mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 03:08 
Cytuj  
MCLARENOWI wyslalem dwa PMy. W jednym pytalem sie go o konto SWG, a w drugim costam gadalem w zwiazku z zamknietym topiciem : Na zaden mi nie odpowiedzial.
Bardzo mozliwe, ze czasem za duzo i nieladnie gadam, zeby kogos zdenerwowac, ale on przegial pale calkowicie i ogolnie dal niezly pokaz...

Zacytuj te PMy tutaj, jesli mozesz, to bede mogl zweryfikowac... Mozna mnie nie lubiec i sie ze mna nie zgadzac, ale ja na zadnym forum jeszcze nikomu postow do tej pory nie edytowalem, zeby w ten sposob pokazac, kto wiecej moze :

BTW To jest kontynuacja threada stad.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-10-16 05:29 ]</font>

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 03:27 
Cytuj  
Dla podsycenia dyskusji link do wątku w ktorym Kon został zbanowany :~~

A to posty ,ktore zostały napisane po twoim zbanowaniu Konusiu ~ (rozumiem że masz zablokowany dostep do forum na ip ?) :
McLAREN
MMOGspot Developer



Posty: 186
Miasto: Warszawa

Wysłany: 15 Paź, 2003 - 00:50
Tym postem konrador, dobil sobie gwozdzia do trumny ktory z uporem maniaka wbijal przez dlugi czas az go wlasnie dobil do konca...
Regulamin jest po to aby go przestrzegac i nie zostal napisany przez IcEa dla jaj!
Na forum gdzie konrador, jest mega posterem moga jego chamstwo tolerowac jezeli maja taka ochote - ja nie bede juz dluzej tego tolerowal - staralem sie lagodnie go traktowac jak widac nie ma po co...
Wiec nie zobaczymy juz postow konradora i koniec z psuciem kazdego tematu gdzie sie ten osobnik pojawia...
dziekuje za uwage!

mark24
"Ma słabą pamięć do tego - moja sygnaturka brzmiała inaczej ale był blisko . A inspiracją do jej stworzenia były błyskotliwe wypowiedzi konradora pod moim adresem.
Nie wiem też skąd wziął te 46 lat - ale ostatnio zdarza mu się mylić fakty.

Ale jedno mu wyszło - sygnaturka - w 100% się z nią zgadzam. Gdyby tak rzetelne były jego wszystkie posty... chyba za mocno koncentrował się na wyzywaniu innych i pokazywaniu swojej wszechwiedzy."

Ozzie
"Ten ban dla Konradora jest dosyc... zabawny.

Braku argumentow nie powinno sie chowac za banem."

McLaren
"Ozzie, osobnik wymieniony dostal ban za notoryczne lamanie regulaminu MMOGspot z ktorym radze sie zapoznac - oraz za ublirzanie mi w momencie kiedy delikatnei zwracam mu uwage aby przestal. Dochodzi do tego szdzenie z ekipy serwisu mmogspot i jego tresci, oraz zasmiecanie wczoraj mojej prywatnej skrzynki bzdyrnymi mialami oraz Komunikatora - zachowujac sie w sposob NIEDOPUSZCZALNY.

Dalem mu szanse banujac go najpierw tylko na Forum czasowo aby ochlonal ale widac ze to nie pomoglo.
A tresc jego miali do mnie jes tak samo obrazliwa jak jego ostatnie posty."

mark24
"Eee, jest inne forum gdzie konrador roxuje na całego. Ktoś tęskni proszę się tam rejestrować i spróbować nie zgodzić się z miszczem konradorem chociaż w jednej drobnej kwestii - wtedy dowiecie się w kilku krótkich mocnych słowach gdzie jest wasze miejsce i kim tak naprawdę jesteście."

Ozzie
"Alez wiem, ze Konrador dzielnie postuje takze na mmorpg.pl.

Jednak gdy pisze o naduzywaniu wladzy, ban tylko potwierdza jego opinie.

Konrador nie tyle ubliza ile wyraznie pisze jakie ma zdanie na rozne tematy, ludzie odrazu biora to za atak, Konrador odpowiada itd.
To, ze ktos jest glosny nie oznacza, ze trzeba mu zaklejac usta jesli wiele z jego opinii ma sens."

McLaren (i cytowane PM-y )

"Ozzie, a czy ty jestes adwokatem tego osobnika o watpliwej inteligencji?
Czy Twoim zdaniem jezeli ktos ma jakies przekonania moze je bezkarnie oglaszac publicznie - tu sie klania polskie prawo - jezeli konrador nie lubi np. zydow nie ma prawa im ublizac publicznie - itp.
Nikt nikomu nie zamyka UST o ile jego wypowiedzi trzymaja POZIOM i nie lamia regulaminu jaki tu panuje, on go zlamal nie raz - i mimo ze dostal szanse postanowil nadal lamac wymieniony regulamin...

Jezeli to dla Ciebie niewystarczajace podam przyklad... aby zamknac juz temat,
oto fragment tego tekstu do mnie:

Cytat:

"Jak juz mowilem, jestem BARDZO zmartwiony brakiem do stepu do serwisu
mmogspot.com i do zetelnych newsow pisanych przez samych specjalistow,
takich jak *nowy*, albo McLAREN.

Jesli serwisy, do ktorych zamierzasz zablokowac mi dostep odznaczaja
sie tym samem poziomem merytorycznym co mmogspot.com, to tez nie bede
mial czego zalowac."
- koniec cytatu.

inny fragment:
Cytat:
"Musisz wiedziec, ze leje na twoje forum, na ciebie jako admina i na
twoje pogrozki, ale przeciagasz strune."
- koniec cytatu.

Oczywiscie takich durnych i obrazliwych tekstow napisal znacznie wiecej - co calkowicie go dyskredytuje jako czlowieka do ktorego mozna podchodzic w sposob normalny.

Jezeli Twoim zdaniem czlowiek o takich wypowiedziach nie zasluguje na bana to bedziesz musil sie z tym pogodzic ze niestety dla Ciebie go dostal.

A teraz zakonczmy temat Konradora - wystarczajaco tematow juz spapral co jest jego domena na mmorpg.pl - miedzy innymi wlasnie dlatego nie odwiedzam juz tamtego froum - bo nikt nie chce zrobic z takimi jak on porzadku raz na zawsze i kompletnie nie da sie tam rozmawiac i czytac - a szkoda...

Ja nie bede jego ani jemu podobnych tolerowal i sadze ze to zrozumiesz. "

nowy (obrażony :razz: )

"Ah oh ale mnie urazil... no ale w rzeczy samej jego newsy na mmorpg.pl sa doskonalej jakosci, nie to co nasze. Chcialbym pisac taka wspaniala polszczyzna jak on heh no i zeby szanujacy sie serwis niepisal w newsach polskich znakow?
Cytat z newsa by Konrador:"Info przede wszystkim dla tych, ktorzy nie czytaja juz Stratics.

Po ponad DWOCH latach OSI wreszcie wprowadza z powrotem house decay... Domki nieodswiezone przez ponad 60 dni maja pasc 22 pazdziernika.
LET TEH LOOTING COMMENCE~! " "

i

ainur (wazelinka:))
"to może ja skończę temat konradora mclaren jest tu kimś...w rodzaju bossa (hehe i to NIE jest wazelina stwierdzam jedynie fakty ) podskakujesz wylatujesz <lol> ja tam na miejscu mclarena już go stąd dawno wywalił za jeden taki text nie odpowiedzał słowem na jego prymitywne teksty tylko ban i konradora już nie ma"
To wszystko .Kolejność zachowana :smile:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 04:16 
Cytuj  
Telenoweli pt. MCLARENiA ciag dalszy.

Moi zaufani informatorzy dostarczyli mi najswiezsze informacje z mmogspot.com dot. mojej skromnej osoby. Nie lubie tego typu jednostronnych dyskusji, wiec tutaj bede staral sie odpowiedziec na zarzuty MCLARENA. On jak widac do swoich racji przekonac potrafi tylko wtedy, gdy mowi sam do siebie.

Ozzie, osobnik wymieniony dostal ban za notoryczne lamanie regulaminu MMOGspot z ktorym radze sie zapoznac

...w tym momencie Daniel siegnal po bansticka i zamierzyl sie na Ozziego, ktory odwazyl sie powiedziec cos, co moderatorowi na power tripie nie pasuje.

oraz za ublirzanie mi w momencie kiedy delikatnei zwracam mu uwage aby przestal.

Zadne ublizanie nie mialo miejsca... Bana dostalem bez wyraznego ostrzezenia i po tym w komunikatorze napisalem:

konrador, 15 Paź, 2003 - 00:52
moze tutaj sobie pochatujemy? :)

konrador, 15 Paź, 2003 - 00:52
czesc mclaren! :*


Dochodzi do tego szdzenie z ekipy serwisu mmogspot i jego tresci, oraz zasmiecanie wczoraj mojej prywatnej skrzynki bzdyrnymi

O tym dalej...

mialami oraz Komunikatora - zachowujac sie w sposob NIEDOPUSZCZALNY.

W mailach prosilem go o usuniecie screenow z PS, ktore postnalem na mmorpg.pl, a ktore on bez pytania wykorzystal przy tworzeniu oprawy mmogspot.com, bo stwierdzilem, ze jesli on zachowuje sie jak gowniarz, to ja powinienem zejsc do jego poziomu, zeby do niego trafic.

Mam PELNE logi z komunikatora, ale sa za dlugie, zeby je tutaj wklejac, wiec wrzuce tylko przykladowy cytat.

McLAREN, 15 Paź, 2003 - 01:53
Kon zaraz pozegnasz sie z netem - kilka minut i juz Ciebie wiecej nie zobaczymy tytaj :P doigrales sie zaczynasz z nieodpowiednimi osobami stary

konrador, 15 Paź, 2003 - 01:51
patrzcie jakich chakierow ma za plecami nasz moderator ;) moje ip mozna znalezc w usenecie - pierwsza podpowiedz dla kolegi patryka

McLAREN, 15 Paź, 2003 - 01:46
dzieck odrogie to BYLA tresc mojego maila nie twojego do czego akurt prawa nie masz - poza tym palnij ty sie w leb - ja ma mrobote i nie mam czasu na debili

patryk, 15 Paź, 2003 - 01:45
hehe mc daj mi ip teg losia to sie z nim pobawie :)

konrador, 15 Paź, 2003 - 01:44
fyi mam prawo do upubliczniania tresci listow ktorych jestem adresatem, a ze tobie sie teraz to nie podoba...

konrador, 15 Paź, 2003 - 01:43
jakie bluzgi? prosze cie bardzo panie cenzorze, cytuj, bo ja nie mam niczego do ukrycia. tylko nie zmyslaj prosze.

Trebellius, 15 Paź, 2003 - 01:42
BUAHAHAHAHA !!! Konrador i wiesz ... MC MA RACJE ZE CHCE CI WPIER* :D

McLAREN, 15 Paź, 2003 - 01:37
ROTFL - konrador mam zacyowac twoje bluzgi do mie - buhaha jestes strasznym dzieciakiem - po cholere piszesz to co pisalme do ciebie pajacu prywatnie?

konrador, 15 Paź, 2003 - 01:36
na forum jakos inaczej reaguje - inny czlowiek

konrador, 15 Paź, 2003 - 01:36
zacytuje mail mclarena do mnie:) Czlowieku co ty pierdolisz to glowa mala Jakich kurwa screenshotow TWOICH i nie obrazaj mnie bo serjo ci wpierdole i bedziesz inaczej spiewal.


A tresc jego miali do mnie jes tak samo obrazliwa jak jego ostatnie posty.

To rzeczywiscie strasznie obrazliwe te maile musialy byc... Jedyna rzecza obrazliwa w moich postach jest sygnaturka, ktora moderator przyczepil mi po wyrzuceniu mnie z forum.

Dalej...

Czy Twoim zdaniem jezeli ktos ma jakies przekonania moze je bezkarnie oglaszac publicznie - tu sie klania polskie prawo - jezeli konrador nie lubi np. zydow nie ma prawa im ublizac publicznie - itp.

Uwaga, od dzis krytykowanie MMOGSPOTu i glupiego zachowania jednego z moderatorow tego serwisu, ktory podaje sie za bardzo powaznego admina, rowna sie z antysemityzmem. Ja ogolnie rzecz biorac jestem czlowiekiem bardzo tolerancyjnym i otwartym na swiat, ale do tej pory do chamstwa i glupoty nie moge sie przekonac.

Nikt nikomu nie zamyka UST o ile jego wypowiedzi trzymaja POZIOM (...)

A jak juz mowimy o trzymaniu poziomu... zaraz beda kolejne zlote cytaty Daniela.

Jezeli to dla Ciebie niewystarczajace podam przyklad... aby zamknac juz temat,
oto fragment tego tekstu do mnie:
Cytat:

"Jak juz mowilem, jestem BARDZO zmartwiony brakiem do stepu do serwisu
mmogspot.com i do zetelnych newsow pisanych przez samych specjalistow,
takich jak *nowy*, albo McLAREN.

Jesli serwisy, do ktorych zamierzasz zablokowac mi dostep odznaczaja
sie tym samem poziomem merytorycznym co mmogspot.com, to tez nie bede
mial czego zalowac."
- koniec cytatu.


Cytat jak najbardziej prawdziwy, potwierdzam. [sprostowanie: to jest cytat z maila, a nie z PMa.. o PMach pisalem wczesniej] Wyglada najlepiej, gdy wyrwiemy go z kontekstu i przedstawimy grupie osob z gory negatywnie do mnie nastawionych. To byla odpowiedz na:

Nastepna - istotnie wchodzilem dzis na to Wasze forum (mowa o mmorpg.pl) aby sprawdzic te TWOJE screenshoty ale odechcialo mi sie szukac po 5 min patrzenia w to cos.

i

Jutro Twoje IP zostanie dodane do wszystkich serwerow w jakich moge to
zrobic wiec stracisz dostep tez do tych serwisow.


inny fragment: Cytat:
"Musisz wiedziec, ze leje na twoje forum, na ciebie jako admina i na
twoje pogrozki, ale przeciagasz strune."
- koniec cytatu.


To z kolei byla odpowiedz za caloksztalt i dodatkowo takie perelki:

Wiec pisze wyraznie - Jezeli nadal bedziesz mi spamowal mojego miala - kazdy
twoj nastepny mail trafi do Ciebie w ogromnej ilosci spowrotem - moze to
czegokolwiek ciebie nauczy.

+

Jutro Twoje IP zostanie dodane do wszystkich serwerow w jakich moge to
zrobic wiec stracisz dostep tez do tych serwisow.

+

Jezeli nadal to nic ciebie nie nauczy i bedziesz meczyl mnie w jakikolwiek
sposob lub/i utrudnial dzialanie jakiegokolwiek serwisu gdzie jestem adminem
sprawa trafi do Abuse gdzie pozbawia cie Twojego SDI.

+

Mozesz sobie na to lac - to juz Twoj interes, zareczam ci jednak ze dalsze
Twoje proby utrudniania mi zycia moga przyniesc tylko szkode Tobie.


Na mail, z ktorego pochodza powyzsze fragmenty do tej pory nie dostalem odpowiedzi. MCLAREN znow ucieka sie do jednostronnej dyskusji, bo to wychodzi mu najlepiej.

Jezeli Twoim zdaniem czlowiek o takich wypowiedziach nie zasluguje na bana to bedziesz musil sie z tym pogodzic ze niestety dla Ciebie go dostal.

Pierwszego maila wyslalem spory kawalek czasu po otrzymaniu bana - godzina 1:32... Cytaty wyjete sa z ostatniego maila, ktore wyslalem do MCLARENA o godzinie 4:41. MCLARENOWI pomylila sie kolejnosc wydarzen.

Oczywiscie w przerwach od ssania MCLARENOWEGO p33na glos zabiera mareczek, ale ten pajac juz sie dawno wypalil i nie ma sie nawet z czego posmiac, takze jego wypociny pozostawie bez komentarza.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-10-16 05:53 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 04:26 
Cytuj  
Aha, jesli ktos z czytajacych to osob ma usera na mmogspot.com to prosze o podanie linka ( board/viewtopic.php?topic=6138&forum=19&2 ) w tamtym topicu (ciekawe czy i jak szybko p. powazny moderator go usunie)... Tutaj nikt nikogo nie wymoderuje.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 04:55 
Cytuj  
Wybacz drogi Michale, ale dopiero teraz zauwazylem twojego posta...

A to posty ,ktore zostały napisane po twoim zbanowaniu Konusiu ~ (rozumiem że masz zablokowany dostep do forum na ip ?)

Najpierw byl ban na forum, potem byla blokada dostepu do mmogspotu ze specjalna strona powitalna dla mnie, zeby odciac mi dostep do komunikatora. Dzisiaj nawet strona powitalna sie nie otwiera :o Banik pro. *szlocha*

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 06:34 
Cytuj  
Daj spokuj...
Gowno i tak zawsze bedzie na wierzchu

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 07:44 
Cytuj  
Lol cego sie spodziewac, to mmogspot, oni nie maja lepszych argumentow niz ban. A te logi z komunikatora wymiataja :>>> McLaren wzia sie z kumplami za haxoring ? :smile:) Szkoda ze takiego zalosnego gowna pelno, ale po kims kto juz ma net od wielu lat takiego kretynizmu bym sie nie spodziewa. Znam 12 latkow ktorzy maja juz takie grozby za soba =_=

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 07:48 
Cytuj  
Po pierwsze cała sprawa ma dwa oblicza, a konrador przedstawia ją ze swojej (yntelygenckiej) pozycji.
Cytuje tylko posty McLarena, a nie wrzucił cytatów swoich (zapewne pełnych kultury).

Po drugie: ile razy McLaren ma Ci mówić "odpierdol się buraku - nie chce mi się z tobą gadać" - żebyś to przyjął do wiadomości?

Smaczki konradora:
"Brak mi za to cierpliwosci do idiotow i jakos nie potrafie sie do ich razacego zachowania przyzwyczaic - bedziecie musieli mi to wybaczyc" - nikt niczego nie musi, jak widać :wink:, już nie ma idiotów na mmogspot, buhaha

"W szoku bylem dopiero wtedy, gdy dowiedzialem sie, ze ten czlowiek ma 46 lat." - skąd ty wytrzasnąłeś, z tego samego źródła co twoje newsy? idiota

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 09:13 
Cytuj  
Jestem przyzwyczajony do takich zachowan ze strony MCLARENA. Juz za czasow jego swietnej gildii w UO i bezsensownych regul, ktorych on jako guildmaster nie musial przestrzegac. Edytowanie, kasowanie to jego ulubiona forma 'dyskusji'. Dlatego tez nie wdaje sie w nim w zadne rozmowy. Na mmogspot tez sie nie wybieram.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 09:14 
Cytuj  
[konrador style]

cry more

[/konrador style]

:grin:


_________________
Obrazek

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 10:04 
Cytuj  
Dziendobry.
LOL widze mala nagonke na mnie :smile: ale ok.
Sluchajcie, cala sprawa oczywiscie nie wyglada tak jak to opisal i sptytnie przedstawil konrador.
Generalnie zwisa mi tlumaczenie sie ale trzeba byc sprawiedliwym.
Na zadnym forum funkcja moderatora czy admina nie jest najprzyjemniejsza z rzeczy i nikt nie musi mnie za to lubic.

Wyjsniam cale zajscie.
Od tygodnia konrador przesadzal na mmogspot, wystarczy (kto ma ochote), przeleciec jego posty i moje w tym - PROSILEM go bardzo grzecznie aby przestal i zaczal rozmiawiac NORMALNIE nieublizajac nikomu bo nikt nie ma do tego prawa - napisalem w moich uwagach do niego ze to NIC OSOBISTEGO (to jest caly czas na forum), a jedynie reaguje jako admin czy moderator na jego chamstwo wobec innych.

Dla mnie to NORMALNE zachowanie admina czy moderatora - niezaleznie od tego czy ktos mnie lubi czy nie staram sie nie byc stronniczy.

On postanowl olac moje prosby co w efekcie do dalszego chamstwa skonczylo sie permanentnym banem - co sadze KAZDY jeden z Was na moim miejscu by uczynil - po tym jak obrazal moja matke i ublizal mi, wysywal o jakis tam warszawiakow w swoich mailach itd.

Teraz zupelnie nie rozumiem czemu smieci tutaj i dalej roztrzasa cala sprawe - sprawa jest prosta KAZDY kto jest chamem predzej czy pozniej zostanie ukarany i KAZDY na moim miejscu majac taka mozliwosc pozbyl sie takiego osobnika.

Coz ubolewam nad tym tak czy inaczej bo kazdy ban z mojej strony czy ze strony innego admina nie jest niczym przjemnym a postawic kogos w zlym swietle przed "swoimi kolegami" jest dosyc latwo.

Kiedys odwiedzalem to forum czesto ale jak sami wiecie niestety nie mozna tu normalnie prowadzic rozmowy bo zawsze sie znajdzie taki osobnik co za cel wzial sobie przykszanie zycia innym - i tego nei jestem wstanie zrozumiec...

Przykto mi tylko ze teraz i tu konrador przeniusl cala sprawe i nie dociera do niego ze to jego wrodzone chamstwo doprowazdilo do tego bana.

O ile pamietam na mmogspot byly TYLKO dwa bany w tym wlasnie konradora - wiec to nie jest tak ze ktos naduzywa wladzy - poprostu i niestety KTOS te rzeczy musi robic aby ogol mogl normalnie uzytkowac forum to czy inne - wszedzie tak jest.

W dodatku nie rozumiem calej tej "wojny" miedzy mmogspot a mmorpg !!!
Ale ta "wojna" chyba sie odbywa tylko za sprawa takich kilku pseudo-inteligentow ktorzy poprostu inaczej nie moga zyc - to ich kreci podsycanie awantur itp.
Wiem ze nikt z ekipy mmogspot nie ma nic to mmorpg wrecz przeciwnie - caly ten zly klimat i obraz jaki przedstawia kilu zapalencow wojennych jest dla mnie SMIESZNY.

Miejmy nadzieje, ze kiedys sie to zmieni.

na koniec - Coval miej litosc chlopie, dajesz sie wciagac w gierki konradora przyklaskujac tej farsie?
Ja do Ciebie nic nie mam - dawno temu mielismy sprzeczke i sprawa zamknieta - wiec nei przesadzaj w swojej niesprawiedliwej ocenie wobec mnie - jezeli tak mnie nie lubisz moze napisz do mnie porozmawiamy o tym - bo ja juz dawno o calej sprawie zpomnielem - chyaba bylo to ze 4 lata temu :smile:

Coz, to tyle ode mnie, nie chce juz dalej odpowiadac na nagonke na mnie bo nie widze celu - moze kazdy z was niech chwilke sie zastanowi kto ma racje i czy wypowiedzi konradora trzymaja sie kupy i czy warto najezdzac na mnie bo jakis KRZYKACZ dostal bana za zle zachowanie - taka jest niestety moja rola niewdzieczna na forum mmogspot - tudno bede musial z tym jakos zyc.

Wolalbym tylko aby pseudo "wojna" z mmogspot i mmorpg nie przenikla na stale do wszystkich uzytkownikow obydwu tych for.
A mmorpg zycze jaknajlepiej bo lubie znaczna czesc ekipy z tad i jakos nie mam z tym zadnego problemu.

Pozdrawiam z zyczeniami zdrowego rozsadku i niedjacie soba manipulowac - kazdy powinien wiedziec jaka ma WLASNA opinie.

CU PEACE
McALREN

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 10:06 
Cytuj  
konrador - lol

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mark24 dnia 2003-10-16 11:10 ]</font>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 12:31 
Cytuj  
Zapowiada sie dlugi topic =[

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 14:46 
Cytuj  
rofl rofl rofl
akurat tutaj trzymam strone Kona bo mmogspot jest gay.
Zabrac SDI... ROTFL ale mi Abuse:<
Co za kolo, niech sam sie postara a nie jakims Patrysiem straszy.
*MY* na takich mowimy shouters, czyli krzyczy bo gowno wie, gowno umie i gowno moze. Admin serwisow... bwahahaahahhahahahahahahahha!!!~!
Eh, chcialem sie kopsnac na ten smierdzacy mmogspot zeby posmiac sie z nich (w szczegolnosci z Patrysia i MacLarena - dobule meat fresh dick gayburger) ale naprawde az mi sie nie chce:< Ich newsy sa tak zalosne (najwieksza beke mam ze podaja je jakby byli mega profesjonalnymi dziennikarzami w firmie co ma ~100 mln usd kapitalu), ze... nie no nie chce mi sie:[

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 15:11 
Cytuj  
Wow Peonz0r to zes pokazal argumenty "bo mmogspot jest gay" lol Fajnie, przynajmniej pokazujesz jakim jestes czlowiekiem.

Newsy piszemy tak, zeby kazdy mogl je przeczytac i zrozumiec, a nie tylko 133t h4x0r m45t4h, pozatym nie kazdy lubi ten "styl".

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 16:18 
Cytuj  
mareczek, idz trollowac gdzie indziej i zatkaj sobie usta p33nem mclarena. Potem jeszcze sprawdz ''napiecie'' jego odbytnicy i bedziecie obaj zadowoleni.

Soulless, a tobie co sie porobilo? Cry more? Ja sie tylko bronie.

Teraz odpowiadam na post super-waznego moda, z ktorego dodatkowo wylazi straszny klamczuch :(

Po pierwsze, jaka nagonka? Ty wiesz co to jest nagonka? Zamknales mi dostep do forum, zmieniles mi sygnaturke i teraz, gdy ja juz nie moge ci odpowiedziec i zrobic z ciebie durnia, wraz z paroma kolegami obrazasz mnie na zamknietym dla mnie forum - brawo! Do mmorpg.pl nikt ci dostepu nie zablokowal i ty tak samo jak reszta twoich opoznionych zausznikow mozecie sie tutaj swobodnie wypowiadac.

Nie pamietam, zebym w ostatnim poscie, ktory napisalem na mmogspot.com komukolwiek ublizal... Ty masz jakies omamy wzrokowe, czy tak sam z siebie pieprzysz bzdury? Moze odswiezysz nam pamiec i zacytujesz NIE ZMIENIONA tresc posta, za ktorego dostalem bana? W kazdym razie w tym momencie swojej sytuacji juz nie poprawisz.

Ostrzezen nie bylo. Byl za to tekst, w ktorym wyraznie przyznales, ze tylko czekasz na jakis pretekst, zeby mi dac bana - pretekst sie znalazl. Slaby, ale zawsze.

Widzisz mclaren, po to sobie skopiowalem te wszystkie logi (tu cytat z komunikatora - czyta sie od dolu, jeli ktos jeszcze sie nie zorientowal)...

McLAREN, 15 Paź, 2003 - 02:38
ROTFL - ale po co? :) bedziesz to rozkleialpo swoim mizernym miescie na plakatach aby udowodnic swoja glupote -dziecko? czy tak bo jestes skrajnie glupi? BDW czysci sie to co 2 dni osle...

konrador, 15 Paź, 2003 - 02:36
i nastala jasnosc... jakie szczescie ze caly komunikator wlacznie z wypowiedziami mclarena skopiowalem sobie do pliku tekstowego!


... zeby teraz je wyrywkowo (albo w koncu w calosci, jesli zajdzie taka potrzeba) wklejac i pomagac ci w utwierdzaniu wszystkich w przekonaniu, ze jestes kompletnym dzieciakiem :

W ktorym momencie obrazalem twoja matke? Nie zmyslaj, tylko cytuj... Moze ja cie wyrecze? Tekst jest napawde straszny, wiec jesli ktos jest wrazliwy, to lepiej na chwile zamknac oczy.

konrador, 15 Paź, 2003 - 02:59
tak mclaren... mozesz wyslac swoja mame ;)

(...)

McLAREN, 15 Paź, 2003 - 02:52
Kon ty chyba chcesz aby ktos cie odwiedzil w tym lublinie co?


Co do warszawiaczka, to pewnie chodzi o ten cytat, ktory byl odpowiedza na twoja wypowiedz o mmorpg.pl (juz wczesniej cytowalem)...

To ''cos''? Nie rozumiem dlaczego w ten sposob mowisz o forum
Fergeroda. Jego tez nie lubisz? Czy po prostu na wszystko i na
wszystkich patrzysz z gory, bo jestes takim zadufanym w sobie
warszawiaczkiem z ego znacznie wiekszym od twoich mozliwosci i
umiejetnosci?


Jakbys byl z Krakowa, to powiedzialbym krakowiaczkiem, jakbys byl z Lublina, to powiedzialbym lubliniaczkiem :( Nie widze w tym nic zlego. Oprocz stwierdzenia, ze zachowujesz sie jak gowniarz, nie wyslalem pod twoim adresem zadnych razacych obelg. Ty natomiast nie przebierales w slowa i do tej pory nazwales mnie dzieciakiem, kretynem, pajacem, debilem, itp. itd. Nie chce mi sie az tak dokladnie szukac, ale pewnie bylo tego wiecej, gdyby dodac wypowiedzi twoich kolezkow to troche by sie tego uzbieralo. W dodatku wiele razy na rozne sposoby mi groziles - zalosne.

Wiem, ze u ciebie sa problemy z pojmowaniem wielu spraw, ale postaraj sie choc raz. Zrozum, ze ja tutaj nie smiecie, tylko sie tutaj bronie, bo na twoim serwisie bronic sie nie moge, jako ze zablokowales mi do niego dostep i postanowiles sobie dyskutowac sam ze soba, bo tylko w ten sposob potrafisz ''wygrac'' - taki z ciebie wojak boardowy.

Moje ''wrodzone'' chamstwo w rozmowach z ludzmi twojego pokroju bierze sie stad, ze wyznaje zasade - fight fire with fire. Inaczej sie nie da :(

Co do wojny miedzy mmogspot, a mmorpg. To jest niczym nie sprowokowany cytat (ktory tez juz podawalem):

Nastepna - istotnie wchodzilem dzis na to Wasze forum aby sprawdzic te TWOJE screenshoty ale odechcialo mi sie szukac po 5 min patrzenia w to cos.

Jakos nie przewidzialem tego i nie zachowalem twoich wczesniejszych cytatow dotyczacych mmorpg.pl i moderatorow tego forum. A szkoda, bo bardzo by sie w tym momencie przydaly.

Widac, ze w przypadku nagonki i manipulacji jest dokladnie tak sam, jak w przypadku slowa spam... Po prostu nie znasz znaczenia tych slow. Ale nie martw sie, mam dla ciebie pare adresow:

http://www.encyklopedia.pl/
http://www.pwn.pl/

UWAGA (dla MCLARENA, bo mial problemy z otworzeniem linku, ktory wyslalem mu w jednym z listow): Na powyzsze linki trzeba kliknac raz, zeby otworzylo sie nowe okno przegladarki, do ktorego nastepnie nalezy sie przelaczyc, zeby zobaczyc i ewentualnie przeczytac tekst zawarty na stronie.

Aha, MCLAREN nie sil sie juz tak przy pisaniu nastepnego posta, tylko pokaz nam co tak naprawde potrafisz. Wiemy, ze potrafisz i lubisz sobie zaszalec ;) Moze zacytuje jeszcze raz na koniec?

Czlowieku co ty pierdolisz to glowa mala Jakich kurwa screenshotow TWOICH i nie obrazaj mnie bo serjo ci wpierdole i bedziesz inaczej spiewal jak nie potrafisz sie zachowywac.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 16:34 
Cytuj  
"mareczek, idz trollowac gdzie indziej i zatkaj sobie usta p33nem mclarena. Potem jeszcze sprawdz ''napiecie'' jego odbytnicy i bedziecie obaj zadowoleni. "

- konradorku, ależ się tak nie zaperzaj, zobacz aż ci gul chodzi, pamiętaj to nie jest zdrowe! :wink: Zrobiłeś się czerwony jak indyczek? Nie dość, że jesteś smieszny to jeszcze żałosny.
Don't cry ;(

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mark24 dnia 2003-10-16 17:37 ]</font>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 17:37 
Cytuj  
Tak to prawda! konrador jest zły , mi też zepsuł topika WoW vs SWG! :eek:

Ban za nic rOx . Got banstick? :???:


_________________
you are already dead

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 17:58 
Cytuj  
Hymmm, no tak zapomnialem ze TU reakcja na normalny post bez bluzgania i posiadajacy jakas tresc poza glupotami - jest tylko jedna ozdywa się ELITA super kolesi i zaczyna się flame niekonczacy.

Tak konrador uzywam wulgaryzmow jak kazdy wiesz : )
Z ta roznica ze ja robie to niezwykle rzadko a ty niestety inaczej nie umiesz komunikowac się z ludzmi.

Nie mam zamiaru z Toba gadac o czym napisalem Ci ostatnio wielokrotnie bo jestes tylko malym prostakiem, nieokrzesanym, a buty masz wypchane sloma która usilnie starasz się schowac ale slabo wychodzi.

Twoich tekstow z miali tez nie będę cytowal jak robisz to ty bo wszystkie wywalilem poza tym smieszysz mnie tak strasznie ze im bardziej robisz z siebie pajaca tym bardziej mnie fascynujesz jako obiekt kompletnie nienadajacy się do zycia w grupie ludzi.

Nie wiem czemu z uporem maniaka twierdzisz ze zmienialem tresc twoich wypowiedzi ale niestety tak nie jest i nie było.
Jedyne co zmienilem na forum to w miejsce twojego podpisu napisale mo tym jaki jestes madry kompletnie dla jaj bo tak wlasnie mnie smieszysz.

A to co napisalem ze nie chce mi sie TEGO CZEGOS czytac - chodzilo o TWOJE posty tutaj ale interpretuj sobie to jak chesz mi to zwisa i powiewa...

Teraz dalej... skoro konrador jak pisze chce się bronic aby wygrac jakas tam woje która zrodzila się w jego kurzym mozdzku...

Dawno tu nie byłem i wlasnie poogladalem sobie cale forum - sprawa wyglada tak:

Na 98% postow odpowiada zaraz KONRADOR i po 2-3 postach za kazdym razem konczy się temat flamai i kompletnie nie na omawiany temat - co sugeruje ze konrator ma jakis defekt i nie może odejsc od komputera i od pisania na forum - a ze najczesciej nie rozumie co ktos pisze i ma ograniczony zasob slownictwa wyzywa autora bądź autorow aby tylko zaznaczyc swoja obecnosc jak to robia psy obsikujac teren.

Drugi pacjent Peonz0r - no ten mnie rozbawil do lez...
W tym temacie pokazal ze jset jeszcze wiekszym burakiem i indolentem umyslowym niż jego przyjaciel od serca konrador.
Malo tego przegladajac JEGO posty w 90% zawiera tresci zwiazane z Gejami WOW
Jeżeli bym był konradorem napisal bym teraz tak...
[konrador stylle - on]
Peonz0r piszesz tak czesto o tych gejach ze chyba masz problem...
Slyszales o nowej akcji stop dla przemocy w rodzinie?
Może się tam zglos - problem zniknie
[konrador stylle - off]
No wlasnie teraz wiadomo czemu tak Peonz0r saleje ze slowem gej : P

Co jeszcze do konradora - pisales konrador do mnie abym usunal niby twój screenshot bo jest TWÓJ i tylko ty masz do niego prawa bo go sam zrobilesz - ok. odpowiadam ci w twoim stylu abys zrozumil o ile będziesz w stanie swoja glupote:
[konrador stylle - on]
Wiesz konrador przyglupie skoro twierdzisz ze masz prawa wlasnosci do screenshota z gry
To ci powiem ze tak - MASZ RACJE (wg. Twojej glupoty).
Wiec oznajmiam Ci ja wszedlem na forum gdzie był twój screenshot i zrobilem swój screenshot tego forum - wiec ten mój to jest MÓJ screenshot a nie Twój.
A ze nieznosze glupoty bo to dalej nie wyjasniam jaki blad popelniles - bo nielubie glupich ludzi...
[konrador stylle - off]
Moglbym oczywiscie przesadzic z bluzgami jak to ty robisz w sprytny czesto sposob niezwracajac sie o "ofiary" bezposrednio ale co mi tam - nie umiem tak jak ty moze dlatego ze nie jestem przyglupem kto wie - na swiecie jest ich masa i czasto mozna ich spotkac tam gdzie jest duzo ludzi bo tam lubia sie popisywac swoja beznadziejna glupota : )

Nadal oczywiście nie rozumie mczemu admini tego forum toleruja takich skrajnych idiotow i burakow i nie robia z tym co trzeba aby inni mogli normalnie pisac.
Tutaj każdy temat konczy się TAK SAMO konrador i spolka wyzywaja autora a jeżeli jest to nowa osoba na tym forum to już leca bluzgi na maxa.

Smieszny post znalazlem wspomnianago wczesniej guru Peonz0ra, oto on:
Cytuj:
Teraz juz wiem czemu na tym forum postucje 5ciu przez 10ciu... sami gayz0rs co mysla ze sa l33t bo sa tu od poczatku i wytworzyli jakies swoje male zasrane community :{
Mmorpg.pl - najwieszke polskie forum o pierdoleniu gluopt:/
Jakis Konrador tylko napieprza newsy i to wszystko. Co chwile Ci sami gostkowie dopisuja sie (jest ich moze z 5ciu) i albo mowia yeah albo chuj. Fajnie.
A tak juz nie mialem tu postowac ale heheeh klimat tutaj i ludki, ktorzy mysla ze sa fajni bo maja na wszystko odpowiedz mnie doprowadzaja do smiechu:) Taki Soulless Albo taki Konrador :> :/ :E ;o


Coz można wiecej dodac :smile:

A jeszcz edo wypowiedzi wobec mnie kurczaka Peonz0ra...
Jeżeli tak bardzo razi cie mmogspot to daj IP swój zalatwimy sprawe abys nie musial się meczyc i ta mwchodzic - LOL bo pisales ze tam nie wchodzisz wiec skad tak dobrze znasz ten serwis? Lol

Tak to jest każdy pajac ma swojego OMEGe - co to znaczy - oo tak to trzeba siegnac do wiedzy encyklopedycznej.
Takim OMEGA dla konradora jest Peonz0r - gdziekolwiek konrador bluzga komus pojawia się on OMEGA i mu dodaje otuchy i oczywiście pisze zawsze o gejach - może dlatego ze tak bardzo mocno i blisko sa ze soba Konrador i jego OMEGA Peonz0r - podeslac link do sklepu z sex-gadgetami i wazelina wam chlopcy? (heh tez tak umiem pisac jak konrador jak widac)

To co konrador postanowiles wygrac to twoja wyimaginowana wojne ze mna?
Walcz dzielnie - bo jak na razie potrafisz tylko powycinac moje teksty i je odpowiednio poukladac aby wygladalo ze ja taki zly jestem - czego w sumie nie mam ci za zle bo ladnie ci to wychodzi - czeo nie można powiedziec o zadnym twoim poscie GDZIEKOLWIEK - a wystarczy oczytac czesc postow z tego forum Twojego autorstwa.

Czekajac na kolejne "wycinanki" moich teksotw pozdrawiam :smile:

Ps. Konrador nie licz na to ze kiedykolwiek Twój ban zniknie - nawet szlochanie tutaj i proba manipulacji moimi wypowiedziami aby twoi koledzy cie poprali NIC nie da!!!
Wbij to sobie do twojej pustej mozgo-czaszki w miejsce slomy która tam chowasz.
Ale ubaw z toba to ja mam przedni... :razz:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: McLAREN dnia 2003-10-16 19:04 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 18:43 
Cytuj  
Tak konrador uzywam wulgaryzmow jak kazdy wiesz : )

Nah, uzywasz wulgaryzmow i grozb jak pryszczaty 12-latek, a to jest roznica...

Nie wiem czemu z uporem maniaka twierdzisz ze zmienialem tresc twoich wypowiedzi ale niestety tak nie jest i nie było.

Ja nic takiego nie powiedzialem. Najwidoczniej jako jeden z wielu masz problemy z rozumieniem tekstu czytanego. Ja prosilem tylko, zebys cytowal prawdziwa tresc moich wypowiedzi, bo w koncu mozesz cos zmyslic. Juz przeciez nie raz zachowales sie jak gowniarz i w tym momencie nalezy sie po tobie wszystkiego spodziewac.

a ze najczesciej nie rozumie co ktos pisze i ma ograniczony zasob slownictwa wyzywa autora bądź autorow aby tylko zaznaczyc swoja obecnosc jak to robia psy obsikujac teren.

Tu mnie rozbawiles naprawde... Nie bede sie juz produkowal i pisal, jaki to ty jestes rozgarniety, KURTURARNY, wyksztalcony i jaki masz ogromny zasob slownictwa. Wystarczy przesledzic twoje posty i zwrocic uwage na te wszystkie inwektywy, ktorymi we mnie co chwile niecelnie rzucasz :

nielubie glupich ludzi...

Akceptacja siebie i poznanie swojego wlasnego ja to dwie bardzo wazne sprawy - bez tego ciezko bedzie ci zyc. Moze samemu nie uda ci sie tego osiagnac, ale jakis specjalista powinien ci w tym pomoc.

nie umiem tak jak ty moze dlatego ze nie jestem przyglupem

Tak, masz racje. Tylko przyglupy potrafia rozmawiac i rozne inne fajne rzeczy robic...

Walcz dzielnie - bo jak na razie potrafisz tylko powycinac moje teksty i je odpowiednio poukladac aby wygladalo ze ja taki zly jestem

Po kolei, _hipokryto_. Najpierw mowiles o manipulacji i nagonce po tym, jak zablokowales mi dostep na forum, zmieniles moja sygnature i publicznie mnie oczerniales, ze sie tak wyraze.
Teraz mowisz o manupilacji tekstem i zdaniach wyszarpywanych przeze mnie z kontekstu, zeby zrobic z ciebie durnia (wierz mi, ja juz sie nawet nie musze w tym momencie starac, bo sam robisz to znakomicie), chociaz sam na forum, do ktorego nie mialem dostepu cytowales WYLACZNIE teksty moich maili (ktore teraz magicznie zniknely ci z dysku) i TWIERDZILES, ze to wlasnie przez te teksty zostalem zbanowany, mimo tego, ze teksty wyslalem pare godzin po otrzymaniu bana.

Bylbym wdzieczny, gdybys ustosunkowal sie jakos do tego, ale cudow nie oczekue - wiem przeciez, ze nie potrafisz. Mozesz tylko bluzgac i mowic o czyms, co nie ma zadnego zwiazku z ta konkretna sprawa.

JA nie ukrywam swoich wypowiedzi, sam je ujawniam, bo jak juz wczesniej pisalem, nie mam (w odroznieniu od ciebie) niczego do ukrycia. Jesli cos cytuje (z komunikatora), to zazwyczaj cytuje takze siebie i kazdy w ten sposob moze zobaczyc dwie strony medalu.

Konrador nie licz na to ze kiedykolwiek Twój ban zniknie

Straszne...

Ale ubaw z toba to ja mam przedni...

Zareczam ci, ze my z toba takze.

Pisz sobie dalej, bluzgaj i zmyslaj ile wlezie. Zrozum jednak, ze sam pograzasz sie w swoim gownie... Czym mocniej machasz lapami, tym predzej idziesz na dno, gdzie od dawna czeka juz na ciebie cala reszta umyslowych impotentow zgodnie przyklaskujaca kazdej twojej pozbawionej sensu wypowiedzi. Zycze milego zycia.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.