mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 08:11 
Cytuj  
ci, o ktorych piszesz, musza tak robic, gdyz w 90% sa to uzytkownicy vag 1.9 tdi, ewentualnie starych fordow / skody - stare konstrukcje, ktore nie zniosa takich przeciazen jak nowe STi, o ktorym ktos wspominal (wybuchl silnik, wtf?). taki atos / matiz potrafi sie przewrocic przy 70/80 kph na ostrzejszym zakrecie. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 08:34 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Yuurei napisał(a):
280 po autostradzie a jak pojawia się zakręt albo deszcz, lub nie daj Boże śnieg, to 40 na godzinę i ojej, ojej :-)


Oczywiscie, ze jak jest snieg i duzy ruch to jezdze ostroznie - tyl naped nie wybacza bledow, dlatego takie pizdeczki jak ty nie powinny w ogole do samochodow z tymze wsiadac.

Moze zabrzmie tczewiakowo, ale fury dziela sie na :

rwd - auto dla faceta

naped na 4 - mieszkam na wiosce, kupuje dupowoz na snieg (quattro), zapierdalam po torach (STi, Evo)

oska - jestem kobieta, jade na zakupy; ewentualnie jestem pizdeczka i sie boje, ze w zimie nie podolam


RWD dla faceta? Bo co, bo troche trudniej sie prowadzi? Kwestia przyzwyczajenia.

Wszystkie porzadne sportowe auta maja AWD (i nie 4WD). Jakby sie uprzec to i z napedem na przod da sie cos znalezc jak Mazda 3 MPS z podciagnieta moca (360KM) czy Dodge Caliber SRT4 (350KM).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 08:37 
Cytuj  
tak mi sie przypomnial stary kawal:
- za szybko jechalem panie wladzo?
- nie, za nisko pan lecial.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 08:53 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
motocyklistow kilku przewiozlem. na masce

Aspirujesz do bycia mordercą? Coz, wszystkiego mozna sie spodziewac po forumowych trollach. Choc podejrzewam, ze bez monitora i klawiatury jestes bardzo malutki.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 08:58 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Daedrael napisał(a):
motocyklistow kilku przewiozlem. na masce

Aspirujesz do bycia mordercą? Coz, wszystkiego mozna sie spodziewac po forumowych trollach. Choc podejrzewam, ze bez monitora i klawiatury jestes bardzo malutki.

X.


To i twoje spojrzenie z avatara i robi sie groznie


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 09:02 
Cytuj  
Damien napisał(a):
Wszystkie porzadne sportowe auta maja AWD (i nie 4WD). Jakby sie uprzec to i z napedem na przod da sie cos znalezc jak Mazda 3 MPS z podciagnieta moca (360KM) czy Dodge Caliber SRT4 (350KM).


widze, ze trafil sie znawca tematu. shelby, corvette, pagani, MPower, AMG czy chocby najnowszy Aston One77 - wedlug ciebie to nie sa porzadne sportowe auta, bo wszystkie maja rwd. dla mnie to sa topowe sportowe fury, ale ja sie chyba nie znam.

a MPS nie jest "porzadnym sportowym autem", tylko zwyklym hot hatchem, czyli namiastka sportu. Podobnie Focus ST, Golf GTI, Civic Type R, Megane RS... ta ostatnia jest najszybszym autem przednionapedowym na swiecie (265KM), myslisz, ze czemu nie powstaja 500+ konne potworki z FWD?

Xanth napisał(a):
Daedrael napisał(a):
motocyklistow kilku przewiozlem. na masce

Aspirujesz do bycia mordercą? Coz, wszystkiego mozna sie spodziewac po forumowych trollach. Choc podejrzewam, ze bez monitora i klawiatury jestes bardzo malutki.

X.


nie. nie aspiruje nawet do bycia trollem, bo zdarza mi sie to raz na ruski rok, ale jak czytam takich znawcow, to po prostu musze, bo twardymi faktami sie z debilami nie dyskutuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 09:37 
Cytuj  
jak na razie to nie podales jeszcze zadnych faktow, tylko szczekasz jak wsciekly kundel.
10 lat temu moze twoje pierdolenie zrobiloby na kims wrazenie, ale w tej chwili to jestes jedynie srednio zabawny.
moze i masz pojecie o samochodach ale na tym sie konczy. mam wrazenie, ze znowu jakis 20 latek dorwal sie do klawiatury.

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 09:44 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Damien napisał(a):
Wszystkie porzadne sportowe auta maja AWD (i nie 4WD). Jakby sie uprzec to i z napedem na przod da sie cos znalezc jak Mazda 3 MPS z podciagnieta moca (360KM) czy Dodge Caliber SRT4 (350KM).


widze, ze trafil sie znawca tematu. shelby, corvette, pagani, MPower, AMG czy chocby najnowszy Aston One77 - wedlug ciebie to nie sa porzadne sportowe auta, bo wszystkie maja rwd. dla mnie to sa topowe sportowe fury, ale ja sie chyba nie znam.

a MPS nie jest "porzadnym sportowym autem", tylko zwyklym hot hatchem, czyli namiastka sportu. Podobnie Focus ST, Golf GTI, Civic Type R, Megane RS... ta ostatnia jest najszybszym autem przednionapedowym na swiecie (265KM), myslisz, ze czemu nie powstaja 500+ konne potworki z FWD?

Xanth napisał(a):
Daedrael napisał(a):
motocyklistow kilku przewiozlem. na masce

Aspirujesz do bycia mordercą? Coz, wszystkiego mozna sie spodziewac po forumowych trollach. Choc podejrzewam, ze bez monitora i klawiatury jestes bardzo malutki.

X.


nie. nie aspiruje nawet do bycia trollem, bo zdarza mi sie to raz na ruski rok, ale jak czytam takich znawcow, to po prostu musze, bo twardymi faktami sie z debilami nie dyskutuje.

Porzadne sportowe = zasiegu normalnego czlowieka a nie bogacza, chyba oczywiste. Nie mowie o profesjonalnych. I oczywiscie ze nie robi sie FWD 500 HP bo i te po 350 juz maja kontrole momentu obrotowego zeby nimi nie miotalo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 11:08 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jak na razie to nie podales jeszcze zadnych faktow, tylko szczekasz jak wsciekly kundel.
10 lat temu moze twoje pierdolenie zrobiloby na kims wrazenie, ale w tej chwili to jestes jedynie srednio zabawny.
moze i masz pojecie o samochodach ale na tym sie konczy. mam wrazenie, ze znowu jakis 20 latek dorwal sie do klawiatury.


Dla którego "AMG" oznacza sportową furę ^^

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 12:08 
Cytuj  
Nie mow, ze jestes nastepnym leszczem, ktory uwaza, ze mercedes od amg to wciaz mercedes. wyprowadze cie z bledu - tak nie jest. ma gwiazde na masce, ale to nie ma nic wspolnego z cywilnymi mercami. samochod jest praktycznie od podstaw budowany przez tunerow z amg. chyba, ze nie o tym mowiles, a po prostu amg nie jest dla ciebie sportowa fura, w takim razie chetnie uslysze jak klasyfikujesz C63 Black Series

To samo z MPower, czy MPerformance (Performance czyli posrednia polka miedzy cywilem a MPower - jak M550d czy 135i).


Prowokacje o autostradowej jezdzie i motocyklistach na masce odniosly sukces, choc nie wiem skad ten rage. Smiesza mnie niektorzy z tym swoim podejsciem, ze szybka jazda = niebezpieczna jazda. Uwierzcie, ze niekiedy jest wrecz odwrotnie i zawalidroga powoduje zajebiste zagrozenie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 12:18 
Cytuj  
alez w tym przypadku ci wierzymy, co wiecej czesc z nas pewnie sie z toba zgadza.
masz jednak zajebisty problem z przekazem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 14:24 
Cytuj  
mysle jednak ze wieksza krzywda moze sie stac przy 150 niz jadac 60. Ale wyprowadz mnie z bledu, BO wydaje mi sie ze dziadek ktory jedzie fura 60 nie zabije nikogo a szczeniak w golfie trojce zapierdaljacy 150 juz predzej.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 14:31 
Cytuj  
a moz elepiej tak pojezdzic?
http://www.rallyandracing.pl/scheffler- ... filmy.html
poznaniaki, moj znajomy pilot ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 14:31 
Cytuj  
A to nie chodzi o to, że kupując szybkie auto od razu stajesz się świetnym kierowcą? Np. w pakiecie dealerskim są umiejętności jako bonus. No bo przecież nie chodzi o taki banał, że są dobrzy kierowcy w szybkich autach na drogach, którzy poradzą sobie z szybkością lepiej niż przeciętniak w Passacie jadący zgodnie z przepisami (czyli zawalidroga).


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 14:34 
Cytuj  
jak Ci ktos zajedzie droge na zatloczonej pelnej sniegu dwupasmowce to chuja zrobisz. itp. a jeszcze bedzie Twoja wina za niedostosowanie predkosci do warunkow ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 14:40 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Np. w pakiecie dealerskim są umiejętności jako bonus.

W pakiecie BMW i Audi dostajesz dodatkowo niesmiertelnosc.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 14:54 
Cytuj  
Cytuj:
A to nie chodzi o to, że kupując szybkie auto od razu stajesz się świetnym kierowcą? Np. w pakiecie dealerskim są umiejętności jako bonus. No bo przecież nie chodzi o taki banał, że są dobrzy kierowcy w szybkich autach na drogach, którzy poradzą sobie z szybkością lepiej niż przeciętniak w Passacie jadący zgodnie z przepisami (czyli zawalidroga).

Smiejecie sie ale w sportowych autach (niech bedzie pseudo-sportowych, wiadomo o co chodzi) zazwyczaj sa lepsze hamulce, utwardzone zawieszenie, naped na 4 kola etc wiec zoltodziob ktory wsiadzie do takiej maszyny, jezeli jedzie poprawnie, stanowi mniejsze zagrozenie niz w zwyklym modelu, gdyz auto po prostu lepiej sie trzyma drogi i lepiej zachowuje. Inna sprawa ze dostepne przyspieszenie daje wieksza sklonnosc do szalenstw.

Cytuj:
jak Ci ktos zajedzie droge na zatloczonej pelnej sniegu dwupasmowce to chuja zrobisz. itp. a jeszcze bedzie Twoja wina za niedostosowanie predkosci do warunkow ;p

Znajomy pare lat temu jechal zima na trasie jakas podrzedna droga, zaspy z obu stron byly takie ze bylo strasznie wasko. W pewnym miejscu bylo jeszcze weziej i obtarl sie mocno z jakims busem, ktory jechal w przeciwnym kierunku. Nie mogli sie dogadac i wezwali policje, w efekcie obydwaj dostali mandaty za niedostosowanie sie do warunkow jazdy (czyt. ktorys powinien sie zatrzymac i przepuscic drugiego).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 14:57 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Nie mow, ze jestes nastepnym leszczem, ktory uwaza, ze mercedes od amg to wciaz mercedes. wyprowadze cie z bledu - tak nie jest. ma gwiazde na masce, ale to nie ma nic wspolnego z cywilnymi mercami. samochod jest praktycznie od podstaw budowany przez tunerow z amg. chyba, ze nie o tym mowiles, a po prostu amg nie jest dla ciebie sportowa fura, w takim razie chetnie uslysze jak klasyfikujesz C63 Black Series

To samo z MPower, czy MPerformance (Performance czyli posrednia polka miedzy cywilem a MPower - jak M550d czy 135i).


Prowokacje o autostradowej jezdzie i motocyklistach na masce odniosly sukces, choc nie wiem skad ten rage. Smiesza mnie niektorzy z tym swoim podejsciem, ze szybka jazda = niebezpieczna jazda. Uwierzcie, ze niekiedy jest wrecz odwrotnie i zawalidroga powoduje zajebiste zagrozenie.


Nie wszystkie AMG decydują o sportowym charakterze stąd się je klasyfikuje.

Twoja prowokacja jest o kant dupy potłuc bo gdyby to co piszesz miało choć cień racji nie byłoby durnych ograniczeń i wielu krajach EU nie dostawałbyś drakońskich mandatów z zakazem wjazdu włącznie za przekroczenie prędkości.
Także jeśli nie trollujesz to po prostu pierdolisz takie głupoty, że aż chce mi się topic zamknąć bo ciężko mi uwierzyć, że taki dres postuje tutaj na forum.

Tak wiem, że jadąc S600 i wchodząc w zakręt 170-180 km/h trzymam się jak przyklejony i tylko czuję jak mi zawieszenie pracuje. Wiem też. że przyspieszając Bentleyem wciskając nogę w podłogę nawet na centymetr nie przesunie mnie na lewo czy prawo. Wiem też co potrafi zrobić debil mechanik, któremu powierzasz swoje xk8 bo chciał się przejechać po Sopocie i mu nie wyszło po deszcz popadał.

Nie zmienia to faktu, że przekraczając pewną prędkość narażasz innych nawet jeśli się Tobie nie stanie.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 15:27 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Nie wszystkie AMG decydują o sportowym charakterze stąd się je klasyfikuje.


nawet szympans by zrozumial o czym pisalem. ty za to na sile starasz sie udowodnic, ze amg nie rowna sie sport. doskonale zdaje sobie sprawe, ze sa klasy E, S AMG, ktore nie maja nic wspolnego ze sportem, procz zajebistej mocy, bo to sa jebane limuzyny.

co do reszty, to przyjalem skrajna postawe wobec tych, ktorzy sie wypowiadali w stylu "jak szybko jezdzi to debil, potencjalny zabojca" etc. i ja i oni nie maja racji w 100%, eot z mojej strony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 15:44 
Cytuj  
Jest różnica między dynamiczną a szybką jazdą.
Wszyscy skaczą z radości, że już nic nie napiszesz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.