mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 272 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 02:06 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
O, dzisiaj widzialem typa w szaliko-kominiarce, wie ktos gdzie takie cos kupic?:D. W sensie, dolna czesc kominiarki bylo mocna sciagnac w dol i sluzyla jako szalik.
Tylko nie takie typowo wojskowe ;f


ja tam dzisiaj po prostu morde owinalem szalikiem, bo myslalem, ze mi nos odpadnie :/


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 02:19 
Cytuj  
Ja mam nadzieje, ze zima odpusci przed swietami. Bede musial prawdopodbnoe przejechac pol polski pociagiem i nie usmiecha mi sie podrozowanie w takich warunkach naszymi super pociagami :)
A swoja droga, to kiedys takie zimy byly na porzadku dziennym i jakos dawano rade. Teraz popada mocniej 2 dni, przymrozi w nocy i juz tragedia. Miecy sie, kurwa, stajemy :(

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 09:04 
Cytuj  
KOLEJORZ!


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 09:28 
Cytuj  
Najbardziej wkurwiajacy sa debile w telewizji, ktorzy namawiaja na przesiadke z samochodu do komunikacji miejskiej. Wez kretynie jeden z drugim przejedz sie tramwajem Jerozolimskimi w Warszawie w godzinach szczytu, to momentalnie ci te durne pomysly wyparuja z rego pustego lba...

X.

PS. Kurwa 20 minut czekania na tramwaj na Poniatowskim, a i tak nie wsiadlem, bo byl zajebany ludzmi na maksa. Pierdole, wole stac godzine w korku, ale w wygodnym fotelu i w cieple, niz jechac w scisku z banda niemytego i smierdzacego bydla.


_________________
http://zaginiony.net

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 09:40 
Cytuj  
E tam, ja wsiadam na petli Goclaw w E-5, sadzam dupe na siedzeniu, zakladam sluchawki i mam w dupie cala ta bande ktora sie przewija przez droge.
Ta cholota, jesli nie stoisz w jej srodku, ma jeden plus. Generuje w chuj ciepla :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 10:03 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
E tam, ja wsiadam na petli Goclaw w E-5, sadzam dupe na siedzeniu, zakladam sluchawki i mam w dupie cala ta bande ktora sie przewija przez droge.
Ta cholota, jesli nie stoisz w jej srodku, ma jeden plus. Generuje w chuj ciepla :D


ktore jest wprost proporcjonalne do generowanego smrodu ;)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 10:07 
Cytuj  
hołota*


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 10:39 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Najbardziej wkurwiajacy sa debile w telewizji, ktorzy namawiaja na przesiadke z samochodu do komunikacji miejskiej. Wez kretynie jeden z drugim przejedz sie tramwajem Jerozolimskimi w Warszawie w godzinach szczytu, to momentalnie ci te durne pomysly wyparuja z rego pustego lba...

X.

PS. Kurwa 20 minut czekania na tramwaj na Poniatowskim, a i tak nie wsiadlem, bo byl zajebany ludzmi na maksa. Pierdole, wole stac godzine w korku, ale w wygodnym fotelu i w cieple, niz jechac w scisku z banda niemytego i smierdzacego bydla.


qft...

nie dosc ze dymalem dzisiaj 15 minut w tym sniegu bo tramwaje stanely to potem jeszcze dodatkowo czekalem 30 minut na autobus ktory sie spoznil... no dodatek z tylu wsiadl jebany syfiarz i tak jebalo w autobusie ze zastanawialem sie czy nie bedzie lepszym rozwiazaniem dymanie z buta

kurwa dlaczego sa tacy syfiarze, pierdolone brudasy.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 10:58 
Cytuj  
moze to niektorych obroncow pedalskich poruszyc, ale w ogole jaka takie kurwa syfiarskie menele pelnia role w spoleczenstwie ?

po chuj oni sa w ogole ?

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 11:03 
Cytuj  
Buahahahaha! Ale wy jesteście śmieszni. Wystarczyło, żeby śnieżek popadał 3 dni i już kultura "jaśnie panów" bierze w łeb. Drama na poziomie małolata, któremu pani piwka nie sprzedała. Idźcie pozew do Strassbourga złożyć cioty jedne. :lol:


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 11:14 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Buahahahaha! Ale wy jesteście śmieszni. Wystarczyło, żeby śnieżek popadał 3 dni i już kultura "jaśnie panów" bierze w łeb. Drama na poziomie małolata, któremu pani piwka nie sprzedała. Idźcie pozew do Strassbourga złożyć cioty jedne. :lol:


a co jestes takim jebanym brudasem syfiarzem? wypierdalaj matole.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 11:35 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=7ivz7cqXHKc

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 12:45 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Ja mam nadzieje, ze zima odpusci przed swietami. Bede musial prawdopodbnoe przejechac pol polski pociagiem i nie usmiecha mi sie podrozowanie w takich warunkach naszymi super pociagami :)
A swoja droga, to kiedys takie zimy byly na porzadku dziennym i jakos dawano rade. Teraz popada mocniej 2 dni, przymrozi w nocy i juz tragedia. Miecy sie, kurwa, stajemy :(


Ja co tydzien robie ~400 km pociagami i nie jest AZ TAK zle. Co prawda ogrzewanie kiedy trzeba to nie jest wlaczone, a kiedy nie trzeba- to jest, walka o miejsca wyglada jak walka o ogien, ale da sie przezyc. Taki praktyczny hint- nigdy nie stoj przed samym dworcem/peronem, tylko idz gleboko do tylu. Ludzie pchaja sie przed samym poczatkiem peronu, a pociagi jednak sa dosc dlugie, a wiec w tylnich wagonach zazwyczaj jest o wiele latwiej o miejsce.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 12:46 
Cytuj  
wkurwiaja mnie ludzie, ktorzy narzekaja na pogode.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 12:58 
Cytuj  
ludzie nie narzekaja na pogode tylko na to ze ten kraj kurwa nie funkcjaonuje jak spadnie 15cm sniegu i powtarza sie to co kurwa roku

powiem tylko ze polska jest chujowa, nie chce tu zyc ani pracowac

ludzie ktorzy zyja w wiekszych miastach to jeszcze luz bo sa tramwaje, autobusy i jakos sie to toczy z godzinnym opoznieniem ale dojedziesz, ale jak mieszkasz na wiosce pod 20-30 tys miasteczkiem to dostac sie do sklepu z jedzeniem jak nie masz swojego samochodu jest kurwa niemozliwe
a nawet jak masz swoj samochod to jest kurwa niemozliwe bo nikt tego nie odsnieza
zmeczony jestem ta codzienna chujowoscia, wczoraj z roboty wracalem 1,5h


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 2 gru 2010, 13:03 przez meterrr, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 13:01 
Cytuj  
ok to wypierdalaj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 13:05 
Cytuj  
na poludniu nie bylo -20 ale i tak wiatr spokojnie wyrabial z -15 , nad ranem
pod wieczor zaczelo jebac sniegiem tak ze nic nie bylo widac w promieniu 3 metrow

a teraz jest plusowa temperatura :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 13:06 
Cytuj  
ok wypierdalam
obronie inzyniera za 2 miesiace i na przyszly rok ide robic mgr do angli cioto i watpie zebym to wrocil biorac pod uwage ze na start inzynier w polsce dostaje 1,5 -2 k zł a tam to samo tylko ze w funtach
plus jest tez taki ze konczac pwr moge wyjechac na luziku do australi i to tez jest opcja - wiec za rok jak bedziesz stal w pizdowatym korku to przysle ci pocztowke z melbern


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 13:11 
Cytuj  
Przynajmniej tutaj pajaki w piwnicy nie osiagaja rozmiarow dloni


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 13:17 
Cytuj  
A Australi przecietny czlowiek nie zjada 10 pajakow w ciagu swojego zycia, w australi przecietny pajak zjada 10 ludzi w ciagu swojego zycia :D

A jak ktos napierdala ze sie nie da zyc jak nasra sniegu, to sorry. ale gdzie sie da? W USA zapieprzaja pickupami, wiec daja rade po sniegu. W UK malo pada, w australii jeszcze mniej. Ale jak w UK albo Australi spadnie 5cm sniezku to kaplica, mozesz z domu nie wychodzic :D. W USA zreszta podobnie, tylko tam zamykaja szkoly i zaklady pracy :D

http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,ne ... 13595.html - dobrze gada;)


Ostatnio edytowano 2 gru 2010, 13:20 przez tiomor, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 272 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.