mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 96
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 14:01 
Cytuj  
Suuuper...

Dziękuję Wam wszystkim za umilenie mi poniedziałku.

Po pierwsze ten wątek, a po drugie regulamin ichniego serwera. Już nawet nie opłaty, ale zasady gry. Na przykład ten kawałek o tworzeniu imion :D

No i chłopaki się rozwijają:

Cytuj:
A wiec doszło do wiekopomnej chwili Avator i CoD sie połonczyły w walce ze złymi bugami i pustkami w świecie WoW.


Pogrubienie nie jest moje, tylko oryginalne :P


_________________
"Marzenia mają to do siebie, że się nie spełniają. Jeśli są nasze." - Match

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 14:13 
Cytuj  
Gambit piszesz o "excalibur" ??
http://62.111.139.6:8080/
Cytuj:
6. Zabrania się rozmawiania w trakcie pojawienia się w okolicy GM’a albo HGM’a o niedziałających questach , NPC itp. Taka rozmowa może się odbywać tylko i wyłącznie gdy któryś z HGM’ow lub GM poprosi o pomoc gracza lub graczy… w przeciwnym wypadku takie postępowanie jest surowo zabronione.


Kod:
 V. NAGRODY ZA PRZESTRZEGANIE REGULAMINU

Bogowie (HGM,GM) mogą od czasu do czasu wybrać gracza i dać do wykonania zadanie … Gdy gracz wykona powierzone zadanie zostanie nagrodzony … Bogowie decydują o nagrodach po wykonaniu zadania …


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

*

Posty: 96
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 14:19 
Cytuj  
malek69 --> Dokładnie. Podoba mi się ten kawałek w regulaminie na temat imion:

Cytuj:
Nie mogą mieć one ukrytego znaczenia (np: Apud) oraz nie mogą być przetłumaczalne z jakiegokolwiek znanego języka (jak: WhiteWizzard).


Ni cholery mi to nie pasuje. Zwłaszcza jak widzę w WoWie npców. Blackhoof, Thunderstone...czy podobnych. Przecież takie imiona/nazwiska/przydomki są jak najbardziej WoW'owskie :)


_________________
"Marzenia mają to do siebie, że się nie spełniają. Jeśli są nasze." - Match

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 11:59 
Cytuj  
Kod:
 V. NAGRODY ZA PRZESTRZEGANIE REGULAMINU

Bogowie (HGM,GM) mogą od czasu do czasu wybrać gracza i dać do wykonania zadanie … Gdy gracz wykona powierzone zadanie zostanie nagrodzony … Bogowie decydują o nagrodach po wykonaniu zadania …


rofl bogowie.... chyba ich rodzice nie lubia ;(


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 12:06 
Cytuj  
Wlasnie chyba ich lubią, szczególnie tatusiowie :(.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 12:39 
Cytuj  
Tak jest z kazdym mmogiem :) "Bogow" znam na wylok z UO :)
Chlopaki bez powodzenia u kolezanek po prostu musza sie jakos dowartosciowac, dokarmic ego :]

*

Posty: 96
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 14:25 
Cytuj  
Aż się na ichnim forum zarejestrowałem...rewelacyjne teksty.

Można by konkurs rozpisać...kto znajdzie głupszy/śmieszniejszy tekst na ichnim forum :P


_________________
"Marzenia mają to do siebie, że się nie spełniają. Jeśli są nasze." - Match

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 14:42 
Cytuj  
Cytuj:
Nasza inicjatywa kosztowała już grubo ponad 9.000 zł (w co wliczyć nalezy 2 serwery i oprogramowanie które nabylismy na poczet projektu Avatar. Dodatkowo łącze i utrzymanie parametrow, serwery wirtualne, zlecenia na rózne modyfikacje sieci www itp)


9k?!?!
Ja nie czytam calej tej strony, tylko wyrywkowo, ale:
1. Czy to jest w ogole mozliwe, ze wydali na to 9k?
2. Jesli tak, to czy ktos madrzejszy odemnie jest w stanie wyjasnic mi po co oni to robia?


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 14:46 
Cytuj  
nic nie wydali - zwykła ściema.

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 14:48 
Cytuj  
te 9k to z "darowizny", pamietam rozliczenie z jakiegos polskiego servera l2(allseron?) na forum: 4k z darowizny za 1 miech gry :wtf:


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 14:58 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Cytuj:
Nasza inicjatywa kosztowała już grubo ponad 9.000 zł (w co wliczyć nalezy 2 serwery i oprogramowanie które nabylismy na poczet projektu Avatar. Dodatkowo łącze i utrzymanie parametrow, serwery wirtualne, zlecenia na rózne modyfikacje sieci www itp)


9k?!?!
Ja nie czytam calej tej strony, tylko wyrywkowo, ale:
1. Czy to jest w ogole mozliwe, ze wydali na to 9k?
2. Jesli tak, to czy ktos madrzejszy odemnie jest w stanie wyjasnic mi po co oni to robia?


Zychoo ty widzę nie widzisz ogromu wydatków jakie musieli ponieść twórcy tego sharda. W końcu policz sobie ile prądu zużyją do 2100 ! A jakby policzyć do 3000- łooo jeniu to by wyszły kwoty! Więc widzisz te 9k to mogą spokojnie wydać do tego 3000.

:lol:


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 15:06 
Cytuj  
Nie kapuje tylko po co wydawac od 20 do 300 zl zeby podwyzszyc sobie ststy na "darmowym" shardzie wow, jak za 55 zl/m-c mozna grac na "komercyjnym". W dodatku mozna z tego komercyjnego serwera sprzedac potem konto, a jak sie trafi losia to itemy/zloto (wiem ze Bliz nie pozwala ale jak jest kazdy wie...) i wrocic sobie czesc kosztow jak sie gra znudzi...
:o


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 16:44 
Cytuj  
a to historyja o jednym Bogu znaleziona na forum
Cytuj:
Wczoraj mialem dziwna przygode.Otoz wpadam sobie z kumplem shadownang, i patrze elfik jakis biegnie i zaczyna nawalac wilkolaka.Bez chwili namyslu bierzemy go z kolega w obroty, my nieumarli a co nam bedzie wrog nasz najwiekszy bawil sie na naszych ziemiach.Po chwili pojawia sie wspomniany <GM> i mowi ''oj panowie, zle gracie, brak klimatu itd.'' kara level w dol (nigdy wczesniej nie dostalismy nawet ostrzezenia).Pytam wiec go za co ta kara, przeciez chyba normalne ze wrogow naszych tepic musismy, na tym polega chyba ta gra.Nic nie wskoralismy, pytam wiec w jakiej sytuacji zaatakowac go mozemy. Podejsc, uklonic sie i powiedziec "przepraszam moge pana zlac? bo wrogiem moim jestes..."
W odpowiedzi slysze "podejsc i zapytac o duel" (doslownie taka odpowiedz otrzymalem)
PRZEPARASZAM PANA PANIE STORZO ZE KUMPLA PANSKIEGO ZBILEM, WIECEJ TO SIE NIE POWTORZY. PROPONUJE JENAK, ABY UNIKNAC PODOBNYCH POMYLEK , ZROBCIE GILDIE SPECJALNA.NAZWIJCIE JA NP."UWAGA KOLEDZY GM-A" WTEDY NA PEWNO NIKT NIE ZAATAKUJE DELIKWENTA A CO ZA TYM IDZIE NIE ZOSTANIE UKARANY.

i 1 z odpowiedzi dalej
Cytuj:
HAHAH widzicie panowie oni lekko sami sie juz oplacza... masz pytac o walke?? hmm ciekawe to i nie gaaj na generalu... najlepiej czytaj w myslach


ctr+c ctr+v z http://wow.megafani.net/viewtopic.php?t=790


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 17:01 
Cytuj  
haha podobno wszystkie mobki walą fireballami, nie tracą agro i gonią do upadłego. Do tego w melee można walić na odległość "do horyzontu", czyli trzaskasz gościa mieczem który stoi jeden kilometr od ciebie...
czyli profesje ranged czy magiczne mają przechlapane.

Przecież to gówno jest niegrywalne. Już ten jeden mały bug sprawia, że gra traci sens...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 17:57 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Cytuj:
Nasza inicjatywa kosztowała już grubo ponad 9.000 zł (w co wliczyć nalezy 2 serwery i oprogramowanie które nabylismy na poczet projektu Avatar. Dodatkowo łącze i utrzymanie parametrow, serwery wirtualne, zlecenia na rózne modyfikacje sieci www itp)


9k?!?!
Ja nie czytam calej tej strony, tylko wyrywkowo, ale:
1. Czy to jest w ogole mozliwe, ze wydali na to 9k?
2. Jesli tak, to czy ktos madrzejszy odemnie jest w stanie wyjasnic mi po co oni to robia?


9K za dwa serwery to raczej niewygorowana cena, ale raczej nie wieze zeby oni je kupili.

*

Posty: 96
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 18:08 
Cytuj  
U mnie ten koleś zyskał sympatię...czyli coś o imionach (wytłuszczenia moje):

Cytuj:
Przyznam sie ze nie przeczytalem regualminu i chyba skasowano mi KONTO dlatego bo moja postac nazywala sie "BocianUndead". WYbaczcie ale imo bezsensu. Dla mnie ta ksywka jest klimatyczna i takie kasowanie troszke jest nienamiejscu.


_________________
"Marzenia mają to do siebie, że się nie spełniają. Jeśli są nasze." - Match

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 20:57 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
9K za dwa serwery to raczej niewygorowana cena

Raczej pytalem w kontekscie: Czy to mozliwe, ze istnieja na ziemi tacy idioci? :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 22:52 
Cytuj  
Nie wiem w ogole czemu sie interesujecie - tym jak inni spedzaja czas...

Nie znacie ludzi ktorzy graja na tym serwie i robicie wokol nich szum. Co z tego ze kaza sobie placic ? ok ... przesada... i tyle ... ale teraz wyzywac sie i drazyc temat jak male kreciki to imo jest dopiero przesada...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 23:41 
Cytuj  
Smolik napisał(a):
Nie wiem w ogole czemu sie interesujecie - tym jak inni spedzaja czas...

Nie znacie ludzi ktorzy graja na tym serwie i robicie wokol nich szum. Co z tego ze kaza sobie placic ? ok ... przesada... i tyle ... ale teraz wyzywac sie i drazyc temat jak male kreciki to imo jest dopiero przesada...


Weź pod uwagę, że Ty się interesujesz tymi, co się interesują innymi...

to już dopiero przesada przesada ;)

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 00:20 
Cytuj  
Cytuj:
A co do max, lvl to gracze 200 lvl max chyba, ale na 100% niewiem a Onyxia ma, 500 bo oszukuje.


made my day...


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.