mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 261 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 16:16 
Cytuj  
juz nie chce.


_________________
Obrazek
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 16:27 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
naprawde jestem czlowiekiem spokojnym ale do czasu


Nie, jesteś frustratem, który przeczytawszy kilka zdań w internecie rzuca kurwami bez opamiętania. W dodatku agresywnym.


Chyba wiem jaki jestem a nie tobie mnie oceniac po kilku postach, moze przeczytaj wszystkie moje posty na tym forum i uznaj wtedy jaki jestem moze ci sie chodz w 10% to uda, a ty oceniasz po kilku topicach w dziale flames??

To gratulacje dla ciebie wrodzonej wprost inteligencji... Flames jest po to zeby sobie pobluzgac i robie to ja i robia to inni, jak masz za wrazliwe oczka na to to nie wchodz tutaj. W innych dzialach zauwazyles zeby przeklinal albo mowil cos niecenzuralnego??


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 16:40 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Qurak sam sie lecz, z twojej ignorancji wynika tylko jedno - jestes skur.wysynem do potegi. Piszesz takie pierdoly i przedewszystkim powtarzasz ciagle to samo...


Powtarzam, bo swojej naiwnosci licze na to, ze dla kazdego jest nadzieja. Poki co dosc skutecznie leczysz mnie z tego przekonania.

kkkk20 napisał(a):
Nigdzie nie napisalem ze do kazdego menela na ulicy nalezy profilaktycznie strzelac, wysnuwasz zbyt daleko idace twoje chore wyimaginowane mysli.
Tez nie napisalem ze spral bym goscia za wyzwisko typu "glupi fiut" jak to napisales.

Wyrazne napisalem ze gdyby koles byl agresywny i grozil mi... (masz problemy z czytaniem)??
Wiesz gdyby ktos przypuscmy mial mi zgwlacic zone badz corke, pobic brata jakos powaznie, to nie wahalbym sie zabic - i powiedzialbym ci wtedy TAK BYLO WARTO poslac jednego gnoja do piachu, przynajmniej na ulicach bedzie bezpieczniej.


kkkk20 napisał(a):
Przypuscmy ide sobie ulica i menel cos takiego mowi do mojej zony, a ja mmu odpyskuje jak ktos wyzej napisal zamiast bic, a menel podchodzi i wbija sie kose w brzuch badz zniecka jebnie cie w glowe...

To sie kurwa pytam na co mam czekac. Stac potulnie jak baranek i modlic sie w duchu zeby sobie przestal gadac albo sobie poszedl. A moze ukleknac i kurwaa sie pomodlic na ulicy zeby ten pan dal mi juz spokoj??


No faktycznie ... nic takiego nie napisales.

I gwoli formalnosci. Nie wiem, jak zachowalbym sie w sytuacji, w ktorej ktos zachowywalby sie agresywnie w stosunku do osoby na ktorej mi zalezy. Po prostu nie wiem - bo nigdy nie znalazlem sie w takiej sytuacji. Natomiast to co piszesz uwazam za chore i stad moje sugestia poddania sie jakiejs terapii (absolutnie powazna - w Stanach sa takie terapie na "anger management"). Po pierwsze - zachowanie, ale w tym przypadku gotow jestem uwierzyc ze pochodzimy od tej samej malpy, tylko ja najwyrazniej przebylem troche dluzsza i bardziej skomplikowana droge ewolucji. Ale druga rzecz jest gorsza - przeczytaj to co napisales. Ty chelpisz sie i jestes dumny z tego, ze poslales czlowieka na wozek - dlatego, ze okradal czyjes mieszkanie. Bijesz brawo komus, kto wyrzucil menela na pysk z autobusu bo smierdzial. Nie widzisz niewielkiej roznicy miedzy przewinieniem i kara ? Uwazasz, ze to normalne byc dumnym z tego, ze komus spierdoliles zycie ?

kkkk20 napisał(a):
Mowisz ze mial moj kuzyn mikser w domu za 50 zl. Czlowieku jak nie wiesz jak bylo to kurwa nie odzywaj sie, jak juz pisalem oni dobrze nas znali z widzenia i wiedzieli ze kilka ndi temu kuzynek sprzedal dom za kilksettysiecy zl z czego 1/10 zostawil sobie w domu na wydatki. I oni dobrze o tym wiedzieli... Ale to tak gwoli wyjasnienia (a swoja droga qurak niezly z ciebie adwokat diabla by mogl byc).


Trzeba bylo trzymac pieniadze w banku. On tego oni sa. Od tego sa oni. A nie katowac czlowieka za to chcial ukrasc pare zlotych.

kkkk20 napisał(a):
Czemu niewierzysz, aby taki czlowiek jak ja mohl grac w mmorpg?? Cos sugerujesz?? To prawdziwa historia moja wlasna a nie brata i zdarzyla mi sie jedyny raz w zyciu - jakbym byl recydywista to podobne rzeczy by mi sie zzdarzaly co tydzien nie uwazasz??

No ja ci tez zycze tego zeby ci interneet siadl... A co tam wkoncu to tylko "my polacy"... heh


Sugeruje, jak napisalem powyzej, ze ominales ktorys ze szczebli ewolucji. Albo tylko jestes zbyt mlody, zeby pojac ze z pewnych rzeczy niekoniecznie trzeba byc dumnym.

I poniekad zyczylem Ci, zeby Ci internet siadl. Byc moze gdybys skoncentrowal sie offline na tym co napisales, a nie na odpowiedzi cos bys sobie moze uswiadomil. Dla Twojego wlasnego dobra - zanim jak to sie ladnie mowi - przekroczysz granice obrony koniecznej.

@cypis - dziekuje za obrazek - przez 5 minut nie moglem sie przestac smiac :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 16:44 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Chyba wiem jaki jestem a nie tobie mnie oceniac po kilku postach, moze przeczytaj wszystkie moje posty na tym forum


Może się to wydać niewiarygodne, ale mam ciekawsze rzeczy do roboty.

kkkk20 napisał(a):
Flames jest po to zeby sobie pobluzgac i robie to ja i robia to inni


Widocznie muszę przestać łudzić się, że we flames da się mimo wszystko dyskutować ostrzej, nie rzucając przy tym bezlitośnie mięsem jak dziad pod monopolowym.

kkkk20 napisał(a):
jak masz za wrazliwe oczka na to to nie wchodz tutaj.


Problem wrażliwych oczu załatwiają u mnie okulary.

kkkk20 napisał(a):
W innych dzialach zauwazyles zeby przeklinal albo mowil cos niecenzuralnego??


A mówimy tutaj o innych działach? Zerknij do swojego ulubionego whine-threadu w dziale wowa. Z resztą, tu nie chodzi o przeklinanie samo w sobie, tylko o jego natężenie.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 17:46 
Cytuj  
IMO duzy plus dla kkkk, ze jeszcze nikogo nie wyzwal na solówe!


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 18:36 
Cytuj  
Na solówe (co z brzydkie slowo) z jego kolegami chyba.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 18:50 
Cytuj  
wołajcie Przema!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 18:55 
Cytuj  
Krzysia raczej


_________________
cypis#2942
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 20:47 
Cytuj  
<zieew>


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 21:54 
Cytuj  
btw Qraczek to niezla ciota ktos go leje w ryj a ten krzyczy policja...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 22:27 
Cytuj  
Tos wymyslil ;)

*

Posty: 184
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 23:31 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Krzysia raczej


Słucham.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2007, 02:21 
Cytuj  
Qurak, ale zes teraz wymyslil... Wow jestem pod wrazeniem twojego wywodu o ewolucji... Normalnie pieknie piszesz, ahh od malpy to ty moze pochodzisz, bo ja napewno nie. Widze teoria pochodzenia od malp ci jakos rajcuje??

Niewazne, to ty masz problem qurak nie ja... Po pierwsze tamci chcieli ukrasc grubsza kaske a nie jakies drobne... po drugie kolo koladal mojego kuzynka na ziemi, wiec mialem stac i patrzec>?? Albo krzyknac do niego "poczekaj lobuzie juz jedzie policja"... Qurak nie osmieszaj siebie... Przeinaczasz fakty, bo znowu nie napisalem bravo dla kolesia ktory wyrzucil kogos z autobusu bo smierdzial :o , znajdz mi taki cytat gdzie to napisalem. Ale jak ten smierdzacy Pan zaczepial innych pasazerow i byl agresywny to juz calkiem inna bajka, i za to bilem bravo kolesiowi - dotarlo wkoncu?? Czy jeszcze jakos jasniej ci to przedstawic??

Napisalem do kurwy nedzy ze wieksszosc gotowki oddal do banku, znowu czytasz pobieznie posty... zostawil kolo 30tys. czyli okolo 1/10 calej sumki, a co nie wolno?? Moge kurwa trzymac w domu 5mln dolarow, i chuj nikt nie ma prawa mi wejsc do domu i zabrac kasy (wkoncu premier tez nie ma konta w banku:) ), i mam prawo komus takiemu zrobic kuku??

Pozatym znowu bronisz zlodzieji i bandytow... Normalnie ty chyba masz cos wspolnego z prawem?? Moze jestes sedzia?? Bo u nas juz tak sie przyjelo ze karani sa niewinni ludzie, albo broniacy siebie i rodziny, badz swoich oszczednosci... A wypuszcza sie zlodzieji, bandytow... normalnie zal mi ciebie qurak z takim podejsciem... naprawde w trudniej sytuacji zginiesz, nie bedziesz sie umial odnalezc.

A skoro juz tak lubisz pisac o ewolucji... zdaje mi sie ze ty ominoles pewien szczebelek... mianowicie - odwage... Czlowiek od zarania dziejow walczyl o swoje, tylko ze kiedys walczyli o ziemie, o ojczyzne, o honor.
Wiesz to tak jakby dzisiaj walczyc o swoj dom, o rodzine.

Nie wiem czemu do mnie sie przypierdalasz?? Przeciez jak ktos nie bruzdzi w moim gniezdzie, to ja do niego nic nie mam, wrecz przeciwnie, jestemm bardzo pokojowo nastawiony do ludzi...

A ty czytasz moje posty pobieznie, rozumiesz to co chcesz zrozumiec, a nie to co probuje ci przekazac do tej twojej makowki.

Zreszta sam napisales, ze nie wiesz jakbys sie zachowal gdyby ktos grozil twojej rodzinie?? Nie zycze ci takiej sytuacji, ale na 99% jestem pewien ze stanolbys jednak w obronie bliskich, i jakby chodz w malym stopniu bylo zagrozone ich zycie, nie zawachalbys sie przed poslaniem do piachu bandyte, uwierz mi... Kiedys myslalem podobnie jak ty poki nie przezylem paru przykrych sytuacji...


Zycze ci tego samego, wyjdz na ulice idz na balety zasmakuj zycia w realu, bo poki co siedzisz przed tym kompem i naprawde nie wiesz co piszesz czasami. Widac ze nie rozumiesz pewnych spraw bo zycie nie postawilo cie w takiej sytuacji...

Jak juz ci mowilem... Skoro trzeba przekroczyc granice obrony koniecznej to ja przekrocze, jezeli poczuje chodz w malym stopniu zagrozenie dla bliskich...

Zreszta wszystkich podobnie myslacych do quraczka wysylam na dwor... bo komputer wam chyba mozgi zlasowal... Idzcie do parku przemyslcie sobie to jak naprawde jest dla was wazna rodzina... co dla niej jestescie gotowi zrobic... A pozniej pogadamy...

MagPs dzieki za poparcie widac ze jednak sa jeszcze "normalni" ludzie na tym forum.

Polecam obejrzec film Swięci z Bostonu, moze to cos wam da do myslenia bo ja juz nie mam sily sie klocic i tlumaczyc, dlaczego tak a nie inaczej...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2007, 02:48 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Qurak, ale zes teraz wymyslil... Wow jestem pod wrazeniem twojego wywodu o ewolucji... Normalnie pieknie piszesz, ahh od malpy to ty moze pochodzisz, bo ja napewno nie. Widze teoria pochodzenia od malp ci jakos rajcuje??


Dzieki, rozbawiles mnie;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2007, 02:49 
Cytuj  
ludzie ze wsi nie pochodza od malp tylko od woła.

l2darwin


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2007, 02:50 
Cytuj  
Mentalność wioskowego debila.

Cytuj:
Zreszta wszystkich podobnie myslacych do quraczka wysylam na dwor...


Cytuj:
Zycze ci tego samego, wyjdz na ulice idz na balety zasmakuj zycia w realu


Polecam dorosnąć, ja myślałem w ten sposób jakies 6-7 lat temu.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2007, 03:01 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Mentalność wioskowego debila.


Swoim postem udowadniasz ze poki co jedynym debilem jestes ty... Moze jakies argumenty, bo najlatwiej jest napisac taki debilny post nic nie wnoszacy do tematu...

Pozatym obrazilem cie czyms, ze wypowiadasz sie w ten sposob?? Bo widze ze wies to ty tu narazie robisz...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2007, 08:12 
Cytuj  
@kkkk20

Jestem pewien że mają oni taki sam pogląd ja ty, tylko nudzą się, więc piszą co piszą.

Po drugie po to jest takie coś jak obrona konieczna w polskim prawie żeby chronić obywateli przed konsekwencjami którzy użyli praw przysługujących 'tylko' policji dla ochrony siebie, drugiej osoby lub mienia.

Po trzecie najwidoczniej policjanci uznali że środki użyte przez kkkk20 i drugą osobę mieszczą się w granicach obrony koniecznej, więc...wiecie (jeśli w ogóle historia jest prawdziwa ;) )

Po czwarte warto się zastanowić jak to wygląda w Iraku, Pakistanie i w wielu innych :D


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 lip 2007, 08:48 
Cytuj  
szkoda ze to nie usa, mozna zastrzelic listonosza bo wlazl na twoj teren.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2007, 09:44 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Qurak, ale zes teraz wymyslil... Wow jestem pod wrazeniem twojego wywodu o ewolucji... Normalnie pieknie piszesz, ahh od malpy to ty moze pochodzisz, bo ja napewno nie. Widze teoria pochodzenia od malp ci jakos rajcuje??


Zgadles! Teoria pochodzenia od malp mnie zajebiscie rajcuje. Rozumiem, ze Ty jestes zwolennikiem teorii kreacjonizmu? (i tu Cie zaskocze - jestem gotow szanowac Twoje zdanie, ale niestety chwile pozniej piszesz, ze moja ja pochodze od malpy ale Ty nie - i tracisz wiarygodnosc).

A wiesz, ze myslalem ze juz mnie niczym nie zaskoczysz? :D

kkkk20 napisał(a):
Niewazne, to ty masz problem qurak nie ja... Po pierwsze tamci chcieli ukrasc grubsza kaske a nie jakies drobne... po drugie kolo koladal mojego kuzynka na ziemi, wiec mialem stac i patrzec>?? Albo krzyknac do niego "poczekaj lobuzie juz jedzie policja"... Qurak nie osmieszaj siebie... Przeinaczasz fakty, bo znowu nie napisalem bravo dla kolesia ktory wyrzucil kogos z autobusu bo smierdzial :o , znajdz mi taki cytat gdzie to napisalem. Ale jak ten smierdzacy Pan zaczepial innych pasazerow i byl agresywny to juz calkiem inna bajka, i za to bilem bravo kolesiowi - dotarlo wkoncu?? Czy jeszcze jakos jasniej ci to przedstawic??

Napisalem do kurwy nedzy ze wieksszosc gotowki oddal do banku, znowu czytasz pobieznie posty... zostawil kolo 30tys. czyli okolo 1/10 calej sumki, a co nie wolno?? Moge kurwa trzymac w domu 5mln dolarow, i chuj nikt nie ma prawa mi wejsc do domu i zabrac kasy (wkoncu premier tez nie ma konta w banku:) ), i mam prawo komus takiemu zrobic kuku??


Powiedz mi od jakiej sumy potencjalnego lupu wolno:
- zlamac reke
- przetracic kregoslup
- zabic

Bo odnosze wrazenie, ze masz jakas taka klasyfikacje. Czy za 5 zlotych wolno komus urwac jaja, czy wolno go tylko w nie kopnac?

kkkk20 napisał(a):
Pozatym znowu bronisz zlodzieji i bandytow... Normalnie ty chyba masz cos wspolnego z prawem?? Moze jestes sedzia?? Bo u nas juz tak sie przyjelo ze karani sa niewinni ludzie, albo broniacy siebie i rodziny, badz swoich oszczednosci... A wypuszcza sie zlodzieji, bandytow... normalnie zal mi ciebie qurak z takim podejsciem... naprawde w trudniej sytuacji zginiesz, nie bedziesz sie umial odnalezc.


A-ha. Wiezienia sa pelne niewinnych ludzi, a winni biegaja po ulicy. A moze inaczej. 90% osadzonych jest niewinnych. Pozostale 10% zostalo wystawione przez adwokata.

kkkk20 napisał(a):
A skoro juz tak lubisz pisac o ewolucji... zdaje mi sie ze ty ominoles pewien szczebelek... mianowicie - odwage... Czlowiek od zarania dziejow walczyl o swoje, tylko ze kiedys walczyli o ziemie, o ojczyzne, o honor.
Wiesz to tak jakby dzisiaj walczyc o swoj dom, o rodzine.


Do tego fragmentu powinienes dorzucic link do flagi i hymnu narodowego. Bog Honor Ojczyzna po prostu. Zapomniales o jednym - rozwoj cywilizacji doprowadzil do tego, ze problemy tego typu powinny byc raczej rozwiazywane inaczej niz maczuga.

kkkk20 napisał(a):
Nie wiem czemu do mnie sie przypierdalasz?? Przeciez jak ktos nie bruzdzi w moim gniezdzie, to ja do niego nic nie mam, wrecz przeciwnie, jestemm bardzo pokojowo nastawiony do ludzi...


Niom. Faktycznie. Podsumujmy - za to, ze ktos probowal ukrasc Twojemu kuzynowi 30k zl, wyslales czlowieka na wozek inwalidzki. I do tej pory wspominasz jak to bylo fajnie. Super pokojowy jestes - po prostu Matka Teresa z Lubuskiego.

kkkk20 napisał(a):
A ty czytasz moje posty pobieznie, rozumiesz to co chcesz zrozumiec, a nie to co probuje ci przekazac do tej twojej makowki.


Rozumiem to, ze dotyczace Ciebie problemy w absolutnie swiadomy sposob (jestes z tego dumny!) rozwiazujesz na poziomie czlowieka pierwotnego. Myle sie gdzies?

kkkk20 napisał(a):
Zreszta sam napisales, ze nie wiesz jakbys sie zachowal gdyby ktos grozil twojej rodzinie?? Nie zycze ci takiej sytuacji, ale na 99% jestem pewien ze stanolbys jednak w obronie bliskich, i jakby chodz w malym stopniu bylo zagrozone ich zycie, nie zawachalbys sie przed poslaniem do piachu bandyte, uwierz mi... Kiedys myslalem podobnie jak ty poki nie przezylem paru przykrych sytuacji...


Tak napisalem i nie zamierzam sie z tego w zaden sposob wycofywac. Ale obrona bliskich to jednak troche co innego niz obrona mienia. I dla jasnosci napisze Ci - gdyby cala sprawa byla w kontekscie obrony kogos bliskiego, a nie paru zlotych to nie byloby ostatnich 2 stron topicu. Bo choc moze Ci sie to wydac sprzeczne z tym co pisze, ale bylbym w stanie zrozumiec polamanie i uszkodzenie kogos w obronie bliskich.

kkkk20 napisał(a):
Zycze ci tego samego, wyjdz na ulice idz na balety zasmakuj zycia w realu, bo poki co siedzisz przed tym kompem i naprawde nie wiesz co piszesz czasami. Widac ze nie rozumiesz pewnych spraw bo zycie nie postawilo cie w takiej sytuacji...


Nie zna zycia, kto nie sluzyl w marynarce.

kkkk20 napisał(a):
Jak juz ci mowilem... Skoro trzeba przekroczyc granice obrony koniecznej to ja przekrocze, jezeli poczuje chodz w malym stopniu zagrozenie dla bliskich...


Sprobuj zalatwic sobie pozwolenie na bron proponuje - bedzie Ci latwiej w zyciu.

kkkk20 napisał(a):
Zreszta wszystkich podobnie myslacych do quraczka wysylam na dwor... bo komputer wam chyba mozgi zlasowal... Idzcie do parku przemyslcie sobie to jak naprawde jest dla was wazna rodzina... co dla niej jestescie gotowi zrobic... A pozniej pogadamy...

MagPs dzieki za poparcie widac ze jednak sa jeszcze "normalni" ludzie na tym forum.

Polecam obejrzec film Swięci z Bostonu, moze to cos wam da do myslenia bo ja juz nie mam sily sie klocic i tlumaczyc, dlaczego tak a nie inaczej...


A propos Swietych z Bostonu:

Obdarzeni irlandzkimi korzeniami bracia MacManus (Norman Reedus i Sean Patrick Flanery) to dwóch oryginałów, którzy na co dzień pracują w bostońskiej rzeźni. Mimo, że są wszechstronnie wykształceni (obaj mówią kilkoma językami) ta prosta praca sprawia im wiele przyjemności i w 100 % realizuje ich zawodowe ambicje. Niestety, pewnego piękna dnia w ich ulubionym barze pojawiają się agresywnie nastawieni przedstawiciele rosyjskiej mafii. Tyle tylko, że tym razem trafiła kosa na kamień...

Po wykonaniu pierwszej "roboty" do MacManusów dociera, że Bóg wybrał ich na swoich aniołów, którzy mają zaprowadzić porządek na ulicach miasta.


Aaaaa ... to bylo mowic, ze masz misje od Pana :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 261 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.