mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 12:39 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Theodor napisał(a):
Nieprawda. Jesli zalozmy bh jest impem a dżedaj i jego obstawa to rebele , to wtedy w momencie ataku bh na dzedaja cala obstawa zdobywa TEFa na biednego bh :)

Zgadza sie. Pisalem z perspektywy neutrala, jakim jestem. Wtedy jest tef 1v1 :)

X.


jesli zaatakujesz mnie w moim miescie, a ja jestem w militi, to kazdy inny czlonek militi tez moze ciebie zaatakowac:) ale to tylko wyjatek potwierdzajacy regole:PP

wogle to pozdro x:)

a co do tematu to oczywiscie ze Eclipse:)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 14:26 
Cytuj  
Bo BH powinin byc neutralny. Co to za BH, ktory idzie za jakakolwiek ideologia inna niz pieniadze? ;)

X.

PS. Tak, wiem, moze to byc BH najemnik do zwalczania jedich przeciwnej frakcji. Co nie powinno zmieniac faktu, ze BH pracuje dla kasy a nie dla ideologii ;)


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 14:54 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Bo BH powinin byc neutralny. Co to za BH, ktory idzie za jakakolwiek ideologia inna niz pieniadze? ;)

X.

PS. Tak, wiem, moze to byc BH najemnik do zwalczania jedich przeciwnej frakcji. Co nie powinno zmieniac faktu, ze BH pracuje dla kasy a nie dla ideologii ;)


Zgadzam sie. Ale jak robilem BH bylem juz pulkownikiem w szeregach Rebelii i szkoda mi to pozucic. Cos kiedys czytalem, ze SOE planuje w dalekiej, dalepiej przyszlosci zrobic nowe frakcje, np. cos w stylu Kryminalisci, itp. Powinni zrobic frakce BH Guild. Moze za pare lat....

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 14:21 
Cytuj  
W związku z tematem 'SW:G mi się znudziła' - zakupiłem JTL :D
Noszę się z zamiarem rozpoczęcia od zera na Eclipse, mam pytanko - jakiś czas temu wydawało mi się że SOE wprowadziło usługę transferu postaci pomiędzy serwerami. Nie ukrywam, że wolałbym nie zaczynać zupełnie od zera. Niestety, nie mogę nigdzie tej usługi odnaleźć. Czyżby SOE się z tej nowej usługi wycofało ?


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 14:37 
Cytuj  
Chyba z ta prosba musisz skierowac sie do supportu. Tylko pamietaj, ze ta usluga kosztuje/kosztowala 30$.

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 16:20 
Cytuj  
https://store.station.sony.com/cts/char ... nsfers.jsp

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 16:36 
Cytuj  
Calis napisał(a):
https://store.station.sony.com/cts/charactertransfers.jsp


Dzięki, przeczytałem i to chyba nie dla mnie - nie można transferować ekwipunku :har:


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 18:32 
Cytuj  
wracajac do zarabiania.....
gdzie sa najlepiej oplacane misje dla pojedynczego gracza?
czy elitarne profesje maja wplyw na koszt misji?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 19:04 
Cytuj  
Kiedys najbardziej oplacalne byly "solo group" misje na dantooine, w ciagu godziny spokojnie mozna bylo miliona nastukac. Jak jest teraz, nie wiem :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 20:52 
Cytuj  
ja klepalem misje na endor i yavin, za 11k od misji.

teraz najczesciej chodze do pewnego miejsca z fajnym spawnem rebeli, w czasie buffa w kieszeni ok 200k i ok 12k fp wiec calkiem oplacalne jesli uda sie sprzedac fp za 200cr od sztuki. ale to juz zadko, bo bawie sie w merchanta i moje vendory zarabiaja na moje drobne wydatki.


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2005, 12:04 
Cytuj  
Z solo grupa nadal mozna zarabiac tak jak kiedys-tyle tylko ze teraz wykorzystuje sie sie bug z wlasnym droidem. Lub wykorzystuje sie atst - w kazdym razie obie opcje nadal pozwlaja zarabiac jakies 2mln/buff ;)

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2005, 12:57 
Cytuj  
Criss napisał(a):
Z solo grupa nadal mozna zarabiac tak jak kiedys-tyle tylko ze teraz wykorzystuje sie sie bug z wlasnym droidem. Lub wykorzystuje sie atst - w kazdym razie obie opcje nadal pozwlaja zarabiac jakies 2mln/buff ;)


mozesz powiedziec cos wiecej na ten temat.......
niestety, zeby dostac misje za 18k musze byc zgrupowany ze zwierzakiami, a chcialbym poddac CH :(

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2005, 13:59 
Cytuj  
wedlug mnie zniesienie Solo Group to najwiekszy błąd. Stracili wiele osob, ktorym gra sie znudzila, zrobila zbyt trudna ( :roll: ) lub przeszli do WoW.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2005, 14:08 
Cytuj  
a jak ogólnie ten zapowiadany combat revmap? chyba prócz 4 nowych armorek,nieco innnch zasad obliczania damage z armora i motywu z "warcry" goscie nic nie zrobili ?


_________________
Zia, Member of Ascension from Brotherhood Of The Sith. < http://www.sith.pl/ >
http://www.wmasg.pl/ - nie dla idiotów,oni zabiorą nam airsoft!!!

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2005, 14:25 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
wedlug mnie zniesienie Solo Group to najwiekszy błąd. Stracili wiele osob, ktorym gra sie znudzila, zrobila zbyt trudna ( :roll: ) lub przeszli do WoW.


Wogole po roku grania juz mnie to tak nie bawi. Widze teraz tylko grindowanie, tez mi zabawa. Gdybym mial na to wplyw gra byla by totalnie inna.
Kurde, jestem BH i co mi po tym? Kiedys BH to byla najtrudniejsza ale i najlepsza w combat profesja. A teraz BH to pizdeusz. Ni w PvE ni w PvP. Co mam grindowac Jedi? Tez mi sie chce. A nawet po pol roku grania non stop i robienia tego Jedi co pozniej? Jeszcze zeby do kazdej profesji zrobili jakies ciekawe questy, to ok. Ale tak, zrobisz mastera i co dalej? Jeszcze zeby CW bylo ciekawe a tu nie. jestem Colonel i co mi po tym? Zamiast dostawac wiecej FP dostaje mniej. Widzicie sens? Ja nie. Charowalem na range tylko po to by miec trudniej. Rebel wygrali wszystkie 3 akty. Mimo to zamiast miec dzieki temu latwiej, to maja trudniej. Ku*^$ gdzie tu sens? Jak sie cos wygrywa to po to zeby bylo latwiej.... Pojebane to, poczekam na rewampy (to se poczekam) moze cos poprawia. Jedyne co teraz mnie zacheca do aktywacji konta to bezmyslna nawalanka w kosmosie (do mastera mi nie daleko) i pare questow dla paru gildii (Smuggler, Black Sun, itp...).

Moj post mial zawierac 2-3 zdania a sie rozpisalem. Zdenerwowalem sie i tyle... :cry:

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2005, 15:53 
Cytuj  
Odnosnie bugu z droidem to dziala on tak: wyciagasz go, dajesz mu group,zaraz potem store (pausa ok 2sek) i jesli ci sie uda to masz go w grupie jako "out of range". I w ten sposob mozesz stworzyc full grupe majac tylko jednego droida (dziala tez z dowolnym petem,atst i nie potrzeba do tego CH). I w ten oto prosty sposob masz dostep do janta missions za 33k (jako tkm w 3h zrobisz na nich kolo 2mln wlasnie) ;)

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2005, 20:52 
Cytuj  
ja sie bawie inaczej...overt, grupka z atst i janty. czasem jakis overt reb sie jeszcze trafi to jest rozrywka wieksza hehe.


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2005, 03:19 
Cytuj  
dzieki za informacje

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.