mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 262 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 15:25 
Cytuj  
Plutonka napisał(a):
Tak naprawde wiekszosc 'starych' gildii ma problemy z 'oczyszczaniem szeregow' i to pod wieloma, wieloma wzgledami..


Plutonka, poruszylas tutaj dosc ciekawa kwestie. To prawda ze czym wieksza gildia tym wiecej problemow i zawsze moze zdarzyc sie jakies zgnile jablko. Gildia jednak ma sens tylko wtedy gdy ma sie do siebie zaufanie. Royal Legion stracil zaufanie i nie robi NIC by je odzyskac. Wrecz przeciwnie, jej szef bunczucznie pisze nadal na forum, ze NALEZY oszukiwac, ze to jest dobra metoda itp.
Dlaczego jak do tej pory zadna osoba z Royal Legionu nie przyszla tu i nie napisala: "My czlonkowie Royal Legion potepiamy to co zrobil nasz szef i jego oficerowie i jesli sie to powtorzy to odejdziemy z tej gildii" ? Milczenie czlonkow RL uznaje za cicha akceptacje takich dzialan.

Co bys Plutonka zrobila ze swoim facetem, ktory wrocilby o 6 nad ranem i ci powiedzial, wiesz kochanie bylem na dziwkach by zobaczyc ze z nimi jest gorzej niz z toba.

Czy po takiej akcji i braku skruchy moglabys jeszcze mu zaufac ?

Dlaczego takich problemow z cheaterami nie maja takie stare gildie jak WarCry, IX Kohorta, The Outcasts ? Tell me Why !

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 15:31 
Cytuj  
Porównywać gry do real'a to trzeba być chyba tobą...

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 15:33 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Porównywać gry do real'a to trzeba być chyba tobą...


Jesli ktos oszukuje w grze to i oszuka cie w realu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 15:35 
Cytuj  
He he. Zarri pogadaj ze swoim kolegą Kalekim miszczem 2 :). Twoje argumenty ( a własciwie ich brak) i sprzeczności umysłowe dyskfalifikują cie definitywnie z dostępu do jakichkolwiek polskich gildii. Dlatego błąkasz sie jak random po innych zagranicznych i jesteś tylko randomowym szeregowym idotą, krytykującą wszystko i wszystkich. Zazdrość przeżera ci umysł i serce. Jesteś poprostu szczeniacko zazdrosny. Gdzie ten twój wspaniały skum - który tak zachwalałeś, a który okazał sie bandą meneli? Gdzie napisałem, że należy oszukiwać? To daleka nadinterpretacja moich słów :). Najśmieszniejsze, że tak naprawde to wszyscy na ciebie leją ciepłym moczem a ty myślisz, że jest to szampan.


_________________
OrleOko czuwa...


Ostatnio edytowano 1 lip 2009, 15:39 przez eagleeyes, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 15:37 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Gdzie napisałem, że należy oszukiwać? To daleka nadinterpretacja moich słów :).


tutaj:

eagleeyes napisał(a):
DFO zasługuje i zasługiwało na to by w nim cheatowac i tyle mam w tym temacie do powiedzenia.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 15:43 
Cytuj  
To są słowa skierowane typowo do DFO, nie do innych gier, real życia etc.

Są rózne skale rodzai oszustwa :
Mówisz do kolegi - ty mucha usiadła ci na nosie i nie jest to adekwatne do na przykład opędzlowania mu mieszkania.
Zrozumiałeś?


_________________
OrleOko czuwa...

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 16:20 
Cytuj  
Pelno tutaj takich krytykujących idiot oraz zazdrosnikow jak ten Zarri, co chcieliby sie wklikac do waszej zacnej trzodki, ale nie udalo im sie przejsc rygorystycznych procesow rekrutacyjnych skladajacych sie z wyslania tella i - w wiekszosci przypadkow - przyjebania sobie pieciokilowym mlotkiem w leb, zeby jakos znieczulic sie i przystosowac intelektualnie do tego, co zastana w srodku.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 16:30 
Cytuj  
Jedna zwypowiedzi (bylego juz) czlonka Royal Legion:

Cytuj:
Szczerze mówiąc to po tylu latach grania, nie mam zielonego pojęcia jak można oszukiwac w mmo (poza botami, ale jestem tego zdecydowanym przeciwnikiem), nawet w single player, nigdy ale to nigdy nie używałem /godmodeon. Nie mam zielonego pojęcia kim jest ten cały eagleeyes, ale jedno wiem na pewno, nie jest to odpowiedni człowiek do reprezentowania gildii,i nie chodzi mi tu bynajmniej o oszukiwanie w grze, która mnie w ogóle nie interesuje, ale o poziom jego wypowiedzi. Kiedy dołączałem do RL, miałem nadzieję na "dorosłą" gildię, jak to sam określił "wyeliminowanie się od anarchistycznych, emo jednostek", sorry eagle, ale swoim postępowaniem pokazujesz że jesteś właśnie takim emo - małolatem o zapędach anarchistycznych i krzywdzisz w ten sposób pozostałych graczy z gildii, a moge zapewnić ze 99% pozostałych członków to normalni ludzie, którzy brzydzą się oszustwem i pyskowaniem na forach (to że to jest twoje hobby do mnie nie przemawia eaglee, lepiej zacznij zbierać znaczki).


autor: Legend
Dzisiaj o 17:23:45

Czyzby niektorzy zaczynali otwierac oczy ? W koncu

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 16:56 
Cytuj  
@Zarri
Za chwilę od oczka się dowiemy że ten post napisałeś ty sam :roll:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 16:59 
Cytuj  
Zarri to nie są członkowie rl- tylko rekruci, którzy mieli dołączyć do oddziału w aionie. Nie mieli okazji nas poznać ani z nami grac.


BTW- konrador wreszcie zaczynasz normalnie mówić ;)


_________________
OrleOko czuwa...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 17:01 
Cytuj  
http://www.royallegion.pl/index.php?sho ... &p=25191&#

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 18:46 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Nie mieli okazji nas poznać ani z nami grac.


czyli szczesciarze :^)

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 19:04 
Cytuj  
Podsycajac troche flejm:

Draco napisał(a):
Powiem tak : wysysamy co tylko najlepsze z gry, "ownujemy" wszystkich, zabijamy wszystkie nadzieje na niepokonanych bosów i zostają tylko nienasyceni ... ;)


/discuss :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 19:09 
Cytuj  
mam lepszy cytat z dzisiaj:^)

eagleeyes napisał(a):
Witam,

oczywistą sprawą jest, że nigdy nikt z nas nie używał żadnych exploitów czy cheatów.


eagleeyes napisał(a):
Miarka się przebrała i jedna osoba z naszej grupy by chronić gildie przed takimi elementami zakupiła ich broń, specjalne oprogramowanie. Po zakupie okazało sie że skala zjawiska przekracza nasze wszelkie wyobrażenia. Od tej chwili wiedzieliśmy, że dalej grac nie będziemy. Zakupiłem więc również pakiet, by własnoręcznie wyciąć napastujące nas osoby. Moje wypowiedzi na mmorpg sa może nie na miejscu, ale to nie forum od jakichkolwiek wypowiedzi, to forum gdzie ludziom typu zarriego nie dam satysfakcji, tłumacząc moje zachowanie. Osoby anty-społeczne, wyrzutki polskiego społeczeństwa podchwyciły temat i mają radoche obrażając dobre imie RL. Cóz, mamy demokracje i wolność wypowiedzi i mają do tego prawo. Podsysam więc tam atmosfere, bo to specyfika tego forum a ja osobiście czerpie przyjemność, widząc jak ów niesławny zarri angażuje się w walke z naszą gildią.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 19:21 
Cytuj  
Koleś czerpie przyjemność z tego, że wyzywają go od debili i sugerują wypierdalanie.

Perwersja trochę.

Cytuj:
Osoby anty-społeczne, wyrzutki polskiego społeczeństwa podchwyciły temat i mają radoche obrażając dobre imie RL.


;D

W ogóle to na początku drugiego cytatu brakuje głośnego: TOWARZYSZE!!!

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 19:31 
Cytuj  
Jak ktos ma obecnie dostep, to przydaloby sie poprzeklejac zawartosc zamknietego forum RL. To co tam eagleeyes sobie wypisuje (o sobie w trzeciej osobie~) w typowym dla siebie RP belkocie to jest dopiero smiech.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 19:44 
Cytuj  
Plutonka napisał(a):
Oj, Zarri (BTW - tej Twojej sygnaturki jeszcze nie chwalilam - czadowa), .


dzieki Plutonka, twoja natomiast jakas taka niemrawa, wiec pozwolilem sobie cos stworzyc. Na razie wersja beta, ale staralem sie by postac na sigu byla jak najbardziej podobna do ciebie w realu

Obrazek


Ostatnio edytowano 1 lip 2009, 20:20 przez Zarri, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 19:50 
Cytuj  
roball napisał(a):
Zarri wyrywa dupy z forum o mmo na sygnaturki wyklepane w gimipie, poruchasz sobie zarri jak nic.


dobre roball, dobre, ale Plutonka juz za stara jest jak dla mnie, wiec bez obawy.
A tak w ogole to pilnuj swoich bamboszy po Joli Rutowicz :P


Ostatnio edytowano 1 lip 2009, 19:56 przez Zarri, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 19:55 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
roball napisał(a):
Zarri wyrywa dupy z forum o mmo na sygnaturki wyklepane w gimipie, poruchasz sobie zarri jak nic.


dobre roball, dobre, ale Plutonka juz za stara jest jak dla mnie, wiec bez obawy


To ją pojechałeś ehehehe, teraz na pewno dostaniesz, ale z liścia w ryj. :)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 20:17 
Cytuj  
Przykro patrzeć że Stopa broni bandę oszustów tylko dlatego, że jest z nimi w tej samej gildii - źle zrozumiana solidarność - wstyd:/

konrador napisał(a):
Jak ktos ma obecnie dostep, to przydaloby sie poprzeklejac zawartosc zamknietego forum RL.


Roballa już pytałeś?

@RL
Pewnie oczekujecie że każdy nowy gracz, ba każdy członek gildii będzie uczciwy i lojalny wobec gildii, dobre sobie. Teraz każdy który choć trochę interesuje się grami mmorpg wie że jesteście bandą oszustów i nie będzie miał moralnych hamulców żeby was okraść czy rozpowiadać o wszystkim co dzieje się w gildii bo jak to mówią okraść złodzieja to nie wstyd

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 262 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.