mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 19
Dołączył(a): 30.07.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2006, 18:13 
Cytuj  
No to już wszystko jasne :) - więc czeka mnie sporo szukania. Szkoda tylko, że większość elementów, które zdobywa się na NPC-ach to bezwartościowe śmieci, albo powtarzające się dość często elementy większych struktur :( Tak samo jest z obrazami - w ogólnym obiegu zauważyłem jest może ze 4, a o reszte to już się trzeba postarać by je zdobyć. Nie łatwo jest więc, urządzić domek :(

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 18:01 
Cytuj  
Przecież cała przyjemnośc w powolnym urządzani domku :-)

Poza tym sporo gratow do domku, robią niestety crafterzy. Tylko od nich mozesz kupić stoły, fotele, lampy etc etc etc


Posty: 19
Dołączył(a): 30.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 11:19 
Cytuj  
No racja, przecież to urok bycia crafterem :) a jakby nikt nie kupywał tego co robią, to raczej mało opłacalna byłaby ta profesja :P

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 11:30 
Cytuj  
no wiesz niektorzy crafterzy cienko leca :P NIekazdy jest w stanie robic super rzeczy :) JEsli chodzi o armory to niestety przewage maja veterani z dostepem do starych resow :)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 12:36 
Cytuj  
Przyznaję, ze mój crafter cienko prządł do pewnego momentu ...
Po osiągnięciu pułapu gdy mógł już robić bardziej zaawansowane produkcje (czyt. speedery). W szybkim tempie przegonił ciężko zarabiającego na życie BH.

z drugiej strony miszmasze jakie robi SOE z surowcami raz na jakiś czas, potrafią ostro namieszać - kopalnie stoją bo surowiec wyeksploatowany :)
Trzeba niestety ciągle pilnować interesu :)


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 117
Dołączył(a): 18.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 21:27 
Cytuj  
Girwan napisał(a):
miszmasze jakie robi SOE z surowcami raz na jakiś czas

Nie SOE, tylko automat, k'woli scislosci. Kiedys krazyla plotka, ze nawet devsi nie wiedza jak dziala ten system :wink:.


_________________
Obrazek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 21:34 
Cytuj  
Edit: update nowegi publisha wiec moj post nieaktualny :")


_________________
Egze Blackthorne - Moogle


Posty: 19
Dołączył(a): 30.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 20:17 
Cytuj  
Help :( Mam duży problem, który po części sam sobie stworzyłem :( Posiadam jacht - Sorosuub Luxury Yacht, po którym można spacerować. Wszedłem wiec do środka i teraz za Chiny nie moge wyjść ( powrócić do sterowania w przestrzeni kosmicznej ) Nawet wylogowanie z gry nic nie pomaga :( Ciągle tkwie wewnątrz tego jachtu i nic nie moge zrobić :( Help :(

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 21:13 
Cytuj  
znajdz kokpit, znajdz krzeslo pilota, usiadz w nim i wyladuj na stacji :)


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 21:25 
Cytuj  
oj, tego bym się po koledze nie spodziewał. zrób dokładnie tak jak napisał khraan a będzie dobrze


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 117
Dołączył(a): 18.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 21:25 
Cytuj  
Zawsze mozesz jeszcze skorzystac z escape poda :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 21:45 
Cytuj  
albo popełnić rytualny mord na sobie ...

wtedy odpalą Twojego klona :-)


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 21:47 
Cytuj  
od kiedy można się samemu zabić ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 21:53 
Cytuj  
Enhu nie wiedziales?
MAsz do wyboru miecz lub blaster, koniecznie w lewej rece, jak masz otwarty inventory klikasz na lewej rece, z radiala wybieraasz kill myself ...

:-)


_________________
Obrazek

Obrazek


Posty: 19
Dołączył(a): 30.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 21:59 
Cytuj  
Hej gdyby to było takie proste to nie pisałbym o tym na forum :har: ale problem jest taki, że nie moge skorzystać z pulpitu ( steru, krzesła głownego pilota nawet :har: ) może to jakiś bug :har: Dawno bym wylądował na stacji ale nic nie działa - tylko kręce się bez celu po pokładzie :(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 22:22 
Cytuj  
Zadzwoń do Houston i powiedz, że masz problem :lol:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 23:04 
Cytuj  
daj login i hasło, może na innym kompie, przy zresetowanym interfejsie bedzie wszytsko ok :-)


_________________
Obrazek

Obrazek


Posty: 19
Dołączył(a): 30.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 23:58 
Cytuj  
hehe :) już wszystko wróciło do normy - po kolejnym zalogowaniu ( kilka godzin później ) postać stała sobie spokojnie w Starporcie i czekała na rozkazy :lol: no SOE zaoszczędziło mi wizyty u kardiologa, ale fakt faktem, że będe miał uprzedzenia do luksusowych jachtów i innych tego typu statków :) No i dzięki za wszelkie propozocje wyjścia z tego problemu ( czyt. buga, bo jak nie miałem możliwości skorzystania z kokpitu sterowniczego, a od tego bym zaczął gdybym miał taką możliwość to musiał być to bug ) i za ta beznadziejnie głupie oraz mniej głupie :wink: W ostateczności skorzystałbym z Twojej opcji Girwan - ukatrupienia samego siebie :D Przyznam, że nie wpadłem na to :) Ten pomysł jest tak idiotyczny, że aż genialny :D Na koniec powiem za Obi-Wanem - " zapomniałem, że nie lubie latać " :D

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 05:28 
Cytuj  
Nom to był żart :-), nie ma możliwości popełnienia samobójstwa :):):):)


ALe cieszę się, że udał mi się Cię wkręcić :-)


_________________
Obrazek

Obrazek


Posty: 19
Dołączył(a): 30.07.2006
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 22:16 
Cytuj  
Mam jeszcze jedno pytanko :) Czy można w jakiś sposób wyszkolić się w umiejętnościach pilotażu statków kosmicznych ? Wiem, że istenieją poszczególni trenerzy, ale trzeba należeć do odpowiedniej frakcji, bo inaczej o nauce u nich mozna zapomnieć :( Mam z tym duży problem bo na lądzie szybko zdobywam nowe doświadczenie a moja postać staje się przez to silniejsza, a w kosmosie istna lipa :( zatrzymałem się na 2 levelu i ani nie drgnie :( Może ktoś zna jakieś proste misje kosmiczne na których bym zdobywał doświadczenie ? Czy nie ma takich prostych i jedyną drogą jest podjęcie misji u trenerów pilotażu ?

Zaczyna mnie to wkurzać bo ostatnio robiłem misje kosmiczną "Deliver the Kashyyyk bantha pelts" i po 6 podejściach dałem sobie spokój :( mimo, że korzystałem stale z pomocy doświadczonego pilota, ale co z tego jak on mi niszczył wrogów, a jak jednak udało im się trafić we mnie to dość szybko wybuchałem :( nawet nie mogłem tym ( cenzura ) swoim statkiem dotrzeć do celu :( Musze mieć lepszy i wytrzymalszy statek, ale to sie wiąże z wyższym space levelem :( Ma ktoś jakiś pomysł jak tu zdobyć potrzebne doświadczenie, nie korzystając z usług trenerów ( poprostu nie chce jeszcze przyłączać się do Rebeli czy Imperiałów, ale kiedyś to zrobie, a narazie nie moge korzystać z ich trenerów ).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.