mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 19:25 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Haha oj. Dlaczego uważasz mnie za lewaka ? Uzasadnij proszę. Czy to może jest "wasz" styl bycia ? Że każdy kto nie z wami to lewak, pedał i Bóg wie co.


bo już któryś raz z kolei wpierdalasz się w wątek z lewackimi uwagami. może jesteś tylko e-lewakiem - nie wiem. jeśli tak jest, to przepraszam i ciebie i lewaków.

@ Dracos -> znam wielu ludzi z MW, nikt z nich nie poluje na obcokrajowców, co najwyżej chce na drodze działalności politycznej i społecznej uzyskać pewne efekty z obcokrajowcami związane. poza tym to bardzo spokojni, rozgarnięci i inteligentni ludzie. jak ktoś z nas dwóch myśli stereotypowo to niestety ty.

bo nigdzie nie napisałem że każdy arab to fanatyk etc. napisałem wręcz coś odwrotnego - że to statystycznie niemożliwe! co oczywiście nie zmienia mojego poglądu na sprawę arabskich imigrantów i potrzeby ich wysiedlenia.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 19:43 
Cytuj  
jaki ty jestes, kurwa, glupi paunis :D

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 20:01 
Cytuj  
bloob napisał(a):
jaki ty jestes, kurwa, glupi paunis :D


a ty jesteś jebanym arabofilem - ot co!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 20:09 
Cytuj  
Cytuj:
bo już któryś raz z kolei wpierdalasz się w wątek z lewackimi uwagami


Cytaty cytaty. I zdefiniuj "lewackie uwagi".

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 20:18 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
bo już któryś raz z kolei wpierdalasz się w wątek z lewackimi uwagami


Cytaty cytaty. I zdefiniuj "lewackie uwagi".


chce mi się? a lewacka uwaga to zwyczajna uwaga tyle, że utrzymana w lewackim tonie. twoje w dodatku są napastliwe. bankowo jesteś na redwatchu.

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 20:30 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Islam jako "religia pokoju", to religia większości Muzułmanów. "Islam wojujący" nie ma nic wspólnego z ich religia.


nie bardzo mnie obchodzi, ktory islam ma cos wspolnego z ktora grupa arabow.
fakt pozostaje - to ludzie w turbanach wysadzaja sie w powietrze.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 20:35 
Cytuj  
Przepraszam, nie uważam siebie za lewaka więc nie mam pojęcia co to lewacki ton. Czy może to co napisałem o Dubaju było lewackie ? Ahh już wiem, pewnie chodzi o to że bandytów kosiłbym równo, nie zależnie od tego czy są oni biali, czarni czy fioletowi. Tak, typowy ze mnie lewak, taki prawy i sprawiedliwy. No i byłem raz na wycieczce w Maroku gdzie świetnie się bawiłem, to też pewnie rzutuje na moje poglądy. A moim ulubionym aktorem jest Samuel L. Jackson, okazuje się więc że jestem oprócz bycia lewakiem jestem też miłośnikiem czarnuchów.

A zawsze myślałem że jestem liberałem, chlip chlip.

Sprawdziłem, nie ma mnie na Redwatchu. Może dlatego że jestem tylko małą płotką nie godną uwagi. Może kiedyś, kiedy zostanę jakimś pedalskim aktywistą albo wstąpię do LiDu...może kiedyś...

Cytuj:
twoje w dodatku są napastliwe.


Być może, ale to dlatego że uważam Cię za idiotę.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 20:40 
Cytuj  
Ogar napisał(a):
RufeN napisał(a):
Islam jako "religia pokoju", to religia większości Muzułmanów. "Islam wojujący" nie ma nic wspólnego z ich religia.


nie bardzo mnie obchodzi, ktory islam ma cos wspolnego z ktora grupa arabow.
fakt pozostaje - to ludzie w turbanach wysadzaja sie w powietrze.


:roll:
Wysadzają się w powietrze z 4 powodów : błędna interpretacja Koranu, gdyż jest to skuteczna metoda walki, z powodu raju, a także braku perspektyw.
Biali (i nie tylko) gwałcą, mordują i okradają. A ty widzisz tylko Muzułmanów którzy z tych czy innych (walka z okupantem/z powodu zemsty za śmierć rodziny/ dla kasy/etc) powodów wysadzają się w powietrze. Żenada


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 20:46 
Cytuj  
No Panowie troche przesadzacie z najezdzaniem na taunisa. A prawda jak zwykle jest posrodku.

Zamieszki zaczely sie od tego ze patrol policji potracil i zabil dwojke nastolatkow (arabow) bodajze oboje mieli po 15 lat.

To nie jest powod zeby dzicz ktora przyjechala do Francji reagowala w ten sposob... Ludzie srodek Europy do chuja pana :har:

Wyobrazacie sobie sytuacje ze Patrol Policji potracil zwyklego bialego Francuza... Czy inni biali zrobiliby taki syf w Paryżu >>??

Szczerze w to watpie na 99% nikt by nawet o tym nie wspomnial... Ale jak juz chodzi o Arabow/Murzynow robi sie wielkie HALO ze niby dyskryminacja... Ja pierdole to zwykle bydlo jest - i mowie tu o konkretnych osobach nie uogolniam ze to wszyscy Arabowie sa tacy sami...

Wmawiaja sobie (akurat konkretnie tam, w Paryżu) ze sa dyskryminowani... Chuj wie co im siedzi w tych pustych lbach...

Przyklad sytuacja z Polski - kilka lat temu w Poznaniu Policjanci popelnili karygodny blad strzelajac do dwoch mlodych chlopakow tuz przed przejsciem kolejowym... Bo mysleli ze to sa bandyci. Blad niewybaczalny: jeden mlody chlopak niezyje, drugi kaleka do konca zycia :har:

To ja sie kurwa pytam czy wtedy mlodziez z Poznania wyszla na ulice i zaczela palic sklepy/domy/samochody niewinnych ludzi?? Nie, byly strajki ale kulturalne, cichy marsz... Ale na Boga Poznaniacy nie zachowali sie jak skonczone bydlo.

Jak dla mnie tych co tam zadymiaja we Francji powinni postawic pod mur i kulka w lepetyne... Ehh


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 20:51 
Cytuj  
No i widzisz kejkej, róznisz się tym od Pałnisa że potrafisz się normalnie wypowiedzieć na temat. I po części zgadzam się z tym co napisałeś (wbrew temu co myśli o mnie Pałnis).

Cytuj:
Wyobrazacie sobie sytuacje ze Patrol Policji potracil zwyklego bialego Francuza... Czy inni biali zrobiliby taki syf w Paryżu >>??


A pamiętasz co się działo w Słupsku po tragicznej śmierci Przemka Czaji ?

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 20:56 
Cytuj  
@ Dana

o liberałach to może gdzieś słyszałeś, albo ewentualnie czytałeś. pisałem już kiedyś o lewackiej nowomowie i zmienianiu znaczenia pojęć. padłeś niestety ofiarą tych zabiegów. przyjmij do wiadomości, że nie jesteś żadnym liberałem, tylko zwykłym, przesiąkniętym do szpiku kości czerwoną propagandą, e-lewakiem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 20:59 
Cytuj  
Uwazam sie za liberala, ale jak widze co robia imigranci we Francji to sam bym zbombardowal napalmem te arabskie dzielnice, a potem zaoral. Wtedy powinni zaczac od zera i albo dac tym ludziom szanse na normala edukacje i prace albo nie wpuszczac mieszkancow eks-kolonii wogole. Francja sama jest sobie winna, ze wychowala sobie pokolenie debili.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 21:07 
Cytuj  
Taunis napisał(a):
@ Dana

o liberałach to może gdzieś słyszałeś, albo ewentualnie czytałeś. pisałem już kiedyś o lewackiej nowomowie i zmienianiu znaczenia pojęć. padłeś niestety ofiarą tych zabiegów. przyjmij do wiadomości, że nie jesteś żadnym liberałem, tylko zwykłym, przesiąkniętym do szpiku kości czerwoną propagandą, e-lewakiem.


a ty jestes e-prawiczkiem o krzywym e-pindolu

/e-4ever-lewak

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 21:08 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Francja sama jest sobie winna, ze wychowala sobie pokolenie debili.

takie są efekty jak ściągało się ludność ze swoich byłych kolonii, niemcy mają turków, anglicy... polaków ;p

p.s. proponuję trochę wrzucić na luz


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 29 lis 2007, 21:09 przez Varenthin, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 21:08 
Cytuj  
Cytuj:
o liberałach to może gdzieś słyszałeś, albo ewentualnie czytałeś.


Naprawdę, siła twoich argumentów jest powalająca.

Cytuj:
tylko zwykłym, przesiąkniętym do szpiku kości czerwoną propagandą,


Ty jesteś typowym komunistą. Czułbyś się świetnie w Związku Radzieckim czy obecnie w Chińskiej Republice Ludowej, pełno tam było/jest nacjonalistów podobnych tobie.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 21:19 
Cytuj  
@ Oyci3C & Dana

sprawiacie mi przykrość swymi e-lewackimi docinkami :(

@ Dana -> to jestem marksistowskim syjonistą i gejem, czy nie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 21:21 
Cytuj  
Zamilcz komuchu i ksenofobie, sio do Chin.

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 21:21 
Cytuj  
Jebany ciemnogród i zaścianek. Ksenofobia jest fajna i w modzie teraz bo nie zauważyłem ? Pytam pozerów.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 21:23 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Zamilcz komuchu i ksenofobie, sio do Chin.


pojadę tam, ale twoja stara jedzie ze mną!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 21:25 
Cytuj  
Cytuj:
@ Dana -> to jestem marksistowskim syjonistą i gejem, czy nie?


Postanowiłem że nie będę nabijał się z twoich komunistycznych poglądów, ale nazywał rzeczy po imieniu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 29  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.