mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 11:34 
Cytuj  
http://media.putfile.com/narkotyki

Hmm czy chociaż połowa tego co ten gość gada może być prawdą? :-?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 11:45 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Hmm czy chociaż połowa tego co ten gość gada może być prawdą? :-?


Stare to już jest ale i tak ciekawe (i smutne niestety i wydaje mi się, że może być prawdziwe).

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 12:17 
Cytuj  
Bodek. Owszem cpunem moze i byl, ale to co pierdzieli to przechodzi ludzkie pojecie.
Halucyny po trawie i inne brednie.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 12:25 
Cytuj  
Dlatego właśnie założyłem ten temat, zeby się nieco dowiedzieć co tu jest prawdą, a co fikcją. Ja sam brać nie mam zamiaru, bo oprócz tego, że nie nawidzę stanu upojenia czymkolwiek (narazie tylko alkoholowego, nie zamierzam do tego wracać czy iść dalej), czy czegokolwiek innego co ogranicza mnie w jakiś sposób, (to co mówię, myślę, robię) to szkoda mi na to także kasy. Dla innych może to być jednak przestrogą.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 15 sie 2006, 12:27 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 12:27 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Halucyny po trawie i inne brednie.


Mówi o halucynach po grzybach, a nie po trawie i mówi o jazdach w stylu manii prześladowczej po zielsku co jest jest prawdą. Reszty nie jestem w stanie ocenić (jak na przykład tego, że dealerzy wykupują artykuły w gazetach albo jego tekstów o heroinie czy tego, że trawa służy do dawkowania twardych narkotyków całej klienteli).

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 12:28 
Cytuj  
Mania przesladowcza w ktorej pojawiaja sie wizje = haluny.
Sluchalem tego w ch dawno, bawilem sie w to gowno sporo i wiekszosc jest gowniana prawda.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 12:36 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Mania przesladowcza w ktorej pojawiaja sie wizje = haluny.
Sluchalem tego w ch dawno, bawilem sie w to gowno sporo i wiekszosc jest gowniana prawda.


Yup, juz ktorys rok temu to slyszalem, co jakis czas sie to pojawia... No ale ludzie lubia bajdurzenie, wiec ciagle to odswierzaja. Troche prawdy w tym jest, ale reszta to mizerna sciema:\

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 13:03 
Cytuj  
Piszecie tak, bo za krótko jeszcze ćpaliście ;)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 13:17 
Cytuj  
Dunno, nie bralem nigdy nic mocniejszego a schizy i zrywy psychiczne mialem zanim cokolwiek w ogole przetestowalem ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 14:17 
Cytuj  
Podstawówka >> Gimnazjum >> Liceum >> Studia

Jeszcze nigdy nie spotkałem się z narkotykami w całym moim życiu. Jak dla mnie problem takowych jest jak zwykle przereklamowany.

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 14:34 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Jak dla mnie problem takowych jest jak zwykle przereklamowany.


No i tu się grubo mylisz niestety. Podejrzewam, że raczej obracałeś się w towarzystwie "kujonków" i cichą myszką byłeś w szkole bo z tego co widzę chyba każdy (poza nielicznymi wyjątkami takimi jak ty) miał styczność z narkotykami (brał, był przy obrzędzie zażywania ale odmówił etc.).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 14:47 
Cytuj  
Moze i ma racje a moze i nie, kto wie czy magik wyskoczyl przez palenie czy jakies inne problemy.
Opisal ladnie i barwnie duzo przykladow kiedy to "trawa" zniszczyla komus zycie.
Ale jakby opisac wszystkie historie zwiazane z alkoholem to wyszly by lepsze opowiesci.
Pewnie mozna by znalesc historie o tym jak to net,dziewczyna,tibia, kawa czy co kolwiek innego, wszystko mozna wstawic w miejsce narkotykow.
Kazdy ma prawo wyboru, nie spotkalem sie z przypadkiem aby kogos na sile zmuszali do cpania.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 15:03 
Cytuj  
ja raz jedyny w zyciu palilem trawe , wiecej nie bede


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 15:24 
Cytuj  
Az tak zle bylo? :)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 15:42 
Cytuj  
Mysle, ze 90% tego co opowiada ten koles to prawda. Pare przykladow jest pewnie nagietych, bo trudno stwierdzic czy ktos popelnil samobojstwo przez dragi czy z jakiegos innego powodu.

Na 100% prawda jest to, ze dragi zmieniaja ludziom zyciorysy. Mam 30+ lat i tak sobie wlasnie poprzypominalem wszystkich kumpli, ktorzy mniej lub bardziej lubili dragi. WSZYSTKIM sie diametralnie pozmienialo zycie np. mialem kumpla ktory byl artysta, w wieku 18 lat fajnie rysowal, fajne rzeczy pisal, wiele zinow jego rzeczy publikowala. Teraz mieszka w lesie w ziemiance, zaczynal od trawy jak wszyscy, skonczyl na grzybach i jakis wywarach, zeswirowal kompletnie, kumpli nie poznaja na ulicy. Inny kumpel byl urzednikiem, robil kariere w administracji, mial dwa samochody, zone, dzieci. Zaczynal od trawy, teraz jest kokainista, ale teraz nie pogardzi roznymi syfami sprzedwanymi w Camden na bazarach. Jest strozem w Londynie i ledwo mu na zycie starcza. W Polsce ma same dlugi. Takich przykladow mam duzo z mojego blizszego i dalszego otoczenia. W sumie nie znam tez chyba nikogo kto zostal przy samej trawie, kazdy od czasu do czasu lyka tabsy, krechy ciagnie. Z wszystkim narkomanami ktorych znam jest fajny kontakt na imprezach, w normalnym zyciu sa albo znerwicowani, albo jakies ostre deprechy maja.

Escaflone napisał(a):
Podstawówka >> Gimnazjum >> Liceum >> Studia

Jeszcze nigdy nie spotkałem się z narkotykami w całym moim życiu. Jak dla mnie problem takowych jest jak zwykle przereklamowany.


W podstawowce zetknac sie sie z narkotykami to raczej ostra patologia musi byc. W gimnazjum pewnie tez mozna na nie nie trafic jak ma sie troche szczescia, ale w liceum i na studiach??? Musisz mieszkac w jakims wyjatkowo szczesliwym miejscu.

Asmax napisał(a):
Mania przesladowcza w ktorej pojawiaja sie wizje = haluny.
Sluchalem tego w ch dawno, bawilem sie w to gowno sporo i wiekszosc jest gowniana prawda.


Pierdolisz Asmax. Sam mam to szczescie, ze nie lubie lykac dymu. Pewnie przez to, ze moi starzy jak bylem dzieckiem duzo w domu palili, wiec trawy nie lubie tak jak fajek. Jednak od kumpli wiem, ze teraz co druga partia trawy daje haluny, moze nie takie jak po kwasie, ale daje.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 15:51 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Pierdolisz Asmax. Sam mam to szczescie, ze nie lubie lykac dymu. Pewnie przez to, ze moi starzy jak bylem dzieckiem duzo w domu palili, wiec trawy nie lubie tak jak fajek. Jednak od kumpli wiem, ze teraz co druga partia trawy daje haluny, moze nie takie jak po kwasie, ale daje.


Zakladac sie z Toba nie bede, ale dilerka musialabybyc ostro pojebana zeby przy obecnych cenach babrac sie z jakimikolwiek dodatkami (co nie jest tak proste jak sie twierdzi obiegowo, namoczyc i na patelnie:D). Wiecej strat niz zyskow, jak ktos ma po trawie haluny to niech lepiej to odstawi bo to nie jest zabawka dla niego.

Dla niektorych halunem bedzie to, ze wyda mu sie przez ulamek sekundy ze cos kolo niego przebiega. Kto nie sprobowal psychodelikow nie ma pojecia co to sa halucynacje:).
I nie mow ze pierdole, bo na prawde troche w tym spedzilem niestety.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 16:07 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Az tak zle bylo? :)


mnie nic nie bylo , ale widzialem co bylo z kumplami
podziekowalem , dawno to bylo , bylem gowniarz i glupi

wole sie trzymac od tego wszystkiego z dala


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 16:18 
Cytuj  
Po trawie haluny? bzdura i placebo
Znam duzo ludzi ktorzy pozostali przy trawie, chociaz kilku tez ma niezle paranoje. Nm napewno zadne narkotyki nie sa dla dzieci...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 16:33 
Cytuj  
Zacznijmy od tego, ze wiele osob nawet nie potrafi palic trawki :/
W Holandii czy Belgii to wysmieja kazdego co pali trawe nie dla relaksu, tylko dla "upojenie substancjami". 90% tam palacych sie tym odstresowuje, a nie miesza to z impreza.

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 16:35 
Cytuj  
I co z tego?
Jeez.
Wg mnie nie ma się czym chwalić będąc Holendrem czy Belgiem, że się pali trawke na codzien. To samo z naśmiewania się z innych. Żałoba IMO :<


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.