mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 11:47 
Cytuj  
Wulf ma racje, gralem w NGE i nie powiem, sprawialo mi to przyjemnosc (samo bicie potworkow) ale gdy skonczylem je bic wracalem do Atlantis a tam nie bylo nikogo... robilo sie jakos ciezko... chcialby zeby tamte czasy wrocily... ale moim zdaniem wczesniej wyjdzie SWG 2 niz zrobia Cofke do Pre NGE


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 12:21 
Cytuj  
szkoda dobrej gry i tyle , SWG naprawde fajnie odwzorowywala klimat star wars do dzis pamietam przejazdzke z X jego ciągnikiem :wink:
szkoda ze nie frapnalem tego , mialbym pamiatke :(

anyway swojego swg nie sprzedam , lezy w szufladzie czekajac na lepsze czasy

WoW jest dla mnie lepszy z uwagi na to ze gram tam juz rok z okladem i tam mam moja guild , a 90% fun z mmoga to ludzie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 14:02 
Cytuj  
aldath, razem z wulfgarem się wzajemnie wykluczacie

ale niestety jestem za wulfgarem i twierdze również że wow nadaje się, ale nie do grania


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 15:26 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
Ja pierdole, po czym ci sie zrobilo smutno, nie grales w SWG przed nge.
Coraz bardziej wkurwiaja mnie ci ludzie ktorzy doszli po nge, udaja ze rozumieja veteranow i placzą za ''starymi dobrymi czasami''.
Trzymaj fason :-? Nie jedź po gościu, który się z nami próbuje solidaryzować :har: Nie powiem żebym był jakiś strasznym weteranem, bo grałem w SWG zaledwie 7 miesięcy (prawie), ale przed NGE. Też jestem wkurwiony na all... Jest mi tak kurwa przykro czasem, że mi aż żal serce ściska. Każde spotkanie na piwie z Klex'em schodzi na temat SWG i wspominamy "dobre czasy" :P W jednym momencie grałem jednoczesnie na dwóch kompach dwoma postaciami (dałbym zdjęcie ale wczoraj przez głupotę skasowałem zdjęcia i połowę screenów z SWG, przy wczorajszej deinstalacji SWG). Najgorsze jest to, że już nie będzie gry która tyle oferowała graczom...widzę to po nowych tytułach...ale najbardziej jest mi żał, że się community rozjebało, bo wątpię żebyśmy spotkali się w takim samym składzie w jakiejś innej grze...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 16:05 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Obi'v napisał(a):
Ja pierdole, po czym ci sie zrobilo smutno, nie grales w SWG przed nge.
Coraz bardziej wkurwiaja mnie ci ludzie ktorzy doszli po nge, udaja ze rozumieja veteranow i placzą za ''starymi dobrymi czasami''.
Trzymaj fason :-? Nie jedź po gościu, który się z nami próbuje solidaryzować :har: Nie powiem żebym był jakiś strasznym weteranem, bo grałem w SWG zaledwie 7 miesięcy (prawie), ale przed NGE. Też jestem wkurwiony na all... Jest mi tak kurwa przykro czasem, że mi aż żal serce ściska. Każde spotkanie na piwie z Klex'em schodzi na temat SWG i wspominamy "dobre czasy" :P W jednym momencie grałem jednoczesnie na dwóch kompach dwoma postaciami (dałbym zdjęcie ale wczoraj przez głupotę skasowałem zdjęcia i połowę screenów z SWG, przy wczorajszej deinstalacji SWG). Najgorsze jest to, że już nie będzie gry która tyle oferowała graczom...widzę to po nowych tytułach...ale najbardziej jest mi żał, że się community rozjebało, bo wątpię żebyśmy spotkali się w takim samym składzie w jakiejś innej grze...


Mam nadzieje, że się spotkamy w STO :]


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 16:06 
Cytuj  
Amen ;] w STO napewno sie spotkamy Enhu :P mam nadzieje ze wszyscy :P


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 16:11 
Cytuj  
SniperX napisał(a):
Amen ;] w STO napewno sie spotkamy Enhu :P mam nadzieje ze wszyscy :P


Amen brother,

all hail STO ! :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*
Avatar użytkownika

Posty: 60
Dołączył(a): 5.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 16:19 
Cytuj  
No RIP i tyle.

Z ciekawszych rzeczy, jeden z ludzi ktorych znam z SWG, koles z USA ktory pracuje w Sony (inna czesc korporacji) i zna kilku devow swg (wczesniej nie raz przemycal troche info i sie zgadzalo), mowi ze podobno dyskutuja nad otworzeniem classic SWG serwow (classic = preCU). Decyzji ponoc jeszcze nie ma ale jak na razie sytuacja wskazuje na poparcie dla tego pomyslu.
To oczywiscie klasyfikuje sie jako plotka, ale jak mowie, zrodlo pewne i nie twierdzi ze na pewno uruchomia te serwy, tylko ze mysla nad tym.

Pytanie ktore w tej sytuacji powstaje, jest ile osob tak naprawde by chcialo zaczac od zera na serwie w stanie sprzed CU.
Od zera... bez niczego, bez nikogo kto pomoze, z ekonomia gdzie na poczatku ciezko bedzie kupic cokolwiek nie mowiac o wypasie, bez tego wszystkiego co ludzie nazbierali przez lata grania...
No i pamietajmy, ze niezaleznie jak sie teraz gloryfikuje pre-CU, wtedy bylo tez duzo problemow, bledow w designie, bugow, itp...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 16:42 
Cytuj  
Xeovar napisał(a):
Pytanie ktore w tej sytuacji powstaje, jest ile osob tak naprawde by chcialo zaczac od zera na serwie w stanie sprzed CU.
Od zera... bez niczego, bez nikogo kto pomoze, z ekonomia gdzie na poczatku ciezko bedzie kupic cokolwiek nie mowiac o wypasie, bez tego wszystkiego co ludzie nazbierali przez lata grania...

Ja np. W pre-CU zmiana profesji nie byla takim wielkim problemem, ilosc kasy tez. W szybkim tempie mozna by bylo odtworzyc choc czesc posiadanych dobr (oprocz tych najbardziej rare). I jestem w stanie przebolec pare fajnych spluw, tapesow czy rewardow za mozliwosc grania w te SWG, ktore tak lubilem.

X.

PS. Za dwa miesiace by stuknely dwa lata :/


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 17:06 
Cytuj  
Xeovar napisał(a):
Pytanie ktore w tej sytuacji powstaje, jest ile osob tak naprawde by chcialo zaczac od zera na serwie w stanie sprzed CU.
Od zera... bez niczego, bez nikogo kto pomoze, z ekonomia gdzie na poczatku ciezko bedzie kupic cokolwiek nie mowiac o wypasie, bez tego wszystkiego co ludzie nazbierali przez lata grania...
Wydaje mi się, że plusem takiego rozwiązania byłaby świadomość, że wszyscy veci są w identycznej sytuacji (zaczynają od zera) i nkt nikogo nie wyprzedza. Minusem to, że dawni veci i całkiem nowi gracze są na idento poziomie, ale wydaje mi się ,że doświadczenie zdobyte przez lata/miesiące gry szybko by zaprocentowały...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*
Avatar użytkownika

Posty: 60
Dołączył(a): 5.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 17:17 
Cytuj  
Myslalem nad tym dosc duzo i jak sobie pomysle o 6 miechach grindowania na Jedi, to troche miekne.....


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 17:35 
Cytuj  
Tak dla podtrzymania dola ;)
http://hosted.filefront.com/Tagert

Pare filmikow, glownie pre-cu. Ktos moze powiedziec ze eeeek, wszedzie pelno jedi itd....ale trzeba bylo tam byc, gdy 40 chlopa ganialo po calej galaktyce grupe innych 40 chlopa by w pewnym momencie (dzieki szpiegom) gdzies sie dopasc ;) (i nie wszyscy byli jedi, gdy ja skonczylem knight trials pamietam ze w FRS bylo moze z 10 jedi na strone). Pozniej jedni zwiewali, regroup, by znowu dopasc sie w innym miejscu. I to imo byly najlepsze czasy, jeszcze pre-FC, pre-noob jedi, gdzie frs zdobywalo sie w walce. Naprawde wspolczuje wszystkim post-CU i post-NGE ktorzy nie mieli szczescia brac w tym udzialu.

A co do pre-cu serwera, moze i byloby fajnie, ale z jednej strony watpie by vetom ktorzy tyle czasu pracowali by zdobyc stuff, kase itd by sie chcialo od nowa (nie mowiac juz o grindzie jedi. perlach,tapesach), a z drugiej strony-kto jest jeszcze w stanie zaufac SOE? :/


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen


Ostatnio edytowano 10 lut 2006, 17:41 przez Criss, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 17:38 
Cytuj  
Xeovar napisał(a):
Myslalem nad tym dosc duzo i jak sobie pomysle o 6 miechach grindowania na Jedi, to troche miekne.....
dolicz jeszcze farmowanie perel i szukanie resow na sabra :D no i tapsy hehe ale ja jesli bedzie taka okazja napewno bym zaczol od nowa


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 18:14 
Cytuj  
Criss napisał(a):
(...)kto jest jeszcze w stanie zaufac SOE? :/
W sumie też o tym pomyślałem, ale postanowiłem przemilczeć, bo chyba każdy wie, że bojkotuję tą firmę i wiele cierpkich słów wypowiedziałem po jej adresem :] Jedno jest pewne, nigdy nie będzie tak fajnie jak było kiedyś :har: Zresztą to tylko gdybanie, czy zagrałbym gdyby SOE wprowadziło servery preCU...możliwe, że tak, ale też nie mam przekonania na 100% :-?

ps. dochodzi jeszcze jeden problem, zanim crafterzy zebraliby porządne resy do craftu porządnego ekwipunku to minęłyby miesiące :har:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 18:51 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
SniperX napisał(a):
Amen ;] w STO napewno sie spotkamy Enhu :P mam nadzieje ze wszyscy :P


Amen brother,

all hail STO ! :D

/agree :) Szkoda ze tyle trzeba czekac....

a tu cos dla rozweselenia:D
http://video.google.com/videoplay?docid=-8906913689139639141&q=dj+star+wars


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 21:05 
Cytuj  
no co ty giw, nie będzie tak strasznie :]


EDIT: to jak kompletujemy załogę, czy nie ? :)


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 23:47 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Obi'v napisał(a):
Ja pierdole, po czym ci sie zrobilo smutno, nie grales w SWG przed nge.
Coraz bardziej wkurwiaja mnie ci ludzie ktorzy doszli po nge, udaja ze rozumieja veteranow i placzą za ''starymi dobrymi czasami''.


Rozumiem, ze plakietka 'veteran' SWG pozwala Ci jechac po czlowieku ktory moze i udawal ale napisal cos milego.
Normalnie jakbym gadal z moim lekko chorym 90 letnim sasiadem ktory potrafi pojechac Cie w windzie za to, ze nie walczyles na wojnie. Tylko, ze on ma do tego jakies prawo, bo rzeczywiscie cos robil.
A granie w SWG pare miesiecy wczesniej niz inni to rzeczywiscie kurwa wyczyn :o

Nie chodzi o wywyzszanie sie z tego, ze jest sie vetem (z reszta co ze mnie za vet, gralem tylko 17 miesiecy), tylko o to, ze on nie wie o czym gada i chce zeby swg wrocilo do swietnosci ktorej nigdy nie widzial na oczy.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 00:40 
Cytuj  
Enhu jestem za :P ale ja chce miec jakies fajne stanowisko :P szefa ochrony or something ;]


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 00:55 
Cytuj  
ja chce być chief science officer lub chief engineer (zależy, który z nich będzie craftowal :]) więc brakuje nam jeszcze reszty zalogi ;)


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 01:02 
Cytuj  
zawsze moge byc kapitanem :P jakby nikt sie nie znalazl :P

moze jakis osobny temat o STO sobie zrobimy? :P albo forum?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.