mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2010, 08:46 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Czym sie rozni koncert Behemotha od koncertu Dody ? IMHO tylko muzyka, nic wiecej, tak samo u Dody jak i u Behemotha wszystko jest komercyjnie wyrezyserowane, kazdy ruch sceniczny. Czysta komercha w ktorej nie ma miejsca na spontaniczna radosc z grania muzyki.

http://www.youtube.com/watch?v=sk59FSL8mL0

Bylem na Behe w Stodole. Doda stala na gorze. Chlopaki rozjebali klub konkretnie. Jebie mnie ich image sceniczny dopoki graja swietna muze.

@Mag Metal jako calosc jest niszowy. A juz ciezsze odmiany w szczegolnosci. Nie dla cipek po prostu. ehehe

Ogolnie to wypierdalac diskomuly od Behemotha i death metalu. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2010, 08:55 
Cytuj  
Doda raczej nie gra koncertów na całym świecie. Raczej zbyt wiele prestiżowych nagród nie zebrała. Behemoth jest niszowy, ale bardzo popularny w swojej niszy. Podobnie Vader.
W Skandynawii Polska kojarzona jest właśnie z tymi dwoma zespołami.
Nergal btw ma swój model gitary chyba - to nie jest wyróżnienie dla każdego. Nie trawię zbytnio black/death metalu, ale wydaje mi się, że facet ma hajsu znacznie więcej niż doda.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2010, 10:23 
Cytuj  
To nie Nergal na darciu tej bibli sie promuje tylko jakies obrazone oszolomy co to po latach to wyciagaja, chociaz ich tam nie bylo i po sadach go ciagna. Gdyby nie oni nikt by o ty nie wiedzial. Ja bylem na tamtym koncercie w uchu i nawet nie zauwazylem ze podarl bibile - cos tam latalo, ktos cos palil ale chuj mnie to wtedy obchodzilo. O tym, ze ja podarl dowiedzialem sie z mediow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2010, 10:34 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
To nie Nergal na darciu tej bibli sie promuje tylko jakies obrazone oszolomy co to po latach to wyciagaja, chociaz ich tam nie bylo i po sadach go ciagna. Gdyby nie oni nikt by o ty nie wiedzial. Ja bylem na tamtym koncercie w uchu i nawet nie zauwazylem ze podarl bibile - cos tam latalo, ktos cos palil ale chuj mnie to wtedy obchodzilo. O tym, ze ja podarl dowiedzialem sie z mediow.


Ta, też miałem być na tym koncercie ale w końcu znajomi poszli sami i też mieli 'wtf?' jak dowiedzieli się w mediach heheheh.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2010, 12:26 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Doda raczej nie gra koncertów na całym świecie. Raczej zbyt wiele prestiżowych nagród nie zebrała.


jak to nie zebrala? w zeszlym roku zdobyla 2 miejsce w MTV na najlepsza wokalistke europejską :>

Cytuj:
Nie trawię zbytnio black/death metalu, ale wydaje mi się, że facet ma hajsu znacznie więcej niż doda.


to dobrze, bo Doda woli facetow ktorzy nie leca na jej kase (jak bylo z Majdanem). Ona sama zarabia 200tys zl miesiecznie wiec sie nie przejmuje :>


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 6 maja 2010, 12:41 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Huragan napisał(a):
Czym sie rozni koncert Behemotha od koncertu Dody ? IMHO tylko muzyka, nic wiecej, tak samo u Dody jak i u Behemotha wszystko jest komercyjnie wyrezyserowane, kazdy ruch sceniczny. Czysta komercha w ktorej nie ma miejsca na spontaniczna radosc z grania muzyki.

http://www.youtube.com/watch?v=sk59FSL8mL0

Bylem na Behe w Stodole. Doda stala na gorze. Chlopaki rozjebali klub konkretnie. Jebie mnie ich image sceniczny dopoki graja swietna muze.

@Mag Metal jako calosc jest niszowy. A juz ciezsze odmiany w szczegolnosci. Nie dla cipek po prostu. ehehe

Ogolnie to wypierdalac diskomuly od Behemotha i death metalu. ;)



Metal niszowy? Od kiedy?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2010, 12:42 
Cytuj  
Od Kill'Em All.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2010, 13:17 
Cytuj  
W sumie to pewnie Dana masz racje, bo gdzies tamtem okres to schylek dobrej muzy w mediach. Wyparla ja era disko i kiczu, ktora trwa do dzis. O ile znam historie muzyki, tak stary nie jestem. To sie jednak tyczy heavy czy thrashu. Jesli chodzi i black czy death, ktore powstawaly pod koniec lat 80, to nigdy nie przebily sie do mainstreamu. Na MTV w latach 90 najciezsze co pamietam to chyba Sepultura. Dzis dla MTV rock i metal to odpowiednio U2 i Linkin Park. Roznica jest taka, ze fani Behemotha kupuja w znacznej mierze plyty, a zwolennicy gowienek ala LP ciagna z netu.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2010, 13:45 
Cytuj  
Muzyki nie komentuje - kwestia gustu, tez kiedys lubilem panthere, burzuma itp.
Ale na kiego chuja w meskiej muzycie (jak to mowi Blendamed nie dla pizd) wiekszosc 'artystow' ubiera sie w ten sposob:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pedaly?

Wiadomo, zaraz pojdzie argument, ze na manieczkach napierdalaja z gwiazdkami i bialymi rekawiczkami, a hip hop to obwieszone zlotem murzyny - z tym, ze to sa skrajne przypadki debilnych przedstawicieli do ktorych wiekszosc fanow muzyki elektronicznej sie nie przyznaje, lacznie ze mna, a w przypadku DM/BM/NSBM wszyscy CZOLOWI (wedlug fanow) przedstawiciele nurtu maluja farba mordy i chodza w latexie.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2010, 13:53 
Cytuj  
No ale Ty też podałeś skrajnych.

Pozerkaj sobie Amon Ammath, Rotting Christ - ja nie widzę żeby wyglądali jak małpy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2010, 13:55 
Cytuj  
Tyle że ja się z tobą nie zgadzam Torbled. Metal, jako szeroko pojęty gatunek i podgatunki z nim związane, stracił tylko w mediach. Muzycznie ma się świetnie. Powstają nowe kapele (i teraz jest to znacznie łatwiejsze niż kiedyś, hi internet), nowe style (sid, synth, math, dark-wave), liczba Metalowych Eventów na świecie jest znacznie większa niż kiedyś. et cetera.

Oczywiście że "klasyczny" Heavy Metal czy Black Metal jest w odwrocie, ale to już znak czasu.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2010, 13:58 
Cytuj  
No skoro ambitniejsi artysci nie maluja mord na bialo i nie nosza opietych lateksow na dupie to zwracam honor - pisalem na podstawie tego co tu czytam.

Widze zachwyty nad behemothem, spojrzalem na zdjecia z festiwali no i niestety 3/4 to małpy.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2010, 14:07 
Cytuj  
No ta bo Behedoda to ogólnie brute, gore i jesus h8.

Ale jeśli spojrzysz na klip albo na niektóre foty to nie mów, że nie wyglądają klimatycznie i są źle zrobione:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2010, 14:08 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Pedaly?


raczej Emo :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2010, 14:13 
Cytuj  
Cytuj:
Ale jeśli spojrzysz na klip albo na niektóre foty to nie mów, że nie wyglądają klimatycznie i są źle zrobione:


Kwiesta gustu, dla jednego są klimatyczne skóra, ćwieki i klimat "gothic dark fantasy cośtam", dla innego bluza z kapturem, spodnie z korkiem między kolanami i klimat blokowiska.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2010, 14:14 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ale jeśli spojrzysz na klip albo na niektóre foty to nie mów, że nie wyglądają klimatycznie i są źle zrobione:


tia, szczegolnie klimatyczna jest okladka ich nowej plyty Evangelion z Dodą w roli głownej :)

Obrazek


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2010, 14:39 
Cytuj  
I tak najlepszy jest klasyczny heavy metal, szkoda tylko ze jak odejda stare pryki( np. za kilka miechow kolejna plyta ironow, byc moze ostatnia) to w sumie nic nowego w tej materii dziac sie raczej nie bedzie :< Bo najlepsze plyty nadal wlasnie stara gwardia nagrywa IMO( Brave New World Ironow, Czy Heaven & Hell- mam nadzieje ze Dio sie wykuruje bo nadal ma zajebisty glos mimo prawie 70-tki na karku :))

A metal niszowy nie jest, byc moze najciezsze odmiany tak, ale patrzac na to jak bardzo znane sa zespoly typu Behemoth czy Vader to troche powatpiewam. No ale na pewno bardziej niszowi niz metal ktorego sam slucham, w tym przypadku musze trzymac strone milionow much :<


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2010, 15:11 
Cytuj  
Zarowno metal jak i pop oraz inne style muzyczne sa rownie podatne na komercje. Ja oceniam artystow po tym czy sa autentyczni w tym co robia czy tez dzialaja pod publiczke. Czy robia cos z wlasnych przekonan czy tez tylko by sie przypodobac publicznosci. Niestety Behemoth jest typowym przykladem komercyjnego black metalu, wszystko co robia jest tylko pod publiczke.
Przykladem osoby ktora nigdy nie ulegla komercjalizacji w metalu jest Ozzy :> On jest autentycznym metalem, i w zyciu prywatnym i na scenie.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2010, 15:22 
Cytuj  
kuźwa, stachursky rox :D
http://www.youtube.com/watch?v=E7zZmvQP ... re=related

od tylu brzmi jeszcze lepiej
http://www.youtube.com/watch?v=JicE03pg ... re=related


_________________
.


Ostatnio edytowano 6 maja 2010, 15:23 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2010, 15:23 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Zarowno metal jak i pop oraz inne style muzyczne sa rownie podatne na komercje. Ja oceniam artystow po tym czy sa autentyczni w tym co robia czy tez dzialaja pod publiczke. Czy robia cos z wlasnych przekonan czy tez tylko by sie przypodobac publicznosci. Niestety Behemoth jest typowym przykladem komercyjnego black metalu, wszystko co robia jest tylko pod publiczke.
Przykladem osoby ktora nigdy nie ulegla komercjalizacji w metalu jest Ozzy :> On jest autentycznym metalem, i w zyciu prywatnym i na scenie.


Jak powiedzial Lemmy komercja to smieszne slowo- jak nie chcesz zarabiac i sprzedawac plyt to siedz w piwnicy i nie wydawaj plyt. Jest jednak rozroznienie miedzy shitowata komercja a dobra komercja- robieniem dobrego( i nie "pod publiczke") produktu i sprzedawanie go. Co w tym zlego.
A ozzy jasne, W OGOLE nie ma nic wspolnego z komercja. Nic. Nic a nic. O wiele szybciej cos takiego moglbym powiedziec o lemmym lub dickinsonie. W black metalowcach( ale tylko niektorych, bo wiadomo ze to nie dotyczy calosci), troche mi brakuje dystansu do samego siebie, znaczy sie sa troche za powazni w tym co robia. Taki alice cooper jest zadeklarowanym katolikiem, ale nie przeszkadza mu to zeby na scenie zabawic sie w teatr i udawac demona/diabla/whatever. No i wlasnie- tylko udawac, a nie starac sie wszystkim wtlaczac do czachy ze oni sa ZLEM i jacy sa MHROCZNI. Akurat Behemotha to raczej nie dotyczy, z tego co widzialem Nergal potrafi odniesc sie z dystansem do swojej tworczosci itp


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.