mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 14:57 
Cytuj  
Xanth cos soba reprezentuje, ty jestes tylko "bluzgaczem". :)

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 14:59 
Cytuj  
dżołk

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 15:40 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Xanth cos soba reprezentuje, ty jestes tylko "bluzgaczem". :)

/agree


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 16:53 
Cytuj  
loop napisał(a):
Mam takie pytanie:to jak jestem wookie i jestem imperialnym (skandal...) a w dodatku BH (jeszcze wiekszy skandal...) to jestem głupim graczem nie czującym klimatu SW i wogóle nie potrafiącym sie wczuć w klimat grania wookiem?


Poniekąd tak :]

loop napisał(a):
Myślę że jeżeli jest to mmoRPG to chyba może zdażyć się każda alternatywna historia postaci?


No niby racja, wookiego bounty hunter mozna jeszcze jakoś sobie wyobrazić (w KOTOR II byl jeden), ale imperial wooki to kompletny nonsens. Grasz rasą, ale jak podejrzewam nie znasz jej historii :har: Wooki od setek pokoleń byli traktowania jak zwierzęta, byli niewolnikami, na których polowano. Zmieniło się jedynie w czasach Starej Republiki, jak nastało imperium wooki znowu byli traktowani nawet nie jak dywany, ale jak wycieraczki na których wytrałby sobie ubłocone podeszwy każdy imperial... Wooki nienawidzą imperium, nawet w czasach Nowej Republiki, a później Galaktycznego Sojuszu traktowali z nieufnością imperium (Resztki Imperium), które się przecież przyłączyły do "dawnej rebelii". Pozatym poczytaj "Pakt na Bakurze" jak Chewbacca wyraża się o tymczasowym sojuszu z Imperium... Wooki imperial ? Nigdy w życiu.

loop napisał(a):
Według tego co czytam na różnych forach i co spotyka mnie w trakcie grania to najlepiej powinienem cytuje: "kierunkować się na Chewbacce" bo tak to jestem głupim dywanem i skandalem na cały serwer!


eee, gdzie ty to wyczytałeś :]

loop napisał(a):
Swietne rpg jeżeli mamy się trzymać stereotypu....


Ale zrozum ty nie przestrzegasz RPG. Dobra powiedzmy, że jesteś tym wooki imperialem i BH, musisz jednak odgrywać swoją postać. Powinieneś najprościej mówiąc być zły do szpiku kości, nienawidzić rebelów, nie zadawać się z nimi, strzelać do nich jak ich tylko zobaczysz. Pozatym jako bounty hunter, powinieneś być taki jka ten gościu w Kotor II, zepsuty całkwicie, bez honoru, potrafiący sprzedac własną matkę za kasę itd....

ps. Ylacos to ty ? :wink:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Posty: 9
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 17:22 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
loop napisał(a):
Mam takie pytanie:to jak jestem wookie i jestem imperialnym (skandal...) a w dodatku BH (jeszcze wiekszy skandal...) to jestem głupim graczem nie czującym klimatu SW i wogóle nie potrafiącym sie wczuć w klimat grania wookiem?


Poniekąd tak :]

loop napisał(a):
Myślę że jeżeli jest to mmoRPG to chyba może zdażyć się każda alternatywna historia postaci?


No niby racja, wookiego bounty hunter mozna jeszcze jakoś sobie wyobrazić (w KOTOR II byl jeden), ale imperial wooki to kompletny nonsens. Grasz rasą, ale jak podejrzewam nie znasz jej historii :har: Wooki od setek pokoleń byli traktowania jak zwierzęta, byli niewolnikami, na których polowano. Zmieniło się jedynie w czasach Starej Republiki, jak nastało imperium wooki znowu byli traktowani nawet nie jak dywany, ale jak wycieraczki na których wytrałby sobie ubłocone podeszwy każdy imperial... Wooki nienawidzą imperium, nawet w czasach Nowej Republiki, a później Galaktycznego Sojuszu traktowali z nieufnością imperium (Resztki Imperium), które się przecież przyłączyły do "dawnej rebelii". Pozatym poczytaj "Pakt na Bakurze" jak Chewbacca wyraża się o tymczasowym sojuszu z Imperium... Wooki imperial ? Nigdy w życiu.

loop napisał(a):
Według tego co czytam na różnych forach i co spotyka mnie w trakcie grania to najlepiej powinienem cytuje: "kierunkować się na Chewbacce" bo tak to jestem głupim dywanem i skandalem na cały serwer!


eee, gdzie ty to wyczytałeś :]

loop napisał(a):
Swietne rpg jeżeli mamy się trzymać stereotypu....


Ale zrozum ty nie przestrzegasz RPG. Dobra powiedzmy, że jesteś tym wooki imperialem i BH, musisz jednak odgrywać swoją postać. Powinieneś najprościej mówiąc być zły do szpiku kości, nienawidzić rebelów, nie zadawać się z nimi, strzelać do nich jak ich tylko zobaczysz. Pozatym jako bounty hunter, powinieneś być taki jka ten gościu w Kotor II, zepsuty całkwicie, bez honoru, potrafiący sprzedac własną matkę za kasę itd....

ps. Ylacos to ty ? :wink:


Tak się składa że znam historie wookich ale to nieznaczy że nie można "odgywać" na przykład zdgenerowanego Wookiego!Poza tym niemuszę odgrywać żadnej z góry narzuconej roli.Gdzie ja pisałem o przestrzeganiu lub nie przestrzeganiu zasad rpg?Kassei przecież jesteś rebelem a zadajesz się z osobami należącymi do imperium!!!!Enhu też "odgrywa" swoją rolę rebela, nie dawno dropnął pilota rebelii żeby zrobić questa na JSF który jest dostępny tylko dla imperialnych!!!!
No to się nazywa "odgrywanie" roli!!!!!Straszny wielki rebel....

Myślałem ze mmorpg to fajna zabawa bez żadnych stereotypów i ograniczeń.....myliłem się chyba....

Teraz czekam na wrzuty na mnie....kto pierwszy ten lepszy...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 17:31 
Cytuj  
Widze, ze nie jedna star wars book przeczytaliscie. :) Powiedzcie mi cos o Zabrakach. Mi sie oczywiscie kojarzy z Dark Maulem, ale wolalbym stac po drugiej stronie. :D Zabrak po stronie rebeliantow to nie jest nic dziwnego?


Posty: 9
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 17:41 
Cytuj  
Lepiej uważaj bo źle wybierzesz...i będziesz miał przesrane tak samo jak ja... :D

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 17:49 
Cytuj  
loop napisał(a):
Enhu też "odgrywa" swoją rolę rebela, nie dawno dropnął pilota rebelii żeby zrobić questa na JSF który jest dostępny tylko dla imperialnych!!!!
No to się nazywa "odgrywanie" roli!!!!!Straszny wielki rebel....


człowieku, czy ciebie jak byłeś mały ktoś traktował terapią
elektrowstrząsową ?
JSF bardziej pasuje do rebeliantów, jak do impów, a arc170 pasuje
do impow, no bo przeciez to oni powstali z republiki, nie ?


Miałem ci załatwic ten armor, ale ci nie załatwie, bo jesteś podły konspirant i tyle...


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 17:53 
Cytuj  
Zabrak przynajmniej moze nosić hełm i go nikt nie pozna ;)
Ja jestem zabrak rebel i jakoś narazie nikt mnie z tego powodu nie zjechał

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 18:03 
Cytuj  
kto powiedział że zabrak nie może być rebelem ? może być też impem.

Moze lepiej wezmiesz humana, albo wooka bo ich mało u nas


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.


Ostatnio edytowano 19 lip 2005, 19:51 przez Enhu, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 66
Dołączył(a): 5.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 18:27 
Cytuj  
"moze byc tez impem", ale ma u nich gorzej. wookie tez ma u nich gorzej, ale to nie zmienia faktu, ze MOZE BYC impem, wiele dziwnych rzeczy w wyimaginowanej historii sie zdazylo, chiss byl admiralem, wiec czemu nie mozna wymyslec, ze jakis wookie sprzedal pobratymcow i dolaczyl do imperium?


_________________
tephloN - Pre-NGE MRanger/Mpikeman, Eclipse. † 2k5, Post-NGE MCommando :XXX

Update 2k8: Post-NGE MSmuggler, MJedi, MBounty Hunter, MMedic, MSpy, w koncu MOfficer. Respec jest piekny.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 18:39 
Cytuj  
No offence panowie, ale niektorzy graja dla funu i maja w dupie to o mysla o nich wielcy RPGowcy.
Mnie widok wookiego impa BH nie razi - IMO lepsze to od setek tysiecy Human BH, ktorym gra praktycznie kazdy a ich odgrywanie postaci polega na wcisnieciu /cheer i /clap do AFK tancereczki w kantynie.
Jak to pewna osoba kiedys mowila - 'place za gre i gram w nia tak jak chce i nikt nie ma prawa narzucac mi stylu gry'.

Istnieje tez magiczne komenda /addignore i player RPG city - w ktorym za grind (branie misji i walenie mobkow dla expa) automatycznie sie wylatuje. Heh, ciekawe ktory by tak dlugo pozyl.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 18:48 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
JSF bardziej pasuje do rebeliantów

Rili? A kto latal JSF, jak nie Vader (tak, inni jedi, w tym Kenobi tez, ale wtedy nie bylo jeszcze rebelii)? A jaki znaczek mial JSF Anakina na poczatku epizodu 3? JSF to statek uzywany przez jedi (nastepca Delty) w czasach republiki Palpatine'a, rebelia zawiazala sie dopiero po tym, jak Palpatine oglosil Imperium.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 9
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 18:55 
Cytuj  
Enhu ja na Twoją osobę jeszcze ani razu nie wrzuciłem ale widze że ty się nie kręmpujesz...i strasznie mi ulżyło że nie załatwisz mi czego kolowiek...
Wsadź sobie tą zbroje...

Dzięki paru osobą za słowa zrozumienia...

Ciekawe co Enhu teraz wrzuci na mnie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 18:59 
Cytuj  
Co do JSF i dlaczego w SWG jest imperialny:

Obrazek

Jakies skojarzenia? ;)

X.

PS. Prosze takze nie zapominac, ze Vader daje SWOJ statek. Wlasnie ten, co na obrazku wyzej ;)
Pozatym JSF jest poprzednikiem TIE, o tym tez warto pamietac ;)


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 19:39 
Cytuj  
loop napisał(a):
Enhu ja na Twoją osobę jeszcze ani razu nie wrzuciłem ale widze że ty się nie kręmpujesz...i strasznie mi ulżyło że nie załatwisz mi czego kolowiek...
Wsadź sobie tą zbroje...

Dzięki paru osobą za słowa zrozumienia...

Ciekawe co Enhu teraz wrzuci na mnie...

loop napisał(a):
Enhu też "odgrywa" swoją rolę rebela, nie dawno dropnął pilota rebelii żeby zrobić questa na JSF który jest dostępny tylko dla imperialnych!!!!
No to się nazywa "odgrywanie" roli!!!!!Straszny wielki rebel....




Zapieniony jestem dzisiaj z paru przyczyn, i jakoś ty jesteś jedną z nich. Ale na 1 miejscu jest mój domofon...



X: ja wiem, ale jedi byli poniekąd niezależni od władzy republiki
a arc170 był własnością wyłącznie republiki


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.


Posty: 9
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 20:00 
Cytuj  
Ale na Ciebie Enhu wrzuciłem... :D

W sprawie JSF to pretensje miej do LucasArts że ten quest jest dla imp. a nie do mnie...i się łaskawie ode mnie odwal i skup na domofonie...

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 20:06 
Cytuj  
SOE... kill em all !
a domofon właśnie naprawiłem i mi sie humor poprawił :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 20:16 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
SOE...

SOE jest tylko developerem. Pomysly ida od Lucasa.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 20:18 
Cytuj  
mi sie wydaje, ze lucas nie wymysla questow do swg, tylko dewsi je wymyslają. Ale moge być w błędzie


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.