mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 12:53 
Cytuj  
moje drugie podejście to właśnie compozyty i doctor buffy.
System miał 2 plusy.
Grałem równo 3h dziennie. Brałem buffa. Szukałem solo grupy. I tłukłem mobki dopóki mi buff nie zszedł.
Drugi genialny pomysł to kolejkowanie i sama finezja walki sprowadzająca się do jednego rodzaju uderzenia. Wbiegałem w grupkę mobów, waliłem kilkanaście razy jakis cios i wracałem do książki ;)

Minus jeden:
znudziło mi się to po 2 tygodniach (ale zdązyłem zakupic retaila :/)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 13:24 
Cytuj  
No i teraz bedzie zupelnie inaczej. Buffy do lamusa, 3 typy zbroi (rodzajow wiecej), na kazdy typ trzeba bedzie miec certyfikat, a takze skillmoda ktory bedzie ulatwial poruszanie sie i walke w zbroi, brak kolejkowania, action i mind to tzw. "mana bars" potrzebne do specjali, a obrazenia ida tylko w health, system combat leveli, dwa glowne typy obrazen (kinetic i energy) i pare dodatkowych, i duzo duzo wiecej zmian... Z dnia na dzien na test center wyglada to coraz milej.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 13:48 
Cytuj  
scorpio007 napisał(a):
Bardzo dobrze. Jak nie bylo buffow bylo swietnie. Byly moby na ktore mozna bylo solo ale wiekszosc spotykala sie na Lok i 20 nieznajacych sie chlopa szlo ubijac Snorbale lub Kimogille. To bylo zajebiste.



a ja nie lubie mercedesow, zabijmy prezesa koncernu a fabryke wysadzmy w powietrze.....


kto wam kaze brac bufy??!!

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 13:51 
Cytuj  
Sorry, ale albo buffy, albo chodzenie na golasa samemu - bo do party nikogo nie znajdziesz.

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 14:10 
Cytuj  
a to dziwne, ja jakos zawsze kogos znajde....... :-?

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 14:21 
Cytuj  
Ale oczywiscie idziecie polowac bez zadnych buffow?

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 15:18 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Ale oczywiscie idziecie polowac bez zadnych buffow?


bufuje sie zawsze kiedy ide polowac, przeszkadza?
ch.... kogo obchodzi jak gram, czy biore bufy czy nie......
place za gre i gram tak jak mi sie to podoba.....
jezeli ktos chce grac bez bufow to moze grac bez nich, nie widze problemu
jezeli boli kogos, ze inny sie bufuje to juz jego problem

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 15:30 
Cytuj  
I pewnie same nooby. Blagam, robert. Ty nie wiesz jak to bylo baz buffow. Wiesz tylko jak to jest z buffami. Nie wiesz jak te buffy podniszczyly te gre.
O to chodzi, ze po prostu bez buffow rozne profesje mialy znaczenie.

Kiedys jak to jeszcze nawet mountow nie bylo tyko zachrzanialo sie z buta.
Zbierala sie grupa i kazdy sie przydawal: Squad Lider (poki nie wyjdzie CU o kant dupy ta profesja, tylko zeby bazy niszczyc?), Medyk/Doktor (nie tylko w szpitalu i dla buffow ale i w terenie), Scout/Ranger (by w przerwie rozstawic namiot by medycy i entertainerzy mogli leczyc), Entertainer, no i oczywiscie profesje combat.
Jako Ranger zawsze chetnie mnie do grupy brano bym mogl stawiac obozy i bazy, rowniez komuflaze sie przydawaly.
I widzisz Mark24, to co ty bierzesz za plus jak przeklinam bo co to k za przyjemnosc isc samemu z buffem i tluc bez problemu wszystko do okola (dla kasy? gdzie tu zabawa? gdzie RPG? to jest mmog, nie chodzi o bezmyslne nabijanie sobie kasy i exp, niestety wielu o tym nie wie i niszczy caly klimat gry).
W takich grupach jak byly kiedys kazdy mial pewna role, kazdy byl na swoj sposob przydatny i wazny. Po wpowadzeniu buffow wszystko szlak wzielo.
Twoj grugi plus, moze i jest rzeczywiscie plusem ale na grzyba mi ta kolejka (i denerwujace agro) skoro wiekszosc uzywa 1-2 te same umiejetnosci. Gdzie ta finezja? Mam tylko nadzieje, ze po CU bedzie wiecej zroznicowanych umiejetnosci.

PS. Wszyscy robimy bledy ortograficzne i interpunkcyjne (jestem doskonalym przykladem) ale blagam, nie z kad tyko skad.

PS2. Jezeli nie wiecie jak to bylo zanim wprowadzono buffy, nie wypowiadajcie sie o nich bo pojecia o tym nie macie.

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 16:02 
Cytuj  
po 1.
nie wiesz jak bardzo sie mylisz.....
gralem bez bufow przez bardzo dlugi okres i wykorzystywalem w walce zwierzaki, korzystam z buffow bo musialem poddac CH,
a bieganie przed starportem staje sie nudne po tygodniu

po 2.
a moze nie chce grupie? jestem samotnikiem i chce grac w pojedynke? jestem caly czas AFK zeby mi d... nie zawracali....
gram tak bo tak chce...
niestety bez bufow to mozna piednac w oponke...

po 3.
kazdy gra jak chce, nie badzcie jak mlodziez wszechpolska....
jeden lubi fiolki a drugi jak mu nogi smierdza
kazdy ma wybor

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 17:28 
Cytuj  
A czy ja Ci mowie jak masz grac? Ja mowie, ze to jak wyglada to teraz (jedyna opcja na polowanie to kompozyt + full buffy + solo misje) NIE podoba _mi_ sie bo nudzi sie po 3 dniach (czyt. jak wygrindowales postac). Te zmiany ktore nadchodza _PODOBAJA MI SIE_ i chyba nie musze w kazdym zdaniu dodawac 'IHMO' zeby bylo wiadomo o co chodzi. Nie podoba Ci sie - zloz petycje do SoE, mi to odpowiada i tyle na ten temat, nikt Cie nie zmusza do gry po CU tak jak mnie nikt nie zmusza do gry teraz.

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 17:35 
Cytuj  
tak, ale ta dyskusja sprowadza sie do plucia na tych jada na bufach itp.
zobaczymy jak to bedzie po zmianach, miejmy naqdzieje, ze idzie na lepsze

pozdrawiam

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 17:47 
Cytuj  
Nikt na nikogo nie pluje, kazdy wyraza swoje zdanie. Tobie sie to nie podoba - ok, ale to nie znaczy, ze ktos Cie zmusza do gry bez buffow/kompozytu.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 19:32 
Cytuj  
scorpio007 napisał(a):
I pewnie same nooby. Blagam, robert. Ty nie wiesz jak to bylo baz buffow. Wiesz tylko jak to jest z buffami. Nie wiesz jak te buffy podniszczyly te gre.
O to chodzi, ze po prostu bez buffow rozne profesje mialy znaczenie.

Kiedys jak to jeszcze nawet mountow nie bylo tyko zachrzanialo sie z buta.
Zbierala sie grupa i kazdy sie przydawal: Squad Lider (poki nie wyjdzie CU o kant dupy ta profesja, tylko zeby bazy niszczyc?), Medyk/Doktor (nie tylko w szpitalu i dla buffow ale i w terenie), Scout/Ranger (by w przerwie rozstawic namiot by medycy i entertainerzy mogli leczyc), Entertainer, no i oczywiscie profesje combat.
Jako Ranger zawsze chetnie mnie do grupy brano bym mogl stawiac obozy i bazy, rowniez komuflaze sie przydawaly.
I widzisz Mark24, to co ty bierzesz za plus jak przeklinam bo co to k za przyjemnosc isc samemu z buffem i tluc bez problemu wszystko do okola (dla kasy? gdzie tu zabawa? gdzie RPG? to jest mmog, nie chodzi o bezmyslne nabijanie sobie kasy i exp, niestety wielu o tym nie wie i niszczy caly klimat gry).
W takich grupach jak byly kiedys kazdy mial pewna role, kazdy byl na swoj sposob przydatny i wazny. Po wpowadzeniu buffow wszystko szlak wzielo.
Twoj grugi plus, moze i jest rzeczywiscie plusem ale na grzyba mi ta kolejka (i denerwujace agro) skoro wiekszosc uzywa 1-2 te same umiejetnosci. Gdzie ta finezja? Mam tylko nadzieje, ze po CU bedzie wiecej zroznicowanych umiejetnosci.

PS. Wszyscy robimy bledy ortograficzne i interpunkcyjne (jestem doskonalym przykladem) ale blagam, nie z kad tyko skad.

PS2. Jezeli nie wiecie jak to bylo zanim wprowadzono buffy, nie wypowiadajcie sie o nich bo pojecia o tym nie macie.


/signed

robertcz napisał(a):


po 2.
a moze nie chce grupie? jestem samotnikiem i chce grac w pojedynke? jestem caly czas AFK zeby mi d... nie zawracali....
gram tak bo tak chce...
niestety bez bufow to mozna piednac w oponke...



Jak nie lubisz grup to poi co grasz w mmorpg , idz grac w single player , tam znajdziesz duzo bardziej rozbudowane fabuly i nie bedziesz sie musial meczyc z ludzmi ktozy graja na tym samym serv .. Bosz jak ja lubie jak ktos grajacy w mmorpg mowi mi ze on nie lubi grac z ludzmi :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 20:51 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
.. Bosz jak ja lubie jak ktos grajacy w mmorpg mowi mi ze on nie lubi grac z ludzmi :)


przeczytaj dokladnie co napislem....pomysl....
dopiero wtedy wyraz swoje zdanie...

*

Posty: 82
Dołączył(a): 28.06.2003
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 09:44 
Cytuj  
Wlasnie sie bawie z Char Calculator w wersji uwzgledniajacej juz CU.. i doszedlem do wniosku... ze sam template MBH bedzie najbardziej wypasiona postacia.... ... kurna nawet TK wg statystyk nie powinien dac mu rady..

O w dupe.. a ja sprzedalem konto z z MBH :(

*

Posty: 82
Dołączył(a): 28.06.2003
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 09:50 
Cytuj  
no i mam kurna dylemat.. czy robic MBH na Eclipse... czy Jedi na Lowca...:(

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 10:21 
Cytuj  
Ale teraz bedzie MBH w h i ciut ciut.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 10:23 
Cytuj  
scorpio007 napisał(a):
Ale teraz bedzie MBH w h i ciut ciut.

I dobrze, w polaczeniu z dosc mocnym nerfem jedi moze ich populacja wreszcie sie zmniejszy, albo przestana sie tak obnosic z moca i "latarkami".

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 158
Dołączył(a): 25.10.2003
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 10:58 
Cytuj  
jaki nerf jedi cos pominalem?:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 11:40 
Cytuj  
Lightsaber ma byc energy, to juz jest dosc spory nerf. Nie bedzie HAM jako takiego, czyli skonczy sie nawalanie w mind, nie bedzie buffow ktore znamy ;)

Bez tych trzech rzeczy jedi jest jak kaczka na celowniku dla doswiadczonego BH w mocnym assault armorze. Nie mowiac juz, ze po zmniejszeniu wymagan na BH spokojnie starczy punktow na TKM. Nie chce juz wspominac o samych skillmodach BH po CU, bo to juz odrebna historia ;)

Coraz bardziej jestem za opcja, zeby po CU zmienic build na MBH+TKM. I jeszcze zostanie pare punktow na medyka ;)

X.

PS. Character Builder z uwzglednieniem CU: http://swg.bur.st/swg-cb.php


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 16 kwi 2005, 11:50 przez Xanth, łącznie edytowano 2 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.