mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 09:11 
Cytuj  
Marek ty bedziesz ruchal kozy na wyspach wiec co cie to obchodzi.
Grunt to straszenie Kosciolem.... :lol:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 09:13 
Cytuj  
Prawda jest taka że nie ma na kogo głosować. PODonek to zwykły krętacz, bojący się reform, za to podatki podnosi jak mało kto. PiS z Macierewiczem i Jarkiem to totalna abstrakcja. Zamiast reform czy gospodarki będą komisje śledcze w sprawie posadzenia brzozy w smoleńsku. SLD z towarzyszem Millerem pokazali na co ich stać już tyle razy, że nawet nie ma co brać ich pod uwagę przy żadnej okazji (no może trybunał stanu jest wyjątkiem). Palikot nie ma pojęcia o co mu chodzi i nie widzę szans aby się kiedykolwiek ogarnął.
Tradycyjnie idę oddać głos nieważny, nie będę legitymował takiego wyboru.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 09:35 
Cytuj  
Mój Ojciec za dzialalnosc za PISu placil 800 zl (i tak dużo), a teraz musi placic ok. 1300 zl...

pis jest niemedialny, ale w gruncie rzeczy to i tak była gównoburza w mediach o byle pierdoły, jaki to pis zły. Uwzieli się za WSI?

A bez rozliczenia przeszłości to nie wiem czy tak się da.
Wole sciganie aferzystów niż branie udziału w aferach ;p


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 09:40 
Cytuj  
Dobrze, że wsi zostało rozwiązane, lepiej to niż żeby miało dalej działać. Oczywista oczywistość.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 09:43 
Cytuj  
Jebie mnie to ze beda gloryfikowac kler , co mnie kurwa przeszkadza kler ?

przeszkadza mi dojebanie do VAT , zamrozenie stop procentowych i najbardziej popierdolony pomysl tego ryzego zjeba : dodatkowe opodatkowanie umow zlecenie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 09:45 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Dobrze, że wsi zostało rozwiązane, lepiej to niż żeby miało dalej działać. Oczywista oczywistość.

Oczywiście. Ale zdaje się, ze PiS nadepnął komuś tym za mocno na odcisk.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 09:48 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Prawda jest taka że nie ma na kogo głosować. PODonek to zwykły krętacz, bojący się reform, za to podatki podnosi jak mało kto. PiS z Macierewiczem i Jarkiem to totalna abstrakcja. Zamiast reform czy gospodarki będą komisje śledcze w sprawie posadzenia brzozy w smoleńsku. SLD z towarzyszem Millerem pokazali na co ich stać już tyle razy, że nawet nie ma co brać ich pod uwagę przy żadnej okazji (no może trybunał stanu jest wyjątkiem). Palikot nie ma pojęcia o co mu chodzi i nie widzę szans aby się kiedykolwiek ogarnął.
Tradycyjnie idę oddać głos nieważny, nie będę legitymował takiego wyboru.


Alternatywa jest oddanie głosu na partie antysystemowe. U nas jednak nie powstało nic na miarę Beppe Grillo we Włoszech czy Najlepszej Partii na Islandii.

Co do PiSu, to ich wyborcy dzielą się zasadniczo na dwie grupy. Jedni wierzą, że gdy nastąpi ta cudowna "dekomunizacja" i państwo się oczyści, to z automatu wzrosną im pensje, będzie więcej słońca niż deszczu, sąsiad nie doniesie, że kradną drzewo z lasu itp. Druga grupa to ludzie, którym nie wyszło i zasadniczo chcą, żeby ktoś za to dopowiedział, bo przecież to nie ich wina. Najlepszy cel to właśnie ludzie o wyższym statusie: media, sędziowie, biznes. Zabawne, że gdyby Państwo było w takim stanie jak to przekazuje PiS to tzw. "oczyszczenie" doprowadziłoby do paraliżu na długie lata, bo tych tysięcy umoczonych ponoć prokuratorów, sędziów, dziennikarzy nie zastąpi się z dnia nadzień. PiS o tym wie i gra tą retoryką na idiotach. Na tym forum, akurat są raczej reprezentanci głównie drugiej, od spisków i układów.

Co do podatków to w tym kraju nie ma liberalnej gospodarczo partii, wszystkie w potrzebie finansowej będą je podnosić. Kwestia tylko jak. Tusk obciążając przedsiębiorców strzeli sobie samobója, więc nie wierzę że jest tak głupi. Kaczyński pewnie by podniósł próg dla lepiej zarabiających. Obaj to populiści zasadniczo.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 09:54 
Cytuj  
kaczynski podnioslby tam, gdzie nikt sie pewnie nie spodziewa :)
tusk obciaza wszystkich.

co do pisu to nie do konca chyba masz racje, bo ja nie zaliczam sie, do zadnej z wymienionych przez ciebie grup.
i mysle, ze powoli takich ludzi jest coraz wiecej, ktorzy w pizdzie maja czystki, ale licza, ze ten oszolom jest w stanie naprawde ostro namieszac.
i niestety prawda jest taka, ze glosowanie na mniejsze partie mija sie u nas z celem w tej chwili.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 09:57 
Cytuj  
Tor- imo większość wyborców to- 'wybieram mniejsze zło- byle ci drudzy nie rządzili', bo nie ma na co glosowac. Imo przesadzasz trochę z tym 'grupowaniem' wyborców pisu. Wiekszosc postrzega, ze nie ma po co glosowac na inne partie poza 2 największymi i trochę w tym racji jest. Ale trochę tez racji jest, ze nie ważne na co zagłosujemy.


_________________
.


Ostatnio edytowano 31 sty 2014, 09:59 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 09:58 
Cytuj  
no ja zaglosuje na Pis chociaz by po to zeby zobaczyc morde donka i kaczora rozpierdalajacego wszystko :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 10:00 
Cytuj  
@Mendol Dlatego napisałem zasadniczo. Kaczyński to socjalista, więc uderzyłby w ludzi o wyższych dochodach. Choose your poison. ;)
@Aldo Lol, nawet jak wygra PiS to nic się nie stanie, nie będzie żadnego rozpierdolu.


_________________
Χ Ξ Σ


Ostatnio edytowano 31 sty 2014, 10:01 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 10:01 
Cytuj  
haha, jaka ta Polska jest zajebista
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rzeczpos ... lite/cjby8
już niedługo, podbój kosmosu.

A ja chyba oddam na Korwina albo oleje sprawę.


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 10:02 
Cytuj  
700mln, duża suma, można ukraść duże sumy. Wypierdalać złodzieje


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 10:03 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
@Mendol Dlatego napisałem zasadniczo. Kaczyński to socjalista, więc uderzyłby w ludzi o wyższych dochodach. Choose your poison. ;)
@Aldo Lol, nawet jak wygra PiS to nic się nie stanie, nie będzie żadnego rozpierdolu.


no i niech podatkuje rokefelerow h3h3h

ja jestem biedny :)

bedzie rozpierdol kurwa !


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 10:04 
Cytuj  
no to jedyne niebezpieczenstwo i bedzie wymuszalo kombinacje podstolikowe.
ale czegoz sie nie robi, dla dobra narodu ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 10:06 
Cytuj  
Jakich Rockefelerów? Oni mają majątki na Cyprze i płacą minimalne podatki. Jebnie w przeciętnych Kowalskich z trochę wyższą pensją, czyli sól tej ziemi. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 10:17 
Cytuj  
mnie donek coraz bardziej wkurwia dopierdalaniem sie do przedsiebiorcow. ale pewnie wogole oleje wybory i tak wygra pis ale dlugo nie porzadzi. w sumie ciekawo co by zrobil korwin mikke ale skonczyloby sie na posadach dla partyjnych itd. itp. koalicja , ladne slowka, ustepstwa, za dwa lata nic by nie zostalo z przedwyborczych obietnic ale to tylko moje zdanie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 10:17 
Cytuj  
http://joemonster.org/filmy/58769/Polit ... ht_Version
Pokemon - The Right Version... lolz...

tylko kórwin.

To co zrobilby Korwin to czysta abstrakcja, bo nie wygra. Ale imo dobrze, żeby był obecny i przedstawial swoje poglądy.


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 10:20 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
To co zrobilby Korwin to czysta abstrakcja, bo nie wygra. Ale imo dobrze, żeby był obecny i przedstawial swoje poglądy.


to prawda, takie prawicowo-liberalne zaplecze rządu 8)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 10:21 
Cytuj  
Korwin kompromituje liberalizm gospodarczy, powinien go ktoś wyjebać z tej polityki w końcu.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.