mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 13:46 
Cytuj  
embe, to napisz jeszcze coś o powiązaniach biznesowo-polityczno-medialnych po PRL, bo jeszcze o tym nie pisałeś. TVN trzyma wysoki poziom... chyba w standardach Kazachstanu.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 14:23 
Cytuj  
W sumie nadaje sie do smiesznych, ale wrzuce tutaj:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/niesiolo ... echl/bjc4z

a tu nagle jebs:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tns-pols ... proc/kn8f7

Ja sie usmialem. Takze z jakosci sondazy.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 14:27 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jakbyś czytał moje posty, a nie swoje urojenia to dawno byś wiedział jaką mam opinię o poziomie TVN. I nie ma to nic wspólnego z linią polityczną tej stacji.


łał gratuluje zmiany pogladow. Kto nam teraz bedzie z nalezytym namaszczeniem i patosem cytowal Tuska?

Mendol - ja TV w ogole nie ogladam. Newsy wole przeczytac, juz pisalem, ze mnie irytuje ostatnia moda na dostarczanie informacji w formie filmiku.
Odzwyczailem sie jeszcze w Wwie - 6-7 lat bez TV i jakos nigdy nie zatesknilem ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 14:34 
Cytuj  
Po pierwsze zacytuj mnie albo spierdalaj, teraz moda na cytaty. A po drugie wolę kolejne 4 lata z PO niż jeden rok z PiS.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 14:36 
Cytuj  
no przesadziles teraz tor :)
niestety ja wole 'nowa' partie u wladzy, ktora znowu naobiecuje i byc moze tym razem cokolwiek spelni.
bo na kolejne 4 lata ruchania przez po na kazdym kroku, nie mam sily.

wczoraj gus podal dane odnosnie sredniej pensji u nas w kraju, wyszlo im chyba cos kolo 4500 brutto.
dane pensji na etacie.
heheh na chuj ten gus to naprawde nie wiem.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 14:39 
Cytuj  
wiadomo lepsze kolejna kadencja rozbudowywania aparatu biurokratycznego, podnoszenia podatkow i innych naleznosci, wykladania sie przy kazdej probie jakiejkolwiek reformy (sluzba zdrowia np.), czy afery na kolosalne pieniazki przy okazji doprowadzajace do bankrutcwa setki polskich firm, niz PiS, ktory na 100% znow rozpeta wojne z ruskimi i niemcami zamiast im ssac pale jak na slavika przystalo.

/clap
/clap
/clap

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 14:42 
Cytuj  
Mendol ja nie wierzę w żadne zmiany. PO dla mnie ma jedną zaletę, są przewidywalni. Reformy proponowane przez PiS to populizm i socjalizm. Gowin i jego koledzy? Raz że konserwa dwa, że hipokryta. Resztę pominę litościwym milczeniem.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 14:43 
Cytuj  
No, teraz zrobić /poll w Polsce, które statystyczne małżeństwo ma 9k brutto w domu:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 14:47 
Cytuj  
Jakie 4.5? Podali, że średnia w 2013 była ~3800 w sektorze przedsiębiorstw. Średnią komuś wytłumaczyć? ;)


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 14:51 
Cytuj  
Tor, ale to troche jak bys byl smiertelnie chory i wybral polozenie sie i spokojne umieranie zamiast ryzyka terapii szokowej.
Chyba nie wierzysz w to, ze PIS zrobi tu panstwo wyznaniowe? To mozna wlozyc miedzy bajki, ktorymi straszy sie dzieci, a populizm PIS czy PO zadna roznica.

Ja licze mocno na to, ze jezeli PIS wygra, to PolskeZbaw zrobi dokladnie to co ostatnio. Gospodarke zostawi Zycie Gilowskiej, a sam sie zajmie sciganiem afer i ukladow.

Pamietaj, ze sam Rostowski przyznal, ze to dzieki polityce gospodarczej PIS, przeszlismy kryzys na zielono. :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 14:55 
Cytuj  
no 4.5, fakt, ze teraz kojarze, iz moglo sie to odnosic do lubelskiego tylko.
bylo w wiadomosciach :)
zreszta 3800 to tez bliskie prawdy w chuj.

ja juz chyba wole panstwo wyznaniowe i 500 na dziecko, niz brak jakichkolwiek pozytywnych zmian, na ktore po mialo w chuj czasu.
nie wspominajac o tym, co naobiecywali przed wyborami, a nie spelnili nic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 14:58 
Cytuj  
Taki już klimat u nas.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 15:05 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ja juz chyba wole panstwo wyznaniowe i 500 na dziecko, niz brak jakichkolwiek pozytywnych zmian, na ktore po mialo w chuj czasu.

+1. Jak panstwo bedzie w miare dobrze funkcjonowac, to sie zaczne martwic, ze jest wyznaniowe i ze krzyz wisi nie tam gdzie powienien.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 15:11 
Cytuj  
Polsce potrzebna jest zmiana na miare zmiany w Irlandii na przelomie 80-90, tyle ze przy ukladzie nomenklaturowym, ktory jest zabetonowany u nas w kraju, to jest awykonalne, a spoleczenstwo nie jest jeszcze wystarczajaco wkurwione.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 22 sty 2014, 15:19 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 15:11 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Tor, ale to troche jak bys byl smiertelnie chory i wybral polozenie sie i spokojne umieranie zamiast ryzyka terapii szokowej.
Chyba nie wierzysz w to, ze PIS zrobi tu panstwo wyznaniowe? To mozna wlozyc miedzy bajki, ktorymi straszy sie dzieci, a populizm PIS czy PO zadna roznica.

Ja licze mocno na to, ze jezeli PIS wygra, to PolskeZbaw zrobi dokladnie to co ostatnio. Gospodarke zostawi Zycie Gilowskiej, a sam sie zajmie sciganiem afer i ukladow.

Pamietaj, ze sam Rostowski przyznal, ze to dzieki polityce gospodarczej PIS, przeszlismy kryzys na zielono. :wink:


Ten kraj nie jest śmiertelnie chory i nie potrzebuje żadnej terapii szokowej, ale sensowych reform gospodarczych i administracyjnych. Kwestie religijne mnie akurat mniej martwią, bo zakładam że Kaczyński jest cyniczny i wykorzystuje kościół. Jurek jak chciał zaostrzać ustawę antyaborcyjną to wyleciał. Ja oceniam ich działania po 2 latach rządów: rozdanie mienia spółdzielni mieszkaniowych, próby rozmontowania służby publicznej, becikowe itp. pierdy etc.

A to ściganie afer i układów to było nic więcej niż szopka dla gawiedzi. Opalony agent Tomek z Sawicką i Ziobro z filmami ze służalczej prokuratury. Pod bokiem korupcja w ministerstwie sportu.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 15:17 
Cytuj  
ocen dzialania PO z checia poczytam :D

akurat PO nam sie tak rozbestwilo, ze z checia nam by sie takie szopki przydaly. Moze niektorzy by sobie przypomnieli, ze Temida najczesciej jest slepa na przynaleznosv partyjna. To faktycznie dla niektorych moze byc szok!

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 15:28 
Cytuj  
Mozecie sobie pomarzyc, ze przyjdzie zly PIS i zrobi w Polsce porzadek. To juz sie nie stanie, bo wszyscy sa przeciw i wszyscy sa w stanie sie PISowi przeciwstawic, SLD z PO, polsat z tvnem, mafia z biznesmenami.

Byly dwie takie sytuacje, gdzie interesy bardzo duzej grupy wplywowch ludzi zostaly zagrozone: krotkie rzady Olszewskiego i troche dluzsze PIS.

W Polsce od 8 lat juz nie ma demokracji. Jest atrapa demokracji jak w Rosji. Partii rzadzacej sprzyjaja wszystkie glowne media, a media to w dzisiejszych czasach potezna bron. Nie potrzeba uzbrojonej policji zeby rozgonic tlum. Wystarczy kogos lub cos osmieszyc w TV. Dzieki TV dla wiekszosci Polakow np. patriota = kibol, a walka z korupcja = faszyzm i panstwo policyjne.


Ostatnio edytowano 22 sty 2014, 15:51 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 15:33 
Cytuj  
zobaczymy na wyborach, chociaz obawiam sie ze masz racje mrynar.
Osobiscie nawet troche podejrzewam, ze dane statystyczne poparcia dla roznych partii sa robione pod publiczke - tzn. by oslabic czujnosc tym ktorzy maja jeszcze cos pod beretem, oraz by ci wyprani przez media ladnie zwarli szeregi. Mielismy juz kilka niespodzianek wyborczych.
Zreszta, kampania wyborcza i straszenie PiSem dopiero jeszcze przed nami.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 15:39 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
akurat PO nam sie tak rozbestwilo

nam, lol

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 15:39 
Cytuj  
Mark tak nienawidzi Polski, że zawsze idzie głosować na PO :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.