojarzeniem była nazistowska 3-cia rzesza. Następnym krokiem po izolacji chorych od zdrowych będzie oczywiście likwidacja tych pierwszych, co by państwo nie musiało na nich łożyć bo i tak państwu są oni nie przydatni.

I Aenima, nie każdy niepełnosprawny to "Maciuś"...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 11:44 
Cytuj  
to bylo celowe przerysowanie,


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 11:58 
Cytuj  
państwo UPR nie będzie łożyć do niepełnosprawnych, bo... nie będzie łożyc do nikogo. ot uroki spr4ywatyzowania szkolnictwa. to primo

secundo. sam chodziłem do klasy raz z takim maciusiem, który miał zdecydowanie obniżone wymagania (dostawał 4 za to, co zwykłemu uczniowi nie starczyłoby na 2). efekt - wszystkich do wkurwiało i m.in dlatego dzieciaki mu dokuczały. w liceum chodziłem z dziewczyną ze zdeformowaną dłonią, uczyła się dobrze, forów nie miała a swoje kalectwo skrzętnie ukrywała (większość z nas zorientowała sie, że ma cos nie tak z reka dopiero po kilku miesiącach, niektózy po latach)

z tego co wiem w innych klasach ten to różnie bywało ze stosunkiem do kalek. tak czy owak zdarzało się nieżado bardzo ulgowe traktowanie niepełnosprawncyh. choć tbh ja nie mam nic przeciwko klasom integracyjnym i nawet w pewnym stopniu ulgowym traktowaniem kalek (btw ludzie często wbrew ich woli uwielbiają się nad nimi użalać)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 12:07 
Cytuj  
Dorn jest niezle beszczelny, najpierw obraza ludzi, a potem kaze im z 'zacisnieta szczeka' glosowac na kogos kto ich zwyzywal. I jeszcze jest z tego dumny - kwintesencja PiS :]

tczewiak napisał(a):
I zgodnie z regułą - grupa zawsze mierzy do najsłabszego ogniwa - wpływa to po prostu niekorzystnie na system edukacji.

To nie wynika z istnienia grupy tylko zadan grupy - tak dla socjologicznej zasady :)

Kwestia osob niepelnosprawnych jest duzo bardziej zlozona niz to widzi JKM. Czlowiek niepelnosprawny to zarowno czlowiek uposledzony umyslowy i czlowiek na wozku. Pod katem edukacji to olbrzymia roznica. Dziwi mnie reakcja JKM, bo chociaz to czlowiek troche stukniety, to wydawalo mi sie ze jednak z wyobraznia - tu mu jej wyraznie zabraklo.

I taki wyborczy bonus:
http://www.joemonster.org/links2.php?op=visit&lid=2342


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 12:12 
Cytuj  
Zrzucajmy najlepiej niedorozwojów ze skały jak spartanie.

Albo zamykajmy w obozach.

Sieg o/


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 12:32 
Cytuj  
imo powinny byc specjalne szkoly jezeli te dzieciaki nie daja rady uczyc sie w normalnych. Tymbardziej nie powinno byc dla nich zadnej taryfy ulgowej i powinny byc traktowane na normlanym poziomie razem z innymi. Fakt rodzice moga sie czuc troche pokrzywdzeni ale dla mnie wieksza kszywda jest jezeli te dzieci maja z gory latwiej bo potem gdy nikt im juz tej taryfy nie bedzie chcial dac bedzie dla nich wielki szok i pretensje do calego swiata...


_________________
oumn da lololegend


Ostatnio edytowano 10 paź 2007, 15:29 przez CheGee, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 12:40 
Cytuj  
Ty sie najpierw naucz ortografii a później pierdol o taryfach ulgowych.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 12:45 
Cytuj  
Dorn sie osmieszyl kolejny raz. Czlowiek bez honoru apeluje do ludzi, ktorych obrazal wczesniej, zeby poparli jego partie - takie rzeczy tylko w PiS-ie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 12:59 
Cytuj  
Cytuj:
Twoje poglądy najbardziej zgadzają się z programem:

Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 90% zbieżnych odpowiedzi

Pozostałe partie:

* Platforma Obywatelska - 60%
* Prawo i Sprawiedliwość - 55%
* Samoobrona RP - 50%
* Polska Partia Pracy - 40%
* Polskie Stronnictwo Ludowe - 35%
* Lewica i Demokraci - 30%


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 13:13 
Cytuj  
A tak sobie potestowalem ten kalkulator wyborczy i cos mi tu nie pasuje.
Mianowicie zwykly test. Odpowiedzcie na wszystkie pytania "TAK" to wyskoczy 70% dla PO i LPR, ale tylko PO jest "duzymi" literami walniete przed oczy.
Moze i popieram PO, ale kurde to juz podchodzi mi pod bezczelna subiektywnosc

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 13:19 
Cytuj  
integracja społeczna
1. «proces scalania się zachodzący na różnych szczeblach społecznych»
2. «proces dostosowywania się do siebie zachowań ludzi w grupie»

BTW - szczerze powiedziawszy przed komentowaniem wstrzymam sie az sprawa sie rozwinie. Z jednej strony JKM juz mowi o pozywaniu Dziennika, z drugiej strony Dziennik mocno idzie ostatnio w kierunku taniej sensacji i niesprawdzonych informacji (patrz pacjent, ktory niby zmarl z drodze, bo go do jakiegos szpitala nie przyjeli).

Nawiasem mowiac to jesli politycy relacjonuja zachowanie polityka z innej partii to juz to smierdzi i dziwie sie ze panie z Partii Kobiet nie slyszaly tam nic o wywozeniu zydow na Madagaskar...

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 13:22 
Cytuj  
Shadow(c)huj advanced to spamer!!!!! \o/

Gratz.


_________________
oumn da lololegend

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 13:34 
Cytuj  
Jeszcze jeden material.

W kwestii pijanego Kwacha, to chcialbym zaznaczyc, ze nie pochwalam takiego zachowania i uwazam to za kompromitacje Polski. Jednkaze jak sie dobrze poszuka to sie okazuje ze takie zachowanie nie jest znamienne tylko dla Polski, ale zdarza sie rowniez i u naszych zachodnich sasiadow.

Na ponizszym filmiku Sarkozy po spotkaniu z Putinem. Ponoc tego nie puscili we francuskiej tv...

http://www.youtube.com/watch?v=1uxb0JHqzlA

Zreszta jak sie poprzeglada filmiki to wychodzi na to ze jest to zjawisko na szersza skale.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 14:35 
Cytuj  
Cóż za szczęśliwy dzień, LiD przegrał z Dornem w sądzie, do tego został pokazany film jak Mirosław G. przyjmuje łapówkę, no i Palikot znów ośmiesza siebie, PO i jej wyborców.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 60  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.