mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 20:20 
Cytuj  
Nie, ludzie z Lucasarts mowia SOE co ma byc zrobione. Np. kto ma wreczyc JSF jako nagrode za questa. Co zreszta wynika jednoznacznie z filmu. Zreszta, czytales w ogole dialogi w czasie tego questa?

X.

PS. Nie zapominaj, ze prawa do wszystkiego zwiazanego z SW ma Lucas, nie SOE. SOE jest tylko wykonawca.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 19 lip 2005, 20:23 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 20:23 
Cytuj  
lucasa w ogole nie obchodzi swg imo..

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 20:26 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
lucasa w ogole nie obchodzi swg imo..

Oczywiscie, ze nie. Co nie zmienia faktu, ze prawa sa jego, a nie SOE. I SOE nie ma prawa podjac jakiejkolwiek decyzji dotyczacej fabuly i contentu bez zgody Lucasarts.

X.

PS. Zapomnieliscie chyba, ze SWG jest gra Lucasarts (a jej podwykonawca jest wlasnie SOE):
http://www.lucasarts.com/products/galaxies/

PS2. A jakby kto nie wiedzial, Lucasarts jest wlasnoscia Lucasfilmu, ktory to jest wlasnoscia G. Lucasa ;)


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 22:34 
Cytuj  
loop napisał(a):
Tak się składa że znam historie wookich ale to nieznaczy że nie można "odgywać" na przykład zdgenerowanego Wookiego!


Powiedzmy, że znasz :]

loop napisał(a):
Poza tym niemuszę odgrywać żadnej z góry narzuconej roli.


Powiedzmy, że prawda w przypadku SWG :]

loop napisał(a):
Gdzie ja pisałem o przestrzeganiu lub nie przestrzeganiu zasad rpg?


Powiedzmy, że mam problemy z czytaniem i źle poskładałem literki do kupy :]

loop napisał(a):
Kassei przecież jesteś rebelem a zadajesz się z osobami należącymi do imperium!!!!


Powiedzmy, że dlatego iż was lubię :]


loop napisał(a):
Enhu też "odgrywa" swoją rolę rebela, nie dawno dropnął pilota rebelii żeby zrobić questa na JSF który jest dostępny tylko dla imperialnych!!!!


Powiedzmy, że to była tajna misja wykradzenie JSF imperialom :] Jeśli może być zdegenerowny wooki, to podwójny agent też może być nie ? Pewnie nie znasz Tycha Celchu...


loop napisał(a):
No to się nazywa "odgrywanie" roli!!!!!Straszny wielki rebel....


Powiedzmy, że jeśli Enchu wogóle kogoś odgrywa, to mógł odgrywać na przykład wyżej wymienionego podwójnego agenta :]

loop napisał(a):
Myślałem ze mmorpg to fajna zabawa bez żadnych stereotypów i ograniczeń.....myliłem się chyba....


Powiedzmy, że cię nie rozumiem :]

loop napisał(a):
Teraz czekam na wrzuty na mnie....kto pierwszy ten lepszy...


Powiedzmy, że tego nie skomentuję...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 22:35 
Cytuj  
Armagin napisał(a):
Zabrak przynajmniej moze nosić hełm i go nikt nie pozna ;)
Ja jestem zabrak rebel i jakoś narazie nikt mnie z tego powodu nie zjechał



Wooki może nosić clone armora :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 22:43 
Cytuj  
limaN napisał(a):
"moze byc tez impem", ale ma u nich gorzej. wookie tez ma u nich gorzej, ale to nie zmienia faktu, ze MOZE BYC impem, wiele dziwnych rzeczy w wyimaginowanej historii sie zdazylo, chiss byl admiralem, wiec czemu nie mozna wymyslec, ze jakis wookie sprzedal pobratymcow i dolaczyl do imperium?


Thrawn był przedewszystkim chissem a nie imperialem, to skomplikowana postać. Jedyna w swoim rodzaju. Geniusz strategi, wielki admirał, po prostu Thrawn... Wybrałeś zły przykład, bo to tak jakbyś powiedział ze jakiś tam Alojz Spódnica może zostać Darthem Vaderem...

ps. co do reszty się zgadzam :D


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 22:46 
Cytuj  
Dajcie sobie na wstrzymanie, to tylko gra chce ktos grac wookiem i byc BH po stronie IMP jego sprawa a nie roztrząsać "bo to nie pasuje do klimatu świata SW", to że nie przeczytal paru ksiazek to tez nic nie znaczy.Zachowujmy sie jak dorosli- wszystko jest dla ludzi. Pelen luzik i dajcie sobie "Wookie Hug" Ja gram po stronie Imperium co wcale nie znaczy że przeszkadzaja mi gracze rebelianccy i nie moge z nimi grać i sie zaprzyjaznic, prawda Kassei ty rebeliancki wywrotowcu? :wink: :D

P.S. Thrawn moze do konca nie byl IMP mimo wszystko nosil mundur i wykonywal rozkazy Imperatora jak kazdy oficer Imperium :]


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.


Ostatnio edytowano 19 lip 2005, 22:49 przez Kostek, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 22:46 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
No offence panowie, ale niektorzy graja dla funu i maja w dupie to o mysla o nich wielcy RPGowcy.
Mnie widok wookiego impa BH nie razi - IMO lepsze to od setek tysiecy Human BH, ktorym gra praktycznie kazdy a ich odgrywanie postaci polega na wcisnieciu /cheer i /clap do AFK tancereczki w kantynie.
Jak to pewna osoba kiedys mowila - 'place za gre i gram w nia tak jak chce i nikt nie ma prawa narzucac mi stylu gry'.

Istnieje tez magiczne komenda /addignore i player RPG city - w ktorym za grind (branie misji i walenie mobkow dla expa) automatycznie sie wylatuje. Heh, ciekawe ktory by tak dlugo pozyl.



Wisz co gandx ? Zgadzam się z Tobą. Ta dyskusja nie ma sensu. Szkoda tylko, że największe pretensje za wyrażenie swoich poglądów ma osoba która ją zaczęła...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 22:48 
Cytuj  
[quote="Xanth"]Co do JSF i dlaczego w SWG jest imperialny:

Obrazek

Jakies skojarzenia? ;)

X.


Tak :D Troszkę przypomina "gwiazdę dawida" :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 01:42 
Cytuj  
Moge sie zalozyc, ze na ARC tez byly takie znaczki (wtedy jeszcze Republikanskie), a mimo to dostaja je Rebelianci.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 19:52 
Cytuj  
Dostałem ciekawego maila od loop'a. Zastanawiełme się co zrobić i postanowiłem go tu przytoczyć i skomentować , gdyż dotyczy on wcześniej poruszonego problemu...

loop napisał(a):
Ja mam pretensje...tak mam pretensje do osób którym się nie podoba że jestem imperialnym wookie...Wiesz, przyjemnie się wtedy nie gra jeżeli słyszysz że jesteś skandalem na cały serwer!!!To ja jestem cały czas obiektem drwin i docinek..że wookie...że imp...że BH...więc mam chyba prawo stanąć we własnej obronie!!!!Nie będę mówił kto to był bo to niema sensu...a Ty też nie jesteś bez winy.Kto pierwszy zaczął się czepiać że chce być BH...a w dodatku imp...przypomnij sobie...Jasne każdy ma prawo do swojego zdania ale kiedy ktoś na ciebie ewidentnie wrzuca,kpi i drwi z ciebie...to już nie jest wyrażanie własnego zdania!!!!!!!!!!Twój ostatni post (gwiazda Dawida) też świadczy o Twojej tolerancji...co antysemitą jesteś?!Ja osobiście nie jestem Żydem...ale pomyśl ja czuła by się osoba o żydowskich korzeniach!!!!

Na koniec wczuję się w rolę tak jak mi podpowiedziałeś: ODPIERDOL SIĘ ODE MNIE TY ŚMIERDZĄCY REBELU...


A więc komentuję :]

loop napisał(a):
Ja mam pretensje...tak mam pretensje do osób którym się nie podoba że jestem imperialnym wookie...Wiesz, przyjemnie się wtedy nie gra jeżeli słyszysz że jesteś skandalem na cały serwer!!!


Powiedzmy, że za wysoko się cenisz. Na serwerze Eclipse gra conajmniej kilka tysięcy osób. Jeśli zna cię chociaż 100 to masz szczęście. Jeśli połowe osób cokolwiek coś obchodzisz, to też mozesz uważać się za szczęśliwca. Teoretyzując 65% z tej ilości to tylko "znajomi" czyli zostaje góra 15 osób które wogóle słyszały o Twoim nazwijmy to "problemie" :]

loop napisał(a):
To ja jestem cały czas obiektem drwin i docinek..że wookie...że imp...że BH...więc mam chyba prawo stanąć we własnej obronie!!!!


Powiedzmy,ze wiem już co Ci jest :] To się nazywa mania prześladowcza :]

loop napisał(a):
Nie będę mówił kto to był bo to niema sensu...a Ty też nie jesteś bez winy.Kto pierwszy zaczął się czepiać że chce być BH...a w dodatku imp...przypomnij sobie..


Powiedzmy ,że jakbyś zdradził nam na kogo tak naprawdę jesteś zły to by Ci nepewno pomogło :] Aha i dokonale pamiętam kiedy Ci to powiedziałem. Był to Twój pierwszy, lub jeden z pierwszych dni na serwerze i rozmawialiśmy po grindzie. Był z nami jeszcze Jamektarus i Torel, o ile pamiętam oni też zareagowali podobnie jak ja kiedy powiedziałeś kim chcesz być w SWG. A pamiętasz jaka to była reakcja ? Przypomnę Ci... Po prostu powiedziałem, że to moim zdaniem nie pasuje. nie drwiłem, nie śmiałem się, tylko powiedziałem co myślałem, zresztą podobnie jak Jamek i Torel....

loop napisał(a):
Jasne każdy ma prawo do swojego zdania ale kiedy ktoś na ciebie ewidentnie wrzuca,kpi i drwi z ciebie...to już nie jest wyrażanie własnego zdania!!!!!!!!!!


Powiedzmy, że jeśli bijesz do mnie, to wtedy nie drwiłem z Ciebie umyślnie, jeśli tak to odebrałeś to sry. Teraz drwię z Ciebie z pełna premedytajcą, a jest to spowodowane jedynie tym, że zrobiłeś przysłowiowe widły z igły. Mi tez się nie podoba parę rzeczy u niektórych ludzi w SWG, ale nie wyrzucam swoich żali na forum :]


loop napisał(a):
Twój ostatni post (gwiazda Dawida) też świadczy o Twojej tolerancji...co antysemitą jesteś?!Ja osobiście nie jestem Żydem...ale pomyśl ja czuła by się osoba o żydowskich korzeniach!!!!


Powiedzmy, że się grubo mylisz ... Rodzice mojej babci zostali rozstrzelani przez niemców za ukrywanie żydów, a jej dwóch braci zginęło za to w Oświęcimiu :har: Nie mam nic do Żydów chociażby z szacunku dla nich i do tego za co oddali życie :har: Pozatym nie mam nic do nikogo innej rasy, wiary, narodowości jeśli tylko jest dobrym człowiekiem.... A z tym skojarzeniem chodziło mi o to, ze ikonki frakcji imperialnej nad postaciami w SWG wyglądają wypisz wymaluj jak "gwiazda dawida"....


loop napisał(a):
Na koniec wczuję się w rolę tak jak mi podpowiedziałeś: ODPIERDOL SIĘ ODE MNIE TY ŚMIERDZĄCY REBELU...


Powiedzmy, że do tego momentu nie byłem na ciebie nawet zły, jedynie lekko zdezorioentowany, o co Ci chodzi i po co wogóle założyłeś tego posta :] W tej chwili postanowiłem nie zniżać się do Twojego poziomu i po prostu zastosuję się do Twojej prośby. Jakbys kiedyś zmienił zdanie to daj znać :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 03:41 
Cytuj  
hmm skoro ci wyslal maila, to po co mu na forum odpisujesz? :o

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 06:58 
Cytuj  
Widze ze niektorzy bardzo powaznie podchodza do gier i traktuja je prawie jak RL skoro sie tak zloszcza na kogos kto im uwage zwroci.Przyznaje ze w SWG sam bede probowal odgrywac swoja role bezwzglednego i twardego BH ktory poluje na jedi i inne szumowiny.

Oczywiscie nie wiem czy uda mi sie dobrze odgrywac swoja role bo nie gralem w zadne karciane czy planszowe rpgi(jedynie gralem w rpgi na kompie)Choc bede sie staral by moja postac nie byla szara.Tylko cos soba wnosila chocby do polskiej czesci graczy.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 07:11 
Cytuj  
Heja

Tak sobie czytam ten topic i troche go skomentuje choc z SWG mam nie wiele wspolneg :P
wczoraj skonczylem KOTOR2 - gra lucasa i co tam mamy:
Wooki BH i to po stronie Sithow [ciemna strona mocy jest kuszaca a gniew wooki moze ich tam latwo sprowadzic]

a z punktu widzenia RPG [normalnego papierowego] granie kims kto wychyla sie poza starndarydy jest naprawde wyzywajace i zawsze mam kupe frajdo do tworzenia historii takiej postaci jak i pozniej z jej odgrywania
czepiacie czlowieka za to ze gra postacia a nie stereotypem a jakos nie pamietam zeby ktos sie kiedys czepial Drizzta [DOBRY Dark Elf z D&D]
moze zagladne za jakis czas i poczytam co sie dalej bedzie dzialo


_________________
Kurga

*

Posty: 111
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 10:03 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
:] x8

Jeśli już piszesz pseudo oficjalne posty używaj kropek zamiast tej irytującej emonty.
Btw. według mnie wookie w imp to całkiem niezła kombinacja, materiał na ciekawą historię postaci.


_________________
Cytuj:
I'll stare the bastard in the face as he screams to God, and I'll laugh harder when he whimpers like a baby. And when his eyes go dead, the hell I send him to will seem like heaven after what I've done to him.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 14:29 
Cytuj  
Dementor napisał(a):
Btw. według mnie wookie w imp to całkiem niezła kombinacja, materiał na ciekawą historię postaci.


Tak, jakby to sie zaczeło ?
Moich dziadków zabiły klony,
Moich rodziców zabili szturmowcy,
Ja jestem sługą imperatora...

##Wookie wchodzi do komnaty Imperatora##
- What is that thing doing here ?
- Roooar!
+force lightning+
- throw this carpet away...


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 16:35 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
##Wookie wchodzi do komnaty Imperatora##


A wpuszczaja dywany do imperatora w postaci nieprzerobionej?:)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW


Posty: 14
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 16:38 
Cytuj  
<z innej beczki> gdzie mozna sciagnac demo swg za free?




oooo nie ma :oops: albo nie moge znalesc


Ostatnio edytowano 22 lip 2005, 17:45 przez wertys, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 17:20 
Cytuj  
www.wp.pl - tam poszukaj, jest jeden miesiac za darmo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 18:46 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
hmm skoro ci wyslal maila, to po co mu na forum odpisujesz? :o


Wyjaśniłem to wyżej... a dodając do tego co już napisałem, to ja prowadziłem otwartą dyskusję i postanowiłem dalej prowadzić ją w ten sposób ponieważ mogę poznać m.in. Twoje zdanie na ten temat... szkoda, że ograniczyłeś się jedynie do zwrócenia mi uwagi...


Argahawk napisał(a):
Widze ze niektorzy bardzo powaznie podchodza do gier i traktuja je prawie jak RL skoro sie tak zloszcza na kogos kto im uwage zwroci.


Wiesz co ? Nie spojrzałem na to w ten sposób, dzięki :-?

Dementor napisał(a):
Jeśli już piszesz pseudo oficjalne posty używaj kropek zamiast tej irytującej emonty.


Po pierwsze nie piszę ani oficjalnych postów, ani pseudooficjalnych postów jak je nazwałeś. Po drugie to jak widzisz poszedłem za Twoją radą...

Kurga napisał(a):
Tak sobie czytam ten topic i troche go skomentuje choc z SWG mam nie wiele wspolneg
wczoraj skonczylem KOTOR2 - gra lucasa i co tam mamy:
Wooki BH i to po stronie Sithow [ciemna strona mocy jest kuszaca a gniew wooki moze ich tam latwo sprowadzic


Poczytaj dokładnie posty, ta postać była już tu przytaczana kilka razy, m.in. przezemnie. Btw ten wooki żył w czasach około 3000 lat przed nową republiką, a my poruszaliśmy temat wooki imperial w czasach jakie są przedstawione w SWG....

ps. kwestią wyjaśnienia, nie ja zacząłem tą dyskusję, poprostu odpowiedziałem na pewnego moim zdaniem całkiem niepotrzebnego posta i bardzo tego żałuję, gdyż potraktowałem go jako zaproszenie do wymiany poglądów, a okazało się, że jego autor postanowił po prostu wylać na forum swoje żale... świadczą o tym dobitnie jego słowa : "Teraz czekam na wrzuty na mnie....kto pierwszy ten lepszy..." Pozatym chodziło mi o to i tylko o to, że wooki imperial w czasach które mamy przedstawione w SWG nie miałby prawa bytu. Jedynie przykro mi, że zostałem przez to obrażony słownie, opierniczony i wyzwany antysemitą i rasistą. Niektórzy fajnie się wypowidzieli, a niektórzy jedynie mnie w taki lub inny sposób wyśmiali lub obrazili. Postanowiłem, że nie będę brał już udziału w żadnej dyskusji na tym forum...Nie mam żalu do nikogo...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.