mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 20:58 
Cytuj  
O ile dobrze pamietam blokuja pewna sume pieniedzy na koncie podczas zakladania. Kiedys to byl chyba jeden cent.. ale to 2 lata temu i moglo sie pozmieniac :)


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.


Posty: 19
Dołączył(a): 30.07.2006
Offline
PostNapisane: 30 lip 2006, 17:25 
Cytuj  
Witam jestem nowym użytkownikiem na forum choć nie ukrywam że od dłuższego czasu tu zaglądałęm :) Już kilka tygotni gram w SWG i osiągnąłem swoją postacią 46 lvl ( Spy ). Jak do tej pory głównie przechodziłem podstawowe questy z Legacy ale po dojściu na Talus i wykonaniu ostanich questów dla Selonian zauważyłem, że nie mam update, stąd też moje pytanie - czy seria Legacy Quest kończy się na Talus ? Spodziewałem się że obejmuja ona wszystkie planety :( . Czy może jeżeli to nie koniec powinienem porozmawiać z jakąś postacią bym mógł dalej wykonywać główne questy ? Prosze o odpowiedź forumowiczów.

Mam jeszcze jedno pytanie - jeżeli Legacy Quest kończy się rzeczywiście na Talus to jakie powinienem robić dalej questy pasujące pod mój 46 lvl - na jakiej planecie ? Bo obecnie wróciłem na Tatooine i robie zadania poboczne ale mało punktowane - więc raczej jest to na zasadzie zaliczania zaległych zadań :)

Zastanawiałem się też nad wybraniem frakcji - chce przystąpić do Rebelii swoim szpiegiem, dlatego chciałem się dowiedzieć z jaką postacią mam porozmawiać bym został zrekrutowany do Sojuszu Rebeliantów ? :) To dla mnie ważne bo nie moge nawet robić misji rebelianckiego pilota bo Commander De'la Socuna informuje mnie że nie szkoli przemytników i innych szumowin :( A ja chce zostać Rebelem tylko poprostu nie wiem jak :( Będe wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady :)

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2006, 21:09 
Cytuj  
Obecnie seria Legacy konczy sie wlasnie na Talusie, ciag dalszy spodziewany jest w nastepnym chapterze. Co do lvlowania dalszego jest wiele questow, duza ich czesc jest na Kashyku (czy jak to sie tam pisze). Ciezko mi tu je wymienic, najlepiej przejrzec forum swg ( http://soe.lithium.com/ ) dzial poradnikow i poszukac odpowiedniego poradnika.

Jesli chcesz przystapic do rebelii (chociaz jako zwolennik prawa i porzadku namawiam do przystapienia do imperium ;) ) sa dwie metody - odwiedzic rekrutera (jeden jest np w Anchoread na Tatoo, naprzeciwko shutle) ale trzeba miec 200 punktow dla danej frakcji, ktore mozesz zarobic robiac misje z terminala odpowiedniego - rebel mision terminal czy jakos tak lub tez udac sie do odpowiedniego trenera pilotow (podstawowego) i wyrazic chec przystapienia.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 18:47 
Cytuj  
Kashyyyku


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 18:50 
Cytuj  
Nom anor i jak sie gra,mysle nad Galaxis,moze kupił bym we wrzesnie na urodziny ale nie wiem juz czy warto czy nie.Uwielbam Sw i chciałbym sobie pograć ale nie jestem pewny.Podobno ostatnio w pvp sa wieksze bitwy.Jak jest jeszcze trial to zobacze moze.


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!


Posty: 19
Dołączył(a): 30.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 22:18 
Cytuj  
Dzięki Khraan za odpowiedź :) No niektórzy narzekają na "niekończący" się ciąg questów, ale powiem szczerze mi to odpowiadało ponieważ questy z Legacy było stopniowo poukładane jeśli chodzi o stopień trudności :) No teram musze dobierać questy odpowiednie do mojego levelu a z tym różnie bywa :D czasami sie pakuje na szerokie wody :D . A co do rekrutera spotkałem już jednego choć narazie jeszcze nie przystąpiłem do Rebelii :) Khraan normalnie bym wybrał Imperium z zamiłowania ale gram postacią ściśle powiązaną z Rebelią i późniejszą Nową Republiką :lol:

No Borsh zachęcam do zakupu SWG - naprawde dobra zabawa - ja jestem wielkim miłośnikiem Gwiezdnych Wojen i jak do tej pory miałem niemal wszystkie tytułu z serii, ale na SWG zdecydowałem się tak późno ze względu na brak stałego dostępu do neta :( . Teraz przywracając normalność i ten tytuł trafił do mojej kolekcji i nie przejmuje się tym co piszą weterani, że najlepsze czasy gry to już dawno mineły :)

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 22:26 
Cytuj  
Fajnie chyba sie szarpne bo ciagnie mnie do tego strasznie.


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 00:33 
Cytuj  
Borsh napisał(a):
Jak jest jeszcze trial to zobacze moze.


http://www.fileplanet.com/features/MMORPG/

tutaj mozesz sobie triala SWG zapodac.

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 12:29 
Cytuj  
A ja gram od niedawna i przyznam, ze muszę na siłe się odciągać od gry :-) Jestem fanem SW i klimat mi odpowiada :-), przeszedłem kilka MMO i SWG wcale nie jest złe, duża liczba questów, duże możliwości ...

powiedzcie mi tylko gdzie tak naprawde mozna handlować i jak dobierać kogoś do party :-)

Jak na razie odkryłem tylko junk dealera (nie mam zbyt wiele czasu wolnego i gram "dorywczo" stąd jestem dopiero na chyba 4 lvl

Jak dostać się do np banku, żeby nie wiem wziąść gotówkę lub ją zostawić?
Czy mogę gdzieś zostawić swoje graty z inventory , żeby nie targać tego non stop ze sobą?
Czy gracze mogą ze soba handlować? W jaki sposób?

eh ... tyle pytań :-)


Posty: 24
Dołączył(a): 12.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 14:34 
Cytuj  
Na bazarze najlepiej szukac potrzebynch itemow i rzeczy, ktore chcesz sprzedac.
Jest tez mozliwosc szukania interesujacych Cie przedmiotow w vendorach.

A handlowac mozesz z innym graczem przez 'trade'.

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 14:44 
Cytuj  
ok, kacek ale :

gdzie znaleźć bazary i gdzie znaleźć vendory :-)

Trade sam poszukam :-)

*

Posty: 66
Dołączył(a): 5.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 15:28 
Cytuj  
bazaar terminal wyglada http://www.atombender.de/swgwiki/images/f/f7/Bazaar.jpg o, tak; znajdziesz go, otwierajac mape, zawsze jest zaznaczony (Terminal - Bazaar Terminal);

vendory, a wlasciwie waypointy do nich pobierzesz z bazarow - przechodzisz na odpowiednia zakladke, wybierasz tym przedmiotu, sam przedmiot i na dole masz Get Vendor Waypoint, potem tylko go uaktywniasz


_________________
tephloN - Pre-NGE MRanger/Mpikeman, Eclipse. † 2k5, Post-NGE MCommando :XXX

Update 2k8: Post-NGE MSmuggler, MJedi, MBounty Hunter, MMedic, MSpy, w koncu MOfficer. Respec jest piekny.

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 16:41 
Cytuj  
Nom Anor: wracajac do twojego pytania o legacy - dzis wgrano na Live kolejna czesc (Talus), milego questowania ;)


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 13:18 
Cytuj  
hej, czy pomiedzy serwerami mozna przenosic postac?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 13:49 
Cytuj  
Girwan napisał(a):
hej, czy pomiedzy serwerami mozna przenosic postac?

Mozna, ale nie za darmo.
https://store.station.sony.com/cts/char ... nsfers.jsp

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 18:23 
Cytuj  
dużo wiary gra? i jak jest z polakami?


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 18:42 
Cytuj  
LOL...Ty podobno grasz w FF? XD


_________________
Obrazek

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 19:31 
Cytuj  
tak gram.
Ale brachol się pyta a on nie ma konta na tym forum


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 20:30 
Cytuj  
eh szkoda ze nie mozna byc nie pamiętam rasy tymi od Kit-a Fisto,ale powiem ze nie jest tak strasznie


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 23:05 
Cytuj  
To jak, duzo gra polakow?
Zawsze lepiej grac z rodakami :D


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.