mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 00:59 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/1424469,11,item.html

Pierwszy wykonalny pomysł Kaczki który mi się podoba :)

Już widzę te rzesze poborowych którzy unikneli kamaszy przy urnach głosujących na pis :D

Oczywiście i tak im nie wyjdzie, tak jak z tymi no....mieszkaniami i mhmm tanim państwem...

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 07:50 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Mysle ze powinni to tez wyslac do mojej cioci, ktora zawsze przy kotlecie u babci gada o piltyce (...)
ze cale to politykowanie odbija mi sie potem caly tydzien po rodzinnym obiedzie u babci, powoduje klopoty z wyroznianiem i rozstruj zoladka.

Nie chcę się wtrącać do twojego życia rodzinnego. Jednkaże jeśli rozmawiacie ze sobą o polityce używając argumentów w stylu "jesteś marionetką","jesteś moher","tak ci Rydzyk kazał mówić?","twoje poglądy są kretyńskie", to każdy czułby się zażenowany.
Dana napisał(a):
Pierwszy wykonalny pomysł Kaczki który mi się podoba :)

Dana napisał(a):
Oczywiście i tak im nie wyjdzie, tak jak z tymi no....mieszkaniami i mhmm tanim państwem...

Jak to rozumieć? Pomysł jest dobry, ale lepiej, żeby się nie udało, bo to pomysł Kaczyńskiego?
Twoja nienawiść do prezydenta Polski zaczyna być zabawna. I daruj sobie zasłanianie się tym, że na niego nie głosowałeś.
Zychoo napisał(a):
Chyba bym pozabijal na miejscu ojca. Albo przynajmniej zrobil cos brzydkiego.

Widać jesteś zwolennikiem tradycyjnych metod wychowawczych, gdzie za dobro jest bezwzględna nagroda a za zło bezwzględna kara. Niestety takie metody są w odwrocie. Teraz uważa się, że uczeń agresywny nie jest winny swojemu zachowaniu, tylko nauczyciele, dyrektor, rodzice, politycy, itd., zaś "niegrzeczni chłopcy" chcą tylko "się wyszumieć" lub "pożartować".
Fabianek napisał(a):
a co do rygorow w szkole to maja byc do tego specjalne placowki gdzie trafia "trudni" uczciowie (czyt. lobuzy, bydlaki etc.)

To jest rozwiązanie radykalne, ale sytuacja jest imho krytyczna. Będzie to jednakże bardzo trudne, gdyż to pomysł ministra Giertycha. Pedagodzy skupieni w Związku Nauczycielstwa Polskiego, lewaccy aktywiści, politycy PO i SLD, jak też popierający ich dziennikarze, uczynią bardzo wiele, z próbą anarchizowania życia społecznego włącznie, aby to storpedować.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 08:47 
Cytuj  
Tak gwoli wyjaśnienia. Zmniejszenie poboru i wojsko zawodowe to nie pomysł prezydenta a fachowców z MSW. Kilka miesięcy temu prezydent wręcz w ogóle nie chciał ich słuchać i wymyślił sobie powiększony pobór (prawie dwukrotnie) a w tej chwili po prostu podpina się pod nie swój pomysł.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 10:07 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Fabianek napisał(a):
a co do rygorow w szkole to maja byc do tego specjalne placowki gdzie trafia "trudni" uczciowie (czyt. lobuzy, bydlaki etc.)

To jest rozwiązanie radykalne, ale sytuacja jest imho krytyczna. Będzie to jednakże bardzo trudne, gdyż to pomysł ministra Giertycha. Pedagodzy skupieni w Związku Nauczycielstwa Polskiego, lewaccy aktywiści, politycy PO i SLD, jak też popierający ich dziennikarze, uczynią bardzo wiele, z próbą anarchizowania życia społecznego włącznie, aby to storpedować.


no qrde o co ci chodzi, napisalem ze to pierwszy raz kiedy zgadzam sie z Giertychem a ty sie czepiasz, a po drugie macie (w sensie PiS i spolka) wiekszosc w sejmie wiec ZNP moze sobie nagwizdac.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 11:29 
Cytuj  
Dana napisał(a):
http://wiadomosci.onet.pl/1424469,11,item.html

Pierwszy wykonalny pomysł Kaczki który mi się podoba :)

Już widzę te rzesze poborowych którzy unikneli kamaszy przy urnach głosujących na pis :D

Oczywiście i tak im nie wyjdzie, tak jak z tymi no....mieszkaniami i mhmm tanim państwem...


obiecanki cacanki , niech najpierw pokaza realne dowody ze jest duza szansa na to , jesli im sie to uda to bede szczerze zaskoczony
na tyle ze im przyklasne i nagrodze glosem


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 11:44 
Cytuj  
Cytuj:
Jak to rozumieć? Pomysł jest dobry, ale lepiej, żeby się nie udało, bo to pomysł Kaczyńskiego?


Nie, dokładnie tak jak napisałem. Pomysł dobry ale pewnie im nie wyjdzie bo to pomysł Kaczyńskiego. Wszędze szukasz agentów i spiskowców ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 13:05 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
Jak to rozumieć? Pomysł jest dobry, ale lepiej, żeby się nie udało, bo to pomysł Kaczyńskiego?


Nie, dokładnie tak jak napisałem. Pomysł dobry ale pewnie im nie wyjdzie bo to pomysł Kaczyńskiego. Wszędze szukasz agentów i spiskowców ?

To nie jest pomysł Kaczyńskiego. Geezzzz ile można powtarzać ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 13:18 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Dana napisał(a):
Cytuj:
Jak to rozumieć? Pomysł jest dobry, ale lepiej, żeby się nie udało, bo to pomysł Kaczyńskiego?


Nie, dokładnie tak jak napisałem. Pomysł dobry ale pewnie im nie wyjdzie bo to pomysł Kaczyńskiego. Wszędze szukasz agentów i spiskowców ?

To nie jest pomysł Kaczyńskiego. Geezzzz ile można powtarzać ?


geeezzz, ale od niego zależy czy wejdzie w życie czy nie, geeezzzz nadal wierzysz w bajki i myslisz, że wszystkie pomysły na państwo są autorstwa prezydenckiego a ten sztab doradców, specjalistów to tylko od robienia kawki jest.


_________________
OrleOko czuwa...

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 13:30 
Cytuj  
odzyskałem prawko :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 13:53 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
odzyskałem prawko :D

A coś więcej ? :D Bo mnie zaintrygowałeś. Odwołałeś się od decyzji sądu ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 15:56 
Cytuj  
Wojsko zawodowe to pomysl Kaczynskiego? hyhyhy a jak powie ze ksiazki nalezy drukowac w drukarniach, to rozumiem tez bedzie jego pomysl :)

Btw. zawodowa armie to my staramy sie zrobic od lat 90... tylko kasy nie ma, jezeli PiS nie planuje zadnych reform to moze im sie to udac zapoczatkowac na ogolna skale. Tylko ze wtedy nastepny rzad po nich dostanie rykoszetem z ich rzadow i nie wiadomo, czy wtedy nie trzeba bedzie czegos gwaltownie poprawiac = mniej kasy budzecie na takie zabawy... do 2012 to raczej sie nie wyrobia.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 18:38 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Enhu napisał(a):
odzyskałem prawko :D

A coś więcej ? :D Bo mnie zaintrygowałeś. Odwołałeś się od decyzji sądu ?


39 świadków trzeba było, że nie jechałem samochodem, i że siedziałem na miejscu pasażera


ps. tamtego krawężnika wywalili z pracy :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 23:03 
Cytuj  
poczytajcie w Dzienniku odnosnie wojska zaowodowego, jest tam dosc sensownie napisany wywiad z Sikorskim , ogolnie dobry krok w dobrym kierunku , moze cos w koncu sie ruszy w temacie i doprowadza sprawe do konca

oczywiscie nie jest to pomysl Kaczynskiego tylko Sikorskiego ,msw , i mon , Kaczynskiego w koncu udalo sie przekonac i oficjalnie to dzis oglosil


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 23:32 
Cytuj  
Przed Sikorskim tez byly plany na armie zawodowa - tego nie mozna rozpatrywac w kategorii czyjegos pomyslu, to jest oczywista koniecznosc ktora w koncu trzeba wprowadzic w zycie. Teraz znalazly sie pieniadze to moze sie ruszy, aczkolwiek niedlugo wybory... wiec tak do konca nic nie wiadomo. Zreszta dopoki nie zaczna dzialac to mozna wlozyc ta armie zawodowa miedzy bajki.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 09:14 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Fabianek napisał(a):
a co do rygorow w szkole to maja byc do tego specjalne placowki gdzie trafia "trudni" uczciowie (czyt. lobuzy, bydlaki etc.)

To jest rozwiązanie radykalne, ale sytuacja jest imho krytyczna. Będzie to jednakże bardzo trudne, gdyż to pomysł ministra Giertycha. Pedagodzy skupieni w Związku Nauczycielstwa Polskiego, lewaccy aktywiści, politycy PO i SLD, jak też popierający ich dziennikarze, uczynią bardzo wiele, z próbą anarchizowania życia społecznego włącznie, aby to storpedować.


Trudna mlodziez do 'specjalnej placowki'. Moze od razu pod sciane? Bo bylo by to bezpieczniejsze niz tworzenie czegos co imho bedzie niczym wiecej jak szkola huliganstwa, bandyctwa i menelstwa, ktore, wypuszczone z tejze placowki, radosnie pobiegnie grupkami na miasto. Od razu czuje sie lepiej. Jaka szkoda ze ci cholerni pedagodzy, lewacy, dziennikarze, PO i SLD chcacy storpedowac ten jakze genialny pomysl tylko dlatego ze jest on autorstwa osoby nalezacej do panteonu polskich kretynow czyli giertycha. :roll:

pozdrwaiam

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 09:37 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Moze od razu pod sciane?

Jestem za.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 15:32 
Cytuj  
Cytuj:
To nie jest pomysł Kaczyńskiego. Geezzzz ile można powtarzać ?


Taaak, wiem. Ale musiałem napisac o Kaczorze żeby odniesc się do tego co napisał Sarg.

Cytuj:
ps. tamtego krawężnika wywalili z pracy


I tak byc powinno ze wszystkimi, nie tylko z "szeregowcami".

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 16:45 
Cytuj  
Są takie przypadki, że faktycznie pod ścianę się nadają.
Może przesada ale tych 14-latków, o których głośno ostatnio, proponowałbym wybatożyć solidnie i wszystkich pozostałych ludzi z tej klasy również...

Co do przenoszenia trudnej młodzieży do wydzielonych placówek to jest to fatalny pomsył. W normalnej szkole mają jeszcze szansę wyjść na prostą ale w tych 'placówkach' to będzie tylko i wyłącznie równia pochyła.


Ostatnio edytowano 28 paź 2006, 18:00 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 17:41 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Co do przenoszenia trudnej młodzierzy do wydzielonych placówek to jest to fatalny pomsył. W normalnej szkole mają jeszcze szansę wyjść na prostą ale w tych 'placówkach' to będzie tylko i wyłącznie równia pochyła.

Agreed. Albo ich probowac jakos naprawiac, ale na pewno nie przez izolacje(chyba ze dozywotnia) albo eliminowac.


_________________
Obrazek

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 12:38 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Trudna mlodziez do 'specjalnej placowki'. Moze od razu pod sciane? Bo bylo by to bezpieczniejsze niz tworzenie czegos co imho bedzie niczym wiecej jak szkola huliganstwa, bandyctwa i menelstwa, ktore, wypuszczone z tejze placowki, radosnie pobiegnie grupkami na miasto. (...)

A kto ci powiedział, że te placówki mają być "przechowalniami" dla młodocianych przestępców? A może wymyślając tą sarkastyczną teoryjkę chcesz się dowartościować intelektualnie?

W USA od iluś lat istnieją obozy dyscyplinujące dla młodocianych przestępców. Ich skuteczność w resocjalizowaniu trafiających tam osób przemawia zdecydowanie na ich korzyść. Podobny program ruszył niedawno we Francji, więc moim zdaniem tacy pieniacze jak LogainDarkthron powinni się wstrzymać z potępianiem w czambuł pomysłu specjalnych placówek dla wyjątkowo kłopotliwych uczniów.

Dwutlenek napisał(a):
Co do przenoszenia trudnej młodzieży do wydzielonych placówek to jest to fatalny pomsył. W normalnej szkole mają jeszcze szansę wyjść na prostą ale w tych 'placówkach' to będzie tylko i wyłącznie równia pochyła.

Ciekawe, jak to "wychodzenie na prostą" ma wyglądać. Dlaczego jeden czy dwóch huliganów ma uniemożliwiać reszcie klasy naukę? Dlaczego pochylając się nad problemami trudnej młodzieży mamy skazywać całą resztę młodieży, względnie chętnej do nauki i kulturalnej na permanentne niebezpieczeństwo?
Enhu napisał(a):
39 świadków trzeba było, że nie jechałem samochodem, i że siedziałem na miejscu pasażera
ps. tamtego krawężnika wywalili z pracy

No proszę. Czyli jednak opłaca się dochodzićswoich racji. A ty już chciałeś emigrować. :)
Wywalenie z pracy to odpowiednia kara, bo policjant robiący z kogoś na siłę przestępcę jest gorszy od policjanta, który nie umie przestępcy złapać.
Jeszcze jedna uwaga odnośnie emigracji. Myli się ten, kto uważa, że emigrując do bogatych krajów uwolni się od ludzkiej głupoty.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.