mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2004, 16:08 
Cytuj  
Pogralem troche i chcialbym sie z wami podzielic moimi glebokimi przemysleniami nt. tego tytulu~

Obrazek

Takiej ghey gry jak zyje nie widzialem, ale moze to dlatego, ze w mangi malo gram. Wyglada na to, ze Lorda Britisha zwolnili a na jego miejsce zatrudnili stado gejow. Gra moze jest i fajna, ale tak wygladajacymi postaciami nie da sie w to na dluzsza mete grac.

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2004, 16:52 
Cytuj  
Koniu olej juz te fatałaszki (i tak wszyscy juz wiedza ze nosisz damska bielizne) i kurde napisz czy to jest na dluzsza mete grywalne ...

2 sprawy jak z pvp i jak z lootowaniem ....

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2004, 17:06 
Cytuj  
:<

Nie ma praktycznie zadnych ograniczen PvP. Kazdy moze kazdego lac wszedzie poza miastami. Jest jakis niezle zryty flagging system. Bije sobie wilczki, podbiega do mnie koles i atakuje mnie, po czym robi sie purple. Ja dobijam monsterka, odbiegam, robie heal i przechodze do ataku... W tym momencie ja tez jestem purple (za to, ze sie bronilem?) i koles mnie zabija 2 strzalami z luku, ale nie dostaje pk flag, bo zabil przeciez purple'a:o Bezsens pro. Lootingu nie ma zadnego. Po smierci traci sie exp i mozna delevelnac... Za zabicie gracza pewnie jest exp, ale wiadomo, ze levelowanie w ten sposob jest raczej malo realne.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 2 mar 2004, 17:54 
Cytuj  
Mala korekta jezeli chodzi o PVP . Jest pewnie ograncizenie choziaz niewiem jak bardzo czeste .. W gze znajduja sie takie mobiki co sie zwa (bynajmniej w moim rejonie gdzie gralem Dark Elf) Blood Pixie i cos co przypomina chodzace dzewa .. Jak zaatakuje sie gracza a jedna z tych istot bedzie w okolicy to mozna sie juz pozegnac z zyciem poniewasz zabijaja w kilka strzalow ... (Z gory mowie ze tak mi powiedziano na chacie bo nie mialem ogazji tego sprawdzic) .. Ps: Gra jest *&ujowa i na dluzsza meta nudna ..

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2004, 18:22 
Cytuj  
Sa te moby ale raczej rzadko atakuja. Mnie odtej gry odrzucilo straszne dlugie lvlowanie dobilem do 10 lvlu i mialem dosc.
Na dodatek nie ma power lvlingu. Party z kims na innym lvlu niz twoj nie ma sensu bo exp jest znikomy. pvp jest free prawie wszedzie ale wyglada miej wiecej jak kon opisal. Jak kogos zabijesz to robisz sie red i wtedy po smierci masz 70% szans na dropniecie jakiegos stuffu losowo wybranego z inventory. Wiec lotowac mozna tylko redow. Zadnej kasy z tego nie bedzie. Acha i postacie jak biegaja to maja glowe miedzy jajami.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2004, 18:36 
Cytuj  
Dokladne : Dark elfy maja takie fajne modele, ze biegaja, jakby sie non-stop prosily o anala.

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 01:20 
Cytuj  
Ja owarzam ze ta gra jest stworzona dla super hardcore animaniakow, co nie Ashton? :smile:
Mnie tez znudzil fakt dlugiego lvlowania w poprzedniej becie no ale w jakim mmo zie zabijalo sie tysiecy mobkow by do czegos dojsc :smile:
Jest to gra dla cierpliwych jak rozniez dla ludzi lubiacych panienki o dlugich uszach i krutkich spudniczkach :smile:


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 02:11 
Cytuj  
LA2 nie jest takie fatalne znowu, ale raczej nie jest to gra dla mnie - totalnie nie moje klimaty : LA2 wygląda raczej jak koreańska odpowiedź na FFXI i tylko do tej gry możnaby ją przyrównywać.

Grafika W LA2 jest bardzo ale to bardzo dobra , wszystko wygląda naprawdę sweet w ch , gdyby nie ten wspominany tu już 'analny' design postaci ( dopóki oglądasz tylko human male ew. orc male jest ok , gorzej jak spotkasz elfa ^:) LA2 byłby w tym temacie wręcz roxorski. A tak - oglądasz ciagle te same zniewieściałe mordy ( żałosny char customize - 2kolory włosów na krzyż pwn )

Narzekacie na niewydarzony exp grinding czy kiepskie pvp - odp. jest prosta - to nie jest gra robiona dla was :grin: (hi Korea) . Zresztą to samo (tylko z jeszcze bardziej dennym pvp) jest w FFXI... Faktycznie nie ma za bardzo jak powerlvlować , pvp z nałożonym szeregiem kar i brakiem żadnych korzyści jest maxymalnie bezcelowy ( chyba że lubisz jak na ciebie poluje horda bounty hunter wannabies ) .

Nie widziałem na oczy żadnego siege'a i mam o nim blade pojęcie ( poza tym , że traci się 1/4 normalnego lossu expa ) , podobno to właśnie castle sieges stanowią oś Lineage2...trzeba będzie obadać.

Co jeszcze? aha, sterowanie troche kaprawe ,kamera troche wrukwia , trzeba mieć ją nontop pod kontrolą :mad:

Jakby nie było, LA2 wydaje mi się dużo ciekawszą opcją od FFXI. Choć oczywiste jest , że obie gry są zjebane po równo :grin: (
carebear hell :oops:

_________________
I can't think now
I must concentrate on killing


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: RedruM dnia 2004-03-03 02:13 ]</font>

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 06:49 
Cytuj  
Ale Ciebie milosnicy FF zfaluja jutro :smile: :smile: :smile:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 07:57 
Cytuj  
Cytuj:
2004-03-03 02:11, RedruM napisał:
Zresztą to samo (tylko z jeszcze bardziej dennym pvp) jest w FFXI...



Redrum utwierdziłeś mnie tylko w przekonaniu, że twoje posty to stek lolowatych bzdur. No offence - ale jak nie wiesz lub nie jesteś pewien to pomijaj temat.

_________________
AO: Martinez751, Enf 200lvl (frozen)
FFXI: Martinez - War(31),Monk(15),Pal(18)
cooking (3.3), fishing (17.2)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mark24 dnia 2004-03-03 08:04 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 13:24 
Cytuj  
markadiusz zaczyna dyskutowac o PvP... Koniec swiata juz blisko.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 14:08 
Cytuj  
ncmts :smile:


_________________
you are already dead

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 14:23 
Cytuj  
Wręcz odwrotnie Konradoriuszu raczej o braku PvP. I co więcej ten znaczący brak wcale nie przeszkadza mi dobrze się bawić w Final Fantasy. Wątek typowo RPG (czyli questy, misje, zagadki) jest tak w tej grze rozbuchany, że chyba bije na głowę wszystkie dotychczasowe mmorpgi razem wzięte.

Nie samym PvP i powerlevelingiem człowiek żyje. A czy to przypadkiem nie amatoskie podejście: ocenianie mmoRPG-a tylko poprzez pryzmat PvP?

Druga strona medalu to taka: że jeszcze nie wyszedł mmorpg który wcelowałby w wasze gusta. Od kiedy tu jestem każdy nowy tytuł jest mieszany z błotem i wyśmiewany. Zresztą starszych tytułów też nie oszczędzacie.
Zamiast napisać rzetelną notkę o grze, najczęściej piszecie - "chujowe PvP, levelować trzeba dłużej niż 5h, gejowskie postacie - ogólnie dno". Potem dopisują się następni (którzy tytuł oceniają widocznie na podstawie wcześniejszego wyczerpującego opisu i kilku screenów znalezionych naprędce w necie) i piszą mniej więcej to samo tylko w innej kolejności.
Pod sam koniec ktoś pretendujący na guru i jasnowidza (bo jak można pisać o grze której sie na oczy nie widziało) wyskoczy ze swoją dogłębną znajomością rynku i "niezbyt trafnie" porówna oba najważniejsze elementy w dwóch mmorpgach.

W sumie nic nowego, można się pośmiać lub wynudzić *ziew*, czytając takie posty :wink:


P.S. dlaczego na screenie w inventory masz kapelusz na głowie, natomiast postać stoi bez czapki?

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 14:42 
Cytuj  
Tak tak Mark, zgadzam sie z twoim pogladem lecz popatrz z mojego punktu widzenia. Moim zdaniem gra bez pvp utrzyma sie tylko jesli dodatki do niej beda wydawane regularnie ( patrz: EverQuest ). Jesli kreatorzy nie beda dostarczac nowych questow, misji i potworkow do ubicia to taka gra sie szybko znudzi.

Z drugiej strony samo czyste pvp bez zadnych questow, misji ( patrz: ShadowBane ) tez nie jest zbyt dobre. Przeciez ile w koncu mozna zabijac ludzi? :smile:

Moim zdaniem kreatorzy nie powinni dzielic nowych MOORPG na czysto PVP i czysto RP. Niestety szybciej zchodzi zrobic gre z jednym z tych dwuch cech niz bawic sie z tymi dwoma cechami w nowym tytule.

Nie mowie tu ze potempiam gry bez RP czy tez bez PvP. Uwarzam jednak ze przyszlosciowe gry MMORPG powinny polaczyc te dwa elementy i trzymac je w balansie.

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 17:00 
Cytuj  
Heh no ja gram w to L2 juz pared dni jestem lvl 10 orc mage i narazie nie bede "ocenial" tego produktu bo tak naprawde na tym levelu niewiele mozna jeszcze powiedziec...narazie poprostu gram i zobaczymy. Jedyne co moge teraz dodac to to ze, milosnikom DAoC moze sie to nawet spodobac ale odradzam granie tymi elfami bo wygladaja rzeczywiscie pociesznie :smile: O wiele lepiej to wyglada jak sie tlucze takiego duza pala niz nim gra ! :wink:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 18:48 
Cytuj  
Wręcz odwrotnie Konradoriuszu raczej o braku PvP. I co więcej ten znaczący brak wcale nie przeszkadza mi dobrze się bawić w Final Fantasy.

Alez ja wcale w to markadiuszu nie watpie. Jestem poza tym pewien, ze w LA2 znalazlbys podobne rozrywki utozsamiajac sie z mocno pochylonymi dark elfami.

A czy to przypadkiem nie amatoskie podejście: ocenianie mmoRPG-a tylko poprzez pryzmat PvP?

Bawilbym sie dobrze w PvM, gdyby monsterki robily cos ciekawego i naprawde myslaly. Poki one zostana na poziomie statystycznego carebearsa, ja bede sie bawil w PvP i gral tylko w te gry, ktore jakas ciekawa jego odmiane oferuja.

PS. Pisz krotsze posty, bo wiecej niz 4 linijki dziennie od ciebie trudno mi przelknac.

*

Posty: 128
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 19:51 
Cytuj  
Btw Konrador dlaczego ty wogole rozpisujesz sie na temat Pvp ? czy ty czlowieku wogole kiedykolwiek grales na serverze pvp i doszedles do jakiegos konkretnego lvl ? bo nie pamietam zebysmy sie kiedykolwiek spotkali na jakims pvp serverze w jakiej kolwiek grze :smile: Latwo sie cos tylko krytykuje gdy czlowiek dochodzi do 10 lvl gdzie max jest np 50 i mowi ze cos jest bez sensu i do dupy .

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 19:58 
Cytuj  
Cytuj:
2004-03-03 19:51, Krid napisał:
Btw Konrador dlaczego ty wogole rozpisujesz sie na temat Pvp ? czy ty czlowieku wogole kiedykolwiek grales na serverze pvp i doszedles do jakiegos konkretnego lvl ? bo nie pamietam zebysmy sie kiedykolwiek spotkali na jakims pvp serverze w jakiej kolwiek grze :smile: Latwo sie cos tylko krytykuje gdy czlowiek dochodzi do 10 lvl gdzie max jest np 50 i mowi ze cos jest bez sensu i do dupy .

hehe. Dobra dajcie ten topic na flames :>


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 19:59 
Cytuj  
Jakos bardzo nie narzekalismy na bete Wish, ktora badz co badz byla bardzo wczesna wersja bez wielu opcji gry - nawet nam sie fajnie gralo! A jesli nie zepsuja pvp (town vs town), to moze byc calkiem przyjemna gra.

I jak gralismy najpierw tlukac moby, tak pozniej mielismy spory fun bijac ofiary z wrogiego miasta :F


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 20:04 
Cytuj  
Dokladnie Yogi jakos nikt na wisha za bardzo nie najezdzal bo gralo sie calkiem przyjemnie.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.