mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1273 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 64  Następna strona

Kto prezydentem !!!!!!!!!!!!!
Bronisław Komorowski 39%  39%  [ 86 ]
Jarosław Kaczyński 11%  11%  [ 25 ]
Janusz Korwin-Mikke 27%  27%  [ 60 ]
Andrzej Lepper 5%  5%  [ 12 ]
Bogdan Szpryngiel 0%  0%  [ 1 ]
Bogusław Ziętek 0%  0%  [ 0 ]
Marek Jurek 2%  2%  [ 5 ]
Waldemar Pawlak 0%  0%  [ 1 ]
Kornel Morawiecki 0%  0%  [ 1 ]
Roman Sklepowicz 2%  2%  [ 4 ]
Ludwik Wasiak 3%  3%  [ 6 ]
Andrzej Olechowski 9%  9%  [ 19 ]
Liczba głosów : 220
Autor Wiadomość
****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2010, 21:29 
Cytuj  
Nie, poprawila je maszyna parowa, i inne nowinki techniczne, bo dzieki temu trzeba mniej pracowac a wzrasta wydajnosc. Ruchy lewicowe natomiast duzo gadaly, i teraz duzo gadaja.

Hint: Byla swojego czasu taka "glosna" sprawa z pewna kobieta ktora zostala poddana zabiegowi dzieki ktoremu stracila plodnosc bez wlasnej woli. Wczesniej "opiekuncze" panstwo odebralo jej dziecko bo sa zbyt biedni ( to ma byc to wspomaganie ubogich?). Wydawaloby sie ze to powinno natychmiast wywolac zmasowany krzyk roznych feministek, lewicowych bojowkarzy, medrcow od rownosci itp. Co sie okazalo? Ano pies z kulawa noga sie nie zainteresowal jesli chodzi o tzw. "srodowiska lewicowe". Jedynie szanowna pani profesor M. Środa raczyła określić ta kobiete jako poddana katolickiej propagandzie.

Tyle ta wasza lewica jest warta;] I jeszcze raz dodaje, jesli mnie ci wszyscy opiekunowie zostawia w spokoju i przestana rabowac, to poza obserwowaniem z usmiechem nie śmiem złego słowa powiedziec na wszelkie lewicowe eksperymenty. Ale dopoki ktoś ma zamiar mnie traktowac jak zwierze, to nie dziw sie ze srednio mi sie to podoba.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2010, 21:32 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
brazz napisał(a):
Wydawalo mi sie, ze nawet uzylem czasu przeszlego, ale polska jezyk...Chyba, ze chciales powiedziec ze Europe zbudowali ludzie pokroju Korwina-Mikke? Masz na mysli pozne rzady generala Franco jak mysle? Niezle. Jesli nie, to dalej nie lapie co chciales udowodnic stwierdzeniem


Mam na myśli ludzi odważnych i poglądami odstających od reszty. Nie przeciętnych, których ty gloryfikujesz.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2010, 22:26 
Cytuj  
http://wybory.gazeta.pl/wybory/1,106728 ... wiada.html

Kaczce dojdą extra głosy za oceanu...
Swoją drogą ktoś wie jaki debilny przepis pozwala głosować ludziom , którzy na stałe nie mieszkają w Polsce i ledwo są w stanie wymówić parę zdań łamaną polszczyzną ?

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2010, 22:27 
Cytuj  
Maja obywatelstwo? Jesli tak to czemu nie?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 17 cze 2010, 22:29 
Cytuj  
Cytuj:
ki debilny przepis pozwala głosować ludziom

Sama konstytucja RP moj drogi.
W samorzadowych jest jeszcze lepiej, nawet obywatelstwa nie trzeba, jedynie stale zamieszkanie na terenie wladctwa samorzadu.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2010, 22:31 
Cytuj  
Pomijając fakt ,że większość Polonii nie ma zielonego pojęcia o tym co się dzieje w naszym uber kraju to przede wszystkim :
Ich głos nie zmienia ich sytuacji życiowej tylko naszą .Po oddaniu głosu nie będą w żaden sposób stykać się z konsekwencja tej decyzji tylko my.

Akurat stałe miejsce zamieszkania do mnie bardziej przemawia niż obywatelstwo :P.
Niemcy , Anglia ,Polska etc to województwa europy :p.


Ostatnio edytowano 17 cze 2010, 22:34 przez White Trox, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 17 cze 2010, 22:34 
Cytuj  
Kazdy z tych ludzi ma pewnie jakas rodzine w polszcze, wiec dotyczy ich ale posrednio.
Zawsze tez moga wrocic tu na starosc podlewac marchewki wiec dotyczy ich bezposrednio. Jestes obywatelem to masz prawa i obowiazki wobec swojego panstwa. To, ze wyjebalo Cie za ocean nie znaczy, ze tracisz te prawa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2010, 22:35 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Nie, poprawila je maszyna parowa, i inne nowinki techniczne, bo dzieki temu trzeba mniej pracowac a wzrasta wydajnosc. Ruchy lewicowe natomiast duzo gadaly, i teraz duzo gadaja.

Hint: Byla swojego czasu taka "glosna" sprawa z pewna kobieta ktora zostala poddana zabiegowi dzieki ktoremu stracila plodnosc bez wlasnej woli. Wczesniej "opiekuncze" panstwo odebralo jej dziecko bo sa zbyt biedni ( to ma byc to wspomaganie ubogich?). Wydawaloby sie ze to powinno natychmiast wywolac zmasowany krzyk roznych feministek, lewicowych bojowkarzy, medrcow od rownosci itp. Co sie okazalo? Ano pies z kulawa noga sie nie zainteresowal jesli chodzi o tzw. "srodowiska lewicowe". Jedynie szanowna pani profesor M. Środa raczyła określić ta kobiete jako poddana katolickiej propagandzie.

Tyle ta wasza lewica jest warta;] I jeszcze raz dodaje, jesli mnie ci wszyscy opiekunowie zostawia w spokoju i przestana rabowac, to poza obserwowaniem z usmiechem nie śmiem złego słowa powiedziec na wszelkie lewicowe eksperymenty. Ale dopoki ktoś ma zamiar mnie traktowac jak zwierze, to nie dziw sie ze srednio mi sie to podoba.

Nazwanie tego sofistyka to komplement. Duzo emocji, brak elementarnej wiedzy i zrozumienia historycznych przemian. W internecie o zgrozo trudniej o sensowna dyskusje niz rzeczywistosci. A niby ludzi do wymiany pogladow znacznie wiecej.

@brazz Nie chce mi sie bawic w insynuacje i czytanie w moich myslach, a widac masz takie moce. Wskaz konkretnie kogo gloryfikuje w tym topiku, z nazwiska. Jak nie potrafisz czytac w myslach to nie zawracaj mi wiecej dupy, bo nie bedziesz mial rzadnej ciekawej cechy.Mam wrazenie, ze czytam wypowiedzi gimnazjalisty, a takie dyskusje bawily mnie w prazedszkolu.

Obywatelstwo akurat malo znaczy. Jak mieszkasz na danym terenie to masz prawo glosu. Jak nie to dziekujemy, ale wasze zdanie nas nie obchodzi. Tak to powinno wygladac.


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2010, 22:40 
Cytuj  
Pierdolenie.Z krajami jest jak z miastami. Jak ci nie pasuje to się przeprowadzasz i bierzesz czynny udział w życiu publicznym bądź nie w nowej mieścinie.Relacja między człowiekiem a państwem to interes.Mieszkaniec/obywatel płaci podatki ,a państwo ma zapewnić bezpieczeństwo , system prawny , opiekę medyczna i socjal etc...

Po przeprowadzce do innego miasta interesuje ciebie co się dzieje w tym , który poprzednio mieszkałeś i jedziesz tam głosować?
Co ma do tego rodzina?Nigga plz.

Dobrym przykładem jest Izreal .Ich obywatele mieszkający poza krajem niesamowicie utożsamiają się z rodkami i lobbują gdzie się da.(Wpłacają setki tys. dolarów na kampanie senatorów us etc... ) ,a prawa do głosu w wyborach do Knesetu nie mają. .Tak to powinno wyglądać.

Tzipi Livni - swego czas minister między innymi MSZ Izraela,sprawiedliwości... ,a teraz lider Kadimy
"The privilege of determining the fate of Israel must be in the hands of those living in Israel and are willing to pay the price of their decisions in elections, for better or for worse."

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2010, 00:29 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Wskaz konkretnie kogo gloryfikuje w tym topiku, z nazwiska.


Pardon. Zapewne jedyną osobą, jaką gloryfikujesz jesteś ty sam. Powinienem był napisać, że cenisz przeciętność bardziej niż niezwykłość, co jasno wynika z twojej wypowiedzi o "przywódcach europejskich".

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 cze 2010, 14:41 
Cytuj  
Znalezione na forum onetu:

"Dlaczego jako wyborca PO załosuje na Kaczyńskiego? ~Wyborca dzisiaj, 13:57
Głosowałem na PO w wyborach 2005 i 2007. Niemniej teraz głosuje na Kaczyńskiego - pomimo, że kompletnie nie zgadzam się z jego poglądami na większość spraw. Dlaczego?
- PO cieszy się wielkim poparciem mediów - najwazniejsze gazety, stacje telewizyjne. Media te z różnych przyczyn traktują PO ulgowo nie ma więc co liczyć na to, że będą tropić ewentualne afery. Jeśli wygra Komorowski mamy wiec sytuacje bez precedensu - całość władzy w rękach jednej grupy ludzi, w dodatku bez mediów na karku, czyli bez jakiejkolwiek kontroli. W takiej sytuacji tylko się prosi o to, by zacząć kraść na masową skalę. PIS także miał premiera i prezydenta - ale wtedy każdy jego ruch śledziła armia dziennikarzy śledczych. Przy wygranej Komorowskiego w Polsce zostanie jedna partia, jedna linia w mediach - ostatni raz tak u nas było przed 1989 rokiem. Dlatego zaglosuje na Kaczora - jako prezydent nie może on wiele napsuć, ale może pełnić funkcje kontrolną."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2010, 14:52 
Cytuj  
Jakos mam wrazenie, ze Kaczor wygra... dziwi mnie troche, ze jest tyle glosow na napieralskiego. JKM widzialem 4% heh. JKM powiedzial, ze jego "najwiekszy sukces to to, ze media przestaly go traktowac jak kompletnegowariata" ;d

w wyborach parlamentarnych nie chcialbym glosowac na po, bo beda cisnac by euro wprowadzic ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2010, 15:11 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Znalezione na forum onetu:

"Dlaczego jako wyborca PO załosuje na Kaczyńskiego? ~Wyborca dzisiaj, 13:57
Głosowałem na PO w wyborach 2005 i 2007. Niemniej teraz głosuje na Kaczyńskiego - pomimo, że kompletnie nie zgadzam się z jego poglądami na większość spraw. Dlaczego?
- PO cieszy się wielkim poparciem mediów - najwazniejsze gazety, stacje telewizyjne. Media te z różnych przyczyn traktują PO ulgowo nie ma więc co liczyć na to, że będą tropić ewentualne afery. Jeśli wygra Komorowski mamy wiec sytuacje bez precedensu - całość władzy w rękach jednej grupy ludzi, w dodatku bez mediów na karku, czyli bez jakiejkolwiek kontroli. W takiej sytuacji tylko się prosi o to, by zacząć kraść na masową skalę. PIS także miał premiera i prezydenta - ale wtedy każdy jego ruch śledziła armia dziennikarzy śledczych. Przy wygranej Komorowskiego w Polsce zostanie jedna partia, jedna linia w mediach - ostatni raz tak u nas było przed 1989 rokiem. Dlatego zaglosuje na Kaczora - jako prezydent nie może on wiele napsuć, ale może pełnić funkcje kontrolną."


Jakies anonimowe wypowiedzi od rzekomo eks wyborcy PO ( a moze czlowieka z PiS od kampanii w internecie?). Kaczynski nie bedzie pelnil roli kontrolnej tylko destruktywna wetujac jakiekolwiek reformy. Jego brat tak robil pod dyktando Jarka, wiec on tym bardziej zawetuje wszystko co sie da sprzedac w mediach.

btw. Ile Ci placa za taka agitke partyjna na forach?


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2010, 15:21 
Cytuj  
lol od razu płacą, przecież Polska jest Najważniejsza. Dla niektórych istnieją też inne wartości a nie tylko kasa kasa kasa :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2010, 15:25 
Cytuj  
A no tak, zapomnialem ze "Polska jest najwazniejsza".


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 cze 2010, 15:29 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
mrynar napisał(a):
Znalezione na forum onetu:

"Dlaczego jako wyborca PO załosuje na Kaczyńskiego? ~Wyborca dzisiaj, 13:57
Głosowałem na PO w wyborach 2005 i 2007. Niemniej teraz głosuje na Kaczyńskiego - pomimo, że kompletnie nie zgadzam się z jego poglądami na większość spraw. Dlaczego?
- PO cieszy się wielkim poparciem mediów - najwazniejsze gazety, stacje telewizyjne. Media te z różnych przyczyn traktują PO ulgowo nie ma więc co liczyć na to, że będą tropić ewentualne afery. Jeśli wygra Komorowski mamy wiec sytuacje bez precedensu - całość władzy w rękach jednej grupy ludzi, w dodatku bez mediów na karku, czyli bez jakiejkolwiek kontroli. W takiej sytuacji tylko się prosi o to, by zacząć kraść na masową skalę. PIS także miał premiera i prezydenta - ale wtedy każdy jego ruch śledziła armia dziennikarzy śledczych. Przy wygranej Komorowskiego w Polsce zostanie jedna partia, jedna linia w mediach - ostatni raz tak u nas było przed 1989 rokiem. Dlatego zaglosuje na Kaczora - jako prezydent nie może on wiele napsuć, ale może pełnić funkcje kontrolną."


Jakies anonimowe wypowiedzi od rzekomo eks wyborcy PO ( a moze czlowieka z PiS od kampanii w internecie?). Kaczynski nie bedzie pelnil roli kontrolnej tylko destruktywna wetujac jakiekolwiek reformy. Jego brat tak robil pod dyktando Jarka, wiec on tym bardziej zawetuje wszystko co sie da sprzedac w mediach.

btw. Ile Ci placa za taka agitke partyjna na forach?


A jakież to genialne reformy Kaczyński miałby wetować? Żeby coś wetować trzeba mieć najpierw co wetować.

btw skończ pierdolić już takie farmazony, wylistuj ustawy które Kaczyński zawetował bo jak na razie największa agitke na tym forum robisz własnie Ty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2010, 15:31 
Cytuj  
Nie zapluj sie. Jak chcesz sie dowiedziec to info lezy w necie, albo spytaj taty.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2010, 15:43 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nazwanie tego sofistyka to komplement. Duzo emocji, brak elementarnej wiedzy i zrozumienia historycznych przemian. W internecie o zgrozo trudniej o sensowna dyskusje niz rzeczywistosci. A niby ludzi do wymiany pogladow znacznie wiecej.


Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nie zapluj sie. Jak chcesz sie dowiedziec to info lezy w necie, albo spytaj taty.


jesteś żałosny :roll:

a prawda jest taka ze PO przez pare lat nie zglosili zadnych istotnych reform, zmian


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2010, 15:45 
Cytuj  
Jesli ktos nie potrafi wejsc na strone prezydent.pl i sprawdzic to nie widze szans na dyskusje. A ty akurat meterr nieraz pokazales, ze w glowie masz sieczke wiec zwisa mi opinia twoja i tobie podobnych. :>


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2010, 15:47 
Cytuj  
Zawetowane
Odesłane do TK

Jednym slowem google twoj wrog !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1273 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.