mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 40  Następna strona

na kogo oddasz głos w wyborach 2011 ?
SLD 9%  9%  [ 16 ]
PSL 0%  0%  [ 0 ]
PiS 7%  7%  [ 13 ]
PO 17%  17%  [ 31 ]
inne 33%  33%  [ 58 ]
mam to w dupie 34%  34%  [ 60 ]
Liczba głosów : 178
Autor Wiadomość
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 17:02 
Cytuj  
Niah napisał(a):
pewnie dla pedałów, artystów na haju czy kosmodebila lepiej

Dla tych pewnie też, choć miałem raczej na myśli większość tzw. społeczeństwa która w życiu nie zobaczy wypłaty równej średniej krajowej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 17:05 
Cytuj  
Cytuj:
ta, dalej jesteśmy, ciągle robią z nas debili np offset, ale dla pisu zjebane usa to nadal główny sojusznik na świecie i oni kurwa mówią o wstaniu z klęczek

Dlatego ze polowa amerykanow ma podobny swiatopogląd. Typu, plaska ziemia, kreacjonizm, bog, bog, bog, ojczyzna etc. Tak w duzym streszczeniu.

Przeciez sie nie będą baradć z żydo-ateistyczno-komusnistcznym spiskiem na swoim własnym kontynenecie


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 18:05 
Cytuj  
Z dobrych stosunkow z Rosja podobnie jak z dobrych stosunkow z USA nic dla polskiej gospodarki nie wynika. Dobre stosunki = mozemy was ruchac w dupe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 18:10 
Cytuj  
Stosunki zazwyczaj polegaja na ruchaniu. Gorzej jak sie po niewłaściwej stronie znajdzie..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 18:11 
Cytuj  
Niah napisał(a):

Mendol napisał(a):
no tu rodzi sie kolejne pytanie. czy wiecej zarabialismy grajac rosji na nosie, robiac nieduze interesy na wschodzie, czy wiecej exportujac do rosji.
na papierze wszystko pieknie wyglada, ale w praktyce juz troche mniej.


dla paru ton więcej wysłanych ziemniaków czy czego tam, chcesz żebyśmy zgadzali się na działanie przeciwko naszemu interesowi, no nieźle

pierdole kwiaty złożone przez miedwiediewa, działanie na pokaz dla lemmingów głosujących na po


chodzi bardziej o to zeby nie bruzdzic ruskim na ich podworku, zeby nie latac jak kretyni z poparciem dla ukrainskiej pomaranczowej rewolucji, albo innych gruzinow - widziales zeby niemcy tam zapierdalali ?? zamiast tego dogadywali sie odnosnie nord stremu

i dlatego nigdy nie zaglosuje na kaczynskiego - ten chyba obral sobie za zyciowy cel dojebac ruskim


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 19:06 
Cytuj  
weź mnie nie załamuj, nie zachowuj się jak ta kurwa chamberlain


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 19:14 
Cytuj  
Niah napisał(a):
weź mnie nie załamuj, nie zachowuj się jak ta kurwa chamberlain

Obrazek

Co masz do Anjin-sana? ;[


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 19:16 
Cytuj  
pocieszny jesteś


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 19:19 
Cytuj  
Ja ciebie tez.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 20:58 
Cytuj  
PO ma akurat dużo dobrej prasy na Zachodzie, ogólnie jak przegladam cnn, bbc, czy też guardiana co jakiś czas, to jeżeli jest coś o nas, to jest jak najbardziej w pozytywnym świetle. Czasem jakies lewackie gówna tylpuEl Pais czy niemieckie szmatławce nas pojadą, ale chuj im w dupę, kto by sie nimi przejmował.

Wiadomo, ze PO to plastusie bez własnego zdania, ktore nic nie zrobią, ale będę na nich głosował bo są i tak 100 x lepsi od PiSu, zajebiście, że jarek sobie strzelił w stopę z tym śląskiem jak chuj, nie ma już żadnych szans na wygranie wyborów. Jako studenta stosunków mnarodowych i bezpieczenstwa strategicznego (bezrobotny cwel, co poszedl na łatwizne jestem h3h3h3h3h3 taktak) mam taki fetysz, ze na polityke patrze głównie pod kątem polityki zagranicznej i tu wiadomo, że PO geniuszami nie są, ale jest lepiej niz gorzej.

Na pewno dużo lepiej niż za PiSu kiedy w UE bylismy stękającymi lamusami, wkurwiającymi wszystkich, a i tak gówno z tego mieliśmy. Jakoś w miarę układamy stosunki z Rosją, chociaż wiadomo, że zawsze nas będą ruchać w dupę, to i tak to zmierza w dobrym kierunku. Murzyn w koncu zechciał ruszyc dupę i przyjezdza do Polski, organizujemy szczyt państw Środkowej Europy, to też o jakiejś pozycji świadczy. Z Niemcami się kumamy dobrze w chuj, co jest nam najbardziej na rękę. W lipcu obejmujemy przewodnictwo w UE, nie wyobrażam sobie tego za kadencji PiSu, ktory by podporzadkował wszystko katastrofie smolenskiej i siedzial i stękał, i sapał w Brukseli żeby dzbany z miodem w dłoń i hujalże na Moskwę.

Chujowo trochę, że nasza wschodnia flanka nam idzie słabiej niż mogłoby być, zakompleksione Litwiny skaczą za bardzo zamiast się ogarnąć i normalnie współpracowac, tak samo Białoruś, też kompleksy po Ksiestwie Litewskim i polonizacji im zostały, a szkoda, bo wbrew mediom to nie jest taki zjebany kraj i możnaby z nimi dużo zdziałać. Chociaż po wczorajszym zamachu zorganizowanym przez Łukaszenkę to demokracji tam bedzie jeszcze coraz mniej. No i Ukraina, nasapaliśmy się tam, że ja pierdolę, a przyszedł Janukowycz, przedłuzyl z Rosją umowę o flocie sewastopolskiej w zamian za tani gaz i chuj, wiadomo po czyjej stronie siedzi, chociaz miłoby było jakby ten cały wschodni blok Rosja i jej pieski + Polska jako reprezentant UE się trzymały razem.

Najfajniejsza rzecz w polskiej polityce zagr. sobie zostawiłem na sam koniec, zeby nie było smutaśno - kurwa podpisalismy z Izraelem umowę wojskową niedawno, nie mam pojecia czemu to przeszło zupełnie bez echa, społeczeństwo by się oburzyło że Rzydy przebrzydłe czy co? Syjony mają bodajże 2gą najlepszą armię na świecie z racji swojego położenia geopolitycznego i mamy od nich dostawać samoloty bezzałogowe, ktore mało kto posiada w Europie, nad tym wszystkim piecze sprawują Amerykanie i fapfapfap uskuteczniam jak to wszystko wypali, chuj tam nawet mogą wysyłać nasze kontyngenty do Izraela żeby rozpierdalać sandniggerów w razie konfliktu, w takim towarzystwie warto się trzymać, mimo że chuje się dopierdalają o zwrot kamienic. Elo walloftext chyba wyszedł trochę.


Ostatnio edytowano 12 kwi 2011, 21:02 przez WinterS, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 21:01 
Cytuj  
rzydy? to ty raczej stódent jestes :)

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 21:04 
Cytuj  
myślisz że to nie było zamierzone ;)?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 21:04 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
rzydy? to ty raczej stódent jestes :)


rzydy ftw


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2011, 02:50 
Cytuj  
WinterS, prześlij swój post młodzieżowce PO, dobry materiał do analizy opinii wyborców i tworzenie pr na kolejne parę lat.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2011, 21:09 
Cytuj  
bump :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2011, 21:45 
Cytuj  
brakuje w tej ankiecie Palikota :(


_________________



**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2011, 22:24 
Cytuj  
Palikot oprócz tego ,że miał/ma rację z komisją majątkową i całym przekrętem przy "oddawaniu" kościołowi majątku jest dla mnie nikim tylko klaunem.

Spoko mimo tego jest bystry i czasem jest dobrym obserwatorem ,ale tam powinien pozostać , nie wyobrażam go sobie jak rządzi ,kurwa to jak lpr bis by było tylko ,że z lewej strony tym razem.

Jakby do koalicji nie miał szans wejść to jeszcze ale teraz? nie na pewno nie

Nie widzę nikogo na kogo miałbym ochotę oddać głos tbh ,włączając w to małe partie :/

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2011, 23:27 
Cytuj  
Ja postanowiłem, że głosuje na Palikota, bo ma jakieś konkretne postulaty, z którymi w dużej mierze się zgadzam.

No i dobrze trolluje Jarka.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2011, 23:42 
Cytuj  
Ja na Palikota glosuje, jako jedyny ma postulaty, ktore mnie przekonuja.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2011, 07:20 
Cytuj  
co do Palikota

http://wybory.onet.pl/parlamentarne-201 ... lnosc.html


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.