mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2005, 19:51 
Cytuj  
wyedytowane.

A pomyslec ze kiedys lubiłem forum darmowych :cry: .


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.


Ostatnio edytowano 21 wrz 2005, 14:44 przez khoga, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2005, 19:52 
Cytuj  
I czemu niby mialoby mnie obchodzic, ze zacielo Ci sie "o". Skoro juz panowie wpisali sie w temacie to macie mozliwosc wyedytowania postow tak, aby byly w temacie. Jesli nie, jutro zolta kartka. Paragraf: OT

Najprostszym sposobem moderacji jest po prostu nie odpisywanie na idiotyczny (wg sojego mniemania) temat. Sam sie zmoderuje. Kazdy user ma taka mozliwosc.

Czekam do jutra na edycje.


_________________
Obrazek

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 13:31 
Cytuj  
http://pvpgn.mivabe.nl/index.php <-- poszukaj tutaj. milej zabawy

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 13:43 
Cytuj  
Cytuj:
I czemu niby mialoby mnie obchodzic, ze zacielo Ci sie "o". Skoro juz panowie wpisali sie w temacie to macie mozliwosc wyedytowania postow tak, aby byly w temacie. Jesli nie, jutro zolta kartka. Paragraf: OT


Ja jestem przeciw piractwu i niezamierzam niczego edytować (więcej, zamierzam pisać w tym stylu w każdym topie takim jak ten), jeżeli mój post ci się nie podoba to poproszę o żółtą kartkę.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 14:08 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Ja jestem przeciw piractwu

Ok, zapamietalismy. Przy kazdym nastepnym temacie dotyczacym nielegalnego oprogramowania bedziemy o tym sobie przypominac, wiec nie musisz juz wiecej marnowac klawiatury. Mam dosyc klotni o zlodziejach i bandytach. Nie wartosciuje tego co jest pisane na forum. Jesli administracja forum decyduje, ze dozwolone sa dyskusje o pirackich wersjach gier to ani mi, ani Tobie nic do tego. Nie podoba Ci sie polityka? Zmien forum lub napisz apel o zakazanie tego typu postow - to jedyne co mozesz zrobic. Trolowanie niczego nie zmieni.
A to, ze najchetniej bys ich wszystkich zmoderowal malo kogo obchodzi. Proste?

A poza tym kto powiedzial, ze temat dotyczy piractwa. Pytano o Diablo, ktore nie jest MMORPG i nie trzeba placic abonamentu za dostep do gry przez siec. Wystarczy kupic klienta.


_________________
Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 14:55 
Cytuj  
Ja jestem przeciw piractwu [/quote]
Niektorzy nie sa przeciw bo nie maja srodkow na oplacenie miesiecznej daniny nalozonej przez producenta :/ a jak nie lubisz DARMOWYCH MMOrpg to wejdz na Strone glowna, wybierz jakas gierke i pisz bezmyslne posty a nie zasmiecasz tematy i robisz niepotrzebne klotnie :/
To tyle:/ Gra ktos na Free shardzie Defiance (to shard UO)??


_________________
Moje Forum o grach online: http://www.gildia1gier1online.fora.pl (narazie sie rozwija i jest moze shit dla niektorych :/ Rejestrojcie sie i piscie pościki a jak sie rozkreci to bedzie git ;])

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 15:01 
Cytuj  
Cytuj:
Mam dosyc klotni o zlodziejach i bandytach.

Ja się nie chcę kłócić. Zazwyczaj piszę tylko jeden post tak jak tutaj i już.
A że ktoś obraca to w kłótnię czy inną krucjatę...


Cytuj:
Jesli administracja forum decyduje, ze dozwolone sa dyskusje o pirackich wersjach gier to ani mi, ani Tobie nic do tego. Nie podoba Ci sie polityka? Zmien forum lub napisz apel o zakazanie tego typu postow


Wiesz, mógłbym pomijać te tematy milczeniem ale niechcę bo mi się to niepodoba, ale dobrze jeżeli tego chcesz to ok...

Cytuj:
A poza tym kto powiedzial, ze temat dotyczy piractwa. Pytano o Diablo, ktore nie jest MMORPG i nie trzeba placic abonamentu za dostep do gry przez siec. Wystarczy kupic klienta.


Granie na serwerach innych niż oficjalne Battlenetowskie może nie jest piractwem ale na pewno złodziejstwem.


Niech ci będzie Zychoo, już nie będę :)


[edit]

Cytuj:
Niektorzy nie sa przeciw bo nie maja srodkow na oplacenie miesiecznej daniny nalozonej przez producenta


Pff, typowa odzywka bez żadnych argumentów. Gry nie są artykułem pierwszej potrzeby więc jak cię nie stać to niegraj, a że wolisz kraść to bujaj się na szczaw. Jak cie niestać na merca to idź do sąsiada i podpierdol....twój tok myślenia.


[edit2]

Wykasuj moje i "inne" posty nie an temat Zych, bo znowu będzie że prowokuje flame albo co...


Ostatnio edytowano 21 wrz 2005, 15:06 przez Dana, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 15:03 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Jesli administracja forum decyduje, ze dozwolone sa dyskusje o pirackich wersjach gier to ani mi, ani Tobie nic do tego. Nie podoba Ci sie polityka? Zmien forum lub napisz apel o zakazanie tego typu postow - to jedyne co mozesz zrobic. Trolowanie .


a co to ma do rzeczy ?
skoro admini forum pozwalaja pisac o piractwie to rowniez antypiraci beda pisac, i nic wam do tego :)
Pozwalacie pisac piratom, a zakazujecie antypiratom ? LOL

Jesli ktos kradnie to powinien liczyc sie z tym, ze zostanie nazwany przez innych po prostu zlodziejem, i tyle. Nie pasuje?? To nie kradnij :)


_________________




Ostatnio edytowano 21 wrz 2005, 15:04 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 24
Dołączył(a): 17.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 15:04 
Cytuj  
Dana napisał(a):

Granie na serwerach innych niż oficjalne Battlenetowskie może nie jest piractwem ale na pewno złodziejstwem.


I tu się myslisz dlaczego przy zakupie innego klijenta ma być zabronione granie na AMATORSKICH nie nielegalnych serwerach choćby z ciekawości do tworzonych modów?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 15:06 
Cytuj  
Die with me napisał(a):
I tu się myslisz dlaczego przy zakupie innego klijenta ma być zabronione granie na AMATORSKICH nie nielegalnych serwerach choćby z ciekawości do tworzonych modów?


nie istnieje cos takiego jak "amatorskie servery", to sa nielegalne servery , ktore pozbawiaja wplywow autora gry. Sa wiec zlodziejskie.
Czy auto programu pozwala na modyfikacje klienta czy servera ? Nie,.. wiec o co chdozi ?/ Jakie amatorskie ? LOL


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 15:08 
Cytuj  
Cytuj:
dlaczego przy zakupie innego klijenta ma być zabronione granie na AMATORSKICH nie nielegalnych serwerach


Bo tego sobie życzył twórca gry w EULA (End User License Agreement, ale ty pewnie i tak nie wiesz co to).


Posty: 24
Dołączył(a): 17.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 15:09 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Die with me napisał(a):
I tu się myslisz dlaczego przy zakupie innego klijenta ma być zabronione granie na AMATORSKICH nie nielegalnych serwerach choćby z ciekawości do tworzonych modów?


nie istnieje cos takiego jak "amatorskie servery", to sa nielegalne servery , ktore pozbawiaja wplywow autora gry. Sa wiec zlodziejskie.
Czy auto programu pozwala na modyfikacje klienta czy servera ? Nie,.. wiec o co chdozi ?/ Jakie amatorskie ? LOL


Więc jeżeli gram przez protokół IP tworząć grę jest to pirawctwem :wtf:
(Bo na tym opierają się te "pirackie serwery")

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 15:12 
Cytuj  
Die with me napisał(a):
Huragan napisał(a):
Die with me napisał(a):
I tu się myslisz dlaczego przy zakupie innego klijenta ma być zabronione granie na AMATORSKICH nie nielegalnych serwerach choćby z ciekawości do tworzonych modów?


nie istnieje cos takiego jak "amatorskie servery", to sa nielegalne servery , ktore pozbawiaja wplywow autora gry. Sa wiec zlodziejskie.
Czy auto programu pozwala na modyfikacje klienta czy servera ? Nie,.. wiec o co chdozi ?/ Jakie amatorskie ? LOL


Więc jeżeli gram przez protokół IP tworząć grę jest to pirawctwem :wtf:
(Bo na tym opierają się te "pirackie serwery")


Co innego gra na lanie a co innego tworzenie dedykowanego serwa na wzór B.Net.


Posty: 24
Dołączył(a): 17.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 15:13 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Die with me napisał(a):
Huragan napisał(a):
Die with me napisał(a):
I tu się myslisz dlaczego przy zakupie innego klijenta ma być zabronione granie na AMATORSKICH nie nielegalnych serwerach choćby z ciekawości do tworzonych modów?


nie istnieje cos takiego jak "amatorskie servery", to sa nielegalne servery , ktore pozbawiaja wplywow autora gry. Sa wiec zlodziejskie.
Czy auto programu pozwala na modyfikacje klienta czy servera ? Nie,.. wiec o co chdozi ?/ Jakie amatorskie ? LOL


Więc jeżeli gram przez protokół IP tworząć grę jest to pirawctwem :wtf:
(Bo na tym opierają się te "pirackie serwery")


Co innego gra na lanie a co innego tworzenie dedykowanego serwa na wzór B.Net.


amen

(trochę źle to opisałem i wyszło nieporozumnienie)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 16:07 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Pozwalacie pisac piratom, a zakazujecie antypiratom ? LOL

Nikt nikomu niczego nie zabrania Huragan. Po prostu wiem z doswiadczenia, ze zaraz zacznie sie flame, a TO jest odpowiedni dzial do tego.

Nie bierz tego co napisalem do siebie Dana. Po prostu z gory wiem jak to sie skonczy. Zbyt wiele razy to przerabialem.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 22:26 
Cytuj  
No i kurwa chuj.

Ps. zly humor.. swoja droga nalezaloby to zamknac bo w sumie nie wiadomo o co idzie, temat+post zalozyciela daje jedna wielka kupe do ktorej nijak nie mozna sie odniesc...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 22:47 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
No i kurwa chuj.

Ps. zly humor.. swoja droga nalezaloby to zamknac bo w sumie nie wiadomo o co idzie, temat+post zalozyciela daje jedna wielka kupe do ktorej nijak nie mozna sie odniesc...


:-?
Moglbys wyedytowac post?......

Odnosnie tematu nie ma o co sie spierac, nikt z nas nie spi nie pieniadzach wiec ~kazdemu zdarzy sie byc piratem, problem tylko wiec nie jest to czy sie ma piraty tylko jaki ma sie stosunek do tego. Roznica jest miedzy "nie kupie orginala bo nie" a placeniem za gry np. ktore zamierzamy grac przez dluzszy czas; imho nigdy nie kupilbym GTA, co nie oznacza ze nie pogralbym przez moment (a nie bede kupowal gry za 150zl zeby pograc chwile) a np. Baldur's Gate ktory ktorego mam razem z dwojka (org.)


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 00:11 
Cytuj  
Ja bym chetnie pojezdzil jakims fajnym samochodem ale nie zeby od razu kupowac...

Temat poruszany wiele razy a konkluzja jedna : kupujesz albo spierdalaj~


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 08:48 
Cytuj  
@Huragan

Ehhh ty pixelu. Podstawowy blad w logicze twojej to to ze utozsamiasz "nielegalne" ze "zlodziejskim". Proponuje lekture slownika jezyka polskiego w celu doznania roznic miedzy tymi dwoma terminami :)
:P

@Koma
To idz na jazde probna. Wiekszosc dealerow przewiduje takie cos.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 09:30 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
@Koma
To idz na jazde probna. Wiekszosc dealerow przewiduje takie cos.


Tak samo jak wiekszosc wydawcow gier przewiduje wersje demo (a w MMO triali), w ktore mozna "zagrac na chwile" zeby wiedziec czy potem gre KUPIC. :D


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.