mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 paź 2003, 19:31 
Cytuj  
Ja kocham Lublin.

Na zachod cie ciagnie? :wink:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 paź 2003, 20:07 
Cytuj  
Zawsze mi sie wydawalo ze on jest na poludniowy wschod :grin:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 paź 2003, 20:17 
Cytuj  
Zalezy z ktorej strony patrzec... Najwidoczniej lekko pomylilem sie w twojej ocenie ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 paź 2003, 20:23 
Cytuj  
Cytuj:
2003-10-24 10:31, Mazee napisał:

Nie wiem kiedy i w jaki sposob to sie odbylo ... ale juz w takim razie staje sie poje$#@$ - taka cicha i czasami niecicha wojna miedzy tymi serwisami.


Widze ze jako założyciel MMOGspot jestem nie w temacie. Ciągle dochodzą mnie Z OBU STRON "barykady" słuchy o jakiś tam wojnach podjazdowych, bataliach, zakulisowych intrygach o których nie mam bladego pojęcia :grin:.

Ja osobiscie to co ma miejsce określam mianem konfliktu między pojedynczymi osobami z MMORPG.PL i MMOGspot.com. Nie jestem nota bene pierwszą osobą która wyraziła tu taki pogląd. No i niestety na to ze ktoś z kimś sie bardzo nie lubi nie mam żadnego wpływu bo nie zmusze nikogo do zmiany swoich prywatnych odczuć w tej czy innek kwestii .

Co do wypowiedzi Carola na temat oceny MMOgspot - ma pełne prawo do wyrażania swojej opinii - również negatywnej. Ja wielokrotnie na wortalu pisałem ze jestem otwarty na wszelkie uwagi i podawałem mail na który mozna je wysyłać. Ale i na MMOgspot nie brakuje osób które wypowiadają z kolei niepochlebie recenzje o MMORPG.PL. Pytanie tylko czy mamy tanczyć w takt tej muzyki i czy nie lepiej potraktować takie wypowiedzi jako słowa samych autorów a nie NASZE. Zresztą co widać - ownerzy obu serwisów nie wyrażają swoich opinii na temat drugiej strony tej urojonej barykady. I słusznie :wink:.


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 paź 2003, 20:32 
Cytuj  
koniec?

a tak na serio mclaren powiedz mi jak chciales mu sdi odciac?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 paź 2003, 22:01 
Cytuj  
Mclaren to haxor ;p
Mimo i tak odciac sie nie da... najwyzej zablokowac na jakis czas polaczenie ddosem ;p ale watpie zeby ktos taki mogl to zrobic


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2003, 08:30 
Cytuj  
Ashton mózgu, przecież to ty jesteś największym haxxorem na świecie. buhaha

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2003, 23:54 
Cytuj  
Ale zartownis z tego Marka ;(

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2003, 01:17 
Cytuj  
taaaa malo co z krzesla nie spadlem :<

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 17:13 
Cytuj  
Z nieokielznana, nieukrywana,szczera, wielka, z glebi serca plynaca, radoscia pragne oznajmic, ze na forum mmogspot tworca i przodownik kiepskiej strony o grze World of Warcraft-imć Laren vel McLaren- po pol roku dzialalnosci pelnej esktrawaganckich pomysłow i rozwiazan w koncu poszedl po rozum do glowy i zastanawia sie nad usunieciem swojego smierdzacego cielska ze spolecznosci WoW.

Nie tylko zostal olany cieplym moczem przez swoich kompanow z druzynki redakcyjnej, poznal sie rowniez na nim Blizzard("(...)blizzard nas olal") i chwala Bogu wieksza czesci polish community.

JEDNAK JEST SPRAWIEDLIWOSC NA TYM SWIECIE.

zródlo:
http://www.mmogspot.com/wortal/index.ph ... 9&start=45

_________________
SPOCZYWAJ W POKOJU

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: MoPs dnia 2004-03-03 17:14 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 17:56 
Cytuj  
Nie chce być swinia ale mogłes przy okazji dodac za co sam wyleciałes z innego serwisu :razz:


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 18:41 
Cytuj  
taaaaa z jakiego bo nie bardzo kojarze :smile:
panie Ice ulega pan pozorom...

i prosze nie robic off-topica w moim ulubionym threadzie :smile:


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 19:20 
Cytuj  
Mops czy ty aby na pewno masz cos pod czaszka czy przez przypadek napchali ci tam waty jak sie urodziles?

Moze to pochwalisz sie swoim koleszkom jak to codziennie non-stop siedzisz (bo cie widze), na najgorszym Twoim zdaniem serwisie i sledzisz kazdy jeden moj post LOL
Jakas schize zlapales co? :smile: hehe...

Wiesz co jest dobre w Takich pacanach jak ty :smile: nigdy sie nie zmieniaja, nawet jak dorosna to sa debilami... az milo Mops, ze postanowiles sie przypomniec ze swoim marnym jestestwem :grin: Znowu bede mial sie z czego smiac hehe...

Blizz nas olal jak ciebie Twoi najlepsi koledzy calkiem niedawno :grin:
Teraz przyszwedales sie tutaj i starasz sie nowych kolegow poznac ale zareczam ci ze ta metoda ich nie zdobedziesz nigdzie...

A na koniec Mops nie bierz wszystkiego doslownie :smile: - sprawdz w slowniku co to metafora bedzie ci czasem latwiej zrozumiec czyjs post :smile: o ile to w ogole mozliwe...

To z czego jeszcze chcesz sensacje robic? moze ci cos jeszcze napisac ? :smile:

Wiesz ostatnio malo mam czasu na wwc.pl - gram juz z pol roku w AO i jakos nie spieszno mi do WoW, napisze ci wiecej zaczynam czarno ta gre widziec...

Co by tu jeszcze... aha nic specjalnie ciekawego sie nie dzieje ostatnio z WoW wiec nie piszemy newsow, szkoda tak przepisywac bez sensu rozne pierdoly od innych jak ty to lubisz :smile:

aaa i pewnie zaczniemy rozwijac wwc jak WoW wreszcie wyjdzie o ile w ogole...

juz nie wiem co by ci dac do plotkowania...
Moze masz jakis pomysl? :smile:

Jest jeszcze kilka serwisow o grach moze i tam dawaj newsy o mnie i wwc? co? heeh...

beczke mam z ciebie chlopie jak zawsze :grin:

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 19:36 
Cytuj  
Laren pojecie "kolega" to nie tak jak Ty z Elementem, ze mu w dupcie wjechales az milo, takich kolegow to Ty masz pewnie na peczki :smile:
Ksywami zarzuc facet, ksywami, a nie operuj danymi z ksiezyca, jak to zwykle masz w zwyczaju :]
Dla Twojego dobra, Laren, lepiej zeby WoW wogole nie wyszlo, bo nie chce sie wstydzic ze jestem Polakiem jak zawitasz na server Europe.
A btw. Odrzucenie z fsp mozesz mi zawdzieczac sporo tam bylo mojej inwencji tworczej :smile:


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 19:41 
Cytuj  
LOL MoPs czy ty w ogole zdajesz sobie sprawe jaki jestes glupi? :smile:
Pewnie nie, to tak jak z alkoholikami, oni nie wiedza ze nimi sa...

A wstydzic sie i tak powinienes z taka wiedza, slownictwem i poziomem przegrywasz nawet z pijaczkami sklepowymi :smile:


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 19:45 
Cytuj  
Cytuj:
2004-03-03 19:41, Laren napisał:
(...)jestes glupi? :smile:


the last act of defense ? :>
no dalej Laren po newsach na wwc.pl wiem ze stac Cie na wymyslenie czegos lepszego :smile:

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 19:54 
Cytuj  
Jakos mi sie nie chce z takim cwokiem polemizowac MoPs :smile:
Szkoda mojego cennego czasu na taki smieszny twor przypadku jak ty.

Wracaj do swoich zabawek...
Chyba ze masz cos jeszcze to spamowania to sie nie krepuj... moze ktos bedzie chcial tracic czas na czytanie tych bzdetow ktore z siebie wylewasz...

Nara


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 20:15 
Cytuj  
wpierdolibys mclarenowi kondrador ?
jestes chudy jak patyk i blady jak chuj

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 20:20 
Cytuj  
Laren, jesli nie ja to ktos inny na tym, jak i na innych forach zdobyles juz sobie sympatie wielu :smile:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 20:20 
Cytuj  
A wstydzic sie i tak powinienes z taka wiedza, slownictwem i poziomem przegrywasz nawet z pijaczkami sklepowymi

~!!!
A fakty mowia same za siebie. Wystarczy przejsc sie pare stron do tylu w threadzie, zeby zapoznac sie ze wszystkimi blyskotliwymi wypowiedziami Larena (cytaty i nie). gg

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.