mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 13:30 
Cytuj  
Jako MBH mam misje po ~25k (nie mowie o misjach jedi, za nich placa jak za zboze)... to nadal wiecej niz zarobek za buffowanie M Docem ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 13:57 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Jako MBH mam misje po ~25k (nie mowie o misjach jedi, za nich placa jak za zboze)... to nadal wiecej niz zarobek za buffowanie M Docem ;)

X.


tez ladnie, mysle jednak, chociaz moge sie mylic :wink: , ze zwykle misje robi sie szybiej niz misje BH-owe...
jednak jak powiedziales, to i tak spory zarobek

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 14:15 
Cytuj  
Teraz mozna robic w jtls:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 14:46 
Cytuj  
Pozatym mozna polowac na jedi, zaplata w zaleznosci od poziomu jedika od 50k do 250k. Ale jak trafisz na doswiadczonego jedi, to juz spore wyzwanie ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 18:45 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
od 50k do 250k.
X.


Ja bym powiedzial od 50k do 400k. Raz tak widzialem ale nie odwarzylem sie wziasc tej misji.

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 20:42 
Cytuj  
jesli jestes ranged BH (pistols, carabines) masz marne szanse aby zabic jeedai. odpowiednio wyszkolony odbije mieczem do 85% twoich strzalow.

no a pozatym zanim znajdziesz jeedai, on zobaczy twoje droidy i po twoim przybyciu na miejsce przewaznie wita cie kilka(nascie) osob z jego obstawy :)
oczywiscie nie jest tak zawsze, to tylko moje doswiadczenia z polowania na jednego (za 70k)


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 21:29 
Cytuj  
Restrain jest co prawda Padawanem ale mial juz BH na karku nie jeden i nie dwa razy ale droidow zadnych nie widzial.


Posty: 21
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 21:29 
Cytuj  
Hmmm, ja natomiast niezle sie wczoraj zdzwiwilem gdy dwukrotnie zostalem piosiekany na kawalki przez Janta. Wykonywalem misje za 26k na Dantooine. Zgrupowalem sie z jakimis ludzmi. Sporo ich bylo. Dlatego tez nie zauwazylem ze poziom misji ktore wybralem skoczyl do 99. No i skutek tego taki ze jestem 40k w tyl bo teraz buffy tylke tam kosztuja.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 21:55 
Cytuj  
:o Ja mialem tak samo.... tyle ze mi lev podskoczyl do 111. za 37k zniszczenie wylegarni rancorow... zabilem dwoch i za jednego 3,5k xp...
to normalne? I jeszcze to ze nastepnego dnia tej misji nie mialem w data pad (chociaz jej nie dokonczylem)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 22:31 
Cytuj  
enkil napisał(a):
no a pozatym zanim znajdziesz jeedai, on zobaczy twoje droidy i po twoim przybyciu na miejsce przewaznie wita cie kilka(nascie) osob z jego obstawy :)

Jak juz to jedi, nie jakis jeedai. Pozatym jakie droidy zobaczy? przeciez "droid" jest tylko umowny, w momencie kiedy go puszczasz, potem juz zadnego droida nie ma. No i co z tego, ze bedzie mial obstawe, jesli TEFa dostaniesz dopiero w momencie fizycznego ataku? Moge pol dnia lazic krok w krok za jedim, na ktorego mam zlecenie, i dopoki go nie zaatakuje, to moze mnie w dupe cmoknac. A jak juz zaatakuje, to TYLKO on moze ze mna walczyc, obstawa moze sie tylko przygladac walce, nic wiecej (TEF jest 1 na 1). No i skad ten jedi ma wiedziec ze to akurat ja mam na niego zlecenie, jesli nawet nie wie, czy w ogole ktokolwiek jakies zlecenie na niego wzial? (a nawet nie wie, czy jest w bh termie, czy nie, dopoki mu jakis znajomy BH nie powie). Jak myslisz, dlaczego jedi tak bardzo unikaja kontaktu z BH i zazwyczaj na widok takiego pospiesznie sie oddalaja? Zaden jedi NIGDY nie wie, kto, kiedy i gdzie go zaatakuje.
Jednym slowem, piszesz bzdury ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 12:00 
Cytuj  
[quote="XanthZaden jedi NIGDY nie wie, kto, kiedy i gdzie go zaatakuje.
Jednym slowem, piszesz bzdury ;)

X.[/quote]

Panowie, odzeszliśmy od tematu :D To jak ? Eclipse czy Infinity ? Kto da więcej ?? :D


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 12:13 
Cytuj  
Nie wiem, nie gram w SWG od 2 miesiecy (choc oba konta nadal mam aktywne). Postacie mam na Eclipse i nie mam zamiaru tego zmieniac, jeslibym wrocil do gry ;)

X.

PS. Niekiedy sie loguje, co by domy oplacic ;)


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 33
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 17:05 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
A jak juz zaatakuje, to TYLKO on moze ze mna walczyc, obstawa moze sie tylko przygladac walce, nic wiecej (TEF jest 1 na 1).


Nieprawda. Jesli zalozmy bh jest impem a dżedaj i jego obstawa to rebele , to wtedy w momencie ataku bh na dzedaja cala obstawa zdobywa TEFa na biednego bh :) Sam pare razy przezylem tylko dzieki moim kumplom (bh atakuje podczas robienia misji : /forcerun, /tell ''groupmates" HELP!. Kiedy juz przyjedzie z 10 kumpli mozna stanac do walki 8) )


_________________
Infinity : Theodor Phoenix - Jedi Guardian

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 17:32 
Cytuj  
Theodor napisał(a):
Nieprawda. Jesli zalozmy bh jest impem a dżedaj i jego obstawa to rebele , to wtedy w momencie ataku bh na dzedaja cala obstawa zdobywa TEFa na biednego bh :)

Zgadza sie. Pisalem z perspektywy neutrala, jakim jestem. Wtedy jest tef 1v1 :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2005, 13:37 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Jak juz to jedi, nie jakis jeedai.


niewiernych bede nazywal jak mi sie podoba i Tobie nic do tego.

z droidami to faktycznie bzdury napisalem. co to druzynowego ataku to juz Theodor Ci to wyjasnil, a i jeedai nie tak bardzo unikaja BH...Theo jakos mnie nie unikal, wrecz przeciwnie usilnie mnie namawial do sparingow :)


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2005, 14:03 
Cytuj  
Jednak sie ciesze, ze jestem na eclipse... :roll:

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2005, 14:04 
Cytuj  
JEDI nie jeedai JEDI JEDI JEDI !!


Posty: 1
Dołączył(a): 22.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2005, 18:50 
Cytuj  
Jezeli zaczniesz grac na infinity to ja ci moge pomoc na poczatku. Moj nic to Ingram.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 11:22 
Cytuj  
Ingram napisał(a):
Jezeli zaczniesz grac na infinity to ja ci moge pomoc na poczatku. Moj nic to Ingram.

Dzięki, może dzisiaj spróbuję. Na razie czeka mnie instalacja JTL, to dobry moment żeby zacząć wszystko od początku :D


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 11:38 
Cytuj  
Calis napisał(a):

Po pierwsze skad wiesz jakie sa proporcje?:) Nikt napewno tego nie poda/l do wiadomosci.



Mam coś na potwierdzenie tej tezy - parę dni temu siedzę sobie w Centrum Med w Mos Eisley i próbuję zdobyć brakujące AP do Master Medica. Odzywa się jeden koleś, Novice Brawler, po odznakach widzę, że zdobył również Master Medica i Master Doctora. Mówi do mnie : ile Ci tych punktów trzeba i na jaką profeskę ? Więc ja mu że na Medica. A on, na to że OK, pomoże. "Damn, I hate to give up doc, but I will help You" - czyli robił to wielokrotnie ! I pozbył się całego Doctora, zszedł w Medicu w jednej gałęzi do 0 i w ciągu 2 min byłem Master Medic :D
Mówię mu, że pierwszy raz spotkałem się z taką życzliwością, a on na to że gra od 2 lat i lubi pomagać. Wg niego ostatnio niewielu już się nowych przyłącza, stąd jest ciężko znaleźć kogoś kogo można nauczyć i zdobyć AP. Wywiązała się gadka, koleś mówi, no to teraz jak chcesz to jeszcze Ci mogę pomóc, bo nic nie mam do roboty. Czego jeszcze Ci potrzeba ? Kasy? Chcesz dom ? Zatkało mnie troszeczkę, ale cóż. Dostałem 300K w gotowiźnie :D Poleciałem z nim na Dantooine. I pytam - jesteś Jedi ? "Tak, inną postacią. Poczekaj chwilę. Log out, log in i pojawia się Jedi :D Wyciąga swój dwustronny miecz i zaczyna wywijać :o
Po krótkim pokazie koleś wrócił do poprzedniej postaci.

Przy pierwszej okazji wpadłem na gracza, który miał postać Jedi. Zaryzykuję twierdzenie, że to co pisali gdzieś na forach że ze 30% jest Jedi jest prawdą- niektórzy po prostu robią Jedi kolejną postacią (i to pewnie nie drugą, ale trzecią lub czwartą).

Aha, jakby co - ten człowiek jest na Chilastrze, w gildii JHC - Jedi High Council. Siedziba na Dantooine.


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.