mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 18:07 
Cytuj  
Reserved for reply - przeczytam potem :<

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 18:48 
Cytuj  
Cytuj:
Poza tym na egzaminie powinna być kamera z przodu, z tyłu i w środku pojazdu oraz możliwość przejrzenia nagrania i ewentualnego odwoływania się.

Tylko to wychwyciłem. Takie coś już jest.

edit:
Cytuj:
Pamiętam sytuację, jak chłopak przejeżdżał na egzaminie przejście dla pieszych, miał zielone światło, prędkość chyba 10 km/h i mu wpadła na maskę najebana baba z siatką piwa. Nie dość, że go oblali i musiał zapłacić za kolejny egzamin, to babka rozjebała siatką szybę i wpadł mu jakiś szklany paproch do oka, dostał jakiejś infekcji i męczył się z tym kilka tygodni. To już jest w ogóle kosmos.

Na egzaminie teoretycznym jest pytanie dotyczace ''zataczajacych sie" przechodniow i jak należy się w takiej sytuacji zachować. Twoj znajomy miał po prostu pecha.


Ostatnio edytowano 8 lut 2009, 02:40 przez Obi'v, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2009, 01:24 
Cytuj  
Rozjebałeś temat, nikt normalny tego nie przeczyta :P

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2009, 07:54 
Cytuj  
W takim razie chyba jestem nienormalna, bo czyta mi się całkiem nieźle :)


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu


Posty: 8
Dołączył(a): 8.02.2009
Offline
PostNapisane: 8 lut 2009, 14:44 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Stali 15 minut na drodze podporzadkowanej. Droga glowna byla zakorkowana w ch. Egzaminator: ruszy Pani w koncu do cholery czy nie? No i ruszyla co on ocenil jako zagrozenie bo sie wtrynila przed inny samochod, ktory SWOJA DROGA mrugal jej swiatlami i ja puszczal. No i teraz powiedz mi jak sie ma zdawanie prawka do umiejetnosci.
Rozumiem, że identyczną sytuację mają wszyscy zdający po kilka-kilkanaście razy :roll: Ojciec to, że w naszym kraju sam system egzaminowania jest chujowy i umożliwia oblanie kogoś "bo mam złym humor a egzaminowany ma pecha" to inny temat. Gdyby system egzaminowania oceniał faktycznie umiejętności kierowcy to takie osoby jak Twoja małżonka przychodzą na egzamin i zdają go za pierwszym razem. Jest jak jest dlatego piszę OGÓLNIE, że zdawanie do 3 razy to jest normalna kolej rzeczy, bo ile razy statystycznie rzecz biorąc można trafić na chuja na egzaminie. Jednak nawet tak chory system egzaminowania kierowców jest w stanie odsiać tych co się do tego kompletnie nie nadają, niestety tego nie robi, bo KAŻDY może próbować do skutku. Ja bym pewnie też po kilkuset próbach trafił do kosza z połowy boiska, ale przecież to kurwa nie znaczy, że się nadaję do NBA....

Poza tym na egzaminie powinna być kamera z przodu, z tyłu i w środku pojazdu oraz możliwość przejrzenia nagrania i ewentualnego odwoływania się. Pamiętam sytuację, jak chłopak przejeżdżał na egzaminie przejście dla pieszych, miał zielone światło, prędkość chyba 10 km/h i mu wpadła na maskę najebana baba z siatką piwa. Nie dość, że go oblali i musiał zapłacić za kolejny egzamin, to babka rozjebała siatką szybę i wpadł mu jakiś szklany paproch do oka, dostał jakiejś infekcji i męczył się z tym kilka tygodni. To już jest w ogóle kosmos.

Oyci3C napisał(a):
Ale prosze nie pierdol, ze zdawanie prawka u nas jest procesem porownywalnym do zdobywania dyplomu muzyka - bo trzeba miec dryg.
Ojciec, chyba faktycznie za dużo tekstu było na raz, bo nie do końca zrozumiałeś o co mi chodziło ;)

Oyci3C napisał(a):
Znajomy za punkciki utracil prawko - 4ty raz nie moze zdac. Ma przejechane 200k+ km. Oblam min. za: trzymanie kierownicy jedna reka (odruch), redukcje biegu z 4 na 3, a potem z 3 na 2 przed swiatlami zeby nie hamowac (odruch). Hello?
Ojciec to jest tak samo jak z ograniczeniami prędkości - w wielu przypadkach ustawione są kompletnie bez sensu, ale przecież mając jazdę egzaminacyjną nie będziesz popierdalał 80km/h na ograniczeniu 50km/h, nawet jeśli postawione jest tam chuj wie po co. Jest bardzo dokładnie w przepisach sprecyzowane jak się powinno trzymać kierownicę i niestety nie ma tam podpunktu "jak jesteś zajebistym kierowcą i masz nawyk kierowania jedną ręką to możesz tak jeździć". Można być najlepszym kierowcą na świecie i nie zdać prawo jazdy bo ma się np. odruch zmieniania biegów chujem i kierowania stopami. Oczywiście można by rozpatrywać każdy przypadek indywidualnie poprzez wielomiesięczne testy w najróżniejszych warunkach drogowych i różnorakich sytuacjach losowych czy dana osoba kierując nogami i zmieniając biegi chujem zagraża/nie zagraża innym uczestnikom ruchu w stopniu identycznym jak osoba kierująca w sposób podręcznikowy. Tylko kurwa po co ? Poza tym drogi w tym kraju są tak zajebiście równe, że naprawdę dobrze trzymać ją dwoma rękami. Kompletnie nie kapuję o co Ci chodzi w tym przypadku.


prawda jest taka ze goku > vegeta ssj5.

_____________
[RETARDED] shinobi kenobi desu no kakaosi nahuja mitahata-chan

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 8 lut 2009, 16:11 
Cytuj  
theman wrócił!!11! :o


_________________
...


Posty: 8
Dołączył(a): 8.02.2009
Offline
PostNapisane: 8 lut 2009, 16:27 
Cytuj  
siema siema
piatka na przywitanie
to moje pierwsze nagranie


_________________
o moj zbyszku ukochany
zadzwon do mnie chociaz raaaaaz
moze znowu sie spotkamy
w te nowe wspaniale dni
pojdziemy do ciebie tam na dyske
bedziemy swietnie bawic sie co powiesz
swiatla zielone swiatla czerwone
fajnie skojarzymy sieeeee

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 8 lut 2009, 16:32 
Cytuj  
Sieeeeemaaaaaa :D Wróciłeś! Naprawdę... :P


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2009, 17:31 
Cytuj  
It's alive... omg NO! why? WHY?!


_________________
.


Posty: 8
Dołączył(a): 8.02.2009
Offline
PostNapisane: 8 lut 2009, 19:24 
Cytuj  
przeciwniku pacierz zmow.....piast bolkow


_________________
o moj zbyszku ukochany
zadzwon do mnie chociaz raaaaaz
moze znowu sie spotkamy
w te nowe wspaniale dni
pojdziemy do ciebie tam na dyske
bedziemy swietnie bawic sie co powiesz
swiatla zielone swiatla czerwone
fajnie skojarzymy sieeeee

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2009, 22:42 
Cytuj  
wiem, ze to moze kiepskie miejsce na takie pytanie no ale coz...

hmm moze mi ktos powiedziec jakie są przepisy jazdy w lewo na rondzie? Bo uslyszalem, ze wjezdzajac na rondo uzywamy lewego kierunkowskazu. Dla mnie to WTF i bullshit, czy rzeczywiscie przepisy są tak glupie teraz? dla mnie to nie logiczne ;P


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2009, 22:46 
Cytuj  
No tak mnie uczono, w lewo albo zawracajac lewy kierunkowskaz. W roznych miastach roznie ucza i jeszcze rozne opinie co dalej robic z tym kierunkowskazem, czy wylaczac, czy trzymac ciagle gdy sie jedzie wewnetrznym pasem.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2009, 22:48 
Cytuj  
a mozesz mi powiedziec kiedy zdawales? Ja zdawalem 5 lat temu i nic nie slyszalem o lewym kierunkowskazie. A moja dziewczyna nie dawno zdala prawo jazdy i zaczela mi zadawac teoretyczne pytanie. I powstal spór ;]


_________________
.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2009, 23:01 
Cytuj  
Zdawałem na prawko w 2000 toku i trzeba bylo wrzucac lewy kierunkowskaz skrecajac w lewo. Bez względu na typ skrzyżowania.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2009, 23:02 
Cytuj  
Hehe ostatnio o tym dyskutowalismy z kumplem jadac przez rondo wlasnie. Tak, tez wjezdzam bez kierunku i wlaczam kierunek w prawo w momencie zjazdu z ronda (o ile wlaczam hehe).

Z tego co mi wiadomo i co zdazylem zauwazyc na drogach teraz ucza inaczej - jak skrecasz w lewo albo zawracasz najpierw dajesz lewy :E Anyway wtf bo wiekszosc starszych kierowcow po prostu na takie zjawiska trabi. Ja tez i bluzgam - gdzie ty k. ch. skrecasz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2009, 23:05 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Zdawałem na prawko w 2000 toku i trzeba bylo wrzucac lewy kierunkowskaz skrecajac w lewo. Bez względu na typ skrzyżowania.


Wytlumacz mi gdzie na rondzie skrecasz w lewo.

Wg mnie zawsze skrecasz w prawo, to ze krecisz kierownica w lewo nie znaczy, ze wykonujesz skret w inna droge.

Naprawde nie rozumie na cholere ucza tego wlaczania kierunku w lewo. Ronda w 99% przypadkow maja pierwszenstwo, wjezdzasz, dojezdzasz tam gdzie chcesz zjechac, dajesz prawy kierunek, wszyscy widza, wszyscy happy. Co ma na celu podanie lewego na poczatku? Nic. Jaki efekt jest danie lewego kierunku na pomorzu: chuj, debil, pedal.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2009, 23:05 
Cytuj  
Post Zycha zbil mnie z tropu, myslalem ze to jakas nowa zmiana. Ja dokladnie jezdze jak opisal Ojciec. Na rondzie zawsze jedziemy w prawo :P 2 razy w prawo.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2009, 23:08 
Cytuj  
same here, na rondzie z kierunkiem prawym w momencie zjazdu z ronda. Mam kumpla ktory jest egzaminatorem w "wordzie" to go zapytam przy okazji bo sam jestem ciekaw.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2009, 23:18 
Cytuj  
No rondo to normalne skrzyzowanie. Dojezdzajac do skrzyzowania nalezy zasygnalizowac jesli ma się zamiar skrecic na skrzyzowaniu. Jesli zawracasz lub jedziesz w lewo na rondzie to wrzucasz lewy kierunek i jedziesz z lewym do momentu zjazdu z ronda, gdzie wrzucasz prawy i zjeżdżasz z ronda (pamietajac o tym, ze jadac wewnetrznym pasem ruchu na rondzie musisz ustapic pierwszenstwa tym, ktorzy jada zewnetrznym).

A rondo wcale nie musi byc okragle, zupelnie spokojnie moze byc kwadratowe, wtedy tym bardziej widac sensownosc kierunkowskazu.

Ogolnie to po prostu pokazuje w ktora strone bedzie jechal kierowca na rondzie, z ktorego zjazdu skozysta.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2009, 23:19 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
a mozesz mi powiedziec kiedy zdawales? Ja zdawalem 5 lat temu i nic nie slyszalem o lewym kierunkowskazie. A moja dziewczyna nie dawno zdala prawo jazdy i zaczela mi zadawac teoretyczne pytanie. I powstal spór ;]


Zdaje w marcu ;) No ogolnie tez dosc dziwne mi sie to wydaje, zwlaszcza trzymanie tego lewego jak jezdze po rondzie, w koncu to ze krece nie znaczy ze skrecam, jade prosto tyle ze po okregu ale ok. Prawy kierunkowskaz wystarczy w zupelnosci, ale co poradzic jak sie zdaje to trzeba robic jak kaza.

P.S W sumie po pomysleniu z Zychem sie zgadzam, tylko ze prawy wczesniej niz w momencie zjazdu, bo wtedy troche za pozno ^^


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.